GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Fila Güneş Gözlüğü

Özellikle son yıllarda ozon tabakasının incelmeye başlaması ile beraber güneş günlük hayatta oldukça büyük bir problem haline gelmeye başlamıştır. Gerek cildimiz gerekse gözlerimiz için büyük bir önem teşkil eden güneş içerisinde ultraviyole ışınlarını barındırmaktadır. Zannedildiğinden çok daha büyük bir mesele olan bu problemden son derece büyük zararları bulunmaktadır. Kanser oluşumundan kornea yüzeyindeki bozulmalara kadar ilerleyen bu durumdan korunmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi güneş gözlüğüdür. Daha problemler ile karşılaşmadan en başında çeşitli önlemler alarak korunmanızı sağlayan Fila markası çok sayıdaki ürün çeşitleri ile geliyor. Oldukça kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz Fila güneş gözlüğü seçenekler sayesinde gözleriniz koruma altına alınmış olacak.

Her Yüz Tipine Uygun Fila Güneş Gözlükleri

Her Yüz Tipine Uygun Fila Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüleri aslında son derece önemli görevleri üstlenmektedirler. Sağlık konusunda ne kadar hassas olduğunuzu bile Fila ürettiği güneş gözlüklerinde kaliteden asla ödün vermiyor. Sağlığınızı sizden çok daha fazla düşünerek ürettiği gözlük camları ile gerekli olan koruma sağlanmış oluyor. Sağlığınız kadar önemli olan bir başka konu ise gözlülerin görüntüsüdür. Güneş gözlükleri açık alanda gözleriniz korumak ile görevli iken aynı zamanda kombininizi ve tarzınızı da tamamlayan bir aksesuardır. Aksesuarlar günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kendimize has bir şekilde oluşturduğumuz kıyafet seçimlerini çok daha iyi bir şekilde yansıtmanızı sağlayan bu aksesuar sayesinde çok daha başarılı görünüşlere imza atmış olacaksınız. Bu noktada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi cam tasarımıdır. Güneş gözlükleri geçmişten günümüze çok fazla şekil ve tarz değiştirmektedir. Bu konunun öncülerinden olan Fila ise çok sayıdaki seçenekleri sayesinde sizlere geniş bir seçim yapma imkanı sağlamaktadır. Bu seçenekler yuvarlak, damla, kare, oval, geometrik, yarım çerçeve ve kelebektir. Her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olan bu tarz çeşitleri farklı yüz tiplerine hitap etmektedir. İlk olarak yuvarlak yüz şekline sahip olan kişilerin yüzleri dolgun yanaklara, yuvarlak bir çeneye ve eşit ene ve boya sahiptir. Bu yüz şekline sahip olan kişilerin köşeli gözlük seçmeleri çok daha doğru bir karar olacaktır. Köşelere sahip olmayan bu yüz şeklini çok daha düzgün bir hale somanın en kolay yolu köşeli gözlülerdir. Bir diğer yüz şekli ovaldir. Oval yüzler alınların geniş olduğu, çeneye doğru giderek yüzün inceldiği bir yapı bulunmaktadır. Bu yapıda elmacık kemikleri ise çok fazla belirgin bir şekilde göze çarpmamaktadır. Bu yüz şekline sahip olan kişilerin en büyük avantajı gözlüklerin birçoğunun çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla sağlanmaktadır. Fila yuvarlak güneş gözlüğü seçeneği başta olmak üzere birçok gözlük modeli bu yüz tipinde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Dikdörtgen olan yüz tipleri ise boyu enine göre biraz daha uzundur. Bu durumda enin ve boyun eşitlenmesi gerekmektedir. Yuvarlak Fila gözlük modelleri bu konuda sizlere yüksek uyum sağlayacaktır.

Sizinle Bütünlük Oluşturacak Fila Güneş Gözlükleri

Sizinle Bütünlük Oluşturacak Fila Güneş Gözlükleri

Herkesin tarzı, kilosu ve vücut yapısı birbirinden farklıdır. Bunun baskın bir şekilde görüldüğü bir başka yer ise yüzlerdir. Yüzler sahip oldukları farklı özellikler sayesinde farklı tarzları ortaya koymaktadır. Bu yüz şekillerinden bir tanesi ise kalptir. Kalp şeklinde bulunan ve Türkiye’de yaygın bir şekilde rastlanılan bu yüz şekli seçtiği doğru aksesuarlar sayesinde son derece karakteristik bir yapıya kolaylıkla bürünebilir. Kalp yüz şekline sahip olan kişilerin tercih etmesi gereken gözlük şekli damla modellerdir. Üst tarafı hafif bir şekilde köşeli olan bu gözlüklerin alt kısmı yuvarlak bir yapıya sahiptir. Kalp yüz şekline sahip olan bir kişinin seçtiği damla şeklindeki bir gözlük yüzü doğru şekilde orantılayacaktır. Bir başka yüz çeşidi olan kare yüzler ise geniş bir alına ve geniş bir çene yapısına sahiptir. Yanakların da dolgun olduğu bu yüz tipinde tercih edilmesi gereken gözlük tipi oval olan ürünlerdir. Keskin olan yüz hatlarınızı yumuşatarak çok daha hafif geçiş yapmasını sağlayan bu modeller oldukça işinize yarayacak. Gözlük seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise renklerdir. Renkler hayatımızın her alanında olduğu gibi kullanılan aksesuarlarda da son derece önemli bir yere sahiptir. Gözlü camlarının sahip oldukları renkler sizleri çok daha doğru bir şekilde yansıtma fırsatı sunacaktır. Renk konusu ise gözlüklerde iki farklı parça altında kontrol edilmektedir. Bu parçalar çerçeve ve camdır. Her ikisinin de gözlük ve kombinler üzerindeki söz hakkı oldukça büyüktür. Fila markası altında sizlere sunulan çok sayıdaki renklere sahip güneş gözlüğü seçenekleri sayesinde seçim yapma şansınız oldukça yükselecek. Sınır tanımayan özellikleri ve korumalarının yanında ekstra olarak sizler için üretilen sayısız renk skalası oldukça hoşunuza gidecek bunlar arasından yapacağınız doğru seçimler ile kombinlerini kolaylıkla tamamlayabilir ve iyi sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz. Sizleri güneş gözlüğü konusunda etkilemekte başarılı olan ve bu başarısını uzun yıllardır sürdüren bu marka ürünlerine bakmanız iççin sizleri bekliyor. Bütün bunlara ek olarak ürün seçenekleri hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Fila güneş gözlüğü fiyatları incelemesi yapmak isterseniz veya Fila güneş gözlüğü yorum bölümüne ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Çerçeveye Sahip Güneş Gözlükleri Fila’da

Her Çerçeveye Sahip Güneş Gözlükleri Fila’da

Güneş gözlüklerinin sağlık açısından ne kadar önemli bir konumda olduğu bilinen bir gerçektir. Bu konuda yapılan uzun süreli çalışmalar sonunda sizleri sizlerden daha çok düşünen Fila markası çok sayıdaki gözlük modelleri ile karşınızda. Sizler için ürettiği yüksek korumalı camları sayesinde güneş ışınlarından korkmanıza veya güneşli günlerde görme sıkıntısı yaşamanıza gerek kalmayacak. Uzun yıllardır sürdürdüğü bu konudaki başarısınız gözlüklerin yapısında da göstermektedir. Güneş gözlükleri aynı zamanda birer aksesuar oldukları için görünüşleri de son derece önemlidir. Yapılan şık ve özgün olan tasarımlar sonucunda ortaya koyduğu gözlükler sizlerin kombinlerini tamamlamak üzere sizleri bekliyor. Çok sayıdaki renk ve yapı seçeneğinin bulunduğu bu aksesuarlarda önemli olan bir başka konu ise çerçeve tipidir. Çerçeveler gözlüklerin görünüşünde oldukça büyük değişiklikler ortaya koyan bir parçadır. Bu parçalarda yapılan değişiklikler yüzünüzde de farklı görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Çok sayıdaki farklı yüz tipine uygunluk sağlayabilmek adına çok sayıda çerçeve tipi üretilmektedir. Fila bayan güneş gözlüğü ve Fila erkek güneş gözlüğü başlıkları altında satılan 4 adet farklı çerçeve tipi bulunmaktadır. Bu tipler metal, kemik-metal, kemik ve plastiktir. Metal çerçeveye sahip olan güneş gözlüklerinde gözlük camının etrafında sadece ince bir metal bulunmaktadır. Bu olan çerçeveler ise genellikle yuvarlak ve damla şekil camların ait oldukları gözlüklerde bulunmaktadır. Kemik-metal olan gözlük çerçeveleri ise genellikle sadece üst bölümde kemik yapıyı barındırmaktadır. Gözlük camının alt kısımlarında herhangi bir koruyucu bulunmamaktadır. Kemik olan gözlükler kalın bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeveler genellikle oval, kare, damla ve kelebek olan cam tasarımlarını içerisinde barındırmaktadır. Son olarak plastik ise kemik gibi bir görüntüye sahip olmasının yanında kemik olan gözlüklerden çok daha hafiftir. Bu nedenle birçok kişinin tercihlerinin arasında bulunmasıyla beraber çocuk gözlükleri de genellikle bu bağlamda üretilmektedir. Bütün bunların bulunduğu sayfamızdan çok daha fazla bilgi almak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her anlamda kolaylık sağlamaya çalışan bu marka Fila gözlük fiyatları konusunda da sizleri oldukça memnun edecektir.