Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Fnx
Bic
Kk
Vgr
Yy
Cvs
Nom
Fyc
VGR
T9
Zdk
Dry
Qu
CVS
Vms
Akf
BH
Glr
Htc
Iha
Jet
LR
Oem
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kablo Durumu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Şarj Süresi

Başka bir kelime deneyin

Islak Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Toplam Başlık Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Bakım Ürünleri

için 4,152 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Bakım Ürünleri

Hayatın günlük yoğun işleriyle birlikte kişiler kendilerine yeteri kadar vakit ayıramayabilirler. Bu da kişilerin kişisel bakımlarının ister istemez aksamasına neden olabilir. Bununla birlikte kişiler bakım faaliyetlerini yerine getiremedikleri için de kendilerini kötü ve huzursuz hissedebilirler. Kişilerin kendilerine vakit ayırması ve bakım yapması kişileri mutlu eden olaylar arasında sayılabilir. Bunun yanında bakım ürünlerinin kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlamak ve özgüvenini arttırmak gibi etkileri de bulunmaktadır. Uzun yorgun bir dönemden sonra kişilerin her açıdan kendine bakım uygulaması rahatlatıcı ve iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Kendine vakit ayırarak bakım uygulayan insanlar daha verimli çalışabilmekte ve insan ilişkilerinde daha rahat bulunabilirler. Bununla birlikte bakım ürünleri sağlıklı bir beden sağlı içinde oldukça önemlidir. Temizliği ve bakımı yapılmayan belirli bölgeler kişilerin birtakım rahatsızlarla mücadele etmesine neden olabilir. Dolayısıyla bakımın ruhsal etkileri olduğu gibi fiziksel etkileri de bulunmaktadır. Bakım hem kadın hem de erkekler için hayatın olmazsa olmazları arasında yer alır. Çünkü insan sosyal bir varlıktır ve genellikle topluluklar içerisinde hayatını sürdürür. Bakımın hem erkek hem de kadın için var olduğu düşünüldüğünde erkek kullanıcıların karşısına erkek bakım ürünleri çıkmaktadır. Bu bakım ürünleri oldukça fazla ve çeşitli olmakla birlikte bölgelerden bölgeye göre model çeşitliliği barındırmaktadır. Bunlar saç, sakal, vücut, yüz veya spesifik bölgeler olmak üzere ayrılabilir. Bu bakım ürünleri genel olarak erkek kişisel bakım ürünleri adı altında toplanmaktadır.

Erkek Bakımının Vazgeçilmezi: Saç ve Sakal Bakımı

Erkek Bakımının Vazgeçilmezi: Saç ve Sakal Bakımı

Erkek bakımı denildiğinde atlanılmaması gereken bir diğer nokta ise saç ve sakal bakımıdır. Saç ve sakalın nasıl olacağı tamamen kişilerin zevk, tercih ve durumlarına kalmıştır. Hem sakalda hem de saçta bir tek kullanım bulunmamaktadır. Sinekkaydı, kirli sakal, top sakal ve daha birçok sakal modelleri bulunmaktadır. Saç olayında da bu böyledir. Kısa veya uzun saç tercihleri bulunmakla birlikte kısa saçın numaraları da bulunmaktadır. Bu farklı numaradaki saçlara ulaşmak için elektrikli makinelerden yardım alınması gerekir. Farklı model ve başlık seçenekleriyle kişilere kuaför rahatlığı sunan bu makinelerle evde kişilerin kendi saç ve sakal bakımlarını kolaylıkla gerçekleştirmeleri mümkündür. Kısa saçta makine ihtiyacı bulunduğu gibi uzun saçta da bakım ihtiyacı bulunmaktadır. Saç uzadıkça yenilenme özelliğini gün geçtikçe kaybettiğinden ve kesme işlemiyle de yenilenemediğinden birtakım bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. Erkek uzun saç bakım ürünleri bu noktada kullanıcılar için hayat kurtarıcı olabilmektedir. Sakal bakımında ise her ne kadar saç ve sakal kesme makinesi kullanımı farklı modellere olanak sağlasa da kişiler tıraş köpüğü ve jilet ile doğru teknikleri uygulayarak günlük sinekkaydı tıraşı da olabilirler.

Erkek Bakım Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Bakım Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek vücut bakım ürünleri doğrudan deri üzerine temas ettikleri için seçim konusunda oldukça dikkatli olunması gereken ürünlerdir. Bu ürünler arasında bakım kremleri, vücut losyonları, duş jelleri, erkek için saç bakım ürünleri arasında yer alan şampuanlar, saç kremleri, erkek için cilt bakım ürünleri arasında yer alan yüz jelleri bulunmaktadır. Özellikle yüz jellerinin seçiminde nasıl bir cilt tipine sahip olunduğu oldukça önemlidir. Cilt üzerine doğru müdahalede bulunabilmek için öncelikle cilt tipinin nasıl olduğu belirlenmelidir. Örneğin kuru bir cilde yağlı ciltlere uygun bir jel sürüldüğünde bu cildin daha da kurumasına, kaşınmasına hatta tahriş olmasına neden olacaktır. Bu da kişilerin en son isteyeceği şeyler arasında yer alır. Bunun yanında yine bakım ürünleri arasında yer alan yüz maskelerinin seçiminde de cildin boğuştuğu sorun belirlenmeli veya genel cilt tipine göre maske seçimi yapılmalıdır. Maskeler saatlerce cilt üzerinde kalabildiği için yine kullanıcılar tarafından bu ürünlerin alerjik reaksiyon ortaya çıkarmayan maddelerden üretilmesine dikkat edilmelidir. Genel olarak bakıldığında erkek için bakım ürünleri kişilerin zevklerine isteklerine veya cilt, saç tiplerine göre farklılık gösterir. Bunun yanında tercih aşamasında ürünlerin kalitesi ve kullanıcıya uygun olup olmadığı da etkilidir. Bu noktada kişiler ciltlerini, saç tiplerini ve alerjik reaksiyon taşıyıp taşımadıklarını göz önünde bulundurmaları gerekir. Kişilerin alerjisi olduğu maddeyi bilmeleri bu noktada önemlidir. Böylece ürünlerin içerdikleri maddelere göz gezdirerek olası bir alerjik reaksiyonun ortaya çıkarabileceği kaşıntı, kabarma veya kaşıntının önüne geçilmiş olunur. Çünkü özellikle cilt üzerinde meydana gelebilecek olan bu sorunların kişileri rahatsız etmesi ve hayat performansını düşürmesi pek hoş etkiler yaratmayacaktır. Bunun yanında erkek saç bakım ürünleri arasında yer alan şampuanların hatalı seçimi saç diplerinde kepeklenmeye hatta egzamaya bile sebep olabilir. Kişiler birçok üründe olduğu gibi bakım ve kozmetik ürünlerinde de doğal ve bitkisel olan ürünlere yönelmek isteyebilirler. Örneğin deodorant seçiminde alüminyum madde içeren ürünler yerine kimyasal maddenin daha az kullanıldığı ürünler tercih edilebilir. Bununla birlikte ürünleri seçmeden önce ambalajlarına da dikkat edilmelidir. Daha çevreci ve geri dönüştürülebilir ambalajların seçimi faydalı olacaktır. Genellikle kişisel bakım ürünlerinin belirli bir ömürleri vardır. Bu süre genellikle bir sene olarak belirlenmiştir. Bunun için bir sene boyunca tüketilmesi beklenmeyen ürünlerin daha küçük miktarda olanları tercih edilebilir. Böylece gereksiz tüketim önlenmiş olunur. Dilerseniz Braun tıraş makinesi çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Erkek Cilt Bakım Ürünleri

Erkek Cilt Bakım Ürünleri

Erkek bakım ürünleri yüz için olduğu kadar tüm cilt yüzeyleri için önemlidir. Cilt bakım ürünleri arasında canlandırıcı bakım kremi, göz kremi, yüz peelingi, tıraş kremi, tıraş sonrası losyon, tıraş köpüğü, saç dökülmelerini önleyici krem veya şampuanlar, parfüm, deodorant yer alabilir. Bununla birlikte diş macunu, elektrikli diş fırçası, tırnak bakım seti, tıraş seti de bunlar arasındadır. Cilt bakımına hem erkekler hem kadınlar önem vermektedir. Özellikle yaşın getirdiği doğal durumla birlikte ciltte kırışıklıklar meydana gelebilmektedir. Hem teknolojinin hem de sektörün gelişmesiyle birlikte bu sorunlar üretilen ürünlerle minimum seviyede tutulmaya çalışılmaktadır. İyi bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin öncelikli yapması gereken şey, ciltlerini iyi tanımaları ve ciltlerinin neye ihtiyacı olduklarını bilmeleridir. Karma, kuru veya aşırı yağlı ciltler beraberinde birbirinden farklı bakım ürünlerini beraberinde getirecektir. Cilt tipi özellilerine göre ürün seçimi cilt sorunlarını ortadan kaldırmaya daha hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olacaktır. Cilt için jel ve solüsyon gibi sıvı ürünlerin yanında maske veya bant gibi cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Genellikle bu ürünlerin yüze uygulanmasından belirli bir süre geçtikten sonra etki açığa çıkmaktadır. Örneği yüze uygulanan maskelerde ciltte bekletme süresi bir saate kadar çıkabilmekte, burun bantları gibi bakım ürünlerinde ise 15-20 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. Cilt bakımında bir diğer önemli nokta ise tüm bu bakım işlemlerinin rutine bağlanmasıdır. Birçok işte olduğu gibi bir işlemin düzenli bir şekilde devamlı yapılması daha hızlı ve daha iyi sonuç alınmasını sağlayacaktır. Sabah yüz bakımının uygulanması uyku saati boyunca yüzde biriken yağ, kir ve birtakım tozlardan kurtulmak için oldukça etkilidir. Bunun yanında güne güzel bir bakım rutiniyle başlamak kişilere iyi hissettirecektir. Akşam da yine aynı şekilde gün boyu maruz kalınan kirlerden cildi arındırmak sağlıklı bir cilt için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Cilt denildiğinde sadece yüz bakımı düşünülmemelidir. Diğer bölgelerde kullanılan ürünler arasında erkek ayak bakım ürünleri ve erkek genital bölge bakım ürünleri de bulunmaktadır. Bu bölgelerdeki bakımın olabildiğince aksatılmaması önemlidir. Çünkü bu bölgeler istenmeyen bakterilerin veya mikropların kolaylıkla çoğalabileceği yerlerdendir. Bu yüzden bu bölgelerin temiz tutulmasına ve bakımının aksatılmamasına dikkat edilmelidir. Ayak bakımında nasır, mantar veya siğil gibi rahatsızlıların oluşmamasına da dikkat edilmelidir. Oluştuğu takdirde bunların ilaçları veya bakım malzemeleri aksatılmadan kullanılmadır. Ayak bakımı için topuk taşı ve tırnak seti de oldukça kullanışlı olacaktır. Genital bölge temizliği ise sadece bu bölgelere özel olarak üretilmiş jel ve sabun ile sağlanabilir. Bununla birlikte kullanıcılar cilt bakım ürünlerini kullanmadan önce sitemizde yer alan erkek cilt bakım ürünleri tavsiye yorumlarını da okuyabilir ve benzer cilt tipine sahip bir başka kullanıcının deneyimlerinden rahatlıkla yararlanabilirler.

Erkek Bakım Ürünleri Fiyat Aralıkları

Erkek Bakım Ürünleri Fiyat Aralıkları

Kozmetik sektöründe olduğu gibi bakım sektörüne de kişiler oldukça talep göstermektedir. Hem erkeklerin hem de kadınların bakımlı olmak istemeleri ve kendilerine vakit ayırmak istemeleri oldukça doğal bir durumdur. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda hem kozmetik sektöründe hem de bakım sektöründe birçok kişiye yönelik ürünler üretilmiştir. Bu ürünler kullanılacağı alanlara göre çeşitlilik göstermektedir. Örneğin saç bakım ürünleri ayrı, cilt bakım ürünleri ayrı veya diş bakım ürünleri ayrıdır. Bu ürünler ambalajlarına, içerisinde barındıkları maddelere, markalarına veya işlevlerine göre fiyat farklılıkları taşımaktadır. Erkek bakım ürünleri markaları kişilerin güvenilir ürünleri ciltlerine uygulamak istemesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Kişiler genellikle güvendiği markalardan alışveriş yapmak istemektedir. Bu markaları marka yapan şey ise ürünlerin performanslarıdır. Bununla birlikte kullanıcılar fiyat performansına da ister istemez dikkat etmektedir. Bunun yanında genel olarak bakım ürünlerinin fiyatlarını etkileyenler arasında etkili işlevinin yanında doğal malzemelerden üretilmesi, birçok farklı özelliği bir arada bulundurması, uzun süre kullanıma uygu olması ve kimyasal maddelerden oluşmaması yer almaktadır. Bu tarz ürünlerde erkek bakım ürünleri önerileri de kişiler için yararlı ve yol gösterici olmaktadır. Kullanıcılar alışveriş yapmadan önce bu öneriler doğrultusunda temkinli alışveriş yapmakla birlikte daha rahat ve kolay tercihlerde bulunacaklardır. Bununla birlikte erkeklerin hassa olduğu bir diğer konu ise saçlardır. Genellikle dökülme, kepeklenme veya saç teli incelmesi gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu noktada erkek saç bakım ürünleri tavsiye yorumlarıyla kişiler daha doğru şampuan ve saç kremi tercihinde bulunabilirler. Konu saç bakımına geldiğinde kullanıcılar yüzde yüz organik ürünlerle de karşılaşmaktadır. Bu noktada kullanılan malzemeler doğal oldukları için fiyat farklılıkları meydana gelmektedir. Genel olarak bakıldığında erkek bakım önerileri bu noktada oldukça yardımcı olacaktır. Çünkü bazen ürünler detaylı bir şekilde açıklansa da kişiler üzerinde farklı etki bırakabilmektedir. Bu noktada benzer özelliklere sahip kullanıcıların yorumları ürünleri satın almadan önce yol gösterici olabilir. Benzer saç, cilt ve yüz hassasiyetine sahip kişilerin bu yol gösterici yorumları sayesinde kişiler, kendilerine en uygun bakım ürünlerine sayfamızdan farklı fiyat aralıklarıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dilerlerse satın alabilirler. Bu ürünler set halinde de satılabilmektedir. Hatta bakım seti adıyla kullanıcıların karşısına sunulmaktadır. Bu setler genellikle saç, yüz veya vücut bakım setleri olarak ayrılabilmektedir. Örneğin, sadece duş ürünlerinin bulunduğu setler de vardır. Bu setler içinde lif, şampuan, vücut nemlendirici losyon veya duş jeli gibi ürünler bulunmaktadır. Bu setlere en çok rastlanılan ürünler ise saç ve sakal kesiminde kullanılan makinelerdir. Genellikle makinenin kendisinden ve yedek parçalardan oluşmaktadır. Yedek başlıkların yanında temizlemek için yardımcı ürünler de bunmaktadır. Tüylerin alınmasında kullanılan ince bıçakların temizlenmesi için bu yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu set içerisinde bulunan ürünlerin çeşitliliği ve barındırdığı özellikler fiyatları etkilemektedir. Bu setler genellikle uzun kullanım için ve tüm ihtiyaç duyulan ürünlerin bir arada olması dolayısıyla oldukça kullanışlıdır.

Teknolojinin Bakıma Katkısı: Elektronik Bakım Aletleri

Teknolojinin Bakıma Katkısı: Elektronik Bakım Aletleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrikli aletler bakım sektöründe de görünür olmaya başlamıştır. Erkek bakım ürünleri seti halinde satıldığı gibi tekli halde de satılmaktadır. Set halinde satılanlar genellikle tıraş makineleri olmaktadır. Tıraş makineleri genellikle yedek başlıklarıyla birlikte satılmaktadır. Bu yedek başlıklar hem sakaların hem de saçların istenilen boyuta getirilmesinde önemlidir. Bunun yanında bu makinelerin kablosuz olanlarında mevcuttur. Bu modeller şarj ile çalışırlar. Sakal ve saçların kesiminin yanında erkeklerin önem verdiği bir diğer şey ise yüz bakımıdır. İlerleyen yaşın ciltte meydana getirdiği değişimler bazı kişiler tarafından rahatsız edici bulunabilmektedir. Örneğin, yüzde meydana gelen kırışıklıkları ortadan kaldırmak losyon, maske gibi ürünlerle giderilmeye çalışılmaktadır. Bunların işlevini üstelenen makineler de bulunmaktadır. Bu makineler göz altında oluşan kırışıklıkların, şişliklerin ve genel olarak yüzde beliren kırışıklıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu makineler uygulandıkları deri yüzeyinde titreşim hareketlerinde bulundukları için kan akışının hızlanmasını sağlar. Böylece kırışıklıkları olabildiğince en aza indirmeye çalışırlar. Bunun yanında yüzün temizlenmesine yardımcı elektronik aletler de bulunmaktadır. Yüz temizleme jeliyle birlikte kullanılabilen bu elektronik bakım ürünleri kişilerin cildinde biriken yağ ve kir gibi istenmeyen şeylerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda gözeneklerin derinden temizlenmesine de yardımcı olur. Cilt için zararlı olan yağ ve kirden arındırılmış ciltte daha az sivilce oluşumunun meydana geldiği görülecektir. Bu makinelerin bir diğer özelliği ise başlıklarının yapısı sayesinde bir yandan temizlik yaparken diğer yandan cilde masaj uygulamaktadır. Bir diğer teknolojinin kendini bakım ürünlerinde gösterdiği ürün ise diş bakım ürünleridir. Diş bakımında kullanılan diş fırçasıyla birlikte diş macunu, diş ipi, ferahlatıcı ve temizleyici solüsyonların kullanılması da önem taşır. Bu ürünlerin seçilmesinde de olabildiğince kimyasal madde içermeyen ürünlere yönelmek akıllıca olacaktır. Özellikle diş macunlarının flor miktarına dikkat edilmelidir. Diş macunlarının içindeki kimyasal maddeler diş minesine zamanla zarar verebilmektedir. Bunun için olabildiğince organik ürünlere yönelmek mantıklı olacaktır. Diş bakım ürünlerinden biri olan elektrikli diş fırçaları ise derinlemesine temizlik sağlayarak oluşabilecek diş ve damak sorunlarını minimum seviyede tutmaya çalışır. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak ürünler tercih edilebilir. Bununla birlikte kullanıcılar kararsız kaldıkları zaman sitemizden kolaylıkla erkek bakım ürünleri tavsiye yorumlarından yararlanabilir, kendilerine en uygun bakım ürünlerini seçebilirler.