GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Belmond Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korumanın yanı sıra size şık ve havalı bir görünüm de sunar. Öncü güneş gözlüğü üreticileri arasında yer alan Belmond, tasarladığı her zevke ve farklı tarza uygun Belmond güneş gözlüğü çeşitleri ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında bulunur. Markanın ürün koleksiyonunda kadın ve erkek güneş gözlüğü modellerinin yanında çocuklar için tasarladığı güneş gözlüğü modelleri de bulunur. Çocuğunuzun gözlerini güneşin zararlı ışınlarından Belmond tasarımı güneş gözlükleri ile koruyabilirsiniz. Hem güneşin zararlı ışınlarından korunmak hem de yeni bir tarz belirlemek için Belmond güneş gözlükleri arasından eşinize, kendinize veya çocuğunuza beğeninize ve bütçenize uygun bir güneş gözlüğü seçebilirsiniz.

Belmond Güneş Gözlüğü Modelleri

Belmond Güneş Gözlüğü Modelleri

Belmond güneş gözlüğü modelleri hem kadınlara hem de erkeklere yönelik tasarlanmıştır. Markanın kadınlara yönelik tasarladığı ürün koleksiyonunda wayfarer, round, kare gözlük modellerini bulabilirsiniz. Son yılların akımı olan retro gözlük modelleri de bu koleksiyonda yer alır. Retro gözlük modellerini tercih ediyorsanız Belmond bayan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan cat eye ve kelebek modelde tasarlanmış gözlükleri deneyebilirsiniz. Markanın tasarladığı kadın güneş gözlüğü modelleri arasında pek çok model bulabilirsiniz. Belmond kadın güneş gözlüğü modelleri yanında erkek güneş gözlüğü de tasarlar. Belmond erkek güneş gözlüğü modelleri arasında kare ve dikdörtgen tasarıma sahip gözlüklerin yanı sıra damla modelleri de bulmak mümkündür. Eşinizle aynı modele sahip bir güneş gözlüğü kullanmak isterseniz Belmond unisex güneş gözlüğü modelleri arasından bir ürünü seçebilirsiniz. Markanın tasarladığı unisex güneş gözlüğü modelleri arasında retro güneş gözlüğü modellerinin yanı sıra altıgen ve geometrik tasarıma sahip güneş gözlüklerini de deneyebilirsiniz. Kaliteli ve yaratıcı tasarımlara sahip bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız sayfamız üzerinden Belmond erkek güneş gözlüğü ve kadın güneş gözlüğü modellerine göz atabilirsiniz.

Belmond Güneş Gözlüğü Öne Çıkanlar

Belmond Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Güneş gözlüğü seçimi göz sağlığınız açısından çok önemlidir. Ayrıca, doğru güneş gözlüğü seçimi sayesinde kendi tarzınızı da belirleyebilirsiniz. Güneş gözlüğü alırken en önemli nokta, görüş sorununuz varsa buna uygun bir cam seçmenizdir. Belmond bayan güneş gözlüğü seçerken dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise yüz şeklinize uygun bir gözlük tercih etmektir. Eğer, yüzünüzün hatları yuvarlaksa tasarımı kare ve dikdörtgen olan gözlükleri tercih etmeniz gerekir. Kare yüz tipine sahipseniz, sizin için yuvarlak tasarıma sahip olan güneş gözlükleri daha uygun olur. Kalp şeklinde yüz tipiniz varsa alt kısmı geniş olan güneş gözlükleri sizin için doğru bir seçimdir. Yüzünüzün şekli oval ise her model güneş gözlüğü yüzünüze yakışır. Son olarak, seçtiğiniz gözlüğün yüzünüze tam olarak oturmasına dikkat etmelisiniz. Sayfamız üzerinden yorum alanlarını inceleyerek Belmond güneş gözlüğü kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri okuyabilirsiniz.

Belmond Güneş Gözlüğü Fiyatları

Belmond Güneş Gözlüğü Fiyatları

Belmond güneş gözlüğü fiyatları modelden modele değişen geniş bir skalada yer alır. Ürünlerin fiyatları tasarlandıkları materyale göre değişiklik gösterebilir. Gözlüğün modeli ürün fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Markanın tasarladığı güneş gözlüklerinde organik cam ve polarize özellik gösteren camların kullanılması fiyatları doğrudan etkiler. Gözlüğün camları üzerindeki güneş ışığını bloke etme gücü olan UV filtresi de fiyatlarda farklılığa neden olur. Almaya karar verdiğiniz güneş gözlüğünün UV filtresinin 400 ise plajda veya günlük yaşamda yeterli olacaktır. Gözlük çerçevesinin kemik veya metalden tasarlanmış olması fiyata etki eden faktörler arasında yer alır. Ayrıca, gözlüğün camının rengi de ürünün fiyatında değişikliğe neden olur. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz Belmond güneş gözlüğü yorum alanlarına göz atarak ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve şık bir güneş gözlüğü satın almak istiyorsanız sayfamızdan Belmond güneş gözlüğü modelleri için filtreleme yapabilir, tarzınıza uygun modelleri kolayca satın alabilirsiniz.