Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Sym
Ngk
Ebc
Did
JT
Bs
Ahl
K&N
Ls2
Spr
HSB
NGK
SYM
Rms
TVS
Rks
Tvs
Trw
Mts
RKS
KTM
Csr
SHN
HJC
Tex
SPR
Mt
Bmc
Hsb
LS2
Msr
CG
3C
Vlm
CSR
Agv
MTO
DID
Yy
3X
EBC
ATL
Ybs
NCR
Dmk
NHC
KNT
MSR
Miw
R&g
TCX
Nhc
MTS
Cox
Cup
Oem
SCS
RMS
Shn
Sxp
Bmw
Ccp
Elf
Gms
Tcx
Rmg
Knt
Kyt
Ktm
Jms
SMK
Sbs
Prc
Jt
ABV
Luk
MT
Ncr
Ask
Rk
Crn
PRC
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Amper

Başka bir kelime deneyin

Gerilim (Volt)

Başka bir kelime deneyin

Kask Tipi

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Motosiklet

için 547,128 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Motosiklet

Kullanımı yaygın olan motosiklet gözde bir ulaşım aracıdır. İki veya üç tekerlekli olabilmektedir. Her ne kadar daha fazla tekerleğe sahip modelleri mevcut olsa da motosiklet denilince akla iki tekerlekli modeller gelmektedir. Üç tekerlekli motosiklet modelleri çoğunlukla zorlu arazi koşullarına sahip bölgelerde tercih edilmektedir. Motosiklet modelleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Satın alınacak motosikletin hangi amaç ile kullanılacağı doğru belirlenmelidir. İlk tasarlandığı andan itibaren tutkuyla kullanılmaktadır. Motosiklet sahibi olabilmek için satın almak yeterlidir fakat kullanabilmek için sadece satın almak yeterli olmamaktadır. Motosikleti yasal olarak kullanabilmek için ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. Ehliyet sahibi olmadan motosiklet kullanmak yasal değildir. Kendi can güvenliğiniz için ehliyetsiz motosiklet kullanmamanız gerekmektedir. Ehliyet ile motosiklet zorunluluğu motosikletin modeline göre değişmektedir. Motosiklet modelleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Motosiklet çalışma mekanizmaları model seçeneklerini arttırmaktadır. Çocuklar için tercih edilen akülü motosiklet modelleri oldukça rağbet görmektedir. Çocuklar her ebeveyn için oldukça kıymetlidir. Büyüme çağlarında onların yüzünde oluşacak ufacık bir gülümseme ebeveynler için büyük bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Onları mutlu etmek için özel günlerinde hediyeler alınmaktadır. Çocuğunuz için tercih edeceğiniz akülü motosiklet oldukça ideal bir hediye seçimi olacaktır. Akülü motosiklet çalışma mekanizması oldukça kolaydır. Bir diğer motosiklet modeli ise elektrikli motosiklet modelidir. Elektrikli motosiklet modeli enerji olarak elektrik enerjisi kullanmaktadır. Motosiklet denilince akla çoğu zaman kulakları bazen rahatsız edecek düzeye gelen sesler gelmektedir. Elektrikli motosiklet çeşitleri oldukça sessiz çalışmaktadır. Yakıt kullanılmamaktadır. Bu yüzden atmosfere motosikletin egzoz sisteminden zararlı gaz salınımı olmamaktadır. Çevrede ses ve hava kirliliği oluşmamaktadır. Çevreye zarar vermek istemeyen kullanıcılar çoğunlukla elektrikli motosiklet modellerini tercih etmektedir. Motosiklet çalışma mekanizmasında kullanılan motosiklet aküsü diğer motorlu taşıtlarda kullanılan akü çeşidinden farklıdır. Akünün motosiklet çalışma mekanizmasındaki görevi saymakla bitmez. En önemli ve başlıca görevi motosikletin çalıştırılmasında ve ideal bir performans sergilemesini üstlenmektir.motosiklet aküsü, motosikletin çalıştırılması esnasında elektrik sisteminin dengelenmesi ve araç kontağı kapalıyken bile akım sağlaması yapmaktadır. Eğer motosiklet ile yapacağınız anların unutulmaz keyifli anlara dönüşmesini istiyorsanız aracınız ile uyumlu bir akü tercih etmelisiniz. Bu mekanik yapı düzenek olarak metallere karşı oldukça hassastır. Herhangi bir metal ile yapacağı temas akünün kısa devre yapmasına sebep olacağı için bu duruma dikkat edilmesi gerekmektedir.

Motosiklet Çeşitleri

Motosiklet Çeşitleri

Küçük yapısı sayesinde yoğun trafiğin olduğu bölgelerde bile kolayca sıyrılıp ulaşımınıza devam edebilirsiniz. Motosikletin kullanıcılarına sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Trafik akışına takılmamak, istenilen hızda ilerlemek bu avantajların başında gelmektedir. Motosiklette istenilen hıza kavuşmak kolaydır. Bu durum istenmeyen kazalara sebep olmaktadır. Trafikte bilinçsiz davranışlar, koruyucu ekipmanların kullanılmaması kötü sonuçlar doğurmaktadır. Araba gibi motorlu taşıtlarda en öncelikli koruma ekipmanı emniyet kemeridir. Motosiklet yapısı gereği emniyet kemeri bulundurmamaktadır. Bu yüzden motosiklet kullanıcılarının bazı ekipmanları kullanması gerekmektedir. Motosiklet aksesuarları farklı birçok amaç için kullanılmaktadır. Her bir aksesuar farklı vücut bölgeleri için tasarlanmaktadır. Koruma görevi gören ve can güvenliğini sağlamada en öncelikler aksesuar olan motosiklet kask modelleri mutlaka kullanılmalıdır. Motosiklet kazaları araştırıldığında ölümcül ve ağır hasarlarla sonuçlanan kazalarda bu aksesuarın kullanılmadığı gözlemlenmektedir. Bu ürün özellikle kafa bölgesinin korunmasına yarar sağlamaktadır. Baş kısmında bulunan beyin, omurilik soğanı gibi hayati fonksiyonlardan görevli önemli organlar bulunmaktadır. Bu organların hasar görmesi olumsuz birçok sonuca yol açmaktadır. Baş ve boyun bölgesinin korunması insan hayatı için çok önemlidir. Motosiklet kapalı bir ulaşım aracı değildir. Bu yüzden motosiklet kullanıcıları dış etkilerden fazlasıyla etkilenmektedir. Bu etkilerden korunmak için çeşitli motosiklet ekipmanları kullanılmaktadır. Bu malzemeler hem daha konforlu bir sürüş keyfi yaşanmasına olanak sağlamaktadır hem de can güvenliğinizi korumanıza yardımcı olmaktadır. Sürüş esnasında sürücüler rüzgara bir hayli maruz kalmaktadır. Hava akımının yarattığı bu etki sürüş esnasında sıkıntılar yaratmaktadır. Bu etkiyi azaltmak için kask kullanılmalıdır. Bu ürün hem can güvenliğini sağlamakta hem de rüzgarın etkisini azaltarak daha konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Şiddetli rüzgar vücuttan içeri nüfuz ederek insan vücuduna olumsuz etkiler bırakmaktadır. Şiddetli rüzgara maruz kalan kullanıcının motosiklet hakimiyeti azalarak kazalara sebep olmaktadır. Aynı zamanda hava akımı kasları da etkileyerek hastalığa sebep olabilmektedir. Bu tür olumsuz etkilerin yaşanmaması amacıyla motosiklet montu giyilmelidir. Bu ürün hava geçirmez yapısıyla motosiklet kullanıcılarını rüzgarın olumsuz etkilerinden korurken tasarımıyla etkileyici bir görünüm elde etmenize olanak sağlamaktadır. Bu ürünün tasarımında spor ve asil bir görünüm sağlanmaktadır. Genellikle üretildikleri yapı malzemesi deridir. Deri ve benzeri materyallerden üretilen bu ürünler ile eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kuba motosiklet modelleri de farklı tarz ve seçenekleri ile sizleri bekliyor!

Motosiklet Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet kullanıcıları hız yapmayı sevmektedir. Ama limiti aşan hız istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır. Bu yüzden hız kurallarına uyulması gerekmektedir. Araç kullanırken telefon ile konuşmak kazalara sebep olmaktadır. Aynı şekilde motosiklet kullanıcılarının da motosiklet kullanırken ellerinde telefon tutması son derece tehlikelidir. Telefonu tuttuğunuz eliniz direksiyon hakimiyetinizi kaybetmenize sebep olmaktadır. Aynı şekilde dikkati telefona vermek sürüş anında dikkat dağınıklığına sebep olarak yine istenmeyen sonuçların doğmasına ortam hazırlamaktadır. Bu yüzden motosiklet kullanıcıları motosiklet telefon tutucu kullanmalıdır. Bu ürün sayesinde motosikletinize telefonunuzu rahatça yerleştirebilirsiniz. Bazı motosiklet kullanıcıları sürüş deneyimlerini kayıt altına almak istemektedir. Bu ürünü motosikletin ön tarafına yerleştirerek kayıt yapacak cihazı çalıştırmaktadırlar. Böylece sürüş serüvenleri yolculuk boyunca kayıt altına alınmaktadır. Uzun süre yapılan yolculuklarda ellerde terleme meydana gelmektedir. Motosiklet kullanımında ellerin hakimiyeti oldukça önemlidir. Terleme gibi etkiler yüzünden ellerin direksiyon hakimiyetleri kaydıkları için azalmaktadır. Bu tarz olumsuz etkilerin yaşanmaması için motosiklet eldiveni kullanılmaktadır. Bu ürün oldukça asil bir tasarıma sahiptir. Genellikle deri materyalinden üretilmektedir. Direksiyon hakimiyetini iyi kazanmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Günlük hayatta da kullanabileceğiniz bu ürün ile duruşunuza gösteriş kazandırın. Bu ürün aynı zamanda kışın dışarıda kalan elleri soğuğun etkisinden kurtarmak için de kullanılmaktadır. Motosiklet sürerken çeşitli birçok ihtiyaca gereksinim duyulmaktadır. Bagaj gibi kapasiteye sahip olamayan bu ulaşım araçları için çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Bu alternatiflerin başını motosiklet çantası almaktadır. Çantanın içerisine ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri yerleştirebilirsiniz. Farklı kapasitelerde olmaktadır. Dilerseniz sırtınıza takabilir dilerseniz de motosiklette özel bölmelere yerleştirebilirsiniz. Bu çantalar da farklı tasarımlara sahiptir. Oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu tarz çantalar farklı kapasitelerde üretilmektedir. Su geçirmez özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza uygun ve zevkinize hitap eden ürünleri sayfamızda satın alabilirsiniz. Su geçirmez özellikleri sayesinde dört mevsim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Motosiklet otomobiller gibi kapalı araçlar değillerdir. Bu yüzden tam donanımlı olmanız gerekmektedir. Gerek motosiklet için gerekse kendiniz için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Böylece hem konforlu bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız hem de kendinizin ve çevrenizdekilerin can güvenliğini tehlikeye atmamış olacaksınız.

Motosiklet Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Motosiklet Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kullanımında ivme kazanan motosiklet alternatifleri arasından hangisini satın almak isteyeceğinize karar vermek bir hayli zor olmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip binlerce ürün bulunmaktadır. Renk, özellik, çalışma mekanizması gibi daha birçok özellik bakımından farklılıklar göstermektedir. İhtiyacınıza uygun motosiklet çeşidini belirlemeniz gerekmektedir. İhtiyacınızı doğru belirledikten sonra satın alacağınız ürün beklentinizi karşılayacaktır. Motosiklet fiyatları sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Çıkarıldığı seneye göre, teknik özelliklerine göre, kalite ver markasına göre fiyat aralığı değişmektedir. Sayfamızda birbirinden farklı fiyat aralığındaki ürünleri keşfedebilirsiniz. Motosiklet çeşitleri farklı birçok donanım özelliklerine sahiptir. Bu donanım özellikleri motosiklet fiyatı için etkileyici bir etmendir. Motosikleti fiyatları için araştırma yapıp bütçenize uygun motosiklet modeline karar verebilirsiniz. Motosiklet markaları tarafından farklı motosiklet çeşitleri üretilmektedir. Her bir markanın kendine edindiği ilke ve vizyon farklıdır. Bazı markalar belirli alanlara yönelik motosiklet üretimi yapmaktadır. Motosiklet markaları arasından size hitap ettiğini düşündüğünüz motosiklete karar verebilirsiniz. Ürün hakkındaki detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Dilerseniz markalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Motosiklet markaları saymakla bitmez. Adından söz ettiren markalar başı çekse de motosiklet üretimi her marka için önemli bir üretim aşamasıdır. Motosiklet modelleri’ nin bir kısmında motosiklet arka çanta bulunmaktadır. Bu çantayı motosiklete sabitleyebilirsiniz. İçerisine ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü yerleştirebilirsiniz. Böylece seyahat boyunca konforlu bir yolculuk yapmış olacaksınız. Bu çantaların içerisine motosiklet bakımı için gerekli materyalleri de koymanız gerekmektedir. Yolculuk anında herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle durumlarda ilk yardım ekipmanları bulunması gerekmektedir. Motosikletler boyutları bakımından da her zaman aynı değildir. Farklı boylarda olabilmektedir. Küçük motosiklet çeşitleri sık sık tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. Boyut olarak diğer motosiklet modellerine göre daha küçük olan bu modeller kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu yollarda trafiğe takılı kalmadan araçlar arasından geçmenize olanak sağlamaktadır. İstediğiniz her yola gönül rahatlığı ile girebilirsiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz her boyutta motosiklet modelleri ile zevkinize hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz.

Motosiklet ile Macera Dolu Yolculuklar

Motosiklet ile Macera Dolu Yolculuklar

Otomobili sıkıcı bulan ve zaman kaybı olarak gören birçok insan motosiklete yönelmektedir. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde sık sık trafik problemi yaşanmaktadır. Trafik ulaşmak istediğiniz yerlere ulaşımınızı aksatarak daha geç bir zaman diliminde varmanıza neden olmaktadır. Bu durumdan sıkılan birçok insan böyle durumları yaşamamak amacıyla motosiklet tercih etmektedir. Motosiklet boyutu nedeniyle trafiğe takılı kalmanızı önlemektedir. Ayrıca motosiklet ile hız limitinizi daha yüksek tutabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yerlere daha erken bir sürede varabilirsiniz. Motosiklet denilince akla bir sürü çeşit gelmektedir. Birbirinden farklı motosiklet çeşitleri arasından karar verebilmek hiç de kolay olmayacaktır. Öncelikle ihtiyacınızı doğru belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra donanımsal olarak farklılık gösteren bu ürünler arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan alternatifi satın alabilirsiniz. Motosiklet kullanımı son zamanlarda oldukça artmaktadır. İnsanlar motosiklete yönelim göstermektedir. En çok yönelim gösterilen alternatifler arasında 50 cc motosiklet gelmektedir. Peki ne ifade etmektedir bu 50 cc motosiklet? Söz konusu motosikletler küçük ve kullanımları oldukça kolaydır. B sınıfı ehliyete sahip sürücüler bu motosikleti kullanabilirler. 50 cc motosiklet için vergi ödemenize gerek yoktur. 50 cc motosiklet çeşitleri 50 cc motora sahip oldukları için bu isimle adlandırılmaktadır. Şehir içi yolculukta kusursuz bir deneyim yaşamak isteyenler için 50 cc motosikletleri tercih etmek son derece doğru bir karar olacaktır. Zamandan tasarruf elde etmenizi sağlayan söz konusu motosiklet çeşidi son derece güvenilir bir kullanıma sahiptir. Her kesimden bireylerin talep ettiği bu motosiklet çeşidine hem kadınlar hem de erkekler yoğun ilgi göstermektedir. 50 cc motosiklet kullanıcısına birçok avantaj sağlamaktadır. 50 cc motosiklet çeşitlerinin sigortası yoktur. Sıfır 50 cc motosiklet alınması durumunda muayenesi 3 yıl sonra yapılmaktadır. 50 cc motosiklet kısa mesafeli kullanımlarda son derece avantajlıdır. Uzun süreli yolculuklarda sürücüler daha yüksek cc değerine sahip motosiklet tercih etmektedir. Bu motosiklet çeşitleri arasında 125 cc motosiklet de bulunmaktadır. Cc değerinin artmasıyla yapılan hız limitinin artmasına da imkan sağlanmaktadır. Bu motosiklet daha büyük bir yapıdayken mini motosiklet daha küçük boyutlara sahiptir. Bazı motosiklet modelleri kabin bulundurmaktadır. Bu modeller kabinli motosiklet modeli olarak piyasada adlandırılmaktadır. Motosiklet özellikleri saymakla bitmez. Teknolojinin de gelişmesiyle üretici markalar her geçen gün özellikleri geliştirerek arttırmaktadır.

Motosiklet kullanımı

Motosiklet kullanımı

Elektrik ile çalışan motosiklet modelleri son derece çevre dostudur. Bu motosiklet modeli dışında yakıt ile çalışan modeller mevcuttur. Yakıt ile çalışan motosiklet modeli kullanılan yakıta göre farklılık göstermektedir. Yakıt olarak benzin kullanan ve benzinden elde edilen enerjiyi kullanan motosiklet modeli benzinli motosiklet olarak adlandırılmaktadır. Eğer yakıt olarak dizel kullanılan bir çalışma mekanizmasına sahipse bu motosiklet çeşidi de dizel motosiklet olarak bilinmektedir. Bu iki model arasında bir takım farklılıklar bulunmaktadır. En önemli fark kullanılan yakıtın farklı olmasıdır. Aynı zamanda motorun çalışma düzeneği de ufak farklılıklara sahiptir. Motosiklet kullanırken hava durumuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Yağışlı havalarda motosiklet kullanımı güçleşmektedir. Yağışlı havalarda etkiyi azaltmak için motosiklet yağmurluk kullanılmalıdır. Böylece kendinizi yağmurun etkisinden kurtarmış olacaksınız. Motosikletin ön tarafında bulunan motosiklet aynası sayesinde arka kontrolü yapmanız kolaylaşmaktadır. Böylece şerit ortalamanızı iyi yaparak güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlamış olacaksınız. Motosiklet iç yapısı düşünüldüğünde mekanik bir makine olarak da adlandırabileceğimiz bir ulaşım aracıdır. İçerisinde farklı görevleri olan motosiklet parçaları bulunmaktadır. Her bir parça motosikletin güvenli ve sorunsuz çalışması için oldukça önemlidir. Bu yüzden bu parçaların bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. En ufak bir arızada direkt yetkili bir servise götürülmesi gerekmektedir. Parçaların her birinin görevi birbirinden farklıdır. Çalışma mekanizmaları uyum halindedir. Herhangi birinde meydana gelebilecek bir arıza diğerlerinin çalışma aksanını bozabilmektedir. Bu parçalar farklı birçok metal materyalinden üretilmektedir. Metaller belli bir süre sonra oksitlenerek yapısal değişikliklere uğrayabilmektedir. Bu yüzden kullanılan motosiklet yağı bu metallerin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bazı parçalar motosiklet için olmazsa olmazdır. Bu tarz ürünlerin yedeklenmesi gerekmektedir. Motosiklet için motosiklet yedek parça bulundurulması gerekmektedir. İhtiyaç halinde bu yedek parçaları arızalı parça ile değiştirerek konforlu bir sürüş keyfi sağlayabilirsiniz. Motosikleti günün her anında her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Hem zaman kaybına uğramamış olacaksınız hem de unutulmaz bir sürüş macerasına imza atmış olacaksınız. Özellikle hız yapmayı seven birçok sürücü motosiklet satın almaktadır. Siz de motosiklet satın almak isterseniz sayfamızdaki farklı birçok özelliğe sahip modelleri keşfedebilirsiniz.