Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

SVR
Fe
LR
Fax
Lux
Lr
Roc
Ww
Tto
Svr
RS
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Amacı

Başka bir kelime deneyin

Koku

Başka bir kelime deneyin

Faktör

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cilt Bakımı

için 47,319 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yüz ve Vücut Bakımı

Kişisel bakım ve temizlik oldukça önemlidir. Cildin bazı ihtiyaçları olabilir. Ayrıca kişisel bakım yapmak özgüveni artırır ve kişiyi rahatlatır. Dış görünüşünüzün daha düzgün ve güzel olmasını sağlamak için farklı yollar vardır. Bu yolların en bilindik olanı yüz ve vücut bakımıdır. Sadece dış görünüş için değil öz saygı ve sağlıklı bir görünüm için de bakım şarttır. Kadın erkek her insanın yüzü ve vücudu için yapabileceği birçok bakım seçeneği vardır. Bunların arasından siz ihtiyacınız olanı belirleyebilir ve kendiniz için özel bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Farklı cilt tipine uygun ve belirli ihtiyaçlara yönelik çeşitli ürünler bulmanız mümkünüdür. Bu bakımlar için farklı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yüz maskeleri cilt bakımının önemli bir kısmını kapsar. Yüz için kullanılan en popüler bakım ürünleri kil maskesi seçenekleridir. Tıkalı gözenekleri temizlemek için, cildi yenilemek için ve sıkılaştırmak için oldukça etkili ürünlerdir. İçeriği farklı pek çok kil maskesi bulmanız mümkündür. Farklı ihtiyaçlarınız için içerikleri farklı kil maskelerini tercih edebilirsiniz. Maske yüzünüzü kurutabilir. Maskenin ardından bir cilt bakım kremi kullanarak yüzünüzü nemlendirmeniz gerekir. Yağlı, kuru ve hassas ciltlere özel bakım kremleri bulabilirsiniz. Yüzünüzde sivilce lekeleri, güneş lekeleri gibi problemler var ise dermaroller uygulaması yapabilirsiniz. Dermaroller kullanarak ürünlerinizin emilimini ve etkisini de artırabilirsiniz. Set halinde bulunan dermaroller serum paketlerini alarak tam ve etkili bir sonuç yakalayabilirsiniz. Ürünleri ayrı ayrı alabilirsiniz. Dermaroller kullanımı çok dikkatli yapılmalıdır. Yanlış uygulama ciltte problemlere yol açabilir. Cildinizin ihtiyacına yönelik pek çok bakım ürününü farklı markalardan bulmanız mümkündür. Sadece yüz için değil vücudunuzun farklı bölgelerine özel bakım ürünleri de mevcuttur. Bepanthol yüz nemlendirici sayfamızda sizler için sıralanan bakım ürünlerine göz atabilirsiniz.

 Kil Maskesi Çeşitleri ve Kullanımı

Kil Maskesi Çeşitleri ve Kullanımı

Cilt bakımında maskelerin büyüktür. Her cilt tipi ve problemi için farklı maskeler bulabilirsiniz. Cilt maskeleri arasında en popüler ürünlerden biri de kil maskesi çeşitleridir. Kil doğal bir malzemedir. Toz killer cilt bakımında kullanabileceğiniz en saf ürünlerden biridir. Farklı aktif bileşenler ile bir araya getirilerek özel kil maskeleri de üretilmiştir. Toz killeri su, sirke, maden suyu ya da gül suyu gibi doğal sıvılarla maske haline getirebilirsiniz. Yüzünüze eşit miktarda sürüp kurumasını beklemelisiniz. Çok hassas cilt tipine sahip iseniz saf killer sizin için agresif olabilir. Hassas ciltler için özel üretilen kil maskelerini tercih edebilirsiniz. Toz killerin yanı sıra hazır kil maskesi çeşitleri de vardır. Detoks etkili, yenileyici, parlaklık verici gibi ekstra özellikler ile üretilmiş kil maskelerini de tercih edebilirsiniz. Yeşil, beyaz ve kırmızı kilden üretilen farklı özelliklere sahip maskeler bulabilirsiniz. Özellikleri için ürün açıklamalarını okumalısınız. Kil maskesi kururken yüzü gerebilir. Bu yüzden her gün kullanmak yüzünüzde tahrişe sebep olabilir. Maskeleri haftada maksimum 4 gün kullanmanız önerilir. Cilt problemlerinin çoğunun çözümünde etkili olan kil maskesi faydaları oldukça çeşitlidir. Özellikle burun ve T bölgesi olarak adlandırılan, burun alın ve çene bölgesini kapsayan bölümler yağlanmaya ve siyah noktaya müsaittir. Biriken sebum gözenekleri tıkar ve tıkalı gözenekler akneye ve siyah noktaya dönüşür. Sabah akşam yüzü temizleme jelleri ile yıkamak sebumu dengelemek için yetersiz kalabilir. Haftada bir ya da iki kez yapacağınız kil maskesi gözeneklerinizi nazikçe temizler ve sebum dengesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırarak cildi daha parlak ve aydınlık gösterir. Kil maskesinin ardından yüzünüze süreceğiniz cilt bakım kremi yüzünüzün ihtiyacı olan nemi sağlayacaktır. Cilt bakımınızı bu aşamaların ardından sonlandırabilirsiniz. Cilt bakımında öncü markaların farklı ihtiyaçlara ve cilt tiplerine yönelik kil maskelerini bulabilirsiniz.

 Dermaroller Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dermaroller Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dermaroller bir cilt bakım aracıdır. Kökeni uzak doğuya dayanır, çok uzun zamandan beridir geleneksel cilt bakımı tedavilerinde sıklıkla kullanılır. Yuvarlak bir teker görünümündedir ve üzerinde mikro iğneler vardır. Bu iğneler kullanıldığı bölgelerde mikro gözenekler açarak kan dolaşımını ve o bölgedeki kolajen üretim hızını artırır. İğneler kullanacağınız bölgelere göre değişir. Örneğin cildinize kullanacağınız rollerların iğne uçları 0,5 mm’den oluşurken saç ve kafa derisi için kullanılan dermaroller iğneler daha uzundur. Kullanacağınız bölgelere göre farklı modelleri almalısınız. İğnelerin cilde batması ile uygulanır. Bu ürünlerin hijyenine dikkat edilmelidir ve kişisel bir eşya olarak kullanılmalıdır. Dermaroller kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Yanlış uygulama cilde zarar verebilir. Cilt bakımı merkezlerinde profesyonel olarak dermaroller uygulaması yaptırabilirsiniz. Evde daha nazik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Daha etkili bir sonuç için dermaroller serum ile beraber kullanabilirsiniz. Dermaroller uyguladıktan sonra serumları, cilt bakım ürünlerinizi kullanırsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Cildinizde aktif sivilceler varsa kullanıma ara vermelisiniz. Dermaroller kullanımı süresince mutlaka güneş kremi kullanmalısınız. Cilt bariyerini hassaslaştırdığı için güneş lekelerinin oluşumuna sebebiyet verebilir. Yaz aylarında kullanıma ara vermeniz de önerilir. Kullanılan bakım ürünlerinin derinin alt katmanlarına ulaşması zor olabilir. Temiz cilt üzerinde ürünleri kullanmadan önce dermaroller mikro kanallar açarak uygulayacağınız serum, maske, kimyasal peeling gibi ürünlerin daha kolay emilmesini ve daha yüksek bir etki vermesini sağlayabilirsiniz. Açılan mikro kanallar kısa bir süre içerisinde kapanacaktır. Uygulamayı hızlı ve dikkatli şekilde yapmanız en yüksek verimi almanızı sağlayacaktır. Dermaroller kullanımı yatay ya da dikey çizgiler çizerek uygulanmalıdır ve aynı bölgeye çok fazla uygulama yapılmamalıdır. Dairesel hareketler deriye zarar verebilir. Uygulamayı rollerı çok bastırmadan yapmalısınız. Agresif hareketler deride kanamaya sebep olabilir. Haftada 1 kez, cildiniz hassas ise 2 haftada 1 kez kullanarak başlamalısınız. Cildiniz alıştıktan sonra uygulama sıklığını değişebilirsiniz. Ürünü her kullanımdan önce ve sonra dezenfekte etmelisiniz. Sivilceli bölgelerde uygulama yapmak sivilcelerin yayılmasına neden olabilir. Steril bir alanda muhafaza etmelisiniz. İhtiyacınıza uygun dermarollerlar farklı marka ve farklı boyutlarda sizlere sunuluyor. Dermaroller serum ile birlikte kullanarak etkisini artırabilirsiniz.

 Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir?

Günlük hayatın yoğunluğu, koşturması, havadaki tozlar, stres gibi farklı nedenlerden dolayı ciltte bazı problemler olabilir. Bu problemleri önlemek, engellemek ya da yok etmek için düzenli bir kişisel bakım rutini oluşturmalısınız. Yüzü yıkamak ve temiz tutmak bakım aşamasının en önemli ve olmazsa olmaz adımıdır. Sadece su ile yıkamak yeterli olmayabilir. Sabah akşam yüzünüzü bir yıkama jeli ya da yüz sabunu ile yıkamalısınız. Böylece gece boyu yüzde oluşan yağı ve sebumu temizlemiş olursunuz. Akşamları da yüzünüzü yıkamayı ihmal etmemelisiniz. Gün boyunca havada göremediğiniz kirler, makyaj kalıntıları gibi unsurları yüzünüzden arındırmanız sağlıklı ve ışıltılı bir cildin anahtarıdır. Yüz yıkama işleminin ardından ihtiyacınıza uygun bir cilt bakım kremi kullanarak cildinize nem takviyesi yapabilirsiniz. Yağlı ciltlerin de neme ihtiyacı vardır. Kuru, hassas ve yağlı ciltlere özel nemlendirici kremler bulabilirsiniz. Ayrıca farklı etkileri olan cilt bakım kremi seçenekleri bulmanız mümkündür. Örneğin ince kırışıklıkları azaltmak için kırışıklık önleyici anti age özellikli kremleri kullanabilirsiniz. Aydınlatıcı ve sivilce karşıtı kremler de bulabilirsiniz. Maske yapmak da cilt bakımının önemli bir parçasıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı formlarda maskeler bulmanız mümkündür. Tek kullanımlık kağıt maskeler oldukça pratik kullanıma sahiptir. Cildi nemlendirmek ve aydınlık bir görünüm sağlamak için kullanabilirsiniz. Yıkamanıza gerek olmayan bu maskeyi günün herhangi bir zaman diliminde kullanabilirsiniz. Daha derin bir temizliği kil maskesi ile sağlayabilirsiniz. En bilinen kil maskesi faydaları cildi aydınlık göstermesi ve gözenekleri temizlemesidir. T bölgesinde siyah nokta ve yağlanma en sık görülen cilt problemleri arasındadır. Siyah nokta temizliğinde en etkili uygulama siyah noktaları temizleme aleti kullanmaktır. Cildi buhar ya da sıcak su ile yumuşattıktan sonra vakumlu cihazlar ile siyah noktaları temizleyebilirsiniz. Fırçalı ürünleri temizleme jelleri ve peeling ürünler ile beraber kullanabilirsiniz. Ardından gözenek sıkılaştırıcı serumlar ya da maskeler kullanarak gözeneklerinizi sıkılaştırabilirsiniz. Tonik kullanarak da gözenek sıkılaştırma işlemini yapabilirsiniz. Vakumlu siyah noktaları temizleme aleti kullanırken dikkat etmeli ve kontrollü bir kullanım sağlamalısınız. Fırçalı temizleme aletlerinin farklı başlıkları bulunabilir. Bu başlıkların arasından ihtiyacınız olanları kullanabilirsiniz. Her başlığın farklı bir kullanım amacı vardır. Hepsinin bir arada bulunduğu yüz temizleme aletlerinden alarak evde profesyonel cilt bakımı etkisi oluşturabilirsiniz. Güneş kremlerini sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanmanız oldukça önemlidir. Güneşten gelen zararlı ışınlar zamanla cildi soldurur ve zarar verir. İlerleyen yaşlarda güneş lekelerine sebep olur. Bu etkileri azaltmak ve önüne geçmek için düzenli güneş kremi kullanmak oldukça önemlidir. 50 spf korumalar yaz ayları için uygundur. 30 spf içeren güneş kremlerini kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı markaların güneş kremlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yüzün en dikkat çeken bölgesi olan gözler için de cilt bakımı ürünleri de kullanmanız gerekmektedir. Göz altlarını nemlendirmek ince kırışıklıkları önlemek için önemlidir. Genellikle atlanan bir adım olsa da göz altı bakım kremleri kullanmanın pek çok etkisi vardır. Cilt bakım kremi içerikleri daha hassas olan göz bölgesine uygulamak için uygun olmayabilir. Göz altı bölgesi için özel üretilen bakım kremlerini kullanarak şişlikleri ve kırışıklıkları azaltabilirsiniz ve göz altlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlayabilirsiniz.

 Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Yüze yapılan bakımlar ne kadar gerekli ise vücuda yapılan bakımlar da bir o kadar gereklidir. Dönem dönem kuruyan eller, dirsekler ve vücut hoş olmayan bir görüntü oluşturabilir. İlerleyen kuruluk ciltte çatlağa dönüşebilir ve bu acılı bir hal alabilir. Bu durumu önlemek ve cilde nemini geri kazandırmak için cilt bakım kremi kullanabilirsiniz. Cilt bariyerini yenileyen ve nemlendiren bu kremler sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Düzenli kullanımda olumlu etkilerini görebilirsiniz. Alınan kilolar, kilo kaybı, hamilelik gibi durumlarda ciltte çatlaklar oluşabilir. Kalça, göbek, bacak ve kol bölgelerinde oluşan bu çatlakların görüntüleri sizleri rahatsız edebilir. Bu görünümü azaltmak, olası çatlakları önlemek için özel içerikler ile üretilen çatlak kremi kullanabilirsiniz. Masaj ve at kılı fırça kullanımı ile etkisini artırabilirsiniz. Ayrıca spor yapmak da bu kremlerin etkisini artıracaktır. Çatlak problemi olan bölgeye kremi uygulamalısınız. Çatlakların görüntüsünün azalması uzun bir süreç olabilir. Düzenli kullanım oldukça önemlidir. Vücudunuzun farklı bölgeleri için farklı çatlak kremi seçenekleri bulmanız mümkündür. Vücut peelingleri kullanarak vücudunuzda biriken ölü derileri temizleyebilirsiniz ve cildinizin mat görünümünü parlak ve canlı bir hale getirebilirsiniz. Genellikle duşta kullanılan peelingleri ipek keseler kullanarak etkisini artırabilirsiniz. Ellerinizle de uygulamanız mümkündür. Kahve, kivi çekirdeği gibi doğal içerikli seçeneklerini bulmanız mümkündür. Vücutta en çok kuruyan yerlerden biri ayaklardır. Ayak kuruluğu nasır ve ağrılara yol açabilir. Ayak bakım kremi, normal cilt bakım kremi çeşitlerinden daha yoğun bir nemlendirme özelliğine sahiptir. Günlük kullanıma uygun ayak kremlerini düzenli kullanarak yumuşak ve bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca ölü derilerden arındırıp deriyi yenileyen ayak bakım maskeleri kullanarak çok kuru ayaklarınızı tamamen onarabilirsiniz. Vücudunuz için ihtiyacınız olan tüm bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri Fiyatları

Yüz ve Vücut Bakım Ürünlerinin Fiyatları

Yüz ve vücut bakımı ihtiyaç olduğu kadar kendinizi daha iyi hissetmek ve rahatlatmak için de gereklidir. Yorgun bir günün ardından yapılan bir bakım kişiyi fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatır ve iyi hissettirir. Etkisi oldukça fazla olan, sadece yüzde değil bütün vücutta kullanılabilen seçenekleri de olan kil maskesi fiyat seçenekleri oldukça çeşitlidir. Ürünlerin kullanım yerlerine, içeriklerine, boyutlarına ve markalarına göre farklı fiyatlar olabilir. Her bütçeye uygun kil maskesi bulabilirsiniz. Cildinizi şımartıp bakım yapabilirsiniz. Cildin bariyerinin yenilenmesini hızlandıran, ürünlerin emilimini artıran ve daha pek çok fayda sağlayan bakım araçlarından olan dermaroller fiyat seçenekleri değişkendir. Serumu da bulunan setleri alıp maksimum etki sağlayabilirsiniz. İğne sayısı ve iğne uzunluğuna göre dermaroller fiyat seçenekleri değişiklik gösterebilir. Vücudun farklı bölgelerinde kullanıma uygun iğne ucu uzunluğuna sahip dermaroller seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Kilo değişimleri, hamilelik gibi vücuttaki değişimler vücutta istenmeyen izler bırakabilir. Çatlak görüntüsünden şikayetçi iseniz özel içeriklere sahip çatlak kremi kullanmalısınız. Üründen verim alabilmek için düzenli kullanmalısınız. Çatlak kremi fiyatları ürünlerin miktarına ve içeriğine göre değişir. Genellikle büyük paketlerde bulunan bu kremlerden alınan verimin yüksekliği ile fiyatları kıyaslanırsa oldukça memnun edici sonuçlar alınabilir. Yüzde istenmeyen, kirli bir görünüme sebep olan siyah noktalardan kurtulmanın en kolay seçeneklerinden biri de siyah noktaları temizleme aleti kullanmaktır. Gözeneklerin içini temizledikten sonra sıkılaştırıcı özelliğe sahip ürünler kullanarak alacağınız verimi artırabilirsiniz. siyah nokta temizleme cihazı fiyatları markalara göre de değişkenlik gösterir. Uzun ömürlü ve verimli kullanım sunan bu ürünün farklı fiyat bazında seçeneklerini bulabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Nemlendirici kremler, peelingler, serumlar, bakım maskeleri, ayak maskeleri, cilt bakım araç ve aletleri gibi yüz ve vücut bakımına dair aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz.