TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güneş Gözlüğü

için 251 sonuç bulundu.
Cam Tasarımı seçiniz

Persol Güneş Gözlüğü

Avrupa’nın en eski güneş gözlüğü üreticilerinden Persol, birinci sınıf malzemeyle kaliteli modeller üretiyor. Persol, şimdilerde dünyanın en eski ve en lüks gözlük markalarından biridir. Marka Guiseppe Ratti tarafından kurulmuştur. Persol güneş gözlüğü en başta konfor, koruma ve mükemmel görüş gerektiren meslekler için, pilotlar ve sporcular için hazırlanmıştır. Steve McQueen, Robert de Niro, Jack Nicholson ve George Clooney gibi ünlüler, gözlükleri kullanarak popülerliğinin artmasına yardımcı olmuştur. Persol güneş gözlüğü kalitesi ile öne çıkmaktadır. Üstün kalitesi ve İtalyan işçiliği ile tanınan marka, Persol güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çekiyor. İtalya'da üretilen modeller, özel çerçeveleriyle yüksek kaliteli malzemelere sahiptir. Persol marka güneş gözlüğü kullananlar bu kaliteyi hissetmektedir.

Birbirinden Popüler Koleksiyonlarıyla Persol Güneş Gözlüğü

Birbirinden Popüler Koleksiyonlarıyla Persol Güneş Gözlüğü

Persol yaklaşık 100 yıllık tarihi ile çok sayıda model tasarlamıştır. Benzersiz tasarımlar, ikonik ürünlerle giderek büyümüştür. Güneş gözlüğü Persol kullanacaklar, markanın ürettiği üç seri dışında özel üretimleri arasından da beğendiği modeli seçebiliyor. Persol 649, 714 ve Cellor adını verdiği üç seriyi bünyesinde bulunduruyor. Bu seriler dışında ise, Steve MQqueen, Galleria ve Vintage gibi birçok özel tasarım model arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Persol erkek güneş gözlüğü almak isteyenler en çok 649 serisini tercih ediyor. Seri, 1957 yılında Torino'da gözlerini hava ve toza karşı korumak için tramvay sürücüleri için üretilmiştir. 649 Orijinal, tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde bir araya getiriyor. 649 serisi de kendi içinde küçük serilere ayrılıyor. Persol bayan güneş gözlüğü kullananlar yine bu seriyi tercih edebilir. Seri unisex modeller içeriyor. 649 serisi içindeki Persol güneş gözlüğü bayan modelleri ince ve daha hafif çerçeve yapısına sahiptir. 714 serisi ise katlanabilen bir modeldir. Persol güneş gözlüğü modelleri arasında sıkça tercih edilen katlanabilir gözlük, büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu serinin üretimi için daha çok zaman ve imkân gerekiyor. Ama marka bu modeli ilk olarak 1960 yıllarında üretiyor. 1960'larda Persol, İtalyan endüstrisi için gerçek bir gurur kaynağı olmuştur. O günden bugüne hala herkes tarafından sevilmeye devam ediyor. Persol marka güneş gözlüğü almak istiyorsanız bakabileceğiniz bir diğer koleksiyon Cellor’dur. 1950’lerde üretilen seri hem şık hem de nostaljik bir görüntüye sahip. Giderek evrimleşen model ve seriler de günümüze ve modaya ayak uydurmaya devam ediyor. Persol güneş gözlüğü fiyatları seriler arasında farklılık gösteriyor. Size en uygun modeli Persol güneş gözlüğü yorum bölümünden aldığınız bilgiler doğrultusunda da seçebilirsiniz. Her seri kendine özgü tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Persol geçmişinden gelen izleri gelecekle harmanlıyor ve ortaya çağdaş güneş gözlükleri çıkıyor. Markanın kendinden emin, güvenilir adımlarda ilerleyerek ürettiği modeller günümüzde yediden yetmişe seviliyor.  Birçok film ve TV yıldızı, oyuncular ve sanatçılar Persol marka güneş gözlüğü kullanarak markanın popülerliğini hep bir adım öne taşımaya devam ediyor.

Persol Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Persol Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Persol güneş gözlüğü yukarıda bahsettiğimiz gibi üç ayrı seriye ayrılıyor. Her seri farklı modelleri bir arada toplasa da gözlük kalitesi her seri için eş değerdir. Persol marka güneş gözlüğü modellerinde kullanılan kristal lensler marka için bir gurur kaynağıdır. Kaliteyi ve mükemmelliği temsil eden çoğu model, doğal menşeli en değerli optik malzemeden yapılmıştır. Persol, koruma ve görsel netliği garanti eden lensleri kullanmaktadır. Persol güneş gözlüğü modelleri için kullanılan kristal lensler, güneşin zararlı ışınlarına karşı eşsiz bir koruma sağlar. Gözlere zarar verebilecek radyasyonu emmek için de bilimsel olarak formüle edilmiştir. Persol polarize güneş gözlüğü camları oldukça ince üretilmiştir. Kalınlığı normalde 2,2 mm. Olan camlar 1,8 mm’ye düşerek gözlüğün ağırlığı da azaltılmıştır. Persol kadın güneş gözlüğü modelleri polarize camlı birçok çeşide sahiptir. Kum, yol veya suya yansıyan ışığı engelleyerek ortam koşullarından rahat ve net bir görüş sağlayan polarize camlar, Persol erkek güneş gözlüğü modelleri arasında da bulunmaktadır. Polarize cam teknolojik olarak gelişmiş bir optik türüdür. Persol kullanıcıların konforunu da sürekli düşünen bir markadır. Her gözlük çifti için dört farklı boyutta, çeşitli yükseklik ve genişlikte gözlük modelleri üretiyor. Persol güneş gözlüğü fiyatları cam türü, çerçeve yapısı, kullanılan malzeme, lens rengi ve ait olduğu koleksiyona göre değişkenlik göstermektedir. Katlanabilir cam serisi de konforu ön planda tuttuğunu kanıtlıyor. Persol güneş gözlüğü bayan ve erkekler için rahatlığa olabildiğince dikkat ediyor. Persol markası dünyanın ilk esnek gövde sistemine sahiptir. Meflecto denilen sistem sayesinde güneş gözlüğü her yüze uyum sağlayabiliyor. Günümüz için bile oldukça teknolojik bir üründür. Persol güneş gözlüğü erkek ve bayanlar için ürettiği güneş gözlüklerinde çerçeve kalitesine oldukça özen gösteriyor. Pamuk çiçeklerinden elde edilen asetat maddesi kullanarak üretilen çerçeveler cilde de hoş bir dokunuş katıyor. Doğal malzemeler kullanarak kendi kalitesini yükselten marka, el işçiliğine sahip birçok modele de sahiptir. El işçiliğini ön planda tutan Persol, güneş gözlüklerini sadece bir aksesuar değil, sanat eseri olarak tanımlıyor. Markanın sembolü ise ok şeklinde bir simgedir. Guiseppe Ratti ürünlerini ayırt etmek ve tanınır hale getirebilmek için bu sembolü bulmuştur. Savaş kılıçlarından ilham alarak ortaya çıkmıştır.

Persol Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Persol Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Persol güneş gözlüğü kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Ama bunların arasında en önemlisi cam temizliğidir. Güneş gözlüğünüzün camını temizlerken ılık su kullanmalısınız. Ilık suda gözlüğünüzü narince ıslatıp, yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz. Persol marka güneş gözlüğü çeşitleri bu temizleme şekline göre kir tutmaz. Bir diğer önemli nokta güneş gözlüğünüzü kullanmadığınız durumlarda kılıfında muhafaza etmenizdir. Gömlek ya da pantolon ceplerinde kılıfsız güneş gözlüğü taşımak esnemeye yol açabilir. Güneş gözlüğünüzü sert ve pürüzlü bir zemin üzerinde bırakmamanız gerekiyor. Gözlük camının çizilmesi görüş açınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Onun yerine daha yumuşak ve darbelere kapalı bir yerde gözlüğünüzü tutabilirsiniz. Kılıf içerisinde duran güneş gözlüğü daha korunaklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Açık havalarda mutlaka güneş gözlüğünüzü takmalısınız. Güneşten gelen zararlı UV ışınlarından korumak için gerekirse bulutlu havalarda bile gözlüğünüzü gözünüzden çıkarmamalısınız. Persol güneş gözlüğü kıyafetlerinize kolayca uyum sağlar. Spor, şık veya günlük giyim tarzınıza uygun birçok model var. Uzun kaşe bir palto, günlük bir pantolon ve spor ayakkabılarıyla evden çıktığınız bir gün güneş gözlüğünüz şık ve tamamlayıcı aksesuarınız olabilir. Persol polarize güneş gözlüğü cam türleri arasında yer alan aynalı model de gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Her türlü kıyafet ve aksesuara uyum sağlayan gözlük, çoğu kullanıcı tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Persol yuvarlak güneş gözlüğü çeşitleri arasından kahverengi tonda çerçeveye sahip modelleri hem günlük hem de özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanım alanları çok geniş olduğu için beklentinizi karşılamaya da yetiyor. Persol güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan çağdaş tasarımlar modayı her an yakından takip etmenizi sağlıyor. Persol güneş gözlüğü yorum bölümünden modellerle ilgili daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Stil sahibi, modayı yakından izleyen güneş gözlüğü markası Persol, kullanıcılarına yüksek kalite ve modayı aynı anda sunuyor. Sevilen güneş gözlükleri ile geçmişten geleceğe adeta çağdaş bir köprü kuruyor.

Arama Kriterleriniz

Persol
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

40 Milion (199)
Adidas (49)
Aedoll (5)
Aerowatch (27)
Aevogue (17)
Affair (21)
Agatha (3)
Air Force (210)
Airforce (27)
Aksesuarix (159)
Albedo (7)
Alessi (22)
Almera (52)
Alpino (15)
Ameyewear (48)
Ana Hickmann (115)
Andy Wolf (7)
Angel Eyes (152)
Angels (10)
Anhelo (16)
Annabella (151)
Aramis (16)
Armani (11)
Aston Martin (300)
Avengers (6)
Avon (12)
Azir Miza (350)
Baby Banz (22)
Baendit (55)
Baldinini (20)
Balmain (7)
Banz (6)
Barbie (51)
Bellagio (2)
Belletti (461)
Belmond (123)
Belonni (2)
Benetton (9)
Benissimo (13)
BENIX (9)
Benx (555)
Bess (48)
Betty Boop (18)
Bigotti (12)
Black (80)
Blancia (85)
Bluebay (5)
Bluemod (20)
Bluemond (2)
Blumarine (26)
Bolon (70)
Bottegaro (2)
Boucheron (16)
Breil (6)
BREMS (29)
BROOKLYN (12)
Brooks (63)
Bulget (58)
Burberry (264)
Bvlgari (182)
By Harmony (163)
By Nini (87)
Byblos (7)
Calvin Klein (228)
CARAT (58)
Carrera (743)
Cars (31)
Cartier (126)
Carven (34)
Cazal (5)
Celebrity (3)
Celine (17)
Cerruti (33)
Chavin (3)
Chimi (12)
Chloe (146)
Chocolate (237)
Chopard (247)
Cisse (331)
Claes (19)
Clariss (120)
Club Zen (6)
Cobbelti (15)
COOL (34)
Cute Cat (11)
D&G (12)
D/g (54)
Dakota (13)
Daks (3)
Daniel Klein (772)
DBYD (35)
De Valentini (597)
Degrade (35)
Della Pianto (164)
Despada (1036)
Dexter (53)
Di Caprio (4)
Di&Si (37)
Diesel (358)
Dior (233)
Dior Homme (50)
Disney (3)
Dita (55)
Diverso (43)
(4366)
(2)
DKNY (19)
Doliche (3)
DP69 (113)
Dsquared (29)
DSquared2 (33)
Dunlop (98)
Eagle Eyes (15)
EDL Paris (23)
Elegance (185)
Elle (10)
Ellesse (8)
Emilio Pucci (249)
Enox (113)
Equinox (20)
Escada (60)
Escalade (93)
Esprit (96)
Essedue (31)
Etro (13)
Exelance (4)
Exelıne (178)
Exess (836)
EXPERT (3)
Exqudo (10)
Extoll (66)
Eyepetizer (135)
Fashiontv (4)
Favori (7)
Façonnable (206)
FBI (11)
Fellini (6)
Fendi (999)
Ferfarini (101)
Ferrucci (5)
Fila (236)
Flair (31)
Flannel (97)
Fleye (39)
Flirt (49)
Flott (91)
Fossil (86)
Freedom (6)
Frozen (27)
Furla (14)
G-Star Raw (73)
G.Dano (34)
Gabbiano (3)
Gant (111)
Garbino (17)
Garfield (22)
Genny (16)
Gf Ferre (22)
Gioferrari (116)
Givenchy (133)
Graff (24)
Gucci (924)
Guess (1072)
Gusto (4)
Gyesse (198)
Hane14 (130)
Havaianas (2)
Hawk (2388)
Hermossa (423)
Hickmann (21)
Hills (2)
Hislon (4)
Hogan (6)
Hot Wheels (26)
Hugo Boss (188)
Hummel (112)
ic Berlin (16)
İgor (12)
INESTA (42)
INESTA + (27)
Infiniti (100)
İnfiniti (99)
INSTYLE (3)
Invicta (78)
İsve (78)
Jil Sander (16)
Jimmy Choo (262)
JPLUS (2)
JULIANO (477)
JWL (28)
Kaizer (10)
Kamm (73)
Kapin (6)
Kappa (173)
Kate Spade (27)
Keep Out (125)
Kenzo (3)
Keops (4)
Kid (134)
Kilian (181)
KİNARY (260)
KINGSEVEN (11)
KITHDIA (2)
KIĞILI (3)
Komono (22)
Köstebek (6)
L.G.R (15)
La Boom (3)
La Viva (48)
Lacoste (806)
Lanvin (3)
LE SPECS (56)
LED (17)
Lee Cooper (923)
Legion (10)
Levi's (11)
Levi`s (61)
LİGHTEC (2)
LINDBERG (4)
Lionel (38)
Liu Jo (18)
Lonnvi (37)
Look (2)
Lost (35)
Lufian (359)
Marc Jacobs (363)
Marwin (59)
Massada (55)
Max / Co. (56)
Max Polo (169)
Maxmara (116)
Maybach (43)
MCM (15)
Med (71)
Michael Kors (127)
Minima (2)
Missoni (10)
Miu Miu (138)
Moda Lucci (69)
Modamot (22)
Moncler (14)
Mont Blanc (214)
Monza (6)
Morel (13)
Moschino (103)
Moscot (7)
MUSSOTINI (59)
Mustang (2283)
My Blues (111)
My Concept (204)
Mykita (46)
Nautica (114)
Newton (49)
Nexus (8)
Nike (72)
Niloya (3)
Nina Ricci (10)
Nite Vogue (21)
No Logo (10)
nobbanolla (14)
NORELL (34)
Nossa (5)
Oakley (165)
Ok Baby (7)
Oneill (29)
Opal (80)
Optelli (530)
Optiway (7)
Optoline (189)
Osse (5780)
Oxydo (58)
Paco Loren (24)
Papary (102)
Parafina (28)
Paul / Joe (97)
Perseus (60)
Persol (251)
Pieces (5)
Polar (79)
Polaroid (547)
Police (598)
Polo (91)
POLO (3)
Polo Black (99)
Polo Cayenne (347)
POLO moon (6)
POLO VILLAGE (261)
POLO55 (99)
PoloUK (141)
Pomellato (50)
POMPEI (23)
Popeye (3)
Prada (383)
Preen (20)
Prius (4)
Pulsar (210)
Puma (101)
Q Marines (96)
Quantum (13)
Quiksilver (16)
Qzen (273)
Rachel (291)
Rachel Paris (437)
Ralph (11)
Rapsodi (233)
Ray-Ban (5033)
Rayban (4)
Red Sun (100)
RedRiver (7)
Remms (16)
Remss (3)
Retro (760)
REVISION (50)
Rexona (3)
Rg512 (7)
RHINESTONE (103)
Romanson (76)
Ruffina (76)
Ruling (170)
Safari (267)
SAFARI (24)
Sarar (30)
SBK (19)
Sebago (12)
Secilir (40)
SENSAYA (3)
Serengeti (319)
Shrek (50)
Silhouette (178)
Slazenger (827)
Smith (18)
SO COOL (11)
Soleil (202)
Soleo (3)
Solingen (12)
Spektre (51)
Spiderman (8)
SPY (46)
Staff (54)
Starck (4)
Sting (13)
Suncity (6)
Sunglasses (127)
SUPER (17)
Superdry (7)
SuperStep (150)
Swarovski (369)
Swing (1004)
SWISSNANO (26)
T&Y (3)
T-CHARGE (10)
T-Force (6)
Tag Heuer (31)
TARGET (231)
Timberland (95)
Tods (178)
Tom Davies (54)
Tom Ford (577)
Toms Teddy (49)
Tomy Marin (12)
Top Ten (151)
Topten (200)
Triwa (6)
Trussardi (14)
TUATARA (3)
TUDOR (63)
Tudors (29)
Twinexte (128)
Unofficial (39)
US.Polo (3)
Uvex (9)
V6 (22)
Valentino (67)
Vanni (4)
Vedi Vero (59)
Velero (72)
Vera Wang (7)
Versace (163)
Vintage (698)
Virtue (18)
Vogs (40)
Vogue (1335)
Vuarnet (7)
VYCOZ (26)
W AND O (3)
Web (452)
Xline (212)
Xloop (235)
Xml (36)
Y-London (52)
Yago (75)
Yanks (48)
Zen Milano (126)
Zerorh+ (12)
ZILLI (13)
Zippo (33)
Zolo (66)
Zoom (52)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Kare (32)
Yuvarlak (31)
Damla (15)
Oval (15)
Geometrik (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Mineral (73)
Polarize (13)
Organik (9)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Rengi

(73)
(49)
(9)
(6)
(6)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(69)
(28)
(20)
(20)
(13)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(114)
(23)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL