Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Film

için 9,302 sonuç bulundu.
Format seçiniz

Film

Film dünyası çok geniş ve sınırsız eğlence, bazen de bilgi garantili. Zevkinize uygun Film türleri sayesinde kendi başınıza veya sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. DVD, Blu-Ray, 3D Blu-Ray, VCD, Bas Oynat ve 4K formatlarında filmler uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Yabancı & Yerli Filmler

Yabancı & Yerli Filmler

Yabancı Filmler kategorisi macera, aksiyon, drama, komedi, korku ve gerilimden animasyon, bilim kurgu ve fantastiğe kadar birçok etkileyici filmi sizinle ya Türkçe altyazılı ya da Türkçe dublajlı olarak buluşturur. Bu filmler dünya sinemasındaki konu zenginliğini ve efektlerin gelişmişliğini görmeniz için büyük bir fırsat sağlar. Yerli Filmler kategorisi ise altyazı veya dublaja ihtiyacınız olmadan izleyebileceğiniz, hem ekonomik hem de keyifleri bünyesinde barındırır. İzlemeye doyamayacağınız klasik Yeşilçam filmlerinin yüksek çözünürlüklü versiyonlarının yanı sıra birçok yeni filmle de kendinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Yerli filmlerin en zengin türleri drama ve duygusal, komedi ve macera aksiyon.

Çizgi Film & Animasyon

Çizgi Film & Animasyon

Ekranda hareketi canlandıran her teknik animasyon sınıfına girer. En iyi çizgi filmler ve en iyi animasyon filmleri arasında neredeyse bir efsaneye dönüşmüş olan Frozen, yani Karlar Ülkesi’ni sayabiliriz. Kayıp Balık Nemo, Sevimli Canavarlar, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Ruhların Kaçışı dahil bütün Miyazaki filmleri, VOL-i, Coco, Yukarı Bak, Aslan Kral ve daha birçok animasyon da Çizgi Film & Animasyon kategorimizde hem çocukları hem de yetişkinleri bekliyor.

Belgeseller

Belgeseller

Belgesel, belgelere dayanan, belirli konular hakkında yapılan araştırmaların özel bir kurguyla ve estetik biçimde izleyiciye sunulduğu bir film çeşididir. Belgesel türleri merkeze aldıkları konulara göre ayrılır; mesela hayvan belgeselleri, uzay belgeselleri, biyografik belgeseller. Belgeseller kategorisinde David Attenborough’un sunduğu Blue Planet I, Blue Planet II, Planet Earth dahil, National Geographic veya BBC gibi kanalların yapımı üstlendiği birbirinden ilginç belgesellerini bulmanız mümkün.

Müzik & Sahne

Müzik & Sahne

Sahne ve müzik filmleri denildiğinde stand up gösterileri, konser görüntüleri, müzikaller, sirkler, tiyatro oyunları ve birçok performans akla gelir. Rihanna, Justin Bieber, Jay-Z gibi popüler isimlerin konserleri, Cirque Du Soleil (Güneş Sirki) gösterileri, Cats müzikali, Sefiller müzikali, Billie Elliot müzikali ve balesi, Operadaki Hayalet müzikali, Roger Waters’ın The Wall performansı, Cem Yılmaz ve Anadolu Ateşi gösterileri Müzik & Sahne kategorisinde yer alıyor.

Spor, Yoga, Hobi

Spor, Yoga, Hobi

Spor filmleri (mesela pilates filmleri) evde zayıflamak, vücudunuzu sıkılaştırmak ve zinde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği filmlerdir. Yoga ise bir spordan ibaret değildir; ruhu ve bedeni eğiterek yaşama egemen olmayı hedefleyen kocaman bir Hint felsefe sistemidir. Dikkatle uygulanması gereken yoga hareketleri bu filmlerde ayrıntılı biçimde gösterilir. Yine Spor, Yoga, Hobi kategorisi dahilindeki hobi videoları ile boş zamanlarınızı verimli biçimde değerlendirmek elinizde.

Eğitim & Sağlık

Eğitim & Sağlık

Eğitim filmleri dil öğrenmek, ders çalışmak veya sınavlara hazırlanmak gibi özel konulara odaklanan filmlerdir. Bu filmler sayesinde konuları daha kolay öğrenmeniz ve uzun süre hatırlamanız mümkün. Sağlık filmleri ise kendinizi daha iyi tanımanıza ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olmayı amaçlar. Eğitim & Sağlık kategorisini inceleyerek size faydalı olabilecek birçok film keşfedebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Format

(5562)
(1079)
(221)
(125)
(102)
(50)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,630)
ve üzeri (1,835)
ve üzeri (1,874)
ve üzeri (1,881)
ve üzeri (1,909)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL