GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Gant Güneş Gözlüğü

70 yıla yakın süredir erkek ve kadın kullanıcılar için giyim kategorisinde birbirinden nitelikli ürünler tasarlamayı başaran Gant gözlük çeşitleriyle hem günlük kullanım hem de güneşli havalardaki kullanım için ideal seçenekler piyasaya sunuyor. Markanın kendine has tasarım anlayışının en mükemmel örnekleri arasında bulunan güneş gözlükler hem tasarımlarıyla hem de kaliteli materyalleriyle dikkat çekiyor.

En Güneşli Havalarda Dahi Net Bir Görüş

En Güneşli Havalarda Dahi Net Bir Görüş

Güneş gözlükleri normal gözlük modellerine kıyasla daha farklı bir amaç için üretilir. Bu gözlük çeşitleri güneşli havalardaki ışın yansımalarından ve zararlı ışınlardan gözlerinizi sakınmak için tasarlanır. Özel camı sayesinde güneş ışınlarının parlak yüzeylerden gelen yansımalarını en aza indirerek özellikle karlı ve suyun bol olduğu alanlarda daha net bir görüş imkânı sunan Gant polarize güneş gözlüğü koyu renk camıyla ün kazanıyor. Camın koyu olması ışığın içeriye %70 oranında daha az geçmesini sağlıyor. Bu sayede göze giden ışınların büyük bir kısmın engellenerek dolaylı olarak göz sağlığı korunuyor. Her ne kadar Gant siyah güneş gözlüğü çeşitleri ışığın geçişini engelliyor olsa da görüşünüz bu sayede daha keskin oluyor. Gant metal güneş gözlüğü modellerinde kullanılan birbirinden farklı renklere sahip camlar farklı avantajlar sunarak kaliteli bir kullanımı garanti ediyor. Koyu renkli cam çeşitleri genel olarak daha net ve keskin bir görüş imkanı tanırken daha açık renklere sahip olan cam çeşitleri renkleri daha canlı olarak görmenizde etkili oluyor.

Yüz Tipinize Uygun, Kaliteli Bir Ürün

Yüz Tipinize Uygun, Kaliteli Bir Ürün

Güneş gözlükleri gözlerinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumasının yanı sıra dış görünümleriyle şık görünüşe farklı bir hava da katar. Yenilikçi moda anlayışının bir örneği olarak tasarlanan Gant gözlük çerçevesi oval, kare, köşeli, yuvarlak gibi farklı seçeneklerle kullanıcının beğenisine sunulur. Özellikle Gant oval güneş gözlüğü neredeyse her yüz tipine uygun bir üründür. Gözlüğün keskin hatlar içermeyen yapısı ister uzun ister kare ister elmas şekilli yüz tipine sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle kare yüz şekline sahip kullanıcılar için en ideal seçeneklerin en üst sırasında oval modeller yer alır. Kare şekilli yüzler geniş bir görünüme sahip oldukları için oval çerçeveli gözlükler yüz hatlarındaki keskin yapıyı yumuşatarak daha şık bir görünüm sağlar ve yüzünüzün daha zayıf görünmesinde rol oynar. Diğer bir model olan Gant kare güneş gözlüğü yuvarlak ya da uzun yüz yapısına sahip kullanıcıların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir modeldir. Gözlüğü keskin kenarlı yapısı yüz hatlarıyla zıtlık oluşturarak yüzünüzün daha çok ön plana çıkmasını sağlar.

Gant Güneş Gözlüğü ile Yüksek Koruma

Gant Güneş Gözlüğü ile Yüksek Koruma

Güneş gölükleri özellikle yoğun güneşli ve sıcak havalarda en iyi performansı göstermek adına tasarlanır. Güneşten gelen ve gözünüze büyük zararlar verebilecek olan ışınları engellemek için özel olarak tasarlanan cam türleriyle donatılan Gant güneş gözlüğü modelleri en gelişmiş UV filtreli camları kullanır. UV filtreli camlar güneş ışınlarının içermiş olduğu zararlı ultraviyole ışınlarını en az şekilde geçirmek adına tasarlanmıştır. Bu tasarım camların daha koyu bir renk almasını sağlarken aynı zamanda zararlı ışınların göze direkt olarak temas etmesini de engeller. Aynı zamanda güneşten gelen mor ötesi ışınları da engelleyerek göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olan güneş gözlükleri yaz aylarında dış ortamlarda daha rahat vakit geçirmenizi mümkün kılar. Farklı bir tasarıma sahip olan Gant aynalı güneş gözlüğü dış yüzey kaplamasıyla gelen ışınların belirli bölümünü geri yansıtarak göze ulaşmamalarını sağlar. Gelişmiş camlarıyla gözünüzü zararlı ışınlara karşı koruyan, farklı çerçeve tasarımlarıyla şık görünümünüze hava katan ve kalitesiyle adını tüm dünyada duyuran Gant gözlük fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz siz de ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.