Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

İyon Kontrolü

Başka bir kelime deneyin

Maksimum Sıcaklığı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Plaka Türü

Başka bir kelime deneyin

Gösterge

Başka bir kelime deneyin

Isı Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Minimum Çalışma Sıcaklığı

Başka bir kelime deneyin

Kilit Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saç Düzleştiricisi

için 367 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Saç Düzleştirici

Saç, dış görünüşün en önemli unsurlarındandır. Şık ve bakımlı görünmeyi tercih edenler için saçlar öncelik taşır. Çok çeşitli saç tipi olduğu için çok da fazla kullanılacak ürün vardır. Saçların derli toplu, şık ve bakımlı görünmesi için yapılacak farklı teknikler vardır. Kabarık, dalgalı ve zor şekil alan saçlar için kurtarıcı yollardan bir tanesi de saç düzleştirici kullanmaktır. Bu işlevsel ürün, kuaföre gerek olmadan evde kendi saçınızı yapmanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Değişen ve gelişen teknoloji ile beraber kendini sürekli yenileyen ürün saça zarar vermeyen donanımı ile çok daha kullanışlı ve sağlıklıdır. Eskiden yapılan zararlı işlemlerin yerine saçı korur. Özellikle uzun saçlar şekillendirme noktasında çok daha fazla desteğe ihtiyaç duyarlar. Onların sağlıklı şekillenmesi için yapılacak alternatif çeşitli yöntemler vardır. Fön ile düz görünmesini sağlamak kolay ve şıktır. Her defasında fön için kuaföre gitmeye gerek olmadan bir saç düzleştirici ile kendiniz de halledebilirsiniz. Kaliteli bir düzleştirici saçınızın yapısına zarar vermeden uzun süreli ve sağlıklı bir görünüm sağlayacaktır. Saç düzleştirici ürünler çok fazla model ve renk seçeneği ile piyasada bulunmaktadır. Bunlar arasında taraklı, fırçalı, iyonizer teknolojili gibi alternatifler vardır. Bunlar içinde hem hesaplısı hem de kalitelisi kolayca bulunabilir.

Düzleştiriciler ile Her Zaman Kuaförden Çıkmış Gibi Saçlar

Düzleştiriciler ile Her Zaman Kuaförden Çıkmış Gibi Saçlar

Saç düzleştiriciler her tipte saç için kullanılabilir. Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçların kullanımında çok daha fonksiyoneldir. Zor şekil alan ve açılması uzun süren saç şekillerinden olan bu saç tipi sahibi kimseler düz bir saç görünümü elde etmek için mesai harcar. Kıvırcık saçlar kolay kolay taranmaz. Her zaman değil bazen taranır. Bu nedenle şekil alması zordur. Ekstra kabarmasını önlemek için saç kremleri, saç yağları gibi ürünler kullanılmalıdır. Saç düzleştirici tarak bu tip saçlarda kullanılmak için idealdir. Taraklı yapısı sayesinde saçın açılmasına olanak sağlar. Yaydığı ısı ile beraber de şekillenmesine imkan tanır. Böylelikle acısız ve zahmetsiz bir işlem süreci gerçekleştirilir. Taraklı düzleştiriciler saçı tarayarak düzleştirdiği için kabarmasına engel olur, elektriklenmesini önler. Özellikle saçı koruyan yeni nesil teknolojili olanlar sayesinde asla zarar görmeden şık ve bakımlı bir saç görünümü elde edebilirsiniz. Hem kısa sürmesi hem de kolay olması bakımından bu ürün sevilerek tercih edilmektedir. Saç düzleştirici kablosu bu ürünler tasarlanırken özellikle üzerinde düşünülen parçalarındandır. Kablonun elektrik kaçağı yapmaması ve elektriği düzgün iletmesi önemlidir. Bunun için kaliteli malzeme kullanılarak üretilmelidir. Dayanıklı olmalıdır. Bazılarının sahip olduğu oynar başlık kırılmasını ve kıvrılmasını engellemektedir. Ürünün katlanarak kullanılmasına da olanak tanıyan bu kablolar kırılmalara karşı dirençli olmalıdır. Boyut olarak da yeterli uzunluğa sahip olmalıdır. Priz yerleri için standart bir ölçü yoktur. Herkesin priz ve ayna düzeneği farklıdır. Bunun için yeterli uzunluğa sahip olmalıdır. Çok kısa bir kablo uzunluğu ürünü verimsizleştirir. Kullanıcıları mutsuz eder. Rahat etmelerine olanak sağlamaz. Aynı zamanda kullanırken de sorun çıkarır yüzün yanmasına bile sebep olabilir o nedenle kablo boyutu çok önemlidir. Kullanıcılar yeni bir ürün edinecekleri zaman bu ayrıntıya dikkat etmelidir. Ürünün kalitesi ve garantisi ile beraber kablosu ve boyutu da önemlidir. Bundan başka ekstra parçaları ve ısı kademeleri de dikkat edilmesi gereken ölçütlerdendir. Ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan Saç kurutma ve fön makinesi kategorisine bakmanızı tavsiye ederiz.

Her Zaman Şık ve Her Zaman Kolay Saç Yapımı İçin Düzleştiriciler

Her Zaman Şık ve Her Zaman Kolay Saç Yapımı İçin Düzleştiriciler

Saç için tasarlanan düzleştirici ürünler ismi gereği saçı sadece düzleştirdiği düşünülse de saçı kıvırmak ya da farklı şekilde biçimlendirmek için de kullanılır. Sadece düzleştirmez. Saç düzleştirici maşa bu amaç için kullanılan ürünlerdendir. Maşa ile saçlar belirgin buklelere, hareketli dalgalara kavuşur. Maşa sonucunda saç kıvrılmış bir hal alır. Cihaz ile beraber yapıldığında buklenin belirginliği ve yapısı çok daha hoş ve güzel olur. Sonrasında saç spreyi ile desteklendiğinde gün ve gece boyu bozulmayan saçlar ile yolunuza devam edebilirsiniz. Saç düzleştirici fırça da yine saçlarınızı forma kavuşturmak için seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Fırça aynı zamanda tarak vazifesi görerek açıcı bir etki de yapmaktadır. Saçınızı yıpratmadan şekillendirmek için kullanışlı olan bu ürünler herkesin tercih ettiği kaliteli ürünlerden seçilmelidir. Fırçaları en düzgün şekilde kullanmak için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. İlki saçınızın temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Islak saç ısı ile karşılaştığında hem saçınız hem de cihazınız zara görür. Bir başka durum da saçınızın temiz olmasıdır. Kirli saçlar düzgün şekil almaz ve fırçanız işe yaramaz. Uygulama öncesinde koruyucu bir ürün kullanıp fırça ısısının zararını bir nebze daha azaltabilirsiniz. Saçınızı hafifçe tarayıp ayırarak fırça kullanımına başlayabilirsiniz. Böylelikle çok daha kalıcı ve güzel sonuçlar elde edersiniz. Uygun ürün seçimi için etraflıca araştırma yapılmalıdır. Onlarca çeşit ürün arasından elbette ki biri sizin için uygundur. Saç düzleştirici tavsiye ile tercih yapılabilecek bir üründür. Daha evvelki kullanıcıların tecrübeleri fikir edinmek açısından büyük yarar sağlar. Herkesin saçı ve yapısı farklıdır. Bu nedenle sizin saç yapınıza benzer bir kullanıcının istediğiniz ürün hakkında size verecek olduğu tavsiye, olumlu ya da olumsuz bir fikir geliştirmenizi sağlar. Böylece ürününüzden daha fazla verim alabilir ve memnuniyetle kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlıklı ürün kullanımı için bu çok önemlidir. Ayrıca saç maşası kategorimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Kuaförden Çıkmış Etkisi İle Saç Düzleştiriciler

Kuaförden Çıkmış Etkisi İle Saç Düzleştiriciler

Saç düzleştirici yorumları kullanıcıların tecrübeleri sonucunda oluşur. Kullanıcıların ürün ile alakalı deneyimleri onun üzerinde söz söylemelerine olanak sağlar. Yorumlara bakarak da diğer kişiler fikir sahibi olur. Ürünü tanır ve özelliklerini bilir. En iyi saç düzleştirici bu yorumlar sayesinde tespit edilir. Piyasada bulunan onca çeşit ürün arasından en kalitelisini kullanıcıların deneyimleri ile ulaşmak her zaman daha kolaydır. Bir ürünün iyi ya da kaliteli olup olmadığını anlamak için performansının deneyimlenmesi gerekmektedir. Kullanım sonucunda ortaya çıkan saç şekli istenilen gibiyse ürün amacına ulaşmış olur. Saç düzleştirici dereceli olarak ısı ayarı yapabilen bir üründür. Bazı modeller tek derecede çalışsa da çoğu ürünün ısı derecesi mevcuttur. Isının dereceli olması saçın sağlığı açısından da önemlidir. Isının ayarlanabilir olması işleme istediğiniz gibi müdahale etme şansı tanır. Cılız ya da güçsüz saçlar için düşük ısı ile işlem yapılırken, daha inatçı ve sert saçlar için ise yüksek ısı ile şekillendirilebilir. Isı her türlü saça zarar veren bir olaydır. Bunun için ayarlanabilir olması, derecelendirilmesi avantajlı bir özelliktir. Isı ayarı olmayan düzleştiricilerin kullanımı bu bakımdan zordur. Kullanışlı değildir. Derece ayarı ne kadar hassas olursa ürün o kadar fonksiyonel olarak kullanılmaktadır. Dereceler ısının miktarı hakkında bilgi verir. Böylece kaç derecelik ısı ile işlem yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Saçınıza model verirken saç tipinize göre ısı derecesinden yararlanıp rahatlıkla şekillendirebilirsiniz.150 derece ince telli saçlarda kullanılmak için ideal bir ölçüdür. 180 derece normal yapıdaki orta kalınlıktaki saçlar da kullanım için idealdir. Dalgalı saçlar için düzleştirici 200 derecede kullanılarak en doğru saç şekillendirme yapılır. 230 derece de kıvırcık saçları şekillendirmek için ideal bir düzleştirici ısısı olmaktadır. Dijital ekran, ısı kademesi, uzun ömürlü kullanım, kolay ısınma gibi özellikler ürünün kullanımını iyileştiren pozitif yöndeki durumlardır. Ergonomik tasarımları ile kullanımı daha da kolaylaşan düzleştiriciler kullanan herkesin vazgeçilmezi olmaktadır.

Farklı Modeller İçin Tek Ürün

Farklı Modeller İçin Tek Ürün

Düzleştiriciler sadece saçı düz hale getirmez. Dalgalı, hareketli modelleri de düzleştirici yardımı ile sağlayabilirsiniz. Saç düzleştirici modelleri değişmektedir. Seramik kaplamalı modeller severek kullanılanlar arasında bulunur. Kablosuz cihazlarda yeni nesil teknoloji mevcuttur. Kablosu olmaması nedeniyle kolay ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bazı modeller hava üflemeli özelliği ile çalışmaktadır. Saça az zarar veren kullanışlı ürünlerdir. Bazı düzleştiriciler daha geniş plakalara sahiptir. Daha çok kabarık, gür, sık saçlı kullanıcıların kullanması için uygun ve kullanışlıdır. Anti statik seramik düzleştiriciler de elektriklenme karşıtı ve kabarık saçların düşmanıdır. Bazı buharlı cihazlarda ısıyı farklı yönde şekillendirerek kullanır. Bazıları da hem ıslak hem de kuru kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır. Tarak ve fırça şeklinde de tasarlanan modeller mevcuttur. Tost denen dikdörtgen plakalı ve saçı dalgalandıran ürünler de mevcuttur. Bakıldığında düzleştirici çeşitleri çok fazla çok çeşitlidir. Saç düzleştirici profesyonel kullanım için de mevcuttur. Esnek plakalar ve düzenli ısı kullanımı ile bu tip ürünler çok kullanışlıdır. Daha yoğun ısı kullanımı ve etkili şekillendirme ile de her tip saç için her modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yüksek ve yoğun gücü ile kuaförler vb. iş alanları için uygundur. Yaklaşık 230 dereceye kadar ulaşan ısısı ile oldukça güçlüdür. Hızlı ısınma ve dereceli ısı kademesi ile kullanışlıdır. Ekstra olarak otomatik kapanma, kilit özelliği, iyon özelliği, sesli uyarı, renk seçenekleri ve malzeme ile çeşitli ve değişik versiyonları mevcuttur. Saçı çekmeden ve parlatarak şekillendiren ürünler hep daha çok olumlu dönüş almaktadır. Saç düzleştirici önerisi araştıran kullanıcılar profesyonel ürünlere de ilgi duymaktadır. Daha işlevsel ve yoğun ısı ile daha kısa sürede kullanım vaat eden bu ürünler kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Öneri üzerine kullanım amaçlı ürün bakmak çok mantıklı bir harekettir. En doğru ürünü en uygun fiyata almak için piyasa araştırması iyi yapılmalıdır. Çok fazla model ve marka arasında size en uygununu seçmek için iyi bir araştırma ve inceleme yapmalısınız. Ayrıca Philips saç düzleştirici modellerine de bakabilirsiniz./p>

Düzleştirici İle Her An Her Yerde Hazırsınız

Düzleştirici İle Her An Her Yerde Hazırsınız

Saç düzleştirici çeşitleri herkesin ihtiyacı için farklı şekillerde mevcuttur. Bu konuda en doğrusunu seçebilmek için saç tipinizi iyi bilmelisiniz. Almak istediğiniz aletin özelliklerini de gayet iyi bilmelisiniz. Alacağınız cihazdan beklentinize göre düz, fönlü ve dalgalı saç yapımına da uygun özelliktekileri seçmelisiniz. Bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ısı plakalarının boyutu ve ısıyı iletme özelliğidir. Bunun için hangi materyalden yapıldığı ve yeterli kalitede olup olmadığı araştırılmalıdır. Saç düzleştirici iyonlu modeller de saç sağlığı için önemlidir. Saçı elektriklenmeden ve yakmadan düzleştirip şekillendiren iyon özellikli cihazlar seramik yüzeyli ve kullanışlıdır. Saçta biriken elektriği çeken iyon teknolojisi ile çekerek kabarmayı ve elektriklenmeyi önler. Saç düzleştirici ısı ayarlı özelliğe sahip olmalıdır. Isının miktarı saçın tipine göre artıp azalmalıdır. Yoğun saçlar ve ince saçlar için değişik ısı türleri gerekebilir. Daha etkili ve çoklu özelliğe sahip olmak isteyen kullanıcılar saç düzleştirici seti kullanabilirler. Bu sette saçı düzleştirmek dışında kıvırcıklaştırmak, maşalamak, dalgalı hale getirmek, fönlenmek vb. modellerin de uygulanabileceği ekstra aparatlar mevcuttur. Biraz yer kaplayan bu parçalar kullanıldığı takdirde farklı modellerin ortaya çıkmasına olanak verir. Set alımlarında markanın kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir. Kalitesiz parçalar dengeli çalışmaz. Isıyı eşit dağıtmaz. Saçınızı istediğiniz şekilde şekillendirmenize olanak tanımaz. Bunun için muhakkak bilinen bir markanın ürünü tercih edilmelidir. Ürünün garantisi mevcut olmalıdır. Satış sonrası da servis desteği sağlamalı, yedek parça ya da tamir gerektiren durumlarda kullanıcılara destek olmalıdır. Set alırken içinde istediğiniz aparatların olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. İşinize yaramayan ya da istediğiniz gibi olmayan ürünleri alsanız da keyifle kullanamazsınız. Saç düzleştirici fiyatları değişkendir. Kalitesine ve markasına göre çeşitlenebilir. Piyasada çok fazla marka ve model vardır. Bunların fiyatları da birbiri ile yanı olmaz. En iyi ürünü en uygun fiyata almak için kullanıcı yorumları özenle takip edilmelidir. Buna ek olarak en yeni Hector saç düzleştirici modellerine de mutlaka bakın.

Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır?

Bu sorunun cevabı temelde basittir. Öncelikle ürünün markası ve modeline göre uygun sıcaklığa gelmesi beklenir. Daha sonra saçınız için doğru ısı derecesi ayarlanır. Isı derecesinin de ayarlanmasından sonra ürün saça uygulanır. Saçınızı düzleştirmeden evvel temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Temiz ve kuru olmayan saçlar şekil almaz ve çirkin gözükür. Kirli saçlar ısı ile buluştuğunda parlama yaparak daha da yağlı hale gelir. Saçın düzleştirilmeden evvel taranması varsa düğümlerinin çözülmüş olması gerekir. Hassas yapıdaki saçlar için öncesinde ısıya karşı koruyucu ürünler uygulanabilir. Saçlarınız karışık bir haldeyken düzleştirme işlemi düzgün yapılamaz. Mümkünse saçlar tutamlarına ayrılmalı ve ona göre düzleştirme yapılmalıdır. Saçlar sıralı ve düzgün ayrıldığında daha güzel düzleşir ve daha kalıcı olarak o halde kalır. Doğru ısının doğru saça uygulanması her şeyden önemlidir.

Saç Düzleştirici Nasıl Temizlenir?

Bu sorunun farklı cevapları vardır. Isı yoluyla saçı şekillendiren bir cihaz olan düzleştiricinin plakaları zamanla kirlenir. Isı sırasında kırılan ya da yanan saçların kalıntıları yüzeyine yapışır ve siyah tortular bırakır. Ayrıca saçınız için kullandığınız diğer ürünler serum, jöle, sprey, krem vb. tortuları da saçınıza ve cihazınıza da zararlıdır. Bunun için belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Cihazınızın daha verimli kullanılması için bu gereklidir. Biriken kirler ısınmayı engeller. Bu da saçın tutulmasının ve şekillenmesinin önüne geçer. Sonuçtan memnun kalmazsınız. Nemli pamuklu bir bez ya da pamuk ve su işinizi görmenize yarar. Cihaz elektriğe takılı değilken ve soğuk haldeyken yüzeyi hafifçe temizlenir. Ağartıcı maddeler, sert kimyasallar kullanılmamalıdır. Bunlar cihazın plaka yüzeyine zarar verir. Bozulmasına neden olur. Temizlik yapılmadan evvel muhakkak kullanma talimatına bakılmalı aksi yönde bir işlem yapılmamalıdır.

Saç Düzleştirici Kaç Watt?

Düzleştiricinin elektrik gücü ile alakalı sorularda kesin bir cevap yoktur. Fazla ısı elbette ki saç için zararlıdır. Çok yüksek ısıda ürün kullanılmamalıdır. Her saçın kendi şekline göre uygulanacak belli bir değer mevcuttur. Bu kişiden kişiye fark eder. Standart bir kullanım mevcut değildir.

Saç Düzleştirici Kaç Derecede Kullanılmalı?

Bu sorunun cevabı saç sağlığı için önemlidir. Ortalama 130 derece ideal bir ölçüdür. 190 ve daha fazlası pek tavsiye edilmemektedir. Saç kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir ısının fazlası zararlıdır. Isı ayarı bulunan ve iyonlu cihazlarla derece seçimi yapılabilir. Saçın yapısı ve şekline göre kullanılacak ısı değişkenlik gösterir. En fazla 180 derece ısı inatçı saçlar için ortalama bir değerdir. Daha yüksek ısı derecesi olan cihazları kullanmak herkes için uygun değildir. Saçınız ve cildiniz yanabilir ya da zarar görebilir. Saçınızı ısı ile buluşturmadan evvel koruyuculu bir ürün kullanmanız her zaman yararınıza olacaktır. Dereceli cihazlarda doğru değerler ile karşılaşmak için kaliteli ve güvenilir bir marka tercih edilmelidir.