Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Board Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kış Sporları

için 3,100 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kış Sporları Malzemeleri

Kayak sporu ile ilgilenen bireylerin mutlaka bu malzemeler ihtiyacı olacaktır. Özellikle soğukta yapılacak bu sporlardan korunmak için kış sporu ekipmanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm dünyada varlığını sürdüren kış sporunun daha verimli olması için özel giyim ya da aksesuar ürünleri sizlerin korunmasına yardımcı olur. Kayak ve snowboard kış sporunun yapılması için desteklenen aktiviteler arasında yer almaktadır. Kış sporu sevenlerin destekleyerek sürekli olarak yaptığı spor dalları arasında yer almaktadır. Bu spor dalları göründüğü kadar kolay olmamakla beraber özellikle yüksek düzeyde efor sarf etmenize neden olacaktır. Hal böyle olurken de koruyucu kıyafetler yardımı ile daha konforlu hissedebilirsiniz. Kış sporlarını gerçekleştirirken performansınızın verimli olması son derece önemlidir. Bu spor dallarını güçlü bir şekilde gerçekleştirmek için özel bir şekilde tasarlanmış ekipmanlardan yararlanmanızın büyük katkı sunulacağı varsayılmaktadır. Bu iş için özel olarak üretilmiş kayak kıyafetleri performansınızı artırırken aynı zamanda soğuktan etkilenmenizi en aza indirgemek için gerekli tedbirlerin alınmasında yardımcıdır. Birbirinden kaliteli ve dayanıklı ürün grupları sizler için sayfamızda yer almaktadır. Kış sporlarına ilginiz varsa gözlerinizi korumak için kayak gözlüğü satın alabilirsiniz. Gözlerin korunmasında maksimum etkiye sahip olan bu ürünler sağlığınızı korumaya destek olur. Kış sporlarını gerçekleştirirken oluşabilecek kazaların engellenmesi için gerekli ekipmanları üzerinde taşımalısınız. Kayak anında önünüze ne çıkacağını net bir şekilde görebilmeniz bu ürünler için oldukça önemlidir. Karın yansımasını ya da güneş ışınlarının gözünüze girmesini engellemek adına görüşünüzün netleşmesi kayak gözlükleri sayesinde gerçekleşecektir. Kendinizi ya da çevrenizdekileri koruyabilmek adına gözlükler yardımı ile o anda daha net bir görüntü sağlayabilirsiniz. Kayak gözlükleri arasında aynalı kayak gözlüğü de bulunur. Kayak gözlükleri silindirik ya da bombeli olarak üretilmektedir. Silindirik olan modeller yatay görüş açısını tespit etmeniz için daha verimlidir. Bu tür gözlüklerin performansı netlik seviyesini daha iyi yansıtır. Bombeli cam ile oluşturulan modeller ise hem yatay hem de dikey görüş açısına sahiptir. Bu iki gözlük türünün de temel özellikleri parlamayı azaltmaktır. Bu sayede görüş alanını en net biçimde destekleyici aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Kayak gözlüklerinin camları farklı renklere sahip olabilmektedir. Farklı renklerle satışa sunulmasının esas nedeni her bir rengin daha etkili hava koşullarında sizleri korumaya yönelik olmasıdır. Profesyonel alanda bu işi yapıyorsanız renk tercihi önemli bir faktör olabilir.

Koruyucu Kayak Aksesuarları

Koruyucu Kayak Aksesuarları

Kış sporlarında kullanabileceğiniz en önemli ürünlerden biri de kayak ayakkabısı olacaktır. Kayak oynamaya başlamadan önce mutlaka ayakkabı seçiminizi doğru ve kendi ayak numaranıza göre belirlemelisiniz. Ayağınıza uygun yapıdaki ayakkabılar sayesinde vücudunuzdaki enerjiyi ve performansı dengeli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kayak seviyelerine uygun olarak ayakkabı seçimi değişkenlik gösterebilir. Başlangıç seviyesindeki kayakçılar düşük eğimli pistlerde yarışacağından ona göre ayakkabı seçimi gerçekleştirilmelidir. Bu kullanıcıların ayakkabıları daha esnek olmalıdır. Kayak sporunu gerçekleştirirken en çok dikkat etmeniz gereken özellik ayakkabınızın konforlu olmasıdır. Kayakçılardan orta seviyede bu sporu gerçekleştiren bireylerin ayakkabı tercihi daha zor pistlerde kullanım sağlayacaklarından orta sertlikte ve orta yumuşaklıkta olmalıdır. Orta sertlikteki ayakkabılar kayağa daha çabuk bir şekilde etki eder. Orta derecedeki kayakçıları dönüş ve daha hızlı gidişleri olduğu düşünülürse bu tür ayakkabılara ihtiyaç duyacaklardır. İleri düzey yani profesyonel anlamda bu işi yapan kayakçıların ayakkabı seçimleri ise en hassas düzeyde ve en sert ayakkabı modellerinden yana olmalıdır. İleri düzeyde kayak yapan bireylerin ayakkabılarında konfor daha alt seviyelerdedir. Temel amaç konfordan ziyade en iyi performansın sağlanmasıdır. Kayak ayakkabısının ayağa uygunluğu son derece önemli bir konudur. Bireyin ayağından ne büyük ne de küçük numaraların tercih edilmemesi gerekmektedir. Ayakkabının parmakları rahatsız etmemesi gerekmektedir. Kayak ayakkabılarının üst kısmındaki bant ilk olarak kapatılmalıdır. Bu sayede ayak topuğunuz rahat bir şekilde ayakkabı ile bütünleşecektir. Daha sonra klipsleri üst kısımdan başlayarak kapatmanız gerekmektedir. Kayak ayakkabısının korunması ve bakımı da oldukça önemlidir. Her bir kayak sonrası kayak ayakkabılarınızın iyice kuruduğundan emin olmalısınız. İçerisini nemli ya da ıslak kalmış ayakkabılar kullanım ömürleri kısalacaktır. Kirli yollarda yürüdüğünüz ayakkabıları saklama kutusunu koymadan önce mutlaka silmeniz gerekmektedir. Yüksek kalitede üretilen kayak ayakkabıları sayesinde konforlu hissedersiniz. Bu ayakkabıların en önemli özellikleri su geçirmez oluşlarıdır. Bot ya da çizme şeklinde tasarlanan modeller de bulunur. En yoğun karlı bölgelerde ya da en sert kış günlerinde bu ayakkabılar sayesinde rahatça hareket edebilirsiniz. Üzerinde yer alan koruyucu ekipmanı sayesinde ayaklarınızın soğuk kalması önlenir. Her bireyin yaşına ve fiziğine uygun ölçülerde kayak ayakkabıları tasarlanmaktadır. Bu tarz ayakkabılarınız ayağınızı güvenle sarmalı ve hareketlerinizi kısıtlamayacak kadar rahat olmalıdır.

 Kayak Aksesuarlarınızı Taşıyabilecek Çantalar

Kayak Aksesuarlarınızı Taşıyabilecek Çantalar

Kayak çantası kayak sporu ile ilgilenenlerin yanında bulundurması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Karın keyfini doyasıya çıkardığınız anlarda kayak ürünlerinizin güvenle saklanmasına ve korunmasına destek olacak modeller sizler için tasarlanmaktadır. Kışa anlam kazandıran bu spor dallarının yapılmasına katkıda bulunacak eşyalar mevcuttur. Soğuktan ya da kış ayından hoşlanmayanlar için bile bu spor keyif vermeye yardımcı olur. Doğru malzeme ve ekipmanlar ile sağlıklı spor keyfinin tadına varabilirsiniz. Kış sporlarına ve kayak ekipmanlarına dair aradığınız tüm eşyaları bu kategori altında bulabilirsiniz. Kayak çantası seçenekleri pratik ürünler arasında yer almaktadır. Kullanışlı yapıdaki tasarımları ile dikkat çeken ürünler ihtiyaç duyacağınız eşyaların her an yanınızda taşınmasına olanak sağlar. Bu tür çantaların en önemli özelliklerinden biri de eşyaları soğuktan koruması ve su geçirmez özellikleriyle ürünlerinizi ıslaklıktan korumasıdır. Farklı boyutlardaki tasarımları sayesinde her bireye hitap etmeye yardımcı olacak modeller yer almaktadır. Boyunuza ve kilonuza uygun olarak tercih edebileceğiniz modeller bulunur. Dileyen kullanıcıların çanta dileyenlerin ise kayak sırt çantası modellerini tercih etmesi gözlemlenmektedir. Tekerlekli kayak çantası modelleri de oldukça tercih edilir. Tekerlekli kayak çantası çeşitleri özellikle geniş iç hacimleri ile göz doldurmaktadır. Bu türleri kolay taşınıyor oluşları ile de konfor sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Tüm eşya ya da aksesuarlarınızı bu çantalar ile özgürce taşıyabilirsiniz. Hassas yapıdaki kayak takımı ekipmanları bu çantalar içerisinde taşınma imkanına sahip olurlar. Kış sporları malzemeleri arasında yer alan bu çantaların en önemli özellikleri dayanıklı kasaları sayesinde darbelere, düşme ya da kırılmalara karşı son derece sağlam özellikte olmalarıdır. Eşyalarınızı taşıma esnasında yaşanabilecek zararların engellenebilmesi açısından oldukça gerekli ürünler arasında yer alır. Ayrıca kayak çantaları arasında özel olarak üretimi gerçekleştirilen kayak ayakkabı çantaları da bulunmaktadır. Ayakkabılarınız da bu tür çantalar sayesinde daha verimli ve korunaklı bir şekilde taşınabilecektir. Kayak çantası seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Özellikle bu eşyaların son derece hafif ve kolay taşınabilir olması gerekmektedir. Eşyalarınızın varlığına göre çantaların boyutuna karar verebilirsiniz. Daha hassas ürünlerinizi çantanın orta bölümüne yerleştirerek korunmasını destekleyebilirsiniz. Dayak ile ilgilenen bireylerin çantasından eksik etmemesi gereken ürünler bulunmaktadır. Çantanıza koyacağınız ekipmanları hassasiyet derecelerine göre ayrıştırabilirsiniz.

 Kaliteli ve Ekonomik Fiyatlarıyla Kış Sporu Ürünleri

Kaliteli ve Ekonomik Fiyatlarıyla Kış Sporu Ürünleri

Olmazsa olmaz kayak malzemeleri çok çeşitlilik göstermektedir. Kayak malzemelerinden ilk etapta ihtiyacınız olacak ürünler arasında kayak takımları ve ayakkabılar olmaktadır. Güvenliğiniz ve konforunuz için bu ürünleri satın alırken fiyatlarından ziyade kaliteli olmalarına özen göstermelisiniz. Güvenilir markaların üretmiş olduğu kayak malzemeleri aksesuarlarından vazgeçmemeniz önemlidir. Bu tercihler sayesinde yapmış olduğunuz spor daha anlamlı ve konforlu geçmeye yardımcı olur. Bu sayede sporunuzu daha etkili bir şekilde yaşayabilirsiniz. En temel ekipmanları satın alırken ucuz olmasına değil kaliteli üretim aşamasından geçerek üretilen ürünleri tercih etmelisiniz. Bu giyim ürünlerinin kaliteli olmasında üretiminde kullanılan malzemelerin dayanıklılığı oldukça önemlidir. Pantolonların, montların ya da üstlerin üretiminde kullanılan iplikler ürünlerin kalitesini belirlemeye yardımcı olur. Ayakkabılarda kullanılan deri ya da benzeri materyaller ürünlerin fiyatını belirlemede son derece etkilidir. Kayak gözlüğü fiyatları lenslerin kalitesine göre belirlenmektedir. Bu ürünlerin dayanıklı olmaları ya da markalarının bilinirliği de fiyata etki eden faktörler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kayak ayakkabısı fiyatları da modellerine ve özelliklerine göre ücretlendirilmektedir. Bu tür ürünlerin fiyatları genel anlamda benzer şekilde seyir göstermektedir. Snowboard ve kayak malzemelerinin fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterecektir. Sayfamızda uygun fiyatları ile bu modeller satışa sunulmaktadır. Bu ürünlere uygun rakamlarla sahip olabilmek için doğru adrestesiniz. Sizlerin beğenisini en iyi şekilde karşılamasına yardımcı olacak ürünler satışa sunulmaktadır. Popüler spor markalarının üretmiş olduğu kayak spor takımı modelleri daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Birbirinden şık ve tarz modellere sahip mont ya da pantolonlar ya da işlevselliği ile bilinen sırt çantaları geniş fiyat yelpazesi ile sizlere sunulmaktadır. Tekerlekli ya da sırt çantası arasında fiyat farklılıkları yaşanabilmektedir. Özellikle ürünlerin fiyatını etkileyen en önemli özelliklerden biri de ürünlerin boyutlarının ya da hacimlerinin birbirinden farklılık göstermesidir. Boyunluk ya da eldiven çeşitleri ile mont ya da ayakkabı çeşidi fiyatları arasında oldukça farklılık gözlemlenmesi normaldir. Takım halinde satışa sunulan modeller tüm aksesuar ve kıyafetleri kapsayacağından ona göre ücretleri belirlenmektedir. Tam takım alacağınız bu ürünleri çoklu bir şekilde satın alarak daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kayak ekipmanları sayesinde kışın soğuğuna ve karın etkisine güvenle karşı koyabilirsiniz. Kış tatillerinde ya da kayak sporlarında kullanabileceğiniz ürünlere harcadığınız para sizlere karşılığını verecektir.

Kış Sporları Kıyafetleri

Kış Sporları Kıyafetleri

Kış sporları kıyafetleri güvenliğiniz için gerekli ekipmanların saplanması açısından gereklidir. Konforunu düşen bireyler için sağlam ve dayanıklı kış sporunda tercih edebileceğiniz ürünler özel olarak tasarlanmıştır. Kayak tahtası çeşitleri sporunuzu en keyifli şekilde yaşamanızı destekleyecek ürünleri sizler için geliştirmektedir. En temel ekipmanlarla keyifli spor aktivitenizi destekleyici kıyafetler verimli bir spor geçirmeniz anlamında destekleyici ürün gruplarını içermektedir. Temel ekipmanları satın aldıktan sonra kayak için en uygun bir şekilde giyinebilirsiniz. Kayak kıyafetleri özellikle sıcak tutan ve kardan koruyucu özelliklere sahip olmalıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü kayak tahtaları dayanıklı olmak zorundadır. Ellerinizi daima soğuktan ve kardan koruyucu özellikleriyle kayak eldivenleri yer alır. Termal içlik gibi ısınmanıza katkıda bulunacak ürünler de önemli kıyafetler arasında yerini almaktadır. Özellikle kayak esnasında sizleri koruyan kayak batonu ve kayak bağlaması da ürünler arasında yer almaktadır. Kayak çantanızda bu tür ürünlerin varlığını eksik etmemeniz gerekmektedir. Bu tür kayak sporları yapmak için üst seviyede güvenlik önlemi almanız son derece önemlidir. Gözlük ve bot Kayak tecrübeniz kayak tahtası almanızda son derece önemli kriterler arasında yer almaktadır. Özellikle bu sporu başlangıç aşamasında yapıyorsanız bu tür için özel olarak tasarlanmış tahtaları tercih etmekle işe başlayabilirsiniz. Profesyonel anlamda kış sporları ile ilgileniyorsanız kendi düzeyinizdeki tahtaları seçmekte fayda vardır. Hem şık hem de güvenlik özelliklerine sahip ürünlere sayfamızdan erişebilirsiniz. Kış sporları kıyafetleri, kalitesiyle benzersiz hissetmenize olanak sağlayacaktır. İdeal performansları sayesinde mükemmel bir spor deneyimi için gerekli ürünlerin tedarik olmasını sağlar. Kış sporlarını gerçekleştirirken faydalanabileceğiniz ürünler daima sıcak kalmanıza ve güvende hissetmenize yardımcı olur. Sıklıkla tercih edilen ürünler arasında ise kayak tahtası, kayak gözlüğü ya da kayak eldiveni yer almaktadır. Her tarza ve ihtiyaca uygun olarak üretilen modeller satışa sunulmaktadır. Karda kullanım sağlayabileceğiniz bere ve boyunluklar ise sizlerin daha sıcakta kalmanıza yardımcı olur. Bu ürünler yardımı ile en soğuk havalarda dahi vücut ısınızın yüksekte kalmasına destektir. Bu ürünler üşümenizin önüne geçerek hastalanmalara yakalanma riskini en aza indirgemeye destektir. Özellikle bu ürünler su geçirmez özellikleri ile son derece kullanışlı ekipmanlara sahiptir. Esnek yapıda üretilen çoraplar kayak sporlarını verimli bir şekilde yaşamanıza destek olur. Bu ürünler sayesinde en zorlu hareketleri ya da manevraları daha rahat ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

 Dayanıklı ve Güvenli Ürünler Her An Sizinle

Dayanıklı ve Güvenli Ürünler Her An Sizinle

Kış spor malzemeleri dayanıklı yapıları sayesinde zamanla deforme olmayan özelliklere sahiptir. Kış sporlarını gerçekleştirirken tercih ettiğiniz aksesuarlar sağlığınız ve güvenliğiniz açısından son derece önem teşkil etmektedir. Pek çok sağlık problemine karşı koruyucu olarak görev alan bu ürünlerin varlığı son derece önemlidir. Spor esnasında yaşayacağınız aksiliklere iyi birer önlem olarak bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kayak ve aksesuarlar açısından yapacağınız seçimler olası zedelenmelerin de engellenmesini sağlar. Hareketlerin daha kolay bir şekilde kavranabilmesini mümkün hale getirmeye olanak sağlar. Özellikle bu ürünlerin kullanımı çocuklarınız için de oldukça gereklidir. Çocukların fiziksel özelliklerine uyum sağlayabilecek ürünlerin varlığı mevcuttur. Bere, boyunluk, ayakkabı ve eldiven seçenekleri sayesinde çocuklarınızla rahat bir şekilde kar sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her yaşa hitap edebilen modeller yer almaktadır. Çocuğunuza bu faaliyetleri sunarak gelişimlerini destekleyebilirsiniz. Kayak giyimi ya da aksesuarlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Aksesuar satın alırken vücudunuzun fiziksek özelliklerini iyi bilmeniz ve ona göre ürünleri sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Bu ürünlerin vücudunuzu iyi bir şekilde kavraması gerekmektedir. İçinize hava işlenmesini önlemeye yardımcı ürünler oldukça kaliteli seçeneklerle sizlerle buluşur. Ürünlerin dar gelmesi sonucunda hareketlerinizin kısıtlanması söz konusu olacaktır. Sizlerde kış sporundan maksimum faydayı almak isterseniz kıyafet seçiminde oldukça titiz davranmanız gerekmektedir. Hava ve yağış koşullarına göre kıyafet seçimi farklılaşmaktadır. Maksimum performansla bu kayak türlerini gerçekleştirmek isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her türlü hava koşuluna göre ısınmanıza ve soğuktan korunmanıza etki sağlayacak ürünler bulunmaktadır. Kış sporu malzemeleri güvenli bir şekilde kayabilmenize olanak tanır. Özellikle kayak takımları güçlü tabanları sayesinde vücudunuzun yönlendirdiği şekilde hareket ederek dengede kalmanızı ve güç almanızı sağlamaya yardımcı olur. Kayak sporu malzemeleri kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına göre farklı şekillenmektedir. Aktivitelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için en uygun kayak modellerini satın alabilirsiniz. Bu tür ürünlerin uzun ömürlü olması önemli bir kriterdir. Ürünü satın almadan önce sizlere sunacağı avantajlar oldukça önemlidir. Bu anlamda ürünlerin üretim malzemeleri son derece dikkat edilmesi gereken kriterlerdendir. Ekipmanları satın alırken dayanıklılıklarına bakılmalıdır. Kullanım esnasında hasar gören aksesuarlar sizlere zarar verebilir. Bunlara dikkat ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.