Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yüzük Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Karat

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pırlanta Takılar

için 14,718 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pırlanta Takılar

Pırlanta takılar çoğu kadın tarafından en çok tercih edilen ve sevilerek kullanılan takı seçenekleri arasında gelmektedir. Değerli taşlardan oluşmaları sebebi ile özel günlerde de sık sık hediye olarak verilebilen bu takılar pırlanta set şeklinde ya da ayrı ayrı temin edilebilen ürünler olmaktadır. Bu ürünler hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Hediye olarak tercih edilmelerinde, diğer takılara göre çok daha uzun süre herhangi bir deformasyona uğramadan kullanılabilmeleri sebep olarak gösterilebilmektedir. Bunun yanı sıra, uzun yıllardır gelen değerli bir hediye olarak kadınlar tarafından severek kullanılan ürünler arasında olmaktadır. Hediye olarak alınmak istenen takının sadece pırlanta yüzük ve pırlanta kolye ile sınırlı olduğunu düşünmek yanlış olmaktadır. Bu gibi temel tasarımların yanı sıra pırlanta aksesuarlar da oldukça çeşitli şekilde bulunabilmektedir. Bu ürünler arasında, kol düğmesinden, broşa kadar birçok farklı seçenek yer almaktadır. Kişi, hediye alacağı kişinin giyim tarzına ya da alışkanlıklarına dayanarak bu seçeneklerden en uygun olanı seçilebilmektedir. Daha genç yaşta olan ve pırlanta bir kolye ya da pırlanta bir yüzük kullanmak istemeyen kişiler için de bu kategori altından seçim yapılabilmektedir. Pırlanta aksesuar kategorisi altındaki seçenekler arasında, pırlanta hızmalar ve pırlanta tragus küpeleri gibi gençler tarafından da oldukça sıklıkla tercih edilen ürünlere rastlamak mümkün olmaktadır. Bu sayede her yaştan kişiye hediye alınmak istendiğinde pırlanta takılar bir seçenek olarak akla gelmektedir.

Pırlanta Takı Çeşitleri

Pırlanta Takı Çeşitleri

Pırlantanın uzun ömürlü bir kullanım vaad etmesinin yanı sıra kişilere hediye seçeneği de olduğundan bahsedilmektedir. Bu durum sadece hediye olarak değil kişinin kendine almak istediği gereksinimlerde de pırlanta ürünleri tercih etmesine sebebiyet vermektedir. Değerli bir materyal olan pırlanta sadece bir aksesuar olmamaktadır. Değerini maddi olarak da koruyan bir aksesuar olması sıklıkla tercih edilmesine sebep olmaktadır. Pırlanta bileklik ve pırlanta küpe gibi modeller sadece değerli olmaları sebebi ile alınan ürünler olmamaktadır. Bir hediye biçimi olarak uzun yıllardır alınıp verilmesi, bu takılara özel bir anlam yüklenmesine de sebep olmuştur. Bu sayede birçok farklı bileklik ve küpe tasarımı da ortaya çıkmıştır. Pırlanta bileklik modellerine örnek olarak, balıksırtı baget pırlanta bileklikler, kelepçe şeklindeki tasarımlar, künye olarak tasarlananlar, zincir şeklinde olan pırlanta bileklikler, su yolu adı verilen modeldeki bileklik modelleri, bir ip yardımı ile şekillendirilmiş olan bileklik modelleri verilebilmektedir. Bu modeller sadece bileklik için geçerli modeller olmamaktadır. Örneğin baget model hem yüzük hem bileklikler de kullanılabilmektedir. baget pırlanta yüzük de bileklik gibi kadınlar tarafından en çok beğenilen pırlanta takıların başında gelmektedir. Bahsedilen bileklik ve yüzük gibi temel modeller genellikle pırlanta takı kategorisi içerisinde değerlendirilmektedir. Bunların yanında ek olarak, pırlanta aksesuar kategorisi yer almaktadır. Bu kategori içerisinde rozet, broş, kol düğmesi, hızma, tragus küpesi, elmas ölçüm cihazı gibi ürünler yer almaktadır. Hızmalardan bahsetmek gerekirse, birçok farklı karatta hızma bulabilmek mümkündür. 0,09 karat pırlantadan oluşan üç taşlı hızma modelleri ve 0,06 karat tek taştan oluşan hızma modelleri yer almaktadır. Kişi istediği hızmanın büyüklüğüne göre bu seçenekler arasından bir seçim yapabilmektedir. Bunlara ek olarak, tragus küpelerinde de geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Pırlanta ok görünümlü tragus küpe ile hem şık hem de modern ve genç bir görünüm yakalamak oldukça kolay olmaktadır. Bu modelle birlikte, yıldız şeklinde üzerinde pırlanta taşlar bulunan tragus küpe modeli de bulunmaktadır. Rozetlerde ise en çok tercih edilen ay yıldız rozet olmaktadır. Bu pırlanta aksesuarlara ek olarak, bu kategori altında el aynası, akrilik tesbih standları, saplı ayna modellerine ve daha pek çok ürüne ulaşabilmek ve teminlerini sağlamak mümkün olmaktadır.

En İyi Hediye Seçeneklerinde Biri: Pırlanta Kolye Modelleri

En İyi Hediye Seçeneklerinde Biri: Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta genellikle evlilik, düğün ve bunun gibi aktiviteler ile ilişkilendirilmiş durumda olsa da bunun dışında da pek çok farklı özel günde hediye olarak karşı tarafa verilebilmektedir. Pırlanta alyans tamamen bu durumlarda kullanılan bir pırlanta takı haline gelmiş olsa da diğer özel günler için kullanılabilecek pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu özel günlerde hangi parçaların verilmesinin daha uygun olacağına dikkat ederek hem şık hem de özel bir hediye vermek mümkün olacaktır. Doğum günleri kişiler için özel anlam ifade eden günlerin başında gelmektedir. Pırlanta bu noktada verilebilecek en iyi seçeneklerden biri olmaktadır. Yaş gününün değişmesine bağlı olarak daha genç yaştakilere pırlanta hızma ve benzeri tasarımlar, yetişkinler için ise pırlanta suyolu bileklik gibi modellerin tercih edilmesi uygun olacaktır. Bunun dışında evlilik yıldönümü ya da sevgililik yıldönümü gibi özel günlerde de pırlanta zümrüt yüzük ve buna benzer yüzük çeşitleri doğru tercihlerden biri olabilmektedir. Birlikte geçirilen ve geçirilmek istenen yılların en iyi şekilde anlam bulduğu yüzük modelleri arasında kişi istediği seçeneği rahatlıkla bulabilmektedir. Pırlantanın sonsuzluk temsil ettiği görüşünden hareketle bu gibi yıldönümü hediyeleri olarak yüzük ve bilekliklerin tercih edilmesi isabetli bir seçim olacaktır. Yıldönümünün dışında Sevgililer Günü gibi özel günlerde de daha sadece pırlanta takı ve aksesuarlara yönelinmesi uygun olacaktır. Bu anlamda, kadın ve erkekler için pırlanta seçeneği kurtarıcı olmaktadır. Erkekler için, pırlanta kol düğmeleri Sevgililer Günü’nde alınabilecek en güzel hediyelerin başında gelmektedir. Sadece erkeklere alınabilecek hediyeler olmamakla birlikte bu özel günde sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından biri yüzük, bileklik ve kolyeler olmaktadır. Karşı tarafın zevki de göz önünde bulundurularak alınan bir pırlanta kolye ya da yüzük bir kadının mutlu olması için yeterli olacaktır. Anneler günü gibi bir özel günde ise, bahsedilen tüm bu ürünlerden biri tercih edilebilmekle birlikte bir pırlanta set alınması da uygun olabilmektedir. Genç bir anne olup olmaması da dikkate alınarak nostaljik ya da modern modeller arasında bir seçim yapılabilmektedir. Pırlanta set fiyatları ürün içeriğine, markasına ve tasarım ayrıntılarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 Pırlanta Set Takımları

Pırlanta Set Takımları

Pırlanta takı seti çoğu zaman hediye almayı kolaylaştıran bir model olarak ortaya çıkmaktadır. Nasıl bir pırlanta kolye ya da nasıl bir yüzük, küpe seçmesi gerektiğinden emin olamayan kişiler için pırlanta takı setleri kurtarıcı olmaktadır. Her yaş ve her zevke uygun bir modeli pırlanta takı setlerinin içerisinde bulabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra, genellikle küpe ve kolyeden oluşan bu takı setleri birbirleri ile uyumlu oldukları için ayrı ayrı birbirine uyumlu olacak pırlanta kolye ve küpe aranmak zorunda kalınmayacaktır. Yılbaşı ve daha birçok özel günde sevgiliye, eşe, anneye ve özel olduğu düşünülen her kadına hediye edilmesi oldukça iyi karşılanacak bir hediye seçeneği olmaktadır. Takı setleri modellerini özetlemek gerekir ise, elmas taşlı modeller, prenses taşlı pırlanta set ve diğer tasarımlarda bulunan pırlanta takı modelleri yer almaktadır. Bu kategori altında pek çok farklı takı seti bulunduğu için kişi, istenen estetik zevk doğrultusunda bir pırlanta takı setini rahatlıkla bulabilecektir. Takı setleri kurtarıcı bir hediye seçeneği olsa da kimi zaman daha modern ve daha genç bir hediye alınmak istenebilir ya da pırlanta kolye setinin uygun olmadığı hediye konseptleri olabilmektedir. Örneğin evlilik ve nişan gibi durumlarda, bu aktiviteler ile ilişkilendirilmiş olan alyansın temin edilmesi gerekmektedir. Sevginin ve bu sevginin bir ömür sürmesinin dilendiği bu özel güne bir hatıra olarak pırlanta beştaş alyans tercih edilebilmektedir. 1,23 karat ve HRD sertifikası bulunan bu pırlanta takı hem şık hem de oldukça değerli bir hediye olacaktır. Hediye olarak yüzük tercih etmek istemeyenler için de farklı yüzlerce seçenek yer almaktadır. Pırlanta kolye modelleri bunların başında gelmektedir. Bu modeller arasında her yaşa uygun bir kolye bulmak mümkündür. Hem zarif hem de sade bir görünüm tercih etmek isteyenler için birbirinden farklı özel seçenek vardır. Farklı karat ve görünümlü pırlanta tektaş kolye de sade ve şık kolye modelleri arasında yer almaktadır. Daha düz ve sade modellerden hoşlananlar için özel ürünler tasarlanmaktadır. Pırlanta takılar ve fiyatları bahsedilen çeşitlilik de göz önünde bulundurularak, alınmak istenen ürünün kaç karat olduğuna ve diğer özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta takı modelleri arasında en çok tercih edilen ve günlük hayata da kolaylıkla adapte edilebilen, kombinlenmesi diğer pırlanta aksesuarlara göre çok daha kolay olan bileklik modelleri gelmektedir. Bileklik modelleri her yaşa uygun seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu modellerin en başında künyeler gelmektedir. Künyeler, kişilerin isminin ve benzeri isteklerinin de yazılabildiği pırlanta bileklik modelleri arasında gelmektedir ve yaş olarak herhangi bir gruba atanmış bir aksesuar olmamaktadır. Bu sayede, her yaştan kişiler için rahatlıkla hediye olarak ya da kişi kendisi için alabilmektedir. Künye pırlanta bilekliklerin dışında, zincir kelepçe şeklinde pırlanta bileklik modelleri de bulunmaktadır. Bu model de sade ve şık bir model olması ile daha düz modellerden hoşlanan kadınlar için uygun bir tercih olacaktır. Daha gösterişli ve daha kalın bir bileklik tercih etmek isteyenler için ise modern tasarım detaylarına sahip ürünler önerilebilmektedir. Ek olarak, suyolu pırlanta bileklik modeli de sade bir görünüm tercih etmek isteyenler için uygun bir model olacaktır. Hem şık hem de rahat bir pırlanta bileklik olan suyolu modeli, zarif bir yapıya ve 0,50 karat pırlantaya sahiptir. Tüm bu modellere ek olarak, daha spor ve günlük hayata adapte edilebilecek, belki de hiç çıkarmadan sürekli kullanımının sağlanabildiği siyah ve beyaz pırlantalı ip bileklik modelleri bulunmaktadır. Bu modeller, daha genç kişiler tarafından ya da günlük yaşamında daha spor giyinmeyi tercih eden kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Pırlanta taşları kelepçe bileklik ise yine aynı şekilde daha sade bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilirliği yüksek ürünlerden olmaktadır. Bahsedilen tüm bu tasarımlar tekli alınabilecek ürünlerden oluşmaktadır. Hediye seçerken bu şekilde tekli ya da takım şeklinde takı seti alabilmek mümkündür. Pırlanta takı seti fiyatları bileklik ve kolye gibi aksesuarların tek başına alındığı fiyatlardan farklılık göstermektedir. Şık pırlanta takı setleri içerisinde de seçenekler değişkenlik gösterebilmektedir. Takı setleri ve pırlanta bileklik ya da pırlanta kolye, yüzük gibi tasarımların fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir.

Pırlanta Bilezikler

Pırlanta Bilezikler

Pırlanta bilezikler de diğer tüm kategorilerde olduğu gibi birçok farklı ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu modeller, elmas bilezik ve spor fantezi bileklik, tektaş bilezik, anturaj bileklik modelleri olarak dört ana gruba ayrılmaktadır. Her bir grup içerisinde birçok farklı tasarıma yer verilmiştir. Pırlanta takı modelleri içerisinde böyle kategorilendirmelerin yapılması aranan ürünlere çok daha kolay şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Ne almak istediğine karar verememiş olan kişiler için ise, bu başlıklar yol gösterici olarak kullanılabilmektedir. Pırlanta bilezik kategorisi içerisinde yer alan elmas bilezikler genellikle dore renk tercih edilerek tasarlanmıştır. Pırlanta bileklik modellerinde daha sade bir görünüm elde etmek amaçlanmış iken pırlanta bilezik modellerinde daha gösterişli bir görünüm elde edilmek amaçlanmıştır. Bilezik üzerinde beş adet pırlantanın bulunduğu elmas bilezik modeli bu modeller arasında en sade olan model olmaktadır. Kişi, bilezik almak istiyor ama sade bir model tercih etmek istiyor ise bu modeli tercih edebilir. Bunun yanı sıra, zümrüt elmas bilezik modeli çok daha gösterişli bir görünümden hoşlanan kadınlar için tasarlanmış ve ona uygun renk ve motifler bu bilezikte kullanılmıştır. Zümrüt ve pırlantanın bir arada kullanıldığı bu bilezik modeli kişinin özel zamanlarda takabileceği ve bütün gözleri üstüne toplayacak bir parça olarak tasarlanmıştır. Anturaj bileklik modellerinde ise, genellikle yapısının değişmediği ve sabit bir bileklik modeli tercih edilmiştir. Zincir modeller gibi hareket edebilen bir yapısı olmayan bu bileklikler, kişinin bileğini zarif bir şekilde sararak modern bir görünüm yakalamasını sağlamaktadır. Kaplumbağa ipli bileklik modelleri ve Zümrüt bileklik modelleri anturaj bileklik kategorisi altında bulunabilecek modeller arasında yer almaktadır. Bahsedilen tüm pırlanta takıların kendi içerisinde ayrı ayrı kategorileri bulunmaktadır. Kişiler pırlanta tektaş yüzük arıyor ise hangi kısma bakması gerektiğini çok rahat bir şekilde tespit edebilecektir. Aynı şekilde aranan bir pırlanta gerdanlık ise bunun için de kısa bir araştırma yaparak birçok farklı tasarıma ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede, özel günlerde kişiler birbirlerine hediye alırken çok daha fazla seçeneğe sahip olacaktır. Alınan hediyeler de daha anlamlı kılınacaktır.