Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Ncs
Nbl
Flx
Vzn
Mnk
Brp
Ww
Dmp
BD
3M
LR
Bgm
Fe
Tab
Bmc
Faf
Ds
Hud
Com
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

İçerik Tipi

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Numara

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sağlık & Medikal Ürünler

için 65,528 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Splenda 500 Tablet 3 Adet

  (209)
  774,90 TL SEPETTE 697,41 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Sağlık & Medikal Ürünler

Hızlı gelişimin yaşandığı sağlık teknolojileri sayesinde sağlık sorunları yaşayan veya sağlığını korumak isteyenler için geliştirilen birbirinden farklı medikal ürünler bulunmaktadır. Sağlık sektöründe konfor standartlarını yükselten ve sağlık sorunlarından kurtulmaya yardımcı olmayı hedefleyen tıbbi ürünler, çok geniş yelpazeye sahiptir. Yaşanan farklı sağlık sorunlarına hitaben tasarlanmış ve geliştirilmiş olan ürünler sayesinde günümüzde sağlık sorunlarından kurtulmak ve tedavi sürecinde yüksek konfor standartlarına sahip olabilmek mümkün oluyor. Sağlık sektöründe her geçen gün geliştirilen yeni nesil ürünler sayesinde tedavi süreçlerinde yaşanan sorunların geride bırakılması ve çok daha yüksek konfor standartlarının yakalanabilmesi mümkün oluyor. Sağlık sorunlarına istinaden tedavi, takip ve koruma odaklı ürünlerde teknolojinin sağladığı önemli avantajlar bulunuyor.

Medikal Ürünlerle Sağlığınızı Koruyun ve Takip Edin

Medikal Ürünlerle Sağlığınızı Koruyun ve Takip Edin

Sağlık sorunlarına karşı önlem almak ve yaşanan şikayetleri bir nebze olsun hafifletmek için yardımcı olacak pek çok farklı ürün, günümüzün gelişmiş teknolojileri sayesinde mümkün oluyor. Tıp ve teknoloji alanlarının bir araya gelmesi ile birlikte sağlık sorunlarına karşı kontrol ve takibi yapmak çok daha kolay bir hale geldi. Gelişmiş teknolojiye sahip olan sağlık ürünleri sayesinde insanların artık sağlık durumu takibini bireysel olarak da kolayca yapabilmeleri sağlanabilmektedir. Özellikle de şeker ölçüm cihazları, spesifik rahatsızlık testleri ve tansiyon aleti gibi bireysel sağlık ürünleriyle anlık ve günlük olarak kişisel sağlık durumu takibini yapabilmek mümkün oluyor. Son derece pratik bir kullanılabilirliğe sahip olan bu tip sağlık ürünlerinde özellikle yaşlılar tarafından da kolayca kullanım gerçekleştirilmesini sağlayacak kullanım pratikliği bulunmaktadır. Belirli bir hastalığa ilişkin olarak sağlık durumu takibinden, genel sağlık kontrolüne kadar pek çok noktada oldukça yardımcı olan medikal ürünlerde teknolojinin getirmiş olduğu avantajlar, önemli çözümlerden yararlanabilme imkanı vermektedir. Tansiyon ölçme, şeker seviyesini ölçme, kalp ritmini ölçme gibi basit sağlık durumu kontrollerini yapabilmek için herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmek zorunda kalınmaması medikal ürünlerle mümkün olmaktadır. Sağlık ürünleri medikal teknolojisinde yaşanan hızlı gelişim sonucunda gündelik yaşantı içerisinde çok daha dinamik bir şekilde kendisine yer bulmaya başladı. Günümüzde medikal sağlık ürünleri konusunda ağırlıklı olarak destekleyici cihazlar akla geliyor olsa da gelişen teknoloji ile birlikte kapsamı ve yelpazesi oldukça geniştir. Her türlü sağlık sorununa istinaden hastaların tedavi süreçlerinde destekleyici olacak ürünlerin yanı sıra doğrudan tedavi sağlayacak veya bu tip fiziksel rahatsızlıklara karşı koruyucu, önleyici etki oluşturacak medikal ürünlerin satışı da gerçekleştirilmektedir. Modern çağda özellikle bilgisayar başında saatler geçiren kişilerde sıkça görülen fizyolojik sağlık sorunlarına karşı önleyici etki oluşturacak özel ürünlerde bulunmaktadır. Oturuşun dik pozisyonda olmasını sağlayacak korse, boyunluk vb. ürünlerden omurga destekleyici ürünlere kadar oldukça geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Kozmetik & Kişisel Bakım sayfamızı inceleyebilir, tüm seçenekleri gözden geçirebilirsiniz.

Medikal Ürünler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Medikal Ürünler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sağlık sektöründe teknolojinin dinamik bir şekilde kullanılmaya başlanması ile birlikte pek çok sağlık sorununa karşı koruyucu ve tedavi destekleyici nitelikli ürünler geliştirilebilmektedir. Gün boyunca koşturma ya da uzun saatler boyunca ayakta durma gibi durumda kalan kişilerin ayaklarında meydana gelebilecek her türlü fizyolojik sorun ve şikayetlere karşı hem önleyici hem de tedavi destekleyici nitelikli ortopedik ürünler bulunuyor. Sağlık alanında sıklıkla kullanılan ortopedik ürünler medikal ürünler sınıfında bulunmaktadır. Bu çerçevede de ortopedik medikal ürünler sayesinde fizyolojik olarak vücudun rahatlığını ve konforunu sağlayabilmek ve fizyolojik sağlık sorunlarına karşı korunmasını sağlamak mümkün oluyor. Ayak medikal ürünleri de bu tip ortopedik ürünlerden birisidir. Ortopedik ayakkabı, ortopedik ayakkabı içi, ortopedik terlik ve daha pek çok farklı ayak sağlığını destekleyici ürün türü ile gün boyunca üzerine basılan ayakların hem rahatını sağlamak hem de sağlık sorunlarına karşı koruma altında tutabilmek mümkündür. Gün boyunca ayakların üzerine binen yükün dengeli bir şekilde dağılarak, ayak sağlığını riske edebilecek sorunların uzun vadede ortaya çıkışının önlenmesi sağlanıyor. Aynı zamanda da ayaklardaki yorgunluk seviyesinin de minimal seviyelere indirilmesinde son derece etkili çözümler sağlamaktadır. Fizyolojik olarak yorgunluk, kasılma, gerilme, yanma, kıvrılma vb. fiziksel sorunlar ile vücut çok sık karşı karşıya kalabilmektedir. Gündelik olağan aktivitelerden, zorlu spor vb. aktivitelere kadar her türlü aktivitenin vücutta oluşturduğu tahribat ve yıpranmanın önlenmesi ya da gerekli olan çözüm desteğinin sağlanması, ciddi sağlık sorunlarının önüne geçilebilmesi açısından çok önemlidir. Bu yüzden ayak bileği için medikal ürünler gibi sağlık ürünlerinin kullanımı modern toplum yaşantısında her geçen gün artış göstermektedir. Ayak, el, bilekler, dizler, omurga, sırt ve omuz gibi vücudun farklı bölgelerine istinaden tasarlanmış olan ortopedik ürünler dinlendirici ve tedavi edici etkiler oluşturmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen giyilebilir sağlık ürünleri sayesinde gündelik yaşantı içerisinde aktivitelere devam ederken de herhangi bir rahatsız edici etki oluşturmadan bu tip ürünlerin kullanımının gerçekleştirilmesi mümkün olur. Teknik özellikleri, kullanım alanları, fonksiyonları ve üretim malzemeleri gibi faktörlere bağlı olarak medikal ürünlerde fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Medikal Ürünler ile Yaşam Standartlarınızı Yükseltin

Medikal Ürünler ile Yaşam Standartlarınızı Yükseltin

Medikal ürünler, sadece sağlık sorunlarına ve hastalıklara istinaden değil aynı zamanda da vücut konfor ve rahatlığının sağlanması amacı ile de kullanılabilmektedir. Gün boyunca yapılan tüm eylemlerin bir sonucu olarak vücutta yorgunluk, kasılma, tahribat ve yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Sağlık sektöründe sadece bu doğrultuda kullanım hedefi için geliştirilmiş olunan çok fonksiyonel ürün grupları bulunmaktadır. Ayak parmağı medikal ürünleri gibi vücudun her bölgesinde koruma ve tedavi amaçlı olarak geliştirilmiş olan medikal ve ortopedik ürün grupları aynı zamanda da fizyolojik sorunlara karşı koruma sağlamaktadır. Oldukça ekonomik olan ve hayatın her alanında rahatlıkla kullanımı gerçekleştirilebilen plastik medikal ürünleri zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Sağlık gibi son derece karmaşık ve geniş bir alanda etkin çözümler sağlamakta olan medikal ve ortopedik ürünlerde, günümüzün gelişmiş teknolojileri dinamik bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede son derece fonksiyonel yapıya sahip olan sağlık ürünlerinin geliştirilmesi sağlanabilmektedir. Kullanım özelliklerine göre de farklı seçeneklere sahip olan medikal ürünlerde tek kullanımlık medikal ürünler de bulunmaktadır. Sadece tek bir sefer kullanılabilen nebulizer, oksijen ürünleri, şırınga, iğne ucu, yara bandı, gazlı bez vb. nitelikli ürünlerde medikal ürünler sınıfında bulunmaktadır. Bu doğrultuda da gündelik yaşantı içerisinde olağan şekilde sağlık sorunları için ya da sağlığı korumak amacı ile kullanılmakta olunan çok sayıdaki üründe medikal ürün olarak kabul edilmektedir. Ağız ve diş sağlığına yönelik olarak geliştirilmiş olan pek çok üründe medikal ürünler arasında bulunmaktadır. Ortodonti medikal ürünler arasında diş macunlar, diş fırçaları, diş ipleri, diş telleri vb. ürünler bulunmaktadır. Ağız ve diş sağlığını korumak ve genel bakımını yapmak için kullanılan bu tip ürünler gündelik yaşantı içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu durumda medikal sağlık ürünlerinin modern insan yaşamının her noktasında kendisine dinamik bir şekilde yer bulmasına yol açmaktadır. Her geçen gün gelişmeye devam eden sağlık teknolojileri sayesinde yaşanan her türlü sağlık sorununa istinaden önemli çözümler sağlayabilecek ve bireysel sağlık kontrolünü mümkün kılacak ürünler geliştirilmektedir.