GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Blancia Güneş Gözlük

Şık, farklı ve sade tasarımlarıyla Blancia gözlük tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de büyük ilgi görüyor. Farklı renklerin cesur çizgilerle yorumlandığı Blancia güneş gözlüğü modelleri arasında hem klasik hem retro hem de spor seçenekler yer alıyor. Yüze tam oturan ve olabilecek en iyi görüşü sağlayan gözlükler kullanılan malzeme kalitesiyle de öne çıkıyor. Siz de hem tarzınızı tamamlamak hem de farkınızı ortaya koymak için Blancia güneş gözlüğü çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Blancia Güneş Gözlüğü ile İtalyan Şıklığı

Blancia Güneş Gözlüğü ile İtalyan Şıklığı

İtalya'nın renkli ve cıvıl cıvıl moda anlayışını gözlüklere yansıtan Blancia, ışıltılı ve metal görünümlü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Blancia güneş gözlüğü kullananlar bu farklı tarzla beraber markanın sunduğu üstün kalite ve konforun da tadını çıkarıyor. İtalyan şıklığını olabilecek en kaliteli materyallerle beraber kullanarak hem görünüş hem de kullanım olarak beklenenden fazlasını veren markanın tüm ürünleri dayanıklılığı ile beğenileri topluyor. Blancia gözlük fiyatları kullanılan malzeme ve sezona göre değişiklik göstermekle beraber sergilediği performans ile müşterilere ödedikleri bedelin karşılığını fazlasıyla veriyor. Hem zamansız çizgisi hem de kullanım ömrüyle öne çıkan markanın ürünleri her yaştan kadın ve erkeğe hitap ediyor. Spor ve klasik çizgileri bir arada kullandığı modelleriyle çabasız şıklık akımına yönelik birçok alternatif üreten markanın modern zamanın ruhunu taşıyan modelleri büyük ilgi görüyor. Daha mekanik ve sade tasarımları da koleksiyonuna ekleyen marka geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Siz de sizi en iyi tamamlayacak gözlük için Blancia gözlük fiyatları ve modellerini inceleyebilir, tercih ettiğiniz ürünü anında sepetinize ekleyebilirsiniz.

Blancia Güneş Gözlüğü ile Gözleriniz Koruma Altında

Blancia Güneş Gözlüğü ile Gözleriniz Koruma Altında

Güneş gözlükleri çoğu zaman sadece bir aksesuar olarak düşünülse de güneşin yıkıcı etkilerine karşı gözleri korumak güneş gözlüklerinin en kritik özellikleri arasında yer alıyor. Blancia güneş gözlüğü polarize özelliği sayesinde parlak alanlardan yansıyan güneş ışınların görüşü engellemesinin önüne geçiyor. Havuz kenarı, plaj ya da karlı alanlarda daha iyi bir görüş sağlayan bu özellik sayesinde kullanıcılar güneşli havalarda daha konforlu zaman geçiriyor.Blancia polarize güneş gözlüğü sadece güneş yansımalarına karşı değil, güneşin zararlı ışınlarına karşı da yüksek derecelerde koruma sağlıyor. Müşterilerin göz hassasiyet derecelerine göre seçebilecekleri bu filtreler UV A ve UV B ışınlarına karşı %100'e kadar koruma sağlıyor. Blancia güneş gözlüğü UV koruması sağlayan bu özel camları alışılagelen koyu tonlarda değil farklı renk seçenekleriyle üreterek müşterilerine alternatif modeller sunuyor. Sarı, yeşil, mavi, pembe camlar ve klasik siyah camlar kadar şeffaf ve aynalı camlar da müşterilerin ilgisini çekiyor. Gözleri koruyan ve farklı renk alternatifleriyle müşterilerinin tarzlarını tamamlayan Blancia güneş gözlükleri, kalitesiyle de tercih sebebi oluyor.

Yüksek Konfor Yüksek Kalite: Blancia Güneş Gözlüğü

Yüksek Konfor Yüksek Kalite: Blancia Güneş Gözlüğü

Blancia güneş gözlüğü koleksiyonunda şık ve eğlenceli çizgisini asla kaybetmezken üretim sürecinde yüksek kaliteli malzemeleri tercih ederek müşterilerine olabilecek en konforlu kullanımı sunuyor. Blancia güneş gözlüğü yorum sayfalarına bakıldığında, markanın gözlüklerinin hafif ve yüze tam oturan tasarımın yanında dayanıklı yapısının da öne çıktığı görülüyor. Blancia gözlük yorum sayfalarında aldıkları ürünleri senelerce hiçbir problem yaşamadan kullanan müşterilerin olumlu yorumları yer alıyor. Markanın gözlüklerine gösterdiği bu özen, müşteri memnuniyetinin sürekli yükselmesini ve hitap ettiği kitlenin sürekli artmasını sağlıyor. Tasarımlarında izlediği naif ancak iddialı çizginin yanında zamansız gözlük modelleriyle dikkat çeken firmanın özellikle metal ayrıntıları olan siyah güneş gözlükleri büyük ilgi görüyor. Blancia siyah güneş gözlüğü modelleri arasında farklı cam renkleri ile çeşitlenmiş modellerin yanı sıra kırmızı, mavi, mor, sarı gibi daha parlak renklerin detaylarda kullanıldığı farklı tasarımlar da bulunuyor. Hem klasik hem de spor çizgileri bir arada taşıyan bu modeller özellikle renkli parçaları giymeyi seven kitle tarafından tercih ediliyor. Siz de kendinize en uygun Blancia modellerini inceleyip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.