TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cep Telefonu

için 3.001 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Cep Telefonu

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak öne çıkan telefon ve aksesuarları her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte birçok farklı özellik ile piyasaya sürülüyor. Cep telefonu modelleri üretildikleri ilk yıllar sadece arama yapma özelliğine sahipken günümüzde bazı telefonlar tansiyon ölçüp, kişisel asistanlık yapabiliyor. İnternetin yaygınlaşması ve telefonların internet tarayıcılarını kullanılabilir hale gelmesiyle beraber devrim yaşayan mobil cihazlar, modern insanın yaşamını kolaylaştıran en önemli buluşlar olarak öne çıkıyor. Cep telefonu fiyatları ise cihazların sunduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Telefonların ekran boyutları, kamera özellikleri, taşıdıkları donanımsal farklılar ya da işletim sistemleri fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkili oluyor. Ancak her geçen gün büyüyen akıllı telefon sektöründe tüm kullanıcılar kendi istek ve bütçelerine uygun bir cihazı kolaylıkla bulabiliyor.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Akıllı Cep Telefonu Modelleri

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Akıllı Cep Telefonu Modelleri

Cep telefonu markaları hemen hemen her ihtiyaca yönelik farklı modeller ile müşterilerin isteklerine cevap veriyor. Akıllı bir cihazdan beklenebilecek tüm eklentilere sahip ürünler kadar klasikleşmiş ve kolay kullanım sunan sade cihazlar da ilgi görüyor. Bu nedenle markalar akıllı ürünler kadar klasikleşmiş tuşlu cep telefonu modellerini de üretmeye devam ediyor. Telefonu sadece sesli görüşmeler yapmak için kullanmak isteyen müşterilere hitap eden basit ve duru kullanımı ile her yaştan kullanıcının rahatlıkla uyum sağlayabileceği bu modeller farklı renk ve ebatlarda piyasa sunuluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknoloji devleri tasarladıkları tüm telefonlarda kolay ve etkili kullanımı sağlamayı amaçlıyor. Bu nedenle hem akıllı cep telefonu tasarımlarında hem de klasik tuşlu modellerde ergonomi ön plana çıkıyor. Müşteri istek ve arzularına göre şekillenen tasarımlar içinde birbirinden oldukça zıt modeller de yer alabiliyor. Kolay taşınabilir ve hafif bir cihaz isteyen müşteriler için tasarlanan küçük ekranlı telefonlar kadar büyük ekranı ile birçok farklı işlevi kolayca yapan telefonlar da ilgi görüyor. Bu nedenle yapılacak tercihte kullanıcının telefondan beklentisi ve kullanım amacı ön plana çıkıyor. Az yer kaplayan ve tek elle rahat kullanılabilir bir telefon isteyen müşteriler kapaklı cep telefonu modellerini tercih edebiliyor. Kapaklı cep telefonu modelleri dayanıklı olmalarıyla da öne çıkıyor. Piyasa çıktıkları ilk günden itibaren büyük ses getiren kapaklı modeller dokunmatik ekrana geçilmesiyle beraber popülerliğini yitirse de bu tasarımlar birçok kullanıcının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Cep telefonu kampanya çalışmalarında genellikle ikinci telefon olarak da sunulan bu modeller iş hayatında da sıklıkla tercih ediliyor. Ancak cep telefon piyasasında en popüler ürünler, yüksek teknolojiye sahip akıllı cihazlar olarak öne çıkıyor. Akıllı telefon tasarımları arasında da gerek kamera gerek ekran boyutu gerekse sağladığı güvenlik özellikleri bakımından büyük farklılıklar bulunuyor. Bu cep telefonları sosyal medya takibi, yüksek çözünürlüklü oyunlarla keyifli zaman geçirmek ya da banka hesaplarını aktif olarak kontrol etmek için kolaylıkla kullanılabildiği gibi bazı cihazlar profesyonel fotoğraf çekme kapasiteleriyle müşterileri memnun ediyor. Böylelikle kullanıcılar isterlerse en temel telefon özelliklerine isterlerse gelişmiş ve çok fonksiyonlu bir akıllı cihaza sahip olabiliyor. Dilerseniz Samsung cep telefonu modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Farklı ve Renkli Cep Telefonu Tasarımları

Farklı ve Renkli Cep Telefonu Tasarımları

Günlük yaşantının akışı içine iyice işleyen internet ve internet üzerinden yapılan işlemler nedeniyle kullanıcıların birçoğu akıllı telefon tasarımlarını kullanmayı tercih ediyor. Cep telefonu modelleri için temel özellik olarak sadece konuşma ya da mesajlaşma değil fotoğraf çekip video kaydetmek, elektronik posta trafiğini yürütmek ve banka uygulamalarını çalıştırmak da görülüyor. Bunun yanı sıra piyasaya yeni sürülen birçok modelde yüz tanıma, parmak okuma, akıllı kamera desteği ve yapay zekalı arayüz gibi gelişmiş özellikler de bulunuyor. Telefonlar donanımsal olarak birbirlerinden farklılaşırken sağladıkları fiziksel özelliklerle de kullanıcılara geniş alternatifler sunuyor. Mobil cihazların günlük hayata dahil olduğu günlerden itibaren küçülme eğilimi gösteren tasarımlar 2000'li yılların sonlarına doğru büyüme eğilimi göstermesiyle dikkat çekiyor. Tuşlu cep telefonu tasarımları genellikle daha küçük ve basit kullanıma yönelik üretiliyorken dokunmatik ekranlı, akıllı cihazlar çok fonksiyonlu ve büyük olmalarıyla öne çıkıyor. Bu telefonlar oyun oynamak, video izlemek, görüntülü konuşma yapmak için kullanılabilmesinin yanı sıra geniş ekranları ve güçlü yonga setleri ile grafik tasarımı yapmaya bile imkan sunuyor. Küçük cep telefonu tasarımları tek elle rahat kavranabilir ve cebe rahatlıkla sığabilecek şekilde tasarlanırken büyük ekranlı modellerde böyle bir kaygı güdülmüyor. Büyük telefonlar geniş ekranlarında sağladıkları renk uzayı ve gerçekçilik ile diğer tasarımlardan farklılaşıyor. Tamamen kullanıcıların kullanım amaç ve isteklerine göre tercih edebilecekleri bu renkli tasarımlara büyük cep telefonu markaları üretimlerinde yer veriyor. Değişen dünya trendleri ile ürünlerini sürekli güncelleyen teknoloji devleri gibi yerli markalar da geniş ürün yelpazesi ile Türkiye pazarında her kullanıcıya dokunmayı başarıyor. Kapaklı, tuşlu modellerden çift hatlı cep telefonu modellerine kadar birçok farklı ürünü üreten yerli markalar aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor.

Cep Telefonu Modelleri ve Mobil İşletim Sistemleri

Cep Telefonu Modelleri ve Mobil İşletim Sistemleri

Cep telefonları tasarımsal özelliklerinin yanı sıra içerdikleri işletim sistemleriyle de birbirinden ayrılıyor. Günlük hayata dahil olduğu ilk günlerde sadece aramaya yapmayı destekleyen telefonlar gelişmiş işletim sistemleri ve donanımsal özellikleri ile kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunuyor. Büyük tuşlu cep telefonu tasarımlarından üzerinde fiziksel hiçbir tuş bulunmayan cihazlara geçişte olduğu gibi bugün de markalar farklı işletim sistemleriyle öne çıkıyor. IOS, Blackberry, Windows ve Android ise bu işletim sistemleri arasında en popüler onları olarak sayılıyor. IOS ve Android sürekli güncel tuttukları yazılımları, devrim niteliğindeki yenilikleriyle ve aralarındaki tatlı rekabetle öne çıkıyor. Bu sistemlerin her birinin farklı avantajları bulunuyor. Cep telefonu öneri ve tavsiyelerinde sıklıkla bahsedilen IOS işletim sistemi Apple'nın mobil cihazlarında kullanılıyor. Bu işletim sistemi aslında cep telefonunu yeniden düzenleyen ve farklı bir yön veren birçok özelliği ile biliniyor. Dokunmatik ekran, uygulama yükleme ve kaldırma, kişisel bilgisayar ile bağlantı kurabilme, sanal klavye gibi yenilikler IOS sisteminin sektöre getirdiği yenilikler arasında yer alıyor. Telefon dünyasına kazandırdıkları arasında yüz tanıma sistemi, sesli asistan, bulut gibi devrimsel hareketlerin yanı sıra IOS güvenliği oldukça yüksek bir sistem olarak öne çıkıyor. Android ise Google ve Open Handset Allience ortaklığıyla kodlanmış bir sistem olmasının yanı sıra tek bir markaya ya da cihaza bağlı kalmaksızın geniş bir alana uygulanabilir olmasıyla öne çıkıyor. Android ile uygun fiyatlı cep telefonu modelleri de dokunmatik ekran, sanal klavye, yüz tanıma ya da parmak okuma gibi gelişmiş görevleri gerçekleştirebiliyor. Cihaz çeşitliği sunan Android aynı zamanda son yıllarda ev akıllı sistemleri, beyaz eşyalar ve hatta arabalar da bile tercih edildiği için kullanıcılar tüm cihazlarını birbiriyle iletişim halinde kullanabiliyor. Bunun yanı sıra kolaylıkla özelleştirilebilen menüsü sayesinde Android, yaşlılar için cep telefonu alternatifleri de yaratıyor. Büyük simgeleri ve kolay okunabilir yazı fontlarına sahip yapısı ile bu sistem, gelişmiş teknolojiden yararlanmakta zorlanan yaşlı insanlara imkan sunuluyor. Farklı ihtiyaçları olan müşteriler için çözüm olanakları sunan cep telefonu modelleri arasında siz de aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Akıllı Cep Telefonu Modelleri İçin Eğlenceli ve Faydalı Uygulamalar

Akıllı Cep Telefonu Modelleri İçin Eğlenceli ve Faydalı Uygulamalar

Akıllı telefon piyasasında telefon modelleri kadar o modellere ait uygulamalarda tercihlerin şekillenmesinde belirleyici oluyor. Cep telefonu özellikleri açısından daha geniş beklentisi olan kullanıcılara hitap eden cihazlar farklı uygulamalar ile öne çıkıyor. Cihazların yetenekleri arasında su geçirmezlik, yüksek ses kalitesi, profesyonel fotoğraflar çekme, yüksek güvenlik, uyku takibi, sesli asistan ve dijital cüzdan gibi özellikler bulunuyor. Üstelik akıllı telefonlar dijital marketten ücretsiz ya da ücretli olarak hizmete sunulan uygulamalarla özelleştirilebiliyor. Uygulamalar arasında müzik, video, fotoğraf gibi eğlence uygulamalarının yanı sıra eğitici ve öğretici uygulamalar da bulunuyor. Kullanıcılar isterlerse telefonlarının işletim sistemiyle uyumlu bu uygulamaları indirerek yeni diller öğrenebiliyor, ders çalışabiliyor, müzik besteleyip fotoğraflarını düzenleyebiliyor. Kullanıcıların severek kullandığı uygulamalar arasında çeşitli oyunlar da yer alıyor. Boş zamanları değerlendirmek ve keyifli zaman geçirmek için mükemmel bir alternatif olan oyunlar arasında basit tasarımlar kadar oldukça gelişmiş grafiklere sahip uygulamalar da bulunuyor. Cep telefonu modelleri ve fiyatları ise bu cihazların içerdiği özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Yüksek grafik özelliklerine sahip oyunları oynatabilecek ekran kartına ve işlemciye sahip telefonlar daha sade ve temel özelliklere sahip cihazlara göre farklı fiyat etiketiyle sunuluyor. Telefonlar içerdikleri ve destekleyebildikleri uygulamaların yanı sıra depolama kapasiteleriyle birbirinden ayrılıyor. Uygulamaların ve işletim sisteminin kapladığı alan dışında kullanıcılarına ek depolama alanı ya da çözümleri sunan telefonlar öne çıkıyor. Bazı telefonlar sabit bazıları ise arttırabilir hafıza seçenekleri sunuyor. Yani müşteriler Cep telefonu 32 GB gibi bir alana sahip olsa da SD kartlar ile depolama alanlarını yükseltebiliyor. Bu çözümlerin yanı sıra depolama alanını sürekli açık tutan ve gereksiz dosyaların yığılmasını engelleyen uygulamalar da bulunuyor. Cihazlarda sabit olarak bulunan ya da üretici firmanın özel olarak tasarladığı uygulamaların yanında kullanıcılar birbirinden eğlenceli ve faydalı uygulamaları kişisel zevk ve isteklerine göre telefonlarına indirerek cihazlarını kişiselleştirebiliyor. Sağlık, güzellik, finans, sosyal medya ve alışveriş uygulamaları ise akıllı telefonlarda sıklıkla kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Telefonunuza ek olarak uygun fiyatlı bluetooth kulaklık modellerine de bakabilirsiniz.

En Yeni Cep Telefonu Modelleri

En Yeni Cep Telefonu Modelleri

Kullanıcıların istek ve arzularına, teknolojideki gelişmelere göre sürekli güncellenen tasarımlara her gün bir yenisi ekleniyor. Gittikçe büyüyen ekranlar, çerçevesiz tasarımlar, fiziksel tuşun olmadığı modeller farklı zevk ve isteklere hitap ediyor. Kullandığı telefonun daha az yer kaplamasını isteyen kişiler için küçük ekranlı cep telefonu çeşitleri öne çıkarken telefondan film izlemeyi, oyun oynamayı seven müşteriler büyük ekranlı telefonları tercih ediyor. Hem telefonda büyük ekran isteyen hem de telefonun cebine rahatlıkla sığmasını isteyen kişiler içinse katlanır cep telefonu tasarımları öne çıkıyor. En yeni tasarımlar arasında sıklıkla adı geçen bu telefonların ekranlarında bulunan özel sistem katlanmasını imkan veriyor. Katlanabilen cam ile desteklenen ekran katlanarak oldukça kompakt formata bürünüyor. Farklı markalarının bu yenilikçi çalışmaları arasında hem dikey hem de yatay olarak katlanabilir cep telefonu tasarımları bulunuyor. Alışılmış telefon ekran boyutunu oldukça büyüten ya da olabildiğince küçülten bu tasarımlar şimdiden büyük ilgi görüyor. Cep telefonu dünyasındaki yenilikler arasında gittikçe güçlenen donanımlarda yer alıyor. Yeni tasarımlar arasında gelişmiş kamera özelliklerine sahip modeller de bulunuyor. Kameraların pozisyonlarının güncellendiği ve görüntü işleme kapasitelerinin arttırıldığı modeller cep telefonu dünyasında yeni bir sayfa açıyor. Düşük ışık şartlarında bile pürüzsüz fotoğraflar kaydedebilen bu kameralar ile kullanıcılar hayatlarını profesyonel bir fotoğraf makinesinde kalitesinde ölümsüzleştirebiliyor. Yeni modellere eklenen bir diğer özellik ise eSIM oluyor. Büyük bir heyecana yol açan bu yenilik SIM kart girişini tamamen ortadan kaldırarak GSM desteğini gelişmiş yazılımla aktif ediyor. Kısacası bu adımla beraber SIM kartlara olan ihtiyaç ortadan kalkıyor. Cep telefonu yorumları incelendiğinde kullanıcıların genellikle batarya sorunundan yakındığını gören markalar yeni modellerde yüksek kapasiteli bataryaları tercih ediyor. Yeni modeller gelişmiş donanımsal özellikleri uzun saatler boyunca rahatlıkla yürütebilecek batarya özelliklerinin yanı sıra oldukça kısa sürede şarj olabilmeleriyle de dikkat çekiyor. Şimdi siz de bu yepyeni cep telefonu ve onlarla uyumlu akıllı saat modelleri arasından sizi tamamlayacak ürünü bulabilir ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Cep Telefonu Kullanımı İçin...

 • Cep telefonunuzu olabildiğince serin ortamlarda tutun ve yüksek ısıdan koruyun.
 • Mutlaka bir kılıf ve ekran koruyucu edinin.
 • Telefonunuzu düzenli aralıklarla kapatıp yeniden açın ve dinlenmesine izin verin.
 • Bataryası dolu iken şarjda tutmayın.
 • Telefon şarjdayken onu kullanmamaya özen gösterin.

Telefonunuzu Suya Düşürdüğünüzde...

 • Telefonu mümkün olan en hızlı şekilde sudan çıkartın ve hemen kapatın.
 • Ayırabildiğiniz her bir parçasını ayırın.
 • Pirinç dolu bir poşede ya da kaba gömerek telefonu bir gece orada bekletin.
 • Kesinlikle saç kurutma makinesi, mikrodalga ya da benzeri cihazlar ile telefonu kurutmaya çalışmayın.

Hangi Cep Telefonunu Almalıyım?

Cep telefonu tercihi yaparken bütçenizi ve isteklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Telefonu bir iş aracı olarak kullanacaksanız cihazın Office programlarını desteklemesine, fotoğraf çekmek için kullanacaksanız kamera özelliklerine, oyun oynamak için kullanacaksanız grafik özelliklerine öncelik verebilirsiniz. Hem donanımsal hem de tasarımsal olarak premium bir ürün arayışı içindeyseniz markaların üst segment telefonlarına göz atabilirsiniz. Bazı markaların piyasaya sunduğu bütçe dostu ve yüksek kapasiteli telefonları da tercih edebilirsiniz.

Cep Telefonu Nerede Taşınmalı?

Temel olarak cep telefonu cepte taşınmak için tasarlanmış bir cihaz olsa da uzmanlar telefonların cepte taşınmasını önermiyor. Cep telefonlarının çantada ya da kıyafetlerin olabilecek en dış kısmından taşınması öneriliyor. Aslında birçok firma ürettiği telefonların yaydıkları dalgaları kontrol ediyor ve bu değerleri kullanıcıları ile paylaşıyor. Sağlığı tehlike altına sokabilecek değerlerin yakınına bile yaklaşmayan yeni teknoloji cihazlar güven veriyor.

Cep Telefonu Neyle Temizlenir?

Cep telefonu temizliği için üretilen solüsyonlar ile cihazların temizliğini yapmak mümkün oluyor. Solüsyon haricinde telefonları temizlemek için kuru bez ya da özel jeller de tercih ediliyor. Telefon temizliği için özel olarak üretilen kitler de bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bu kitler sayesinde kullanıcılar hem bez hem solüsyon hem de fırça sahibi olabiliyor. Telefon temizliği yaparken cihazı sudan uzak tutulması ve nemin telefonun içine girmesini engellenmesi gerekiyor. Telefonun performansını arttırmak ve daha hijyenik bir kullanım sağlamak için cihazın sökülebilir tüm parçaları çıkarılarak oluşan tozlu ve kirli alanların belli aralıklarla temizlenmesi öneriliyor.

Cep Telefonu Nasıl Seçilir?

Kullanıcılar cep telefonu seçerken birçok farklı özelliği göz önünde bulunduruyor. İşletim sistemi, cihazların piyasaya çıkış tarihleri, alacakları güncellemeler, kamera kalitesi, ekran boyutu, ekran çözünürlüğü gibi birçok özellik tercihlerde öne çıkıyor. Kullanıcılar genellikle günlük hayatında kullandıkları cihazlarla uyumlu bir telefon seçme eğiliminde oluyor. Evinde Android destekli TV, süpürge, alarm ve güvenlik kamerası kullanan kişiler daha hızlı uyum sağlamak ve daha kolay kullanım için Android işletim sistemine sahip ürünleri tercih ediyor. Her gün yenilenen uygulamalar, gelişen güvenlik yazılımları nedeniyle cihazlar sık sık güncelleme alıyor. Ancak bazı cihazlar tüm güncellemeleri alacak şekilde üretilmiyor. Bu nedenle kullanıcılar telefonlarını kullanacakları süreleri göz önüne alarak güncelleme takibine göre seçim yapabiliyorlar.

Cep Telefonuyla Neler Yapılabilir?

Cep telefonları artık arama ve mesaj atma dışında birçok işlevi gerçekleştirebiliyor. Fotoğraf çekmek, müzik dinlemek, internette sörf yapmak gibi etkinlikler ise artık bir telefondan beklenen en temel özellikler arasında yer alıyor. Artık telefonlar ile çok daha ileri işlemler yapılabiliyor. Çoğu telefon bir dizüstü bilgisayar kadar etkili bir şekilde Office programlarını yürütebiliyor. Bazı telefonlar dijital cüzdan olarak kullanılabiliyor. Kullanıcılar kart bilgilerini girdikleri uygulamalar sayesinde alışverişlerini cüzdanlarına ihtiyaç duymadan tamamlayabiliyor. Akıllı telefonların en sevilen özellikleri arasında müzik uygulamaları yer alıyor. Bu uygulamalar ile ister beste ister karaoke yapabiliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (34)
Apple (390)
Casper (43)
Honor (51)
Huawei (427)
Infinix (25)
LG (40)
Meizu (15)
Oppo (248)
Samsung (845)
Sony (14)
Vestel (45)
Xiaomi (538)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(930)
(928)
(578)
(218)
(139)
(29)
(29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Türü

(2739)
(201)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(450)
(285)
(210)
(168)
(149)
(135)
(134)
(130)
(128)
(116)
(108)
(93)
(83)
(63)
(60)
(58)
(54)
(53)
(51)
(50)
(50)
(42)
(32)
(25)
(23)
(23)
(21)
(18)
(17)
(15)
(14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çift Hatlı

(1571)
(1149)
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(410)
ve üzeri (562)
ve üzeri (583)
ve üzeri (589)
ve üzeri (598)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL