Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Nbb
Beb
Lux
Nuk
Vzn
Bgm
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Ped
Tek
Başka bir kelime deneyin

Ürün Adedi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

LCD Ekran

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Emzirme Ürünleri

için 1,481 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Emzirme Ürünleri

Emzirme sürecinin kendi içinde pek çok gerekliliği bulunuyor. Bu nedenle emziren annelerin dikkat etmesi gereken çeşitli noktalar mevcuttur. Beraberinde gelişen üretim sektörü sayesinde üretilen kolaylaştırıcı ürünler de oldukça büyük bir alanı kapsıyor. Bu sayede emziren annelerin her gereksinimi kolaylıkla karşılanıyor. Göğüs pompası ve benzeri ürünler ile düzenli olarak emzirmeye hazırlanmak mümkün oluyor. Süreci kolaylaştıracak ürün takviyeleri ile yenidoğan ile anne arasındaki ilişki de büyük oranda iyileşme sergiliyor. Yenidoğan sınıfına dahil olan bebekler açısından gereksinimlerin karşılanması fazlasıyla önemlidir. Dünyaya yönelik kurulan güven duygusu ilk olarak bakıcı konumundaki kişinin sunduğu imkanlar ile inşa ediliyor. Özellikle bağımsız ve özgüvenli bireylerin yetişmesi adına gereksinimlerin anında karşılanması fazlasıyla önemli oluyor. Acıktığı an emzirilen yenidoğan bebekler, açlık kaygısı ve benzeri duygu durumları yaşamıyor. Bu durum da beraberinde güven duygusunun oluşmasına katkı sunuyor. Emzirme ürünleri bebekte pek çok olumlu durumun oluşmasına katkı sunduğu gibi emziren anneye de fazlasıyla avantaj sağlıyor. İlk olarak süreci kolaylaştırıcı ve rahatlatıcı bir hale dönüştürebiliyor. Bu sayede emzirme durumu anne açısından bir zorluk olmaktan çıkıyor. Örneğin emzirme yastığı kullanımı ile beraber anne, emzirme durumundan kaynaklı olarak vücut postüründe bozulma yaşamıyor. Ek olarak bel ağrısı ve benzeri gibi fiziksel rahatsızlıkları da önlüyor. Bu sayede emzirme sürecine dahil olan pek çok olumsuz durumu da ortadan kaldırıyor. Emzirme sürecinin tamamıyla konforlu bir hale evrilmesi sayesinde bebek ile anne arasındaki ilişkiye de yansıyor. Bebeğin gereksinimlerinin anında karşılanması tuvalet eğitimini dahi iyileştiren etkenlerden biri oluyor. Güven duygusu gelişmiş olan bebekler ilerleyen dönemlerde kendi beden kaslarını da kolaylıkla yönlendirebiliyor. Eşya kategorisine dahil olan ürünlere ek olarak yiyecek ve içecek kategorisinden ürünler de bulunuyor. Örneğin emziren anne çayı ve benzeri ürün çeşitleri sayesinde süt artışı sağlanıyor. Böylelikle bebeğin gereksinim duyduğu her an kolaylıkla karnı doyabiliyor.

Emzirme Ürünü Çeşitleri

Emzirme Ürünü Çeşitleri

Emzirme dönemi gelişim süreci açısından kritik zamanlardan birini oluşturuyor. Bebeğin ideal bir şekilde beslenmesi ve her gereksiniminin ortaya çıktığı an karşılanması fazlasıyla önemlidir. Bu nedenle emzirme ürünleri ve benzeri gibi kategoriler büyük ölçüde kolaylaştırıcı bir etki sunuyor. Örneğin emzirme yastığı seti ve benzeri gibi ürünler sayesinde vücut postürünü ideal bir düzleme getirerek emzirmek oldukça konforlu bir hale dönüşüyor. Beraberinde set halinde satışa sunulması satın alma işlemini de kolaylaştırıyor. Bir satın alma işlemi ile pek çok gereksinimin karşılık bulması her anneye kolaylık sağlıyor. Geniş ürün kataloğu ve farklı renk seçenekleri ile beraber her kullanıcıya kendisine hitap eden ürünleri kolaylıkla bulabiliyor. Beraberinde göğsün görünümü ve yapısı açısından katkı sunan pek çok ürün çeşidi de mevcuttur. Göğüs ucu çatlakları için krem ve benzeri ürünler sayesinde göğsün yapısı da olumlu etkileniyor. Göğüs bölgesinin pH seviyesine uyumlu olacak şekilde hazırlanan içerikleri ile kremler beden sağlığı noktasında da önemli gereksinimlerden birini oluşturuyor. Sürekli emzirme ve bebeğin ağzının uzun süre göğse temas etmesi beraberinde kuruluk ya da çatlaklık getirebiliyor. Herhangi bir cilt salığı sorunu yaşamamak adına pek çok uzman düzenli aralıklarla kremlerin kullanılmasını öneriyor. Göğüs ucu kremi kullanımı ile beraber her daim nemli ve pH dengesi uyumlu bir yapı kazanılıyor. Beraberinde cilt sağlığına yönelik sunduğu olumlu katkılar ile de öne çıkıyor. Dilerseniz sayfamızda yer alan göğüs ucu kremlerine yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünü sizden önce edinmiş olan kullanıcıların tecrübelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Beraberinde deneyimlerin paylaşılması doğru bir satın alma işlemini de beraberinde getiriyor. Ek olarak ürünlerin özelliklerini detaylı incelemek de fazlasıyla önemli oluyor. Özellikle beden ile direkt teması olan ürünlerin içeriğinde bulunan malzemelere dikkat edilmesi gerekiyor. Alerjen bir hassasiyeti bulunan kişilerde herhangi bir sağlık sorununun oluşmaması adına özen göstermek pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Emzirme sütyeni, süt saklama poşet ya da kapları ve göğüs pompaları ile emzirmek hem konforlu hem de kolay bir hale geliyor. Hem annenin hem de bebeğin olmak üzere iki tarafın da sorunlarına çözüm bulan ürün çeşitleri kullanıcı memnuniyetini büyük ölçüde oluşturuyor. Ek olarak göğüs pedleri ve benzeri ürünler de üstün hijyen imkanı sunuyor. Aşırı bir şekilde süt üretiminin olduğu anlarda çeşitli aksilikler yaşanabiliyor. Fazlalaşan süt göğüs uçlarından kıyafete geçiyor. Bu durum da görünüm açısından gündelik hayatta zorluk oluşturabiliyor. Göğüs pedlerinin kullanımı ile benzeri durumlar ortadan kalkıyor.

Kullanışlı Emzirme Yastığı ve Örtüsü

Kullanışlı Emzirme Yastığı ve Örtüsü

Doğumun ilk zamanları boyunca bebekler çok sık bir şekilde acıkırlar. Bu nedenle emzirme zaman aralığı oldukça kısa vakitlere sahip oluyor. Bu noktada gereksinimlerin zamanında karşılanması fazlasıyla önemli oluyor. Bu nedenle ilk haftalardan itibaren emzirme dönemi oldukça kritik bir zamanı ifade ediyor. İlk haftalar anneler açısından da zorlayıcı etkenlere sahiptir. Bebeğin sık aralıklarla acıkması annenin sistematik olarak kısa zaman aralıklarında emzirmesi anlamına geliyor. Bu nedenle anne uzun süreler boyunca aynı pozisyonda kalıyor. Bu durum vücut postürünün zedelenmesinden çeşitli bedensel sağlık sorunları yaşamaya dek sonuçlanabiliyor. Doğumun ardından annenin bedeni büyük ölçüde yoruluyor ve sağlıklı bir devam süreci için dinlenmek başat bir rol oynuyor. Rahatsız ve sağlıksız bir emzirme pozisyonu ile dinlenme sürecinde uzama ya da aksama gibi durumlar ortaya çıkarabiliyor. Dilerseniz emzirme yastığı fiyatları için sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Bu sayede hem gereksinimlerinizi karşılayan hem tarzınıza uyum sağlayan modellerden yararlanabilirsiniz. Devamında ürün yorumlarına bakabilir ve ürünleri sizden önce edinmiş kişilerin tecrübelerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bu sayede sonucunun memnun edeceği bir satın alma işlemi kolaylıkla gerçekleşiyor. Devamında edinilen ürün ile bel ya da sırt ağrısı ortadan kalkabiliyor. Yastık ve örtünün varlığı ile her alanda emzirmek oldukça mümkün bir duruma dönüşüyor. Bununla beraber göğüs pompaları da gündelik hayatı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Pek çok emziren annenin başlıca yardımcısı olan ürün, gündelik hayatın her yoğunluğuna katkı sunuyor. Özellikle çalışan kadınlar açısından hayat kurtarıcı bir niteliğe sahiptir. Bu sayede günün müsait zamanlarında göğüs pompası ile süt başka bir kaba, poşete ya da şişeye aktarılabiliyor. Beraberinde emzirme durumundan kaynaklı olarak işlerin aksaması olasılığı tamamen ortadan kalkıyor. Sürekli bebeğin yanında olma zorunluluğunun ortadan kalkması ile doğumun ardından sosyal yaşama hızlı bir şekilde adapte olmak da mümkün olabiliyor. Bununla beraber oldukça basit bir çalışma prensibinin olması sayesinde her anne tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Ergonomik yapısı sayesinde gün içerisinde taşınması da oldukça pratik ve kolay oluyor.

Emzirmeyi Kolaylaştıran Göğüs Kremleri

Emzirmeyi Kolaylaştıran Göğüs Kremleri

Emzirme döneminde göğsün yapısında çeşitli olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. İlk olarak emzirilen süre boyunca göğüs uçları oldukça fazla bir oranda vakum işlemine tabi tutuluyor. Bu nedenle yara ya da kızarıklık gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor. Yoğun baskıya maruz kalan göğüs uçları daha hassas bir yapıya doğru değişim sergiliyor. Bu hassaslık da beraberinde yara ve de kızarıklık oluşmasını kolaylaştırmayı getiriyor. Beraberinde yaraların uzun süre varlığını sürdürmesi hem anne hem de bebek açısından zorluk getiriyor. Yaranın varlığı nedeniyle her emzirme acılı bir hale bürünüyor. Bu durum da emzirme esnasında annenin rahatsız hissetmesine neden oluyor. Bu nedenle düzenli aralıklarla kremlerin kullanılması pek çok uzman tarafından öneriliyor. Bebeğe ya da anneye yönelik herhangi bir sağlık riskini oluşturacak niteliğinin olmaması da ürünü kıymetli kılan noktalardan biri oluyor. Tüm bunlara ek olarak göğüs ucu pH dengesi ile uyum sağlaması ciltte kalıcı bir değişkenliğin olmasının da önüne geçiyor. Bu sayede cilt sağlığı sorunları sistematik olarak önlenebiliyor. Beraberinde cildin nem dengesine de katkı sunuyor. Bu sayede emzirme durumunun bedene yönelttiği her etki yetisini yitiriyor. Ek olarak göğüs pedi ve benzeri ürünler de benzer oranda hayat kurtarıcı nitelik sergiliyor. Aşırı bir şekilde gelen sütün kıyafete geçmesini tamamıyla önleyen pedler sayesinde gün içerisinde kıyafet değişim zorunluluğu ortadan kalkıyor. Özellikle çalışan kadınlar için fazlasıyla kritik olan bir soruna çözüm sunuyor. Tüm bunlara ek olarak göğüs kremleri annenin emzirme sürecini kolaylaştırıyor. Aşırı baskıdan kaynaklı olarak hassaslaşan göğüs, kremler yardımıyla eski haline oldukça kısa bir süre içerisinde dönüyor. Bu sayede acı oluşma olasılığı her geçen gün büyük oranda azalıyor. Anne ile bebeğin emzirme esnasında mutlu ve de konforlu hissetmesi ikisi arasındaki ilişkinin gelişmesine de katkı sunuyor. Ek olarak emzirme sütyenleri de oldukça hayati bir öneme sahiptir. Klasik model sütyenler ev dışı ortamlarda emzirme için çeşitli konforsuzluklar hissettirebilmektedir. Emzirme sütyenleri ise çalışma prensibi gereği dış ortamda emzirmeyi kolaylaştırmayı hedefliyor. Bu sayede gündelik hayatın her anında emzirme meşakkatli olmaktan çıkıyor. Beraberinde her kıyafet ile uyum sağlayan niteliği sayesinde kıyafet kombinlerinde bir kısıtlamaya da yol açmıyor.

Süt Saklama Poşetleri ve Kapları

Süt Saklama Poşetleri ve Kapları

Pek çok kadın göğüs pompası yardımıyla emzirme işlemini sürdürmektedir. Fazla sütün sağılması ve muhafaza edilmesi gerekiyor. Bu noktada sağlık açısından yararlılık gözetmek hem bebek hem de anne için fazlasıyla önemli oluyor. Sütün doğallığını kaybetmemesi gerekiyor. Bu nedenle herhangi bir saklama kabının kullanılması uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Çünkü anne sütü ile direkt temas halinde olan yüzey fazlasıyla önemlidir. Yaşamın ilk dönemlerinde bebeğin beslendiği sütün kendi organikliğini koruması gerekiyor. Anne sütü saklama şişeleri sayesinde aktif olarak iş hayatında yer alan bireylerin pek çok koşulu kolaylaşıyor. Bu sayede sabah saatlerinde sağılan süt gün boyu bebeğin beslenme ihtiyacını tamamıyla karşılıyor. Ek olarak az zaman alan bir işlem olması da emzirme sürecini kolaylaştırıyor. Bu sayede annenin gündelik hayatındaki herhangi bir durum ya da olgunun değişkenlik sergileme zorunluluğu ortadan kalkıyor. Bu sayede bakıcı olan kişi bebek her acıktığında zorlanmadan besleyebiliyor. Bebeğin gereksinimlerinin kısa bir zamanda karşılanması gelişim süreci açısından faydalı oluyor. Göğüs pompası ve de süt saklama poşet ya da kapları ile günün her anında bebek beslenebiliyor. Özellikle ilk birkaç ay bebekler oldukça sık aralıklarla acıkıyor. Herhangi bir yoksunluğun oluşmaması adına hazırda fazla sütün bulunması oldukça faydalıdır. Bununla beraber değişken ölçülere sahip olan çeşitlerin olması da fazlasıyla işlevseldir. Bu sayede her anne bebeğinin gereksinimini karşılayacak ölçülere sahip olan poşet ya da kaplara kolaylıkla ulaşıyor. Ayrıca set halinde satılan modellerinin olması da pek çok annenin yardımına koşuyor. Bu sayede bir satın alma işlemi ile geniş bir ürün toplamı edinmek oldukça uygun oluyor. Ek olarak her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenen fiyat skalası sayesinde de gereksinimler kolaylıkla karşılanıyor.

Emzirme Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Emzirme Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Emzirme ürünleri satın alma süreci pek çok anneye zor görünen detaylardan biri olabiliyor. Her ürünün oldukça yalın bir çalışma prensibine sahip olması sayesinde ideal çeşide ulaşmak da oldukça kolaylaşıyor. İlk olarak emziren kişinin gereksinimlerini belirlemesi gerekiyor. Çünkü ana bir işlevi olan ürünlerin beraberinde çok yönlü niteliğe sahip pek çok ürün de bulunuyor. İdeal olanı seçmek adına bilgi sahibi olmak önemli oluyor. Göğüs kalkanı ve benzeri ürün çeşitleri sayesinde emzirme işlemi son derece kolaylaşıyor. Her ürün çeşidi annenin vücudunun çeşitli kısımlarını olumlu etkileyebilmek için özel olarak tasarlanıyor. Örneğin emzirme yastığı ve benzeri ürünler annenin vücut postürünün bozulmamasına katkı sunuyor. Uzun süreler ve sık aralıklar ile emziren annelerin herhangi bir sırt ya da bel ağrısı yaşamasının da önüne geçiyor. Bununla beraber göğüs pedleri ya da bir diğer adıyla koruyucular da gündelik hayatta oldukça önem arz ediyor. Aşırı salgılanan sütün kıyafete nüksetmesini önleyen niteliği sayesinde hem temizlik hem de görünüm açısından gündelik hayata katkı sunuyor. Bu sayede pek çok anne herhangi bir kaygı gütmeden gündelik hayatını sürdürebiliyor. Gündelik hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran emzirme ürünleri ile doğumun ardından gelen süreç büyük ölçüde daha konforlu bir hale bürünüyor. Bu sayede hem çalışan hem de birbirinden farklı pek çok sorumluluğu bulunan anneler zamanı daha verimli kullanabiliyor. Emzirme yastığı kılıfı ve benzeri ürünler ile pratiklik de sağlanıyor. Satın alma işlemi esnasında dikkat edilmesi gereken tek nokta gereksinimlerdir. Gereksinimlerin iyi saptanması ideal bir satın alma işlemini de beraberinde getirir. Ek olarak her ürün özelliklerini detaylı incelemek de oldukça faydalıdır. Bu sayede ürün içeriğine dek bilgi sahibi olmak mümkündür. Dilerseniz sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilir ve geniş seçenekler arasından gereksinimlerinizi karşılayacak olanları kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Hayatınızı daha konforlu bir hale dönüştürecek emzirme ürünleri ile doğum sonrası dönemde bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz.