GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Hummel Güneş Gözlüğü

Yaz ve bahar ayları başta olmak üzere her mevsimde kullanabileceğiniz Hummel gözlük modelleri kombinlerinizin en önemli tamamlayıcı parçaları arasında bulunur. 7’den 70’e tüm yaşlara ve her tarza hitap etmeyi başaran Hummel güneş gözlüğü yüz tipiniz için uygun, hafif, dayanıklı ve sağlam malzemelerle kombinlerinizi çok daha ihtişamlı ve rahat bir hale getiriyor.

Hummel Gözlük ile Modern Bir Görünüme Kavuşun

Hummel Gözlük Modelleriyle Modern Bir Görünüme Kavuşun

Cesur ve dinamik tasarım hatlarına yer verilen Hummel güneş gözlüğü modelleri günlük ve casual giyimlerinizin son derece uyumlu ve şık bir parçasıdır. Modern bir görünüm oluşturabilmenize katkı sağlayan küçük gözlük modelleri oldukça kolay bir şekilde taşınabilir ve son derece dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Hafif çerçeveleri sayesinde maksimum konfor sunan gözlük modelleri dinamik yapısı sayesinde modern bir hava oluşturuyor. Çok sayıda farklı cam ve çerçeveyle kombinlerinizde bütünlük sağlamanızı kolaylaştıran Hummel gözlük fiyatları sahip olduğu çeşitlilik sayesinde bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı sağlıyor. Yüz yapınız için en uyumlu modele sahip olabilmenizi sağlayan kare, dikdörtgen ve yuvarlak tasarımların kullanıldığı Hummel güneş gözlüğü yorumları konusunda da kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor. Sıra dışı renk seçenekleriyle özel tasarımlar ve koleksiyonlar oluşturabilmenizi mümkün kılan gözlük modelleri yeni tarzlar oluşturabilmenizi sağlıyor. Yalnızca özel kombinlerinizde değil, casual giyimlerinizde de şıklığınızı ortaya koyabileceğiniz gözlükler ile yepyeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Düşük ışıklı ortamlarda görünürlüğün artırılabilmesini sağlayan, yüksek renk kontrastı sunan güneş gözlükleri de objelerin çok daha iyi görünmesini sağlayarak açık alanlardaki görüşünüzü artırır.

Hummel Gözlük ile Kendi Tarzınızı Yaratın

Hummel Gözlük ile Kendi Tarzınızı Yaratın

Bütün yüz tiplerine uygun gözlük tasarımları arasından seçim yapabilmenizi sağlayan Hummel, şeffaf tasarımlarla da gözünüzün görünmesini sağlar. Yüzlerce farklı tasarım arasından yüz tipiniz için en uygun çerçeveyi bulabilmenizi mümkün kılan Hummel güneş gözlüğü fiyatları da sağladığı ürün çeşitliliğiyle bütçeniz için en uygun modelleri satın almanızı sağlamaktadır. Geniş çerçeve, yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi pek çok farklı çerçeveyle siyah, kahverengi, lacivert başta olmak üzere pek çok farklı cam filtresiyle kullanıma sunulan Hummel güneş gözlüğü kullananlar tarafından beğeni toplamayı başarıyor. Renkli güneş gözlüğü modelleriyle de tüm mevsimlerde stilinize uyum sağlayan ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz gözlükler, bambaşka bir tarz yaratmanızı sağlıyor. Yüz hattı yuvarlak olanların gönül rahatlığıyla kullanabileceği kare form tasarımına sahip çerçevelerle yüzünüzün çok daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz. Hummel kare güneş gözlüğü modayı takip etmekten keyif alanların tercihleri arasında bulunuyor. Pek çok yüz hattına kolaylıkla uyum sağlayabilen kare çerçeveli gözlükler, oldukça şık bir aksesuar niteliği taşımalarıyla birlikte güneş koruması bakımından da oldukça güçlüdür. UV ışınlarına karşı da UV filtreleri bulunduran polarize güneş gözlükleri, ışınların gözünüze temasını engelliyor.

Hummel Gözlük ile Görsel Kaliteyi Yakalayın

Hummel Gözlük ile Görsel Kaliteyi Yakalayın

Gündelik aksesuarlarınız içerisinde yer verebileceğiniz güneş gözlükleri, görünüş bakımından da oldukça farklı bir dokuya sahiptir. Kemik çerçeve veya klasik olarak nitelendirilen gözlükler cam rengi, çerçeve türü gibi faktörlerle kombinlerinizin en şık tamamlayıcısı konumunda olabilirler. Polarize gözlük tasarımları güneş ışınlarını çok daha iyi bir şekilde uzaklaştırması konusunda da göz sağlığını korurlar. Tercih ettiğiniz modellere bağlı olarak çerçevesiz tasarımlara da yer vererek bambaşka bir hava oluşturabilir ve istediğiniz görsel kaliteyi Hummel siyah güneş gözlüğü farkıyla yakalayabilirsiniz. Farklı geometrik yapılarla yüz tipiniz için en uygun yapıyı oluşturabilirsiniz. Küçük yüz yapılarına sahipseniz Hummel yuvarlak güneş gözlüğü ile yüzünüz için en uyumlu bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Yapıları gereğince şık bir görüntü oluşturan güneş gözlükleri, 3 köşe gibi görüntü oluşturabilirler. Gözlüğün geometrik özelliğiyle ultraviyole ışınlarından etkili bir şekilde korunabilmenizi sağlayan güneş gözlükleri, yalnızca estetik bir aksesuar olarak değil göz sağlığınızı koruyan bir yapıyla istediğiniz görsel kaliteyi yakalamanızı mümkün kılar. Modern bir görünüm oluşturmanızı sağlayan ve kombinlerinizin en önemli parçaları arasında yer verebileceğiniz Hummel gözlükleri sayfamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.