Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Gram

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Toplam Gram

Başka bir kelime deneyin

Yüzük Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Gramaj

Başka bir kelime deneyin

Taş Seçeneği

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Tarih

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yatırımlık Altın & Gümüş

için 2,469 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yatırımlık Altın ve Gümüş

Uzun yıllardan beri yatırım amacıyla kullanılan altın ve gümüş oldukça değerlidir. Çıkarıldıkları madenden itibaren uzun bir yolculukla değere dönüşerek karşımıza çıkmaktadırlar. Altın fiyatları piyasada sürekli değişmektedir. Bu değişim birçok yatırımcı için sürekli takip edilmektedir. Altın almak için piyasadaki değerinin düşmesi beklenir. Elde var olan altın ise daha fazla gelir kazandırması için piyasa değeri yükseldiğinde satılmaktadır. Altın genellikle birikim ve yatırım amacıyla tercih edilmektedir. Altın fiyatları gramına ve saflık derecesine göre değişmektedir. Çok sık duymaya alışkın olduğumuz ve altın rafinelerinde üretilen gram altın farklı gram ağırlıklarında kullanıcılara sunulmaktadır. Gramı arttıkça bu doğrultuda altın fiyatı da artmaktadır. Gram altın çeşitleri farklı saflık derecesine göre üretilmektedir. 22 ayar, 24 ayar gram altın ve 14 ayar gram altın olarak bilinen altınların aslında farklı saflık değerinde olduklarını ifade etmektedir. Bu farklı ayarlar altın fiyatını da doğrudan etkilemektedir. Farklı gram ağırlıklarında sunulan gram altın çeşitlerinin yanı sıra külçe altın da satılmaktadır. 1 kilogram ile 10 kilogram arasında üretilen altınlar piyasada külçe altın olarak bilinmektedir. Altın fiyatları oldukça değişkendir. Değişken altın fiyatları gram altın üzerinden kolayca takip edilebilmektedir. Altın uzun vadeli yatırımlar için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Gram altın işçilik gerektirmeyen bir altın türüdür. Gram altın işçilik maliyeti içermediği için en çok tercih edilen altın çeşitlerinden biridir. İşçilik maliyeti içermemesi Fiyat farkı oluşmasına engel olmaktadır. İşçiliği az olan ürünlerin alım- satım fiyat farkı oldukça azdır. Altın yatırım amacıyla kullanıldığı gibi özel günlerde hediye olarak da alınmaktadır. Altına olan talebin artması altın fiyatını etkilemektedir. Altının değerini değiştiren tek unsur bu değildir. Piyasadaki ve gündemdeki gelişmeler de altının fiyatındaki hareket yönünü etkilemektedir.

Yatırımlık Altın ve Gümüş Fiyatları

Yatırımlık Altın ve Gümüş Fiyatları

Altın ve gümüş en çok kullanılan birikim ve yatırım araçlarından biridir. Gündemdeki değişimler altın ve gümüşteki fiyatı oldukça etkilemektedir. Yatırım aracı olarak kullanıldığı gibi özel günlerde hediye olarak da alınan sık sık tercih edilmektedir. Değerli bir maden piyasasına sahip olan gümüş, altın kadar yüksek değere sahip olmasa da yine de yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Gümüş fiyatları da altın fiyatları gibi piyasadaki değişimlerden etkilenmektedir. Gümüş geniş kullanım alanına sahiptir. Birçok alanda karşımıza çıkmakta olan gümüşü yatırım aracı olarak kullanmak isteyenler genelde gümüş külçe olarak satın almaktadır. Ağırlıklarına göre farklılık gösteren gümüş külçe ağırlıkları arttıkça satış fiyatı da artmaktadır. Günlük kurdan etkilenen gümüş fiyatları gümüşü yatırım aracı olarak kullananlar tarafından yakınen takip edilmektedir. Külçe şeklinde satışa sunulan külçe gümüş dışında gram olarak satılan gümüş gram ağırlıkları doğrultusunda yine fiyat olarak farklılık göstermektedir. Birikim amacıyla satın alınan gümüş külçe ve altın külçe yatırımcılar için büyük avantaj sağlamaktadır. Uzun süre boyunca problem yaşamadan saklanabilmektedir. Külçe altını ihtiyaç olduğunda takı olarak da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Satın aldığınız külçe altının her yerde kabul gören bir sertifikaya sahip olması oldukça önemli bir unsurdur. Sertifikası sizlere altının fiyatı ve kalitesi hakkında güvenilirlik kazandırmaktadır. Külçe altın için imal edildiği tarihler de önemlidir. Eski tarihli ve yeni tarihli olarak satışa sunulmaktadır. Külçe altın fiyatı, altının değer kazanması ile artmaktadır. Gram altın üzerinden hesap yapılarak satışa sunulmaktadır. Sayfamızda sertifikalı külçe altın ve gümüş külçe bulabilir, güvenle inceleyerek satın alabilirsiniz.

 Altın ve Gümüş Yatırımı

Altın ve Gümüş Yatırımı

Altın ve gümüş farklı formlarda ve çeşitlerde görmeye alışkın olduğumuz takılarda da kullanılmaktadır. Özellikle düğünlerde en çok tercih edilen çeyrek altın gelenekselleşen bir hediye ritüeline dönüşmektedir. Çeyrek altının piyasada değeri sık sık takip edilmektedir. Ayrıca satın alınan çeyrek altın iyi bir yatırım aracı olarak da kullanılmaktadır. Yatırım için oldukça uygun altın türlerinden biridir. Düğünlerde, özel günlerde çoğunlukla çeyrek altın tercih edilmektedir. İşçiliği az olduğu için satıldığında da fazla fiyat farkı oluşmamaktadır. Çeyrek altın 18 mm çapında ve kulpsuz hali 1.75 gram ağırlığındadır. Çeyrek altın yeni ve eski tarihli olarak satışa sunulmaktadır. Sertifikası üzerinde bulunan tarif bulunduğunuz yıla aitse satışa yeni çeyrek altın olarak sunulmaktadır. Düğün, nişan gibi özel günlerde ideal hediye alternatifi olarak görülen bir diğer altın çeşidi olarak yarım altın tercih edilmektedir. Yarım altın 22 ayar olup 3.5 gram ağırlığındadır. Çap ölçüsü 22 milimetredir. Yarım altın da çeyrek altın gibi piyasaya yeni ve eski tarihli olarak satışa sunulmaktadır. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için ideal bir yatırım aracıdır. Yarım altın her zaman geçerliliğini korumaktadır. Taleplerin artması altın fiyatlarını arttırmaktadır. Düğün törenlerinin artış gösterdiği bahar ve yaz dönemlerinde yarım altın fiyatını artışa sürüklemektedir. Bu artışı fırsata çevirmek isteyen yatırımcılar altın fiyatlarının daha durağan olduğu dönemde alım yapıp bu yükselişe geçtiği dönemde satış yapmaktadır. Siz de yatırım yapmak istiyorsanız sayfamızda yer alan altın çeşitlerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Satışa sunulan altın ve gümüş çeşitleri sertifikalıdır. Altın ve gümüş kategorimizde kolayca bulabileceğiniz bu çeşitleri dilerseniz yatırım aracı olarak, dilerseniz de sevdiklerinize düğün nişan gibi özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Sayfamızda 22 ayar bilezik seçenekleri de yerini almaktadır.

 Altın ve Gümüş Kullanımı

Altın ve Gümüş Kullanımı

İdeal yatırım araçları olarak değerlendirilen altın ve gümüş geniş kullanım alanına sahiptir. Hammaddesi gümüş olan birçok gümüş takı çeşidi bulunmaktadır. Farklı tasarımlarla satışa sunulan gümüş, yatırım aracı olarak kullanılabildiği gibi günlük hayatta veya özel davetlerde de sizleri şık bir görünüme kavuşturmaktadır. Çok sık görmeye alışkın olduğunuz gümüş kolye modelleri ile gümüşün değeri boynunuzda paha biçilemez bir güzelliğe bürünebilmektedir. Gümüş kolye ayrıca çok sık tercih edilen bir hediye alternatifi olarak da adından söz ettirmektedir. Gümüş kolye çeşitlerinde gümüşün ayarı değişebilmektedir. Gümüş oldukça yumuşak bir maden olarak bilinmektedir. Gümüşün işlenme aşamasının daha kolay olabilmesi için bir takım alaşımlar karıştırılır. Bu alaşımların miktarı da gümüşün ayarını belirlemektedir. Değişen ayar, fiyatı da doğrudan etkilemektedir. Fiyat faktörünü değiştiren diğer unsurlar arasında gram ve işçilik de yer almaktadır. Satın alacağınız gümüş kolye için üzerinde yazan ayar bilgisine dikkat etmelisiniz. Sayfamızda satışa sunulan ürünlerin özellikler kısmında bu bilgilere yer verilmektedir. Gümüş kolye kadar tercih edilen bir diğer takı çeşidi olan gümüş yüzük ise yine gümüşün ışıltısını sizlerle buluşturmaktadır. Bu ürünler uzun süreli kullanılabilmektedir. Gümüşte sık yaşanan sorunlardan biri de kararmasıdır. Birikim amacıyla veya günlük rutininizde kullanmak için satın aldığınız gümüş birtakım kimyasallardan etkilenerek kararma yapmaktadır. Kararmaması için belli aralıklarda bakımı yapılmalıdır. Ayrıca etkileşime girdiği parfüm, sabun gibi kimyasal içerikli ürünlerden de uzak tutularak kararması engellenebilmektedir. Gümüş fiyatları da altın fiyatları gibi gelişmelerden etkilenerek çok sık değişmektedir. Gümüş takı fiyatları altından üretilen takılara göre oldukça uygundur. Daha düşük bütçeli olan gümüş oldukça rağbet görmektedir. Birbirinden farklı çeşitte altın ve gümüş bulabilirsiniz. Sevdikleriniz için alabileceğiniz gibi yatırım için de alabilirsiniz. Sayfamızda bulunan altın çeşitleri eski tarihli ve yeni tarihli olarak sizlere sunulmaktadır.