ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü

Yaşamın temelinde olan güneş, dünyanın en büyük hem ısı hem de ışık kaynağıdır. Fakat ultraviyole gibi bazı zararlı ışınlarından cildinizi ve özellikle gözlerinizi korumanız gerekir. Ultraviyole ışınlarına uzun süre maruz kalmak ciddi rahatsızlıklara sebep olabilir. Bu sebeple güneşin belirgin olarak ortaya çıkmaya başladığı aylarda, güneş gözlüğü kullanımı tavsiye edilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tasarımı iyileştirilmiş ve kıyafet kombinasyonlarıyla uyumlu gözlükler de üretilmeye başlanmıştır. Sektörünün öncü markalarından biri olan Bruno Mazzini, birikimini ve tecrübesini gözlük çeşitleri üzerinden ilgilenenlere sunar. Bruno Mazzini erkek güneş gözlükleri, gözlerinizi güneşten korurken, kıyafet kombinasyonlarınızın da vazgeçilmez parçalarından biri olur.

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Bruno Mazzini zengin ürün yelpazesi ile gözlük meraklılarının ihtiyaçlarını gözetir ve isteklerini yerine getirir. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü modellerini beş alt başlıkla incelemek mümkündür. Bunlar; cam tipi, cam tasarımı, cam rengi, çerçeve tipi ve çerçeve rengidir. Cam tipleri de kendi içinde polarize, organik ve mineral cam olmak üzere üçe ayrılır. Bruno Mazzini polarize erkek güneş gözlüğü, yansımaları yok eder ve parlaklığı azaltması sayesinde net bir görüş sağlar. Organik camlar, ultraviyole ışınlarını keser ve rahat bir görüş imkanı sunar. Mineral camlara nazaran daha dayanıklı yapıdadır. Normal camların yarı ağırlığında olması, tercih edilebilirliğini artırır. Mineral cam, organik camlara nazaran daha ağırdır ve kırılması daha kolaydır. Fakat çizilmeye karşı çok dayanıklıdır ve daha kolay temizlenebilir. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü cam tasarımlarında; kare, dikdörtgen ve damla şekillerini sıklıkla kullanır. Cam rengi seçenekleri siyah, füme, kahverengi ve yeşildir. Çerçeve tipi olarak kemik gözlük ve metal gözlük olmak üzere iki çeşidi bulunur. Kemik gözlük yüzünüze ve özellikle burnunuza tam olarak oturur. Rahat bir kullanım sağlar. Hafif ısıtma şekli ile ayarlanabilir. Burun kısmı sabittir ve ayar yapma imkanı sunmaz. Metal çerçeve gözlüğün alerji yapmasını ve paslanmasını engeller. Yüz yapısına göre rahatlıkla ayarlanabilir. Çerçeve için siyah, kahverengi, metal, sarı gibi birçok renk seçeneği vardır.

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Açık tonlardaki göz renkleri güneşe karşı daha hassastır. Göz renginiz ve varsa göz alerjiniz gözlük seçiminizde belirleyicidir. Güneş alerjisi de ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husustur. Güneş alerjisi, güneşe yoğun şekilde maruz kalmış herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Koyu renk cam tercih etmek güneşli günlerde kurtarıcınız olabilir. Gözlük tercih ederken yüz yapınıza en uygun olan modeli tercih etmek konforunuzu artıracaktır. Örneğin; kemikli gözlük, burun bölgesinin sabit olması sebebiyle kemikli yüz yapısına sahip insanlar için tavsiye edilmez. Sayfamızdan Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü kullananların deneyimlerini inceleyebilir, dilerseniz gözlüklerin milimetrik ölçülerine bakarak da fikir edinebilirsiniz.

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Bruno Mazzini Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatlarıı

Gözler, vücudun en hassas noktalarından biridir ve bu yüzden gözlerle ilgili olan her konuda ekstra özen ve dikkat gösterilmesi tavsiye edilir. Güneş gözlüğü de bu konulardan biridir. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Cam ve çerçeve modellerine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Cam tipi olarak polarize cam kullanılması, fiyatı artıran faktörlerdendir. Cam rengi ve çerçeve tipi de fiyat değişikliğine sebep olur. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü yorumlarını okuyarak karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Sayfamızdan Bruno Mazzini gözlük fiyatlarını inceleyebilir, fiyata göre sıralayarak en uygun modellere göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza hitap eden Bruno Mazzini markalı güneş gözlüklerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.