Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Eca
Gpd
Gms
Bk
Ar
Jms
Fkn
Nkp
Bba
Ezk
Nsk
Hms
Lpd
Yy
Hay
Tsa
Wws
Sas
Bms
Sam
Qua
Kas
Eng
Ev+
Yms
Ems
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Renk

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Su Girişi

Başka bir kelime deneyin

Güç Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Banyo & Ev Gereçleri

için 107,612 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Banyo ve Ev Gereçleri

Evinizi yenileme kararı aldığınızda veya yeni bir eve taşınmanız doğrultusunda zevkinize göre bir ev dizaynı yapmak isterseniz, arayıp da bulabileceğiniz en iyi ürünleri sayfamızdan kolaylıkla elde edebileceksiniz. Banyonuza dair klasikten moderne her çeşit banyo aksesuarlarını ve ev gereçlerini rahatlıkla bulabileceksiniz. Özellikle banyolarınızın şıklığı ve onları kullanım pratikliğiniz doğrultusunda en verimli, en kaliteli ve en estetik ürünleri, banyonuz için tepeden tırnağa ihtiyacınız olan malzemeyi bulabileceksiniz. Başlıca banyo gereçlerini sayacak olursak, beğeninize sunulan geniş ürün yelpazesinde birbirinden farklı modellerde bataryalar, musluk çeşitleri, duşa kabin modelleri, evye modelleri, çamaşır sepetleri ve klozet kapakları gibi daha nice ürün çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca banyolar haricinde kullanım sağlanabilecek çeşitli ürün modellerinden söz edecek olursak da bunlar, mutfak batarya , askılık çeşitleri, çöp kovaları da bulabileceğiniz diğer ürün çeşitlerinden bazıları olmaktadır. Birçok farklı tasarımlarda sizlere maksimum fayda kazandırabilmeleri doğrultusunda üretilen her bir ürün, evinizin dekoruna uygun modelleri ile de kolaylıkla arzu ettiğinizi elde edebileceğiniz çeşitlilikte olmaktadır. Özellikle banyo yenileme faaliyetleriniz doğrultusunda hem en kaliteli ürün çeşitlerini kolaylıkla bulabilecek hem de istediğiniz şıklıkta dizayn edebileceğiniz ürün modellerini rahatlıkla tercihte bulunabileceksiniz. Her evin dizaynına yakışır niteliklerde farklı ürün çeşitleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle banyo başta olmak üzere mutfak ve evinizin diğer mahallerinde kullanım deneyimi sağlayabileceğiniz pek çok farklı ürün tipleri mevcut olmaktadır. Krom kaplamadan mat siyah tasarımlı ıslak hacimli alanlarda kullanılabilecek batarya ve musluk modelleri gibi daha nice estetik görüntüye sahip ürünleri zahmetsizce inceleyebileceksiniz. İhtiyaç duymakta olduğunuz ürünlerden ister minimal görünümlü isterseniz de çok daha lüks bir görünüm sunan modelleri elde edebilirsiniz. Sizlere sunulan her bir ürün modeli, yaşam pratiğinizi olumlu yönde etkileyecek yapılarda tasarımlar olmakta olup, her birinden de çok memnun kalacaksınız.

En Kaliteli Banyo Aksesuarları

En Kaliteli Banyo Aksesuarları

Evinizin ıslak hacimli alanlarını pratik bir şekilde kullanabilmeniz konforunuz açısından büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle de banyolarınızda sizlere eşsiz bir kolaylık kazandıracak olan sayfamızda yer alan banyo aksesuarları her evin vazgeçilmezi tasarımlar olmaktadır. Bir banyo, yalnızca temizlenmenizi sağladığınız bir ıslak hacim değildir. Banyolar bir duştan, lavabodan ve bir tuvaletten çok daha fazlasıdır. Banyonuzda yer alan ana ürünler olan lavabo, klozet, küvet, tuvalet taşı, duş teknesi gibi ıslak mekânlarda kullanım sağlanan, genel itibariyle seramikten imal edilmiş olan ürün grubunun ortak adı vitrifiye olmaktadır. Banyonuzda yer alan bu vitrifiye ürünlerini ürün skalasında yer alan modeller ile kolaylıkla değiştirebilir, böylelikle zevkinize ve evinizin atmosferine uygun bir dizayn da sağlayabilirsiniz. İsterseniz birden çok modelini kolaylıkla bulabileceğiniz ürün çeşitleri arasından modern ya da daha klasik bir tarzı bulunan bir klozet tercihinde bulunabilirsiniz. Özellikle amortisör niteliği bulunan fonksiyonel klozet kapakları sadece tek dokunuşla açılabilir ve aynı şekilde kapanabilir bir yapıda geliştirilmiştir. Bu sayede de hijyen açısından maksimum faydayı elde etmiş olursunuz. Tercih edeceğiniz klozet modelinin yanı sıra uyumlu olabilecek renkte ve yapıdaki bir musluk modelini ve evye çeşidini de hiç zorlanmadan bulabilmeniz mümkündür. Bu sayede birbiri ile uyumlu olacak şekilde bir banyo dekorasyon işlemi de sağlamış olursunuz. Aynı şekilde evye ve duş bataryalarını da rahatlıkla uygun dekorda tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri mevcut olmaktadır. Bataryalarda özellikle döner boru tasarımlı batarya çeşitleri hem hesaplı hem de kaliteli tasarımlar olmaları sebebiyle edinmekten memnuniyet duyacağınız ürün çeşitlerinden olmaktadır. Bu ürün modelleri kullanımı kolay bir yapıda üretilmiş olup, bataryaların içerisinde yer alan seramik diskli özel kartuşlar ile kullanım ömürleri de oldukça uzun olacak bir biçimde tasarlanmıştır. Bataryalar ile ilgili önemli olan bir başka husus da imal edildikleri materyallerinin krom kaplama olması yönündedir. Uzmanların tavsiyesi bu tip bataryalar olmakta olup, genel itibariyle sayfamızda yer almakta olan ürün modelleri de krom kaplama olmaktadır. Krom kaplamaları diğer materyallerden imal edilmiş ürün modellerden ayırt eden en önemli özellik ise paslanma olasılıklarını en aza indirgeyebilmesidir. Bu sayede çok daha uzun ömürlü ürün çeşitleri olduklarından dolayı krom malzemeli tasarımlar kullanıcılar tarafından da en çok ilgiyi gören ürün modellerinden olmaktadır. Bir başka oldukça sağlam ve pratik bir tasarım olan evyeler ise uzayan hortum özellikleri ile lavabonuzda ve duşunuzda erişimin kolay olmadığı alanları pratik ve zahmetsiz bir şekilde temizleyebileceksiniz. Ek olarak sayfamızdan çamaşır kurutma askısı ürün modellerini inceleyebilirsiniz.

En Pratik ve Faydalı Ev Gereçleri

En Pratik ve Faydalı Ev Gereçleri

Evlerinizin temizliğe dair bütün gereçleri genel itibariyle banyolarda muhafaza edilmektedir. Aynı zamanda şifonyer, etejer ve gardırop gibi eşyalarınızın içerisinde de bir düzen oluşturmanız, bu ürünlerin içerisine koyduğunuz malzemelerinizin düzgün durmasına gereksinim duyabilirsiniz. Bu kapsamda kullanım sağlayabileceğiniz çeşitli ev gereçleri bulunmakta olup, her türlü eşyalarınızın düzenli durması sağlanabilmektedir. Böylece küçük ebatlı eşyalarınızın kaybolma olasılıkları da olmamaktadır. Bu gereçler, düzenleme aparatları olarak geçmektedir. Bu düzenleme aparatları sayesinde eşyalarınızı hiç vakit kaybetmeden alıp kullanabilecek ve düzenleri hiç bozulmadan muhafaza edebileceksiniz. Düzenleme aparatları ömürlük bir kullanım sunmalarıyla sizlere hayatınız boyunca en büyük yardımı da sağlayacaktır. Bu düzenleme aparatlarını ister temizlik ürünlerinizi muhafaza etmede kullanabilirsiniz isterseniz de diğer aklınıza gelebilecek her türlü ev gereçlerinde kullanım sağlayabileceksiniz. Bu düzenleme aparatları dolap içi düzenleyici ürünler olarak da geçmektedir. Bu tasarımları dilerseniz iç çamaşırlarınızı düzenlemede de kullanabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda çoraplarınızı da bu ürünler ile düzene sokabilmeniz söz konusudur. Sayfamızda yer alan başka muhafaza etmeye ve düzene sokmaya yarayan ev aparatları ise ecza dolapları ve vakumlu torbalar olmaktadır. Ecza dolapları ile evinizde çokça ve dağınık bir şekilde bulunan ilaçlarınızı pratik bir şekilde saklayabilecek ve ihtiyacınız olan ilacı da zahmetsizce bulup kullanabileceksiniz. Vakumlu bir torba kullanılmadığı zaman ise yorganlar evde fazlasıyla yer kaplamaktadırlar. Özellikle ikiden fazla kalın yorganın muhafazası büyük bir hacmi kaplamaları suretiyle sağlanmaktadır. Bu kapsamda vakumlu torbalar, yorgan ürünlerinizin içerisindeki havayı alarak çok daha az yer kaplamalarına yardımcı olmaktadır. Bu tarz muhafaza etmeyi kolaylaştırıcı çeşitli aksesuarlar ve ürünler sayesinde ev içi düzenlerinizi kolaylıkla oturtabileceksiniz. Farklı bir görevi bulunan ev aksesuarı olan çamaşırlarınızı yıkama sürecinizde büyük bir kolaylık sunan ürünler ise birden fazla farklı ürün çeşitleri ile beğeninize sunulmaktadır. Öncelikle bahsedebilecek bu aksesuarlardan bir tanesi, hemen herkesin evinde kullanım deneyimi yaşadığı klasik çamaşır kurutma askısı olmaktadır. Bu tasarımlar katlanabilir yapıları ile evinizde herhangi bir yer kaplamayacak yapıda modeller olmaktadır. Ayrıca paslanmaz çelikten imal edilmiş olmaları da sizlere uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunacaktır. Bir diğer hemen herkesin evinde bulunan ürün olan ütü masaları ise en sağlam ve estetik modelleri ile hizmetinize sunulmaktadır. Çamaşır sepetleri ise birbirinden şık tasarımlarda mevcut olmakta olup, evinize uygun olan modelini rahatlıkla bulabileceksiniz. Bütün bu ürün çeşitleri sizlere çamaşır yıkama sürecinde eşsiz kolaylıklar sağlayacak pratiklikte, şıklıkta ve sağlamlıkta ev ürünleri olmaktadırlar.

Saklama Ünite Çeşitleri

Saklama Ünite Çeşitleri

Dolap ve çekmeceler için kullanılan düzenleyici aparatların yanı sıra farklı amaçlarla kullanılan çeşitli tasarımlarda muhafaza görevi gören ev ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerin en başında tahmin edilebileceği gibi çamaşır sepetleri gelmektedir. Bu çamaşır sepetlerinden özellikle ikili tasarım olan dokunmatik çamaşır sepetleri sizlere büyük bir pratiklik kazandıracak ürün modellerinden biri olmaktadır. İki farklı gözü olduğu için renkli ve beyaz çamaşırlarınızı ayı ayrı muhafaza edebileceksiniz. Kapaklı model olmalarından dolayı da görüntü kirliliği yapmadığı gibi çeşitli kokuların da önüne geçebileceksiniz. Bir başka muhafaza görevi görecek olan ürün çeşidi ise oyuncak sepetleri olmaktadır. Bu sepetler, çocuklu ailelerin kısa sürede evlerini bir düzene sokabilmesinde büyük faydalar sunmaktadır. Bu sayede çocuklar da kendi eşyalarını toplama alışkanlığı kazanabilmekte ve zahmete girmeden ev temizliği konusunda daha pratik bir süreç yaşanabilmektedir. Bu ürünlerin yapısı file biçiminde olmakta olup, Çok hafif bir ürün çeşidi olmalarından dolayı da rahat bir taşıma kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca daha düzenli bir ayakkabılık elde edebilmenize yarayan ayakkabı ve aksesuar kutuları da hizmetinize sunulan ve sizlere düzen konusunda oldukça etkili katkılar sağlayacak olan bir başka ürün modeli olmaktadır. Ayakkabı kutuları şeffaf yapıları ile hem estetik bir görüntü sunmaktadır hem de eşsiz bir düzeni sizlere kazandırmaktadır. Bu basit yapılı ancak önemli bir görev gören kutular, evinizde düzen açısından bir banyo havlu askısı kadar önemli bir yer tutacaktır. Bu özel tasarımlı şeffaf kutular toz ve diğer etkenlere karşı da ayakkabılarınızı koruyacaktır. Aynı zamanda üzerinde hava delikleri olmakta olan bu ürünler, bu sayede ayakkabınızda koku ve bakterinin meydana gelmesini de engellemiş olmaktadır. Hava delikleri ürünlerin üzerlerinde toplamda 4 adet olarak bulunmaktadır. Bu kutuları yolculuk ve seyahatlerinizde de kolaylıkla kullanabileceksiniz. Üzerlerinde yer alan tutma sapları sayesinde zahmetsizce taşınabilmeleri mümkündür. Ürün üzerinde ayrıca kilit sistemi de yer almaktadır. Kilit sistemleri de 2 adet olacak şekilde mevcuttur. Bu ürünlerin ebatları ise 36 cm genişliğe, 19 cm ene ve 13 cm de yüksekliğe sahip olacak biçimde imal edilmişlerdir. Bu kutuların içerisine 52 numaraya kadar ayakkabılar rahatlıkla sığabilmektedir. Seyahatleriniz esnasında da sadece ayakkabı kutusu olarak kullanmayacaksınızdır. Özellikle küçük pek çok eşyanızı yolculuğunuz ve seyahatleriniz esnasında yanınızda bulundurmanızdan dolayı bu kutuların içerisinde küçük eşyalarınızı pratik bir şekilde muhafaza edebileceksiniz. Bu modellerin üretim aşamaları kesinlikle herhangi bir ağaca zarar verilmemektedir ve %100 oranında geri dönüşümlü modellerdirler. Bu kutuların oldukça da uzun ömürlü bir yapıları bulunmakta olup, kolay kolay deforme olmayan, sağlam tasarımlar olmaktadırlar.

En Zarif Tasarımlarıyla Banyo Duş Seti Modelleri

En Zarif Tasarımlarıyla Banyo Duş Seti Modelleri

Sayfamızda bulabileceğiniz pek çok farklı modelde estetik tasarımlarda banyo duş seti ve duşakabinler bulunabilmektedir. Öncelikle duş setlerinden söz edecek olursak, siyah tasarımlı ürün çeşitlerinden krom kaplamalı modellere kadar pek çok farklı içerikte duş takımı çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Köşeli yapıda üretilmiş ürün modellerinden daha yuvarlak hatlarda imal edilen modellere kadar zevkinize uygun tasarımı kolaylıkla bulabileceksiniz. Siyah tasarımlı modeller, elektrostatik siyah kaplama olmaktadır. Bu ürün çeşitleri 35 mm seramik kartuşa sahiptir. Duş takımı iki ana parçadan meydana gelmektedir. Bunlardan biri sabit bir şekilde tepede duran geniş yüzeyli yassı duş bataryası olmaktadır. Diğeri ise el ile alınarak hareket ettirilebilen hortumlu ve daha küçük bir yapıdaki duş bataryası olmaktadır. Krom kaplama modellerde de benzer yapıda duş bataryası tasarımı yer alabilmektedir. Sabit bir şekilde duran aparat ile hortumlu küçük aparattan meydana gelen, aynı şekilde iki parçalı olan bu modeller, genel itibariyle daha uzun ömürlü bir yapıdadır diyebiliriz. Krom kaplama olmaları bu ürünlerin ömürlerini çok daha uzatan ve paslanmalarını geciktiren bir özellik taşımaktadır. Yağmurlama özellikleri ile bu robot duş takımları sizlere etkili bir şekilde su tasarrufu yapma olanağı sunmaktadır. Kolay bir kullanım imkânı tanımaları ile tercih edilen bu ürün çeşitlerinin duş hortumları her türlü bükülmeye karşı üstün derecede dayanım göstermektedir. Bu ürünler ayrıca çift kenetli tasarımlardır. Duş hortumlarının içerisi de EPDM olmaktadır. Kireçli sularda bile üstün bir performans gösterebilen bu krom kaplamalı ürünler, kireç sökücülü özelliğe de sahiptir. Su giriş spiralleri tam olarak 80 cm olmaktadır. Boru uzunlukları ise 100 cm kadardır. Ayrıca duvara sabitlenen gövdelerinde sabunluk aparatı da bulunmakta olup, en keyifli duşlarınızı pratik bir şekilde bu ürünlerin altında alabileceksiniz. Bir diğer krom içerikli tasarımlardan olan robot yağmurlama duş setleri ise tepe duşu daha geniş ve kare biçiminde olan lüks modeller olmaktadır. Bu ürünlerde de aynı biçimde sabit duş aparatının yanı sıra bir de hortumlu ve daha küçük duş aparatı bulunmaktadır. Bu ürünlerin özelliklerini ve donanımlarını sayacak olursak, pirinç kartuş, kromlu boru, kromlu sabunluk ve kromlu tutacakları bulunmaktadır. Fonksiyonlu el duşları sayesinde bu tasarımları da pratik bir şekilde kullanabileceksiniz. Duş setleri ve banyo bataryası fiyatları farklı modelleri arasında değişkenlik göstermekte olup, sizlere en uygun maliyette tasarımları da sayfamızdan rahatlıkla bulabileceksiniz.

Her Bütçeye Uygun Banyo Seti ve Duşa Kabin Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Banyo Seti ve Duşa Kabin Fiyatları

Beğeninize sunulan geniş ürün skalasındaki birbirinden şık ve fonksiyonel olan bu ürünlerin her biri de kendi özelliklerine göre farklı fiyatlarda beğeninize sunulmaktadır. Daha sade veya daha gösterişli tasarımlarda beğeninize sunulmakta olan ürün çeşitleri arasında tahmin edilebileceği gibi fiyat farkları yer alabilmektedir. Ayrıca ürünlerin üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi de bu tasarımların fiyatlarında etkili bir rol oynamakta olup, minimal tasarımlı ürünün materyali daha nitelikli ise daha da maliyetli olabilmektedir. Bu durumda daha gösterişli bir modelin çok daha yüksek fiyatlı olduğunu iddia etmek de yanlış olacaktır. Fiyatlara etki eden birden çok faktörün bulunduğunu belirtmek gerekir. Genel itibariyle ürünlerin fiyat durumunu tasarımlarında yer alan detaylar ve modellerin fonksiyonları belirleyebilmektedir. Örneğin aynı tasarımda ve materyallerden imal edilmiş, iki farklı üretim olan duşa kabinleri veya banyo seti ürünlerini ele alacak olursak, bu ürünler arasında oluşan fiyat farkını ancak marka farkıyla açıklamak mümkün olacaktır. Bu her iki ürün de eş niteliklerde imal edilmiş olsalar da, piyasada çok daha yer etmiş bir markanın elinden çıkan ürün modeline rağbet daha fazla olacaktır. Markanın tanınırlığı ürüne talebin artmasına sebep olmaktadır. Bu durum da o markanın ürününün maliyetinin daha da artmasına neden olmaktadır. Örneğin, eğer aynı fiyatlardaki bilindik markanın ürünü ile aynı kalitede imal edilmiş olan pek bilinmedik bir markanın ürünü arasında bir tercih yapacak olsaydınız, sizler de büyük ihtimalle ismini bildiğiniz markanın tasarımını tercih edecek olacaktınız. Böylelikle de az bilinirliği olan marka ürünlerini satamayacak olup, iflasın eşiğine gelmiş olabilecekti. Bu sebepten dolayı piyasada aynı kalitedeki ürünler arasında etkili fiyat farkları söz konusu olabilmektedir. Bu örnekten de anlaşılacağı gibi yüksek fiyatlı bir tasarım her zaman için daha kaliteli olmamaktadır. Bu sebeple de bütçenize uygun ve kaliteli bir ürün modelini zahmetsiz bir şekilde bulabileceğinizden şüpheniz olmayacaktır. Böylelikle her çeşit müşterinin zevkine ve bütçesine uygun farklılıkta nitelikli tasarımlar elde edilebilmektedir. Bütçeyi ikinci planda tutan bir müşteri, bilindik markanın güvencesiyle sunulan daha yüksek fiyatlı ürünü tercih edebilmektedir. Bu durum müşterinin kendi içini rahatlatması ve kaygılarını gidermek açısından önemli olabilir. Ancak bu olasılık diğer markanın ürünlerinin kalitesinden şüphe edilmesi gerektiği anlamını taşımamalıdır. Sizler de eğer zevkinize ve banyonuzun dekoruna yakışacak ekonomik bir ürün çeşidine gereksinim duymaktaysanız, sayfamızda yer alan ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, zahmetsiz bir biçimde size en uygun ürünü bulabilirsiniz.