GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Carrera Güneş Gözlüğü

Carrera güneş gözlüğü kategorisinde sahip olduğu modeller ve özellikler bakımından oldukça dikkat çekmeyi başarmış ve vaatlerini yerine getirmeyi başarmış ürün listesine sahip olan markalar arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca güneş gözlüğü sektöründe bulunan Carrera markası elde ettiği başarıyı güneş gözlüğü modellerinde bulundurduğu tasarım yönünden ve teknik yönden faydalı özelliklerine borçlu. Alıcılar ve kullanıcılar tarafından ilk akla gelen markalardan biri olan Carrera markası orijinal güneş gözlüğü modelleri ile gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumayı hedeflemektedir. Bu hedefi uzun seneler boyunca hemen hemen her modeli özelinde gerçekleştirmeyi başarmış olan Carrera markası, her sezon farklı tarz ve özellikte güneş gözlüğü modellerini ürün listesine eklemeye devam etmektedir.

 Carrera Güneş Gözlüğü Özellikleri

Carrera Güneş Gözlüğü Özellikleri

Güneş gözlüğü özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilmekle birlikte her mevsim ve her sezon güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmak için ve tarz tamamlamak için kullanılabilmektedir. Yüz tipiniz ile en iyi uyumu sağlayacak geniş çerçeve şekillerine sahip olan Carrera güneş gözlüğü markası yüz tipiniz ve tarzınız ile en iyi uyumu sağlayacak olan güneş gözlüğü tasarımlarını gerçekleştirirken tasarım esnasında kullandığı birden çok malzemede sağladığı dayanıklılık ve kalite sayesinde uzun yıllar sıkılmadan takabileceğiniz güneş gözlüğü modellerini ve tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. Güneş gözlüğü tercih ederken UV ışınlarından koruyacak cam özelliklerinin bulunmasına oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Bunun nedeni ise güneşten gelen zararlı UV ışınlarının göz sağlığını bir süre sonra bozduğunun uzmanlar tarafından kanıtlanmış olmasıdır. Carrera markasında bulunan güneş gözlüğü modellerine ait gözlük camları UV ışınlarının gözlerinize direk olarak temasını engelleyecek bir biçimde üretilmiştir. Carrera güneş gözlüğü modelleri ürün özellikleri arasında bulunan gözlük camı görüş netliği ve kalitesi bakımından en kaliteli malzemeden üretilmiş. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve sevilen aksesuar olmayı başaran Carrera marka güneş gözlük çeşitleri arasında yer alan güneşten gelen yansımaları engelleyen ve oldukça faydalı olan ürün modelleri arasında bulunan Carrera polarize güneş gözlüğü sizleri güneş yansımalarına karşı korurken aynı zaman görüş niteliği bakımından aradığınız özellikleri bünyesinde bulunduran gözlük modellerine sahip olan ürün kategorisi arasında yer almaktadır. Gözlük tercihiniz hem tarz hem de işlevsel bir üründen yana ise polarize gözlükler aradığınız tüm nitelikleri karşılayacak niteliktedir. Bu modele ek olarak Carrera aynalı güneş olduğunuz oldukça tarz ve kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Aynalı güneş gözlüğü modellerinde bulunan dış cam yüzeyi kaplaması ışığın daha fazla yansıtılmasına ve göz ile temasa geçmesini önleyecek bir özelliğe sahip olmaktadır. Carrera gözlük çerçeveleri her yüz tipine uyum sağlayacak bir çeşitliliği bünyesinde bulundurmaktadır, birden çok çerçeve şekline ve çerçeve rengine sahip olan bu markaya ait güneş gözlükleri uzun yıllar kullanım avantajı ile bütünleşerek sizlerin aradığı tüm nitelikleri tek bir seferde yerine getirmeyi başarmıştır.

 Carrera Marka güneş Gözlüğü ile Birlikte Hayata Farklı Bak!

Carrera Marka güneş Gözlüğü ile Birlikte Hayata Farklı Bak!

Güneş gözlüğü kullanımını sevenler için oldukça şık ve tarz gözlük modellerine sahip olan Carrera markası en sevilen modellerinde bulundurduğu, tüm sevilen özellikleri üretmiş olduğu modellere entegre etmeyi başarmış bir markadır. Tüm gözlük modellerinde aynı kalite ve nitelik bakımından aynı üstünlüğü sağlamıştır. Doğru bir güneş gözlüğü seçimi yapabilmek için ilk olarak yüz tipiniz ile uyum sağlayan güneş gözlüğü tercih etmelisiniz. Gözlük satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra gözlük kullanımda dikkat edilmesi gereken birkaç detay vardır. Carrera güneş gözlüğü çeşitleri her kullanım sonrasında ürün paketi içerisinde yer alan temizleme spreyi ve mendili ile iyice dezenfekte edilmelidir, buna ek olarak çizilmelere karşı önlem alınması için kullanım sonrasında gözlük kutusuna yerleştirilmelidir. Carrera güneş gözlüklerinde bulunan cam gözlük tercihiniz oldukça etkileyecek nitelikte alternatiflere ve renklere sahiptir. Carrera güneş gözlüğü camı görüş netliği ve konsantrasyon bakımında oldukça yüksek performansa sahiptir, buna ek olarak UV ışınlarından oldukça başarılı bir biçimde korumaktadır, güneş gözlüğü cam renkleri konusunda da oldukça geniş ve faydalı bir listeye sahip olan bu marka camlarında kullandığı malzeme nedeni ile kolay çizilme ve renk konusunda herhangi bir farklılık gösterme gibi problemleri bulundurmamaktadır. Gözlük camlarının rengi hem tarz ve stil açısından hem de göz sağlığı açısında önemli faydalara sahiptir. Örnek verilecek olursa Carrera yeşil, gri ve kahverengi cam rengine sahip gözlük modelleri gözün yorulmasını engellemekte ve gözü güneş ışıklarına karşı dinlendirmektedir. Siyah ve siyahın tonlarına sahip olan güneş gözlüğü camları bayan ve erkek alıcılar tarafından her sezon oldukça fazla tercih edilmektedir. Siyah cama sahip olan güneş gözlüğü modelleri güneş yansımalarını en aza indirgeyerek gözlerin direk temasını engellemektedir. Carrera Gözlük modelleri her yıl olumlu kullanıcı geri dönüşlerine sahip olmakla beraber tekrar satın alma eylemini gösteren bir müşteri kitlesine sahiptir. Gözlük modellerinde vadettiği kaliteyi kullanıcılarının olumlu geri dönüşleri ile ispatlamayı başarmış olan Carrera gözlük markasına ait kullanıcı değerlendirmelerini sayfamızda yer alan Carrera güneş gözlüğü yorum panelinden inceleyebilirsiniz.

 Carrera Güneş Gözlükleri Herkese Uyum Sağlayan Modellere Sahip!

Carrera Güneş Gözlükleri Herkese Uyum Sağlayan Modellere Sahip!

Güneş gözlüğü kullanımını kadınlarda ve erkeklerde oldukça sık bir şekilde gerçekleştirmektedir. Carrera markası geniş ürün yelpazesinde bulundurduğu gözlük modellerini belli başlı birkaç kategori içerine eklemiştir. Carrera güneş gözlüğü kadın bu kategorilerin arasında bulunmaktadır. Kadınlara özel tasarlanmış binler güneş gözlüğü modelleri arasında seçim yapmak oldukça zordur. Desen, renk, çerçeve şekli ve çerçeve rengi, gözlük üzerinde yer alan aksesuarlar arasında aradığınız gözlük modelini sayfamız üzerinde yer alan Carrera gözlük modelleri arasında bulabilirsiniz. Kadınların tarzını ve şıklığını tamamlayabilecek aynı zamandan işlevsellik yönünden yüksek performansa sahip olan Carrera gözlükleri alıcılarını sevindirecek yenilikte ürün çeşitlerine sahiptir. Carrera güneş gözlüğü erkek kategorisi içerisinde yer alan çoğu güneş gözlüğü markası erkeklerin yüz oranlarına ve tarzlarına yönelik olarak yapılmaktadır. Erkeler için üretilen asil ve iyi görünümlü güneş gözlüğü çeşitleri oldukça farklı tarz ve stil seçeneğine sahiptir. Birden çok stil ve tarza sahip güneş gözlüğü modelleri arasında sizin görünümünüz ve tarzınıza en çok uyacak olan güneş gözlüğü satın alabilirsiniz. Erkek ve Kadın kategorisine ek olarak kullanılacak olan Carrera unisex güneş gözlüğü modelleri kadınların ve erkeklerin kullanımlarına yönelik tarzda stilde üretilmektedir. Bu gibi kategorileri sayesinde çok daha hızlı ve pratik bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Carrera güneş gözlüğü modelleri burnunuza ve ağzınıza baskı yapmayacak şekilde dizayn edilmiştir buna ek olarak gözlük camında kullanılan özel malzeme nedeni ile buğulanma problemini en aza indirmektedir. Carrera güneş gözlüğü modelleri istenilen görüş netliğini en iyi ve en avantajlı bir şekilde sunarken aynı zamanda güneşli günlerde gönül rahatlığını sağlıyor. Modellerde bulunan tüm malzeme ve materyaller en yüksek kalitede ve orijinalliktedir, bu yönden uzun yıllar boyunca herhangi bir aksaklık yaşatmadan kullanma olanağı sunmaktadır. Gözlük camında bulunan renk alternatifleri ile hem göz sağlığınıza faydalı hem de tarzınız ile uyumlu bir güneş gözlüğü modeline sahip olabilirsiniz. Sizlerde kaliteli bir güneş gözlüğü arayışında iseniz, sayfamızdan yer alan çoğu modeli inceleyebilir aradığınız modeli en kısa sürede bulmanıza yardımcı olmaktadır. Carrea güneş gözlüğü fiyatlarımodelleri arasında değişiklik göstermektedir.