Filtreleri Temizle
Marka
Jimmy Choo

Kategoriler

Marka

Web
Kid
Mcm
Jwl
Med
Spy
D/G
Başka bir kelime deneyin

Cam Tasarımı

Başka bir kelime deneyin

Cam Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekartman

Başka bir kelime deneyin

Sap Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Tipi

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

Başka bir kelime deneyin

Burun Kemiği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Güneş Gözlüğü

için 53 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Jimmy Choo Güneş Gözlüğü

Kurucusunun adı ile isimlendirilip birçok kullanıcısının estetik ve modern tarzlarda kullanım yapmasına olanak tanıyan Jimmy Choo gözlük modelleri, farklı çerçeve ve cam yapısından oluşturulan seçkin stilleri ile kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesi memnun ediyor. Çeşitli gözlük yapıları ve özellikleri ile birçok mevsimde kullanım sağlayabilen Jimmy Choo güneş gözlüğü beklentileri sırtlanıp en istenilen şekilde fayda sağlamalarıyla ününe ün katıyor.

Jimmy Choo Güneş Gözlükleriyle Bakış Açınıza Tarz Katın

Jimmy Choo Güneş Gözlükleriyle Bakış Açınıza Tarz Katın

Yaz aylarının sıcak günlerini yaşatan yakıcı ışınlarından gözlerinizi koruyabilmenizi sağladığı gibi kış aylarının göze dik açıyla gelen birçok ışınını da kaliteli gözlük filtresi yapısı ile engelleyen markanın güneş gözlükleri, adından sıkça söz ettirmesiyle popüler yapısını daima koruyor. Jimmy Choo yuvarlak güneş gözlüğü, yuvarlak ve keskin olmayan çeşitleriyle kullanıcılarının karşısına çıkabildiği gibi farklı cam ve çerçeve yapısından oluşturulmuş çeşitli stillerle değişik görünümler içerisinde gözlük ihtiyacını gideriyor. Kadın ve erkek olmak üzere birçok kullanıcısın gözlerini Ultraviyole ışınlarından koruyan markanın özel güneş gözlükleri, her daim güvenli aksesuar deneyimi sağlıyor. Jimmy Choo sarı güneş gözlüğü, yuvarlak yapısı ve dikkat çekici rengi ile fazlaca talep edilen modeller arasında bulunurken; markanın farklı renkteki çerçeve ve cam tipinin bulunduğu diğer modeller de çeşitli beğenilere sahip olan diğer kullanıcıları etkileyebiliyor. Kadınlar için özel şekilde üretilen modellere sahip olabilen Jimmy Choo kemik güneş gözlüğü çeşitleri, modası hiç geçmeyen ve yüze tam oturan yapısı ile klasik gözlük tarzından ödün vermeyen birçok kullanıcıya uygun modeller sunuyor.

Jimmy Choo Farklı Özellikleriyle Zengin Alternatifler Yaratıyor

Jimmy Choo Farklı Özellikleriyle Zengin Alternatifler Yaratıyor

Metal, kemik, asetat gibi farklı çerçeve tiplerinden ve çeşitli cam tasarımlarından üretilen Jimmy Choo güneş gözlük modelleri, sağlam yapısıyla uzun süreler sizlere kullanım sağlıyor. Siyah, kahverengi, lacivert, gri, altın, bordo, füme metal ve pembe gibi çerçeve ve cam renklerinden oluşturulan Jimmy Choo markasının koruyucu güneş gözlükleri, kadın ve erkeklere ayrı ayrı kullanım sağlayan modellerle öne çıktığı gibi Unisex tarzlı iki taraflı kullanım ve ortak beğeniye de hitap edebiliyor. Markanın Degrade, Aynalı, Organik, Polikarbon, Organik Antrefle ve Aynalı Organik gibi farklı cam tipinde güneş gözlükleri bulunuyor. Çeşitli renk yapısının kare, yuvarlak, damla, çekik, oval, dikdörtgen ve geometrik tarzlardaki cam tasarımlarıyla birleşip öne çıkarıldığı markanın güneşten koruyan gözlükleri, sağlık saçan yapısını özel aksesuarlar olarak da süslüyor. Birçok kullanıcının araba kullanırken ya da doğada gezinirken kullandığı Jimmy Choo polarize güneş gözlüğü, ışınları bloke edip gözlerinizi almamasına yardımcı olurken şık tarzlarıyla dikkat çekicilik de sağlıyor. Kullanıcısının sağ ve sol kulağına dengeli şekilde yerleşmeyi sağlayan saplardan oluşturulan ve ince metal yapısıyla estetik yönüyle de kendisini vurgulayan Jimmy Choo metal yapıdaki güneş gözlük modelleri genellikle oval ve yuvarlak cam yapısıyla fazlaca talep ediliyor. Kullanıcısının almayı istediği modelin özelliklerine ve dış görünüşüne göre farklı şekilde sunulan Jimmy Choo güneş gözlük fiyatları çerçeve ve cam tarzının değişik renk alternatifleriyle kombinasyonlar oluşturulmasıyla sizlerin karşısına çıkarılıyor.

Jimmy Choo Şık Aksesuarlar Olarak Dikkat Çekiyor

Jimmy Choo Şık Aksesuarlar Olarak Dikkat Çekiyor

Kullanıcısının gözlerini güneşten en etkili şekilde koruyan sağlıklı yapıdaki Jimmy Choo gözlükler, aynı zamanda şıklığı ve göz alıcılığı simgeleyen özel aksesuarlar arasında olmalarıyla da biliniyor. Plaja giderken, araç kullanırken, doğada keyifli yürüyüşler yaparken ya da günlük hayatınızdaki diğer birçok sosyal aktiviteyi rahatlıkla yaparken kullanmanızı sağlayan Jimmy Choo şık güneş gözlükleri kullanışlılıklarıyla da beklentileri karşılıyor. Jimmy Choo güneş gözlüğü kullananlar, satın almış oldukları modellerin birçok farklı kıyafetle kombinlenebileceğini bildiği için her ortamda rahatlıkla gözlüklerini çeşitli elbiselerle kullanabiliyor. İstenildiğinde gömlek yakasına ya da kafa üzerine takılarak sadece görüntü açısından da farkındalık yaratabilen şık güneş gözlükleri, kullanıcısını her açıdan tatmin edebilmeyi başarıyor. Çekik ya da damla yapıya sahip cam tasarımı ile klasik tarzdan hoşlanan kullanıcıları memnun eden güneş gözlükleri, kare yapılı tarzlara sahip stilleriyle de modernliğin ve yeniliğin öznesi haline geliyor. Markanın gözlük modellerini kullanıp zararlı güneş ışınlarından gözlerini korumak isteyen birçok kullanıcının memnuniyetle yaptığı Jimmy Choo güneş gözlüğü yorumları, yeni kullanıcılara referans niteliği taşıyor. Markanın farklı cam ve metal yapıdan oluşturulan koruyucu ve zarif güneş gözlükleri içerisinden beğeninize en uygun modeli satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.