GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Della Pianto Güneş Gözlüğü

Birbirinden farklı model ve çerçeve tiplerine sahip olan güneş gözlükleri, günlük hayatın ve iş yaşamının vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Hem güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı gözü ve cildi korur, hem de hoş tasarımları ile stilinizin bir parçasına dönüşür. Sektörde uzun yıllardır üretim yapan ve güneş gözlüğü denildiğinde ilk akla gelen markalarından biri olan Della Pianto markası, güneş gözlüğünde çok geniş seçenek alternatifleri sunar. Modası hiç geçmeyen tasarımları, dört mevsim kombinlerinize eşlik eder. Marka, kadın ve erkekler için özel tasarımlar yaparken, çocuk güneş gözlükleriyle de öne çıkar. Gözlükleri kemik ya da plastik çerçeveden üretilir, metal aksesuar ve detaylarla çerçeve zenginleştirilir. Geniş yüzler, köşeli hatlar, sivri çeneler ya da uzun yüzler için farklı model seçenekleri sunar. Polarize cam ve UV teknolojisi ile Della Pianto gözlük kullananların sağlığını da gözetir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden, farklı yüz şekillerine sahip kişiler için kullanışlı bir ürüne dönüşen bu güneş gözlüklerini sayfamızdan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Göz sağlığınız için dört mevsim tercih edebileceğiniz Della Pianto güneş gözlüğü ile stil sahibi bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Sayfamız üzerinde yer alan markanın güneş gözlüğü modelleri arasında filtreleme seçenekleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz özellikteki güneş gözlüğünü hızlıca bulabilirsiniz. Sonrasında da cazip fiyatlarla, güvenle alabilir ve tarzınızı zenginleştirecek Della Pianto marka güneş gözlüklerini keyifle kullanabilirsiniz.

Della Pianto Güneş Gözlüğü Modelleri

Della Pianto Güneş Gözlüğü Modelleri

Della Pianto güneş gözlüğü modelleri arasında ikonik, zamansız tasarımlar öne çıkar. Bu tasarımlar sağlam bir çerçeveyi, organik ve polarize camları da ağırlar. Hafif, kullanışlı tasarımları ile kullanıcılardan tam not alan marka, yıllar geçse de özgünlüğünden bir şey kaybetmeyen modellere sahiptir. Örneğin, farklı dokunuşlar için markanın geometrik formlu, beşgen ve altıgen şeklindeki camlar ile zenginleştirilen güneş gözlüklerine göz atabilirsiniz. Della Pianto’nun renkli camlı gözlüklerinde de UV teknolojisi bulunur. Türkçesi mor ötesi olan UV ışınları, göz sağlığına zarar verebilen elektromanyetik dalgalardır. Görünmeyen bu dalgalar, ilerleyen süreçte göz hastalıklarına neden olabilirler. Bu nedenle güneş ışınlarının daha eğik açıyla geldiği kış aylarında dahi, güneş gözlüğü kullanmak önemlidir. Yuvarlak camlı, damla model, kare, altıgen, aynalı camlı onlarca Della Pianto unisex güneş gözlüğü modelleri konforlu ve şık bir kullanım için size sunulur. Markanın modellerine göz atıldığında, erkek güneş gözlüklerinde metal çerçevelerin ve kemik çerçevelerin ağırlığı hissedilir. Klasik tarzdan hoşlananlar için, siyah kahve tonlarındaki belirgin çerçeve ve koyu camlar idealdir. Kış aylarında deri ceketlerle ve kabanlarla uyum gösterirler. Pembe, turuncu, mavi ve yeşil tonlarındaki Della Pianto kadın güneş gözlüğü modelleri ise ilkbahar ve yaz aylarında açık renkli kıyafetleriniz ile ferah bir görüntü sergiler. Hasır dokularla, bej, krem, mavi tonları ile son derece uyumlu olan bu güneş gözlüklerini de Della Pianto’nun geniş ürün gamında kolaylıkla bulabilirsiniz. Markanın gözlükleri yüzü tam kavradığından yürüyüş ve koşularınızda da kullanabilirsiniz. Çocukların gözleri, yetişkinlere oranla daha hassastır. Marka bu hassasiyeti önemseyerek, çocuk güneş gözlüklerinin üretiminde en yeni teknolojileri kullanır. Çocuk güneş gözlüklerinde sarı, mor, turuncu ve yeşil gibi canlı renkler ile öne çıkar. Organik camlı, kemik çerçevelerle ya da plastik çerçevelerle üretilen Della Pianto çocuk güneş gözlükleri hafif yapıları ile çocukların yüzünde ağırlık yapmaz ve iz bırakmazlar. Konfor sağlayarak küçük yaştaki çocukların bile rahatça kullanabilmelerine olanak tanırlar. Çocuklar için gözlüğün düşmemesi adına gözlüğe uzun, renkli saplar da geçirilebilir. Bu sayede güneş gözlüğü daha eğlenceli ve konforlu hale getirilebilir.

Della Pianto Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

Della Pianto Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Polarizasyon filtresi bulunan gözlük camları, doğal ışığın oluşturacağı parlama riskinden gözü kurtarır. Böylece görüş açısında herhangi bir yansıma gerçekleşmez. Özellikle araba kullananlar için, güneş gözlüğünün polarize olması önemlidir. Markanın tüm ürünleri yanı sıra Della Pianto bayan güneş gözlüğü modelleri de bu özelliğe sahiptir. Gözlüklerde filtre yatay yerleştirildiğinden, yansıyan dikey ışığın geçişi engellenir. Güneş gözlüğünüz sayesinde su yüzeyindeki yansımalardan, asfalttan ya da yoğun yaz günlerinden etkilenmezsiniz. Güneş gözlüğü seçiminde camların rengine de dikkat edebilirsiniz. Sarı, kahve, turuncu tonlarında camlar ile mavi tonlarındaki camların görme efekti farklı olacaktır. Kontrastlı bir görüş elde etmek ve canlı renklerle karşılaşmak için sarı ve tonlarına yönelebilirsiniz. Ancak trafikte renkleri karıştırma tehlikesi yaşamamak için, sarı ve pembe camlı gözlüklerden kaçınmanız gerekir. Bu noktada Della Pianto’nun yeşil, kahve ve siyah tonlarındaki camları yardımınıza koşar. Kimi gözlüklerinde siyah ve kahve bir renk geçişi şeklinde yer alır. Koyudan açığa giden camlar, tarz sahibi bir görünüme de kapı aralar. Organik camlar ise, kimyasal içermediğinden hem doğa hem de göz dostudur. Della Pianto marka güneş gözlüğü kullananlar gözlüklerin tüm bu özelliklerini dikkate alarak seçim yaparlar. Güneş gözlüğü alırken gözlüğün yüzünüzün şekline uygun olması oldukça önemlidir. Yüzünüzde çok büyük duran bir gözlük ağırlık ve iz yapma riski de taşır. Della Pianto erkek güneş gözlüğü modelleri yanı sıra unisex modeller, orta büyüklüktedir. Yüzde doğru bir oran yakalarlar. Eğer köşeli ve uzun bir yüzünüz varsa, oval yapıdaki gözlükleri, yuvarlak çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Böylece köşeleri, sivri çene ya da elmacık kemiklerini yumuşatmış olursunuz. Eğer dar bir çeneniz varsa koyu çerçevelere ve siyah, haki camlı gözlüklere yönelebilirsiniz.

Della Pianto Güneş Gözlüğü Fiyatları

Della Pianto Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü fiyatları belirlenirken gözlüklerde kullanılan materyaller, gözlük camlarının polarize olup olmaması, gözlüğün UV teknolojisi gibi faktörler öne çıkar. Della Pianto güneş gözlüğü fiyatları da bu noktalar dikkate alınarak oluşturulur. Kaliteli malzemeleri ideal fiyatlarla kullanıcıya sunan Della Pianto, trendleri önemseyerek tasarımlarını oluşturur. Güneş gözlükleri spor şık bir tarzdan klasik giyime kadar her türlü stile rahatlıkla uyum sağlar. Darbelere ve çizilmelere karşı direnmeleri, gözlüklerin uzun yıllar kullanılmasını da kolaylaştırır. Kış aylarında salaş kazaklarınız, siyah tonlarındaki ceketleriniz ile kemik çerçeveli Della Pianto marka güneş gözlüklerini kullanarak kontrast oluşturabilirsiniz. Renk geçişlerinin olduğu camlar ise sade kombinlerin yıldızına dönüşebilir. Basic tişörtleriniz, kot pantolonlarınız ile günlük spor bir kombin yaptığınızda dahi fark yaratırsınız. Açık renkteki güneş gözlüğü camlarından hoşlananlar için marka, beyaza yakın renkte camları da kullanıcılarına sunar. Daha oval modeller yüzün daha büyük kısmını örteceği için güneşin etkisini de en aza indirger. Örneğin, Della Pianto kedi model gözlük camları, yukarı doğru sivrilen bir forma sahiptir. Farklı gözükmek ve güneş gözlüğünü de bir aksesuara dönüştürmek isteyen kadınlar için bu modeller idealdir. Markanın gözlük fiyatları uygun olduğundan birden fazla gözlük alarak kendinize farklı kombin seçenekleri de oluşturabilirsiniz. Hafta sonu gezilerinde daha ferah, açık tonlardaki güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Kolay taşınabilen bu gözlükleri, seyahatlerinizde de götürebilirsiniz. Markanın tüm modellerine, uygun fiyatlar ve güvenilir bir alışveriş ile sayfamız üzerinden sahip olabilirsiniz. Fiyat performans anlamında öne çıkan, kullanıcılardan tam not alan marka, birbirinden özgün, zamansız modelleri ile sayfamızda yer alır.