GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Oakley Güneş Gözlüğü

Outdoor aktivitelerin ve açık hava sporlarının olmazsa olmaz aksesuarlarından biri olan Oakley güneş gözlüğü, bugün birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 1975 yılında kurulan Oakley, dünya standartlarında yarışan sporcular tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Onlar, birbirinden özenli tasarımlara sahip Oakley güneş gözlüğü modelleri ile yarışlarında en yüksek performansı göstermektedir. Oakley, bir spor gözlük markası olarak kullanıcılarına birçok koleksiyon sunmaktadır.

Oakley Güneş Gözlüğü Tasarımları

Oakley Güneş Gözlüğü Tasarımları

Oakley spor gözlükleri konusundaki başarısının yanı sıra, günlük hayata hitap eden modelleri ile de öne çıkmaktadır. Hem bayan hem de erkekler için tasarladığı gözlükler günlük hayatta, casual bir şekilde de yer alabilmektedir. Oakley erkek güneş gözlüğü çeşitleri kayak, bisiklet, golf, beyzbol, balıkçılık ve su sporları gibi kullanım alanlarına ayrılmaktadır. Her sporun kendine özgü bir güneş gözlüğü modeli bulunmaktadır. Çünkü güneş gözlüğü Oakley markasının kullanıcılara özel olarak her alanda ürettiği kullanışlı bir aksesuardır. Oakley’in Snow koleksiyonu özellikle kayak sporu ile uğraşanlar için oldukça idealdir. Stil ve performansın bir arada yaşandığını iddia eden marka, Oakley güneş gözlüğü modelleri için yüksek teknolojili tasarımlar üretmektedir. Golf gibi sakin sporlar için tasarladığı özel seri olan Flak ailesi ile görünürlüğü artırmayı hedeflemiştir. Bu nedenle Flak ailesi Oakley güneş gözlüğü modelleri arasında beğeni toplamaktadır. Oakley bayan güneş gözlüğü modelleri de şık ve elegant modelleri ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. Hem spor hem de şık modelleri ile öne çıkmaktadır. Cam türlerine göre kategorilerine ayrılan güneş gözlükleri, geniş bir renk yelpazesi de sunmaktadır.

Oakley Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oakley Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oakley markası güneş gözlüklerini üstün teknolojik özellikler taşıyacak şekilde üretmektedir. Oakley High Definition lensler, özellikle sporcular için net ve keskin görüş sağlamaktadır. Profesyonel sporcular bu görüş kalitesi sayesinde hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırmaktadır. Bazı geleneksel mercekler nesnelerin gerçek konumundan farklı bir görüntü verirken, Oakley güneş gözlüğü olması gereken gerçek ve net görüntüyü vermektedir. Oakley polarize güneş gözlüğü de çoğu parlamayı filtrelemekte ve alanında en kalitelilerden biri olmayı başarmaktadır. Bir parlama nedeniyle arabayla yolculuk yapmak bazen güçleşmektedir. Bisiklete binerken yine parlamadan kaynaklı bazı çukurlar fark edilememektedir.  Polarize lensler çoğu sporcuyu ve kullanıcıyı tehlikelerden korumaktadır. Oakley güneş gözlüğü polarize lensler sayesinde yanlış bir görüntü görmenizi engellemektedir. Havada pus varsa, yine polarize özelliğe sahip Oakley Batwolf güneş gözlüğü modelini tercih edebilirsiniz. Three-Point Fit özelliği sayesinde lensleri hassas bir şekilde optik hizada tutmaktadır. Optik bozulmalara sebebiyet vermeyen model birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Oakley güneş gözlüğü fiyatları lens türü ve modele göre değişiklik göstermektedir. Tüm modelleri inceleyebilir, size en uygun güneş gözlüğünü seçebilirsiniz.

Oakley Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oakley Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oakley, insanların her alanda kullanabileceği güneş gözlükleri üretmektedir. Bir Oakley güneş gözlüğü, çeşitlerine göre birçok spor dalında kullanılabilir. Golf oynarken, bisiklete binerken ya da kayak yaparken güvenle kullanabilirsiniz. Eğer görüş açınızın çok net ve açık renklere sahip olmasını isterseniz Oakley fuel cell güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz. Bu sayede pus ve karanlık bir ortamda nesneleri daha rahat seçebiliyorsunuz. En sık bulunduğunuz ortama göre bir lens rengi de seçebilirsiniz. Oakley güneş gözlüğü modelleri kalitesi ve üstün teknolojisi sayesinde uzun ve kullanışlı bir ömüre sahip olmaktadır. Elbette tüm bunlar için iyi bir bakım şart. Güneş gözlüğünü takmadığınız durumlarda kılıf içerisinde muhafaza etmeniz yararınıza olacaktır. Bu şekilde dışardan gelen darbelere karşı önlem almış olacaksınız. Gözlük camının çizilmemesi için güneş gözlüğünü çok sert bir zeminle temas ettirmemek gerekmektedir. Lekelerden arındırılmış net bir görüntü için ise güneş gözlükleri belirli aralıklarla temizlenmelidir.