GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Miu Miu Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü denince akla gelen ilk markalardan biri olan Miu Miu, özgün tasarımlarıyla öne çıkıyor. Çerçeveden, gözlük camına kaliteden ödün vermeyen Miu Miu güneş gözlüğü bu yılın da gözdelerinden biri olmaya devam ediyor. Dünya çapında güneş gözlüğü Miu Miu olan birçok ünlü isim var. Miu Miu film yıldızları, dizi oyuncuları, sanatçılar ve birçok müzisyen tarafından tercih ediliyor.

Miu Miu Güneş Gözlüğü Tasarımları

Miu Miu Güneş Gözlüğü Tasarımları

Miu Miu her geçen gün çağdaş modelleri bünyesine katıyor. Miu Miu güneş gözlüğü modaya ayak uyduruyor, kullanıcı tercihleri doğrultusunda göz alıcı modeller üretiyor. İnce işçilikle yapılmış, zevkli tasarımlarla donatılmış Miu Miu bayan güneş gözlüğü modelleri her yaşa hitap ediyor. İster yuvarlak bir yüz yapınız olsun, ister uzun, Miu Miu gözlük çeşitlerinden aradığınızı bulabiliyorsunuz. İtalyan modasını en iyi şekilde yansıtan Miu Miu güneş gözlüğü, sevilen markalar arasında yer almayı başarıyor. Prada markasına bağlı bir moda evi olarak, İtalyan moda tasarımcısı Miuccia Prada tarafından ortaya çıkan Miu Miu, tasarladığı güneş gözlükleri ile adından söz ettiriyor. Son moda olan cat-eye tasarımlı birçok modeli bulunuyor. Açık kahve, siyah ve bakır tonları gibi klasik renklerin yanında gençlere hitap eden birçok renk de var. Miu Miu erkek güneş gözlüğü için unisex modeller seçilebiliyor. Genellikle kadın ağırlıklı bir marka olsa da sarı, yeşil, pembe, kırmızı, mavi, beyaz, siyah ve daha birçok tonda unisex modeller bulunuyor.

Miu Miu Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Miu Miu Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Miu Miu güneş gözlüğü güneşten gelen zararlı UV ışıklarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. Hafif olma özelliği ile yüzünüze tam otururken aynı zamanda gözünüzde yokmuş gibi hissediyorsunuz. Miu Miu güneş gözlüğü, size parlak ışıkta daha net bir görüntü sağlar. Renkli camlı Miu Miu yuvarlak güneş gözlüğü çeşidi parlaklığı büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Özel yapım çerçevelere sahip Miu Miu bayan güneş gözlüğü çeşitleri, stil ve fiyat seçenekleriyle öne çıkıyor. Kullanılan malzemenin türüne, gözlüğün rengine ve camına göre değişen Miu Miu güneş gözlüğü fiyatları ürünün metal ya da plastik olmasına göre de değişebilir. Stilize çerçeveler, benzersiz lensler ve göz alıcı detaylarla donatılmış Miu Miu bayan güneş gözlüğü modelleri var. Modellerin hepsinde her türlü yüze uygun, ayarlanabilir burun yastıklarını bulunuyor. Burun yastıkları sayesinde gözlük yüzünüzde iz yapmıyor. İki lens arasındaki uzunluk yüz yapısına göre farklılık gösteriyor. Bazı modellerde kısa olurken bazı modellerde uzun olabiliyor. Lens büyüklüğü ve genişliği nasıl değişiyorsa, o mesafe de değişebiliyor.

Miu Miu Güneş Gözlüğü ile Hayata Bakmak

Miu Miu Güneş Gözlüğü ile Hayata Bakmak

Miu Miu güneş gözlüğü kullanırken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında hassas kullanım geliyor. Gözlüğe zarar verecek zeminler ve sıkışık alanlardan kaçınmak gerekiyor. Çanta içinde çalkalanması ihtimaline karşı güneş gözlüğü kılıfla birlikte taşınmalıdır. Miu Miu bayan güneş gözlüğü modelleri temizlenirken su ile birlikte nemli bir bez veya mendil kullanılmalıdır. Onun dışında kimyasal içeren başka bir maddeyle temizlik yapılmamalıdır.  Güneş gözlüğünüzü tüm yıl boyunca, bulutlu günler de dahil olmak üzere kullanabilirsiniz. Gündüz dışardayken hem gözlerimizi hem de cildimizi korumalıyız. Eğer ışıktan fazlasıyla rahatsız olan biriyseniz, polarize lens kullanabilirsiniz. Polarize lensler değişik açılardan yansıyan parlamayı azaltarak daha net bir görünüm sağlar. Miu Miu güneş gözlüğü fiyatları polarize lenslerde değişiyor. Işığı yoğun bir şekilde engellediği için cam ve plastikten daha farklı fiyatlandırılır. Güneş gözlüğü Miu Miu olduğunda daha dayanıklı ve şeffaf bir pencereden hayata bakabilirsiniz. Bugün en çok tercih edilen güneş gözlükleri markalarından biri olan Miu Miu, kullandığı malzemeler ve üstüm tasarım teknolojisi sayesinden her yaştan insanın favorisi olmuş durumda.