Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Fe
LR
And
Tto
Gc
Npo
Fee
Wom
Act
Esi
FBM
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Paket Adedi

Başka bir kelime deneyin

Paket İçi Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ağız & Diş Bakımı

için 4,067 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ağız ve Diş Bakımı

Bakımlı görünmek hem erkekler hem de kadınlar için önemli bir avantaj haline geldi. Özel ve profesyonel hayatta iyi görünmek ve hissetmek isteyen insanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu durumla birlikte kişisel bakım önem kazanan bir durum haline geliyor. Gün içerisinde konuşurken, gülerken dikkatleri üzerine çeken ışıltılı dişler hemen fark edilen bir özelliktir. Kişiyi daha çekici ve etkileyici gösteren bir gülümsemeye sahip olmayı herkes ister. O gülümsemenin temeli olan inci dişlere sahip olmak için ağız ve diş bakımına gereken özen gösterilmelidir. Ne yazık ki insanlar bu sorunları ciddiye almama ya da erteleme eğiliminde oldukları için zaman içerisinde daha büyük problemlere sebebiyet verir. Diş etinde kanama görmeyi geçiştirmek belki de daha büyük bir tehdidin gelişini göz ardı etmenize neden olur. Estetik bir görüntüye sahip olmanın dışında sindirim kanalının başlangıç noktası olan ağızda başlayan olumsuz bir sağlık durumu, diş sağlığını tehdit eden koca bir sorun haline gelecektir. Ardından istenmeyen sindirim problemlerine de davetiye çıkaracaktır. Dişler aldığımız besinleri parçalayan, konuşmanızda etkisi olan dişlerinizi korumak oldukça büyük bir önem taşır. Tüketilen yiyecekler, hormonal etkiler ve gen faktörü ağız sağlığını olumsuz yönde etkileyerek, bozulmalarına neden olur. Çürükler, diş kayıpları, enfeksiyonlar sosyal hayat kalitesini düşüren sorunlardan bazılarıdır. Diş kaybı yaşayan kişiler yalnızca görsel bir mağduriyet yaşamazlar, besinleri çiğnemede güçlük ve konuşma kabiliyetlerini zora sokan etkenlerle karşılaşabilirler. Kalıcı dişlerinde çürük ve diş eti iltihapları görülmesi ciddi sorunlardır. Daha ileri bir boyutta diş eti hastalıkları, çene kemiğinde erime bile yapabilir. Diş problemleri, diğer organların sağlıklı süreçlerini bozabilir; en hayati organ olan kalp sorunları, böbrek ve eklem sorunları da bu sürece dahil olarak büyük bir sağlık sorunu doğurabilir. Bu noktada, düzenli olarak ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri arasından uygun olan ürünleri kullanarak ile bu tehditlerden korunabilirsiniz. Dış görünüşümüzün en dikkat çekici parçalarından biri olan dişlerinize ve gülümsemenize ihtiyaç duyulan sağlıklı bakımı sağlamak için sayfamızdan ağız ve diş bakım seti satın alarak sizde estetik bir gülümsemeye sahip olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Geniş ürün havuzuna sahip olan sayfamızda aradığınız,ağız ve diş bakımı ürünleri tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Geçmişten Günümüze Diş Macunu

Geçmişten Günümüze Diş Macunu

İlk olarak antik Mısırlılar tarafından asırlar önce kullanıldığı, yapılan incelemeler kullanılan bir ağız kremi yaptıkları yönünde. Bu krem, günümüz koşullarında üretilenlerin atası kabul ediliyor ve dişlerdeki istenmeyen parçaları temizlemek için kullanılıyordu. Geçen zaman, küresel olaylar ve klinik araştırmaların sonunda bugün tadına, içeriğine ve görüntüsüne karar verebildiğiniz tüplerdeki halini alıyor. Günümüzde içten bir gülümsemenin kahramanı olan dişlerin sağlıklı kalması için her gün ve her öğünden sonra fırçalanması gerekir. Bu noktada devreye giren diş macunu, ağız hijyenini sağlama işlevini güçlendiren bir faktördür. Uzmanların bu önerisine bakarak daima bu ürünü yanınızda taşımalı ve dişleriniz için gereken bakımı sağlamalısınız. Piyasaya bakıldığı zaman kafa karışıklığı yaşayabilir ve hangi ürünün sizin için uygun olduğu hakkında soru işaretleri yaşayabilirsiniz. Kendi yeme içme alışkanlıklarınızı, diş sağlığı durumunuzu ve dişinizde düzeltmek istediğiniz sorunu çözmeye odaklı bir ürün seçmelisiniz. Doğru oranda florür içeren ürünler kullanmak diş mineniz için yıpratıcı bir etkiye sahip olan asitlere karşı dişlerinizi koruyacaktır. Bütün gün boyunca çay ve kahve tüketimi yüksek olan biriyseniz, beyazlatıcı özelliği olan bir ürün almanız isabetli bir seçim olacaktır. Fazla kahve ve çay tüketimi dişlerde sararmalara neden olur. Beyazlatma özelliği olan ürünler bu noktada dişlerinizdeki sararmayı engellemek için adeta savaş açan klinik testlerce etkisi kanıtlanan bir ürün oldukça faydalı olacaktır. Mükemmel bir gülümsemeye hak ettiği beyazlığı verecektir. Eğer diş eti sorunları nedeniyle diş minesinde tahribat neden olduğu durumlarda hassasiyet kendini gösterir. Hassasiyet acı dolu ve rahatsız edici bir durumdur. Sinirlerin sıcak ya da soğuk algısını sıfırlamak isteyenler kesinlikle hassas dişler için olan ürünleri tercih etmelidir. Diş macunu markaları her geçen gün yeni bir diş sorunu için özel bir ürün çıkarmaktadır. Bu noktada en sağlıklı seçim için içerikler arasında kendi sağlık durumunuzu destekleyen bir ürün tercih etmelisiniz. Diş macunu fiyatları ise kullanıcıların dikkat ettiği bir diğer unsur olmayı sürdürüyor, elbette fiyatları da ürün seçimini etkileyen belirleyici unsurlardan biri. Ağız hijyeninizi kontrol altına alabilir, ferah bir nefese kavuşmak ve gülümsemenizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Diş Fırçasının Önemi

Diş Fırçasının Önemi

Ağız ve diş sağlığının sağlanmasının en büyük yardımcılarından biridir. Her geçen gün taleplere ve klinik sonuçlara göre yeni hijyen ürünleri üretiliyor. Sağlıklı dişlere ulaşmak için her gün kullanmanız gereken bu ürün dikkatlice seçilmelidir. Yalnızca diş değil aynı zamanda dil yüzeyinin temizlenmesi ve diş eti sağlığının korunması içinde önemli bir üründür. İhtiyaçlarınıza göre seçerek kullanacağınız ürün, diş sağlığınızın ulaşabileceği en iyi sonucu verecektir. Aynaya baktığınız zaman güzel bir gülümseme görmek için düzenli olarak kullanılmalıdır. En iyi sonucu almak için diş hekimlerinin de önerisi ile kullandığınız ürünü 3-4 ayda bir yenilemeniz, sağlığınızı korumak için gereklidir. En etkili, derinlemesine temizlik sağlayan ve tasarımı ile beğeni kazanılan ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Temiz dişlere ve ferah bir nefese sahip olmak isteyenler için en önemli nokta ise ürün seçimi yapmaktır. Bu seçime dikkat edilmesi sağlıklı bir gülüşe ulaşmanıza etki edecektir. Yıllardır kullanılan manuel ürünlerdense diş fırçası elektrikli ürünleri oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Tasarım olarak da dikkat çeken ürünler kullanım bakımında da etkili bir temizlik vaat ediyor. Teknoloji ile zenginleşen hijyen ürünlerinden biri olan ürün, diş fırçalama alışkanlığı kazanmanıza da yardımcı oluyor. Bakteri ve plak temizliğinde oldukça etkili olan ürün yiyeceklerin ardında bıraktığı asit kalıntılarını temizleme konusunda da etkili. Basınç sensörleri ile sert fırçalama sonucu görülebilecek diş ve diş eti sorunlarının önüne geçerek diş sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Fırçalama sürecinizi takip ederek etkili bir temizliği yapmanızı sağlar, atlamadan derinlemesine temizlik sağlar. Hareketli döner başlık ve titreşimle derinlemesine bir temizlik sağlarken bakteri oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Kullanıcıları endişelendiren bir diğer etmen elektrikli ürünlerin başlıklarının eskimesidir. Diş fırçası başlığı değiştirilebiliyor olması ise uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Bu seçeneğin olması ile uzun yıllar boyunca ağız bakımınızın vazgeçilmez ürünü haline gelmesi kaçınılmaz oluyor. Hem fırçalama alışkanlığı kazanmak isteyenler hem de teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, diş sağlığı için etkin ve rahat diş temizliğinde etkili bir yöntem arayanların tercihi oluyor. Bu kategoriden bir ürün almayı hedefliyor ve diş fırçası fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfamızı inceleyerek, pek çok marka ve model arasından kendinize uygun bir diş fırçası seçebilir ve sağlıklı dişlerle ışıltı bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. elektrikli diş fırçası modelleri sayfamızda sizleri bekliyor!

 Ağız Bakım Suyu

Ağız Bakım Suyu

Herkesin dikkat etmesi gereken ağız ve diş sağlığı oldukça önemli bir meseledir. Yalnızca olumsuz bir görüntüye sebebiyet vermez aynı zamanda hayat kalitesini de düşürerek istenmeyen sonuçlara yol açabilir. En kötülerinden biri şüphesiz, dişinde çürük olmamasına karşın yaşanılan ağız kokusu sorunudur. Diğer insanların bundan rahatsız olmaması, ferah bir nefese kavuşmak ve bunu önlemek için yalnızca dişinizi fırçalamak yeterli bir önlem olmayacaktır. Ağız sağlığınız için diğer tamamlayıcı ürünlerden de yararlanmalısınız. Peki ağız ve diş sağlığında önemli bir yer tutan gargara nedir? Sıvı formda olan bu ürün, ağızda bulunan plakların giderilmesi ve bakterilerden arındırılmasında ağzı %99’a kadar temizlenmesine yardımcı olur. Diş hekimleri günde iki kez kullanılmasını tavsiye etmektedir. Ağız sağlığını destekleyen sıvının içerisinde klorür ve fosfat vardır. Derinlemesine bir temizlik ve herkesin korkusu olan ağız kokusunu engellemeyi sağlar. Ferah ve temiz bir nefes için kullanılan ağız bakım suyu suyu genellikle yeşil çay, nane ve meyve aromalıdır. Kullanımı ise oldukça basittir, tek yapılması gereken dişinizi fırçaladıktan sonra kutu üzerinde belirtilen miktarda sıvıyı ağzınıza alarak çalkalamaktır. Hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan yalnızca otuz saniye boyunca ağızınızda çalkaladığınız sıvıyı tükürmeniz yeterlidir. Gargara işlemi sonrasında ağzı yeniden su ile çalkalama yapmanıza gerek yoktur. Ferah bir nefes ile gününüze tazelik katmanızı sağlar. İstenmeyen ve fırça ile ulaşılamayan, diş içerisinde kalan yemek kalıntıları da çalkalamanın etkisi ile çıkabilir. Diş etlerindeki kan dolaşımının hızlanması ise ağız ve diş sağlığınız için önemli bir kazanım sağlayacaktır. Sizde etkili bir temizlik ve ferahlık hissi için sayfamızda bulunan gargara çeşitleri hakkında detaylı inceleme yapabilirsiniz. Diş ve ağız temizliği için önemli bir yere sahip olduğu için sağlıklı bir gülüşe ulaşmak için ürünü yanınızda taşıyabilir, kolayca uygulayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında tercih yaparken istediğiniz etkiye yakalamak için ulaşmak istediğiniz sonuçlara göre ürün seçmelisiniz. Plak koruması yapan, tam koruma sağlayan, hassas dişlere özel, diş beyazlatıcı gibi özellikleri vardır. Ağız ve diş sağlığınızı korumak için sayfamızda gargara fiyat incelemesi yapabilir ve aralarından size en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

 Diş İpi Kullanımı

Diş İpi Kullanımı

Diş ipi, ağız ve diş bakımının etkili bir şekilde sağlanabilmesi için gerekli bir üründür. Çoğu insan diş bakımını yaparken bu ürünü kullanmayı ihmal ederek fazlasıyla gerekli olan bir adımı atlar. Oysa diş fırçalarken her noktaya erişim sağlanamayabilir ve sıkışan yiyecek artıkları kalıntı oluşturur. Bu kalıntılar çürüklere ve diş eti rahatsızlıklarına davetiye çıkarır. Bakteri oluşumunun da engellenmesine yardım ederek sağlık diş yapısına destek olur. Ayrıca ağız kokusunu da azalttığı bilinen bir diğer gerçektir. Diş hekimlerince düzenli kullanılması tavsiye edilir. Peki diş ipi çeşitleri nelerdir? Bu çeşitlerde belirleyici olan unsur; içeriği ve tasarımıdır. Tek filamanlı ve çok filamanlı olmak üzere iki türdedir. Tek filamanlı, ince bir yapıya sahiptir ve dar aralıklara sıkışan kalıntıları kolayca temizler. Çok filamanlı ise mumlu ve mumsuz olmak üzere ikiye ayrılır. Naylon liflerinden oluşan mumlu yapıları ile diş aralarında kolayca hareket ederek temizliği sağlar. Dizayn kısmına bakınca tek kullanımlık ya da rulo ürünler görürüz. Tek kullanımlık olanlar geniş boşlukların temizlenmesine yardım eder. Rulo olan tasarımdan belli bir parça koparılarak diş temizliği gerçekleşir. Peki diş ipi nasıl kullanılır? Doğru teknik ile kullanılması halinde faydası dokunur. Rulodan üzerinde yazan ölçüde ürün koparın ve ipin büyük kısmını orta parmağınıza dolarken diğer ucunu işaret ve baş parmağınızın yardımıyla alt dişlerden başlayarak nazikçe temizleyin. İleri geri hareketlerle kullandığınız ürünün diş etlerine zarar vermemesi için hızlı ya da sert bir işlem yapmayın. Aksi takdirde kanamalara sebebiyet verebilirsiniz. Ürününüzü seçerken diş yapınıza uygun olduğuna emin olun, yoksa diş yapınıza zarar verebilirsiniz. Diş etleriniz de bu seçimi yaparken dikkate alınmalıdır. Eğer sağlığınız için bu ürünü kullanmaya karar verdiyseniz, sayfamız üzerinden diş ipi fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sağlıklı bir gülümseme için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 Yetişkinler İçin Ağız ve Diş Sağlığı

Yetişkinler İçin Ağız ve Diş Sağlığı

Yetişkinlikte parlak, sağlıklı bir gülüşe sahip olmanın anahtarı, doğru ağız bakımı uygulamaktan geçer. Yetişkinlerin de çürüğü olabilir ve onlar da ciddi problemlere neden olabilen diş eti hastalığına yakalanabilirler. Profesyonel bir diş temizliği için ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri kullanılmalıdır. Şekerli gıdaları eskisi kadar tüketmemelidir. Diş yapısını tahrip eden bu tarz yiyeceklerden kaçınmak oldukça önemlidir. Diş hekimi ziyaretlerinizi de aksatmamalısınız, düzenli kontroller olası sorunları tespit ederek büyümelerine ve daha acı verici bir evreye geçilmesine engel olur. Pek çok sorunu işaret edebilecek diş eti rahatsızlıklarına ise dikkat etmelisiniz. Artık kalıcı dişlerinizle yaşadığınız için büyük bir özen göstermeniz gerekir. Yaşlandıkça çürük sayınızda artmaya meyillidir. Bu yüzden fırçalamayı asla ihmal etmemelisiniz. Diş sağlığınız için uygun türleri içinde barındıran ağız ve diş sağlığı bakım seti alarak diş bakımınıza özen göstermelisiniz, yalnızca diş fırçalamanın tek başına yetmeyeceğini unutmamalısınız. Dişinizde sararma görülürse beyazlatıcı etkisi olan ürünler kullanmalısınız. Ancak uzun yıllardır bir leke ve sararma sorunu varsa hekiminizden yardım almanız gerekebilir. Sağlıklı ürünlere tüketerek hem ağız hem de bütün vücudunuzun sağlığı için önlem alabilirsiniz. Ağız sağlığının bütün vücut sağlığını etkilediğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Sindirim problemlerinden, kalp, böbrek ve eklem sorunlarına uzanan geniş sorunlar yaşamamanız için sindirim sisteminin başladığı ağız bakımınıza özen göstermelisiniz. Bu alanda aradığınız bütün ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Şimdi sağlıklı dişlere sahip olmak için gereken bakıma kolayca ulaşabilirsiniz.