Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Eti
FO
Oze
Tex
Cif
TFA
Ots
ABC
San
Fo
Omo
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Baharat Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Çay Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yağ Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kahve Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Öğütülme Türü

Başka bir kelime deneyin

Kuru Yemiş Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Süpermarket

için 125,815 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 25 x 100 G

  (1,000)
  1.034,90 TL SEPETTE 984,90 TL
  39.40 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kaju 1 KG

  (2,208)
  315,90 TL SEPETTE 265,90 TL
  265.90 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Solo Ultra Kağıt Havlu 12'li

  (1,028)
  169,99 TL
  14.17 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tchibo Professional Espresso Çekirdek Kahve 1 KG

  (729)
  459,90 TL SEPETTE 409,90 TL
  409.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Züber Kakaolu Fındık Kreması 2 x 315 G

  (87)
  504,90 TL SEPETTE 454,90 TL
  0.72 TL / G
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Familia 3 Katlı Bambu Natural Tuvalet Kağıdı 40'lı

  (236)
  275,99 TL SEPETTE 262,19 TL
  6.55 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Anisah Türk Kahvesi 3 x 100 G

  (337)
  119,90 TL
  39.97 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lipton Yellow Label Siyah Dökme Çay 5 x 1 KG

  (122)
  774,95 TL SEPETTE 724,95 TL
  144.99 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nescafe Classic Kahve Teneke 2 x 1 KG

  (56)
  1.099 TL SEPETTE 1.049 TL
  524.50 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Selpak Kağıt Havlu 12'li

  (1,624)
  169,99 TL
  14.17 TL / Adet
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Süpermarket

Süpermarketler bireyler için çok büyük bir kolaylık haline geldi. Market alışverişi yapmak için uzun vakitler ayırmak ve ağır poşetler taşımak artık bir problem değil; sanal süpermarketler kullanıcıları için birçok avantaj sağlamaktadır. Sanal süpermarketlerin en büyük avantajı, arzu edilen yerden, arzu edilen saatlerde kolaylıkla sipariş oluşturulabiliyor olmasıdır. Böylece evinizden ya da ofisinizden çok basit bir şekilde, hızla sipariş verebilir, alışveriş yapmak için ekstra vakit harcamak zorunda kalmazsınız. Sanal süpermarketler çok uzun süredir vazgeçilmez hale geldi. Her şeye bir tıkla ulaşabilir olmak, evden, ofisten ayrılmadan bütün ihtiyaçları karşılayabilmek ve alışverişin kapıya kadar geliyor olması sanal süpermarketlerin tercihinde önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca süpermarket indirimleri oldukça avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Online Süpermarket ile Hızlı Alışveriş

Online Süpermarket ile Hızlı Alışveriş

Sanal süpermarket sayesinde günün hangi saatinde istiyorsanız sipariş verebilmekte, alışverişini tamamlayabilmektesiniz. evde, ofiste ya da okulda bile olsa ürünlere göz atabilir, kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Süpermarket bölümleri bazen çok karışık ya da büyük olabilmektedir. İnternetten bir ürün alırken ise hızlıca ulaşım sağlayabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Online market alışveriş avantajlarından biri de eve servis imkanıdır. Online market alışverişi sayesinde zamanınızdan ödün vermemekte, her şeyi hızlı bir şekilde halletme imkânına erişebilmektesiniz. Bazı zamanlar son kullanma tarihlerine dikkat etmeden aldığımız ürünler olduğu için sanal markette çok rahat bir şekilde kontrol edip o ürünü alabilmektesiniz. Aynı şekilde markaları filtreleyip, sadece arzu ettiğiniz markanın ürünlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternetten market alışverişinin bir diğer avantajı, yorum yapabilme ve yorumları inceleyebilme özelliğidir. Geri dönüş yaparak memnuniyetinizi dile getirebilir ya da diğer kullanıcıların bir üründen ya da markadan memnun kalıp kalmadığını rahatlıkla görebilmektesiniz. Ek olarak marketlerde her kategori olmamakla birlikte, var olan ürünlerin çoğunun organik olup olmadığını bilinmemektedir. Özellikle küçük şehirlerde ya da küçük ilçelerde her ürüne ulaşmak zor olduğundan özellikle organik satılan ürünler ya da fiziki olarak satılmayan ürünlere ulaşması zor olduğundan online süpermarketler bu konuda bir adım öne çıkmaktadır. Evden, ofisten çıkıp aradığınız ve nihayetinde bulamadığınız ürünleri online süpermarketler sayesinde hızlıca edinebilir, zamanınızı kendinize ya da sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

 Sanal Süpermarket Kullanmanın Avantajları

Sanal Süpermarket Kullanmanın Avantajları

Süpermarketler size pek çok imkân sağlamaktadır. Markete uzak yerde yaşayan insanlar için de sanal süpermarketler çok büyük bir tercih haline gelmektedir çünkü bu sayede herkesin süpermarket yakınında olduğunu düşünmektedir. Gece ya da sabah dışarı çıkmak istemeyenler için ya da markete uzak yerde yaşayanlar için sanal marketler çok büyük bir tercih haline gelmektedir. Gece ya da sabah çok erken saatlerde genel olarak marketler açık olmamaktadır, olsa bile dışarı çıkmak istemeyen insanlar olmaktadır ve süpermarketler sayesinde hem yerinizden kalkmadan alışveriş yapabilme imkânı sunmakta hem de arzu ettiğiniz ürünleri sorun yaşamadan rahat bir şekilde alabilme imkânı sağlamaktadır. Sadece yemek olarak değil, evcil hayvanlarınıza ani bir kararla bir ürün almaya karar verdiğinizde sanal marketler size yardımcı olmaktadır. Taşıması zor ürünleri, taşınamayacak kadar ağır ürünleri bir tıkla kapınıza kadar getirme imkânı sunan süpermarketler, her kesime hitap eden ürünleri bir arada tutmakta ve her ürünü, her markayı ve her modeli görebileceğiniz çok çeşitli bir süpermarket haline gelmektedir. Geçmişten şimdiye kadar sürekli gelişen online market sektörü giderek daha da büyümekte, kullanıcılara oldukça fazla imkan sağlanmaktadır. Aynı şekilde bazı satılan ürünlere her markette rastlanamadığı için sevdiğiniz bir ürün olsa bile o üründen uzak kalınabilmektedir. Sanal marketler sayesinde istediğiniz herhangi bir ürünü bulmanız çok kolaylaşmaktadır ve herhangi bir sorun yaşamadan direkt alabilme imkânı bulabilirsiniz. Sevilen markalar bazen direkt her markete ulaşamamaktadır, stok yetersizliği yaşanabilmekte ya da ürünlerin önce internete özel olması için bilinçli bir şekilde internette satılan ürünler bulunmaktadır. Sevdiğiniz bir markanın bir ürünüyse, sanal marketler sayesinde hemen ulaşabilir, hemen deneme fırsatını elde edebilirsiniz. Hem vakitten tasarruf etmek isteyen hem de hızlıca alışveriş yapmak isteyen bireyler için sanal market sistemi bir fırsat niteliğinde sayılabilir. Bu fırsattan yararlanmak için, sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sanal Süpermarket ile Hızlı, Güvenli Alışveriş

Sanal Süpermarket ile Hızlı, Güvenli Alışveriş

Deterjandan kuruyemişe, kahveden maskelere, içeceklerden tatlılara yani temel gıdadan atıştırmalıklara gibi pek çok farklı çeşit imkanı sunan online süpermarketler kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ya da setler gibi pek çok imkan tanımakta yapmaktadır. Farklı kategorilerde farklı kampanyalar ve indirimlerin yapılması çeşitlilik ve ihtiyaç konusunda büyük önem taşımaktadır. Kampanyalar sayesinde almak istediğiniz şeyleri çok daha ucuza bulma imkânı sağlanmaktadır. Alacağınız ürünler çok çeşitli olduğundan markasına, ürünün kalitesine, modeline göre değişiklik göstermektedir. Bazı zamanlar çeşitli indirimler ve kampanyalar yapıldığı için süpermarket fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Siz de süpermarketler sayesinde merak ettiğiniz bir ürünün fiyat incelemesini yapabilir, yorumları inceleyebilirsiniz. Şimdi siz de kahve, deterjan, zeytinyağı , fasulye gibi ihtiyacınız olan bir ürüne ulaşmak için sayfamıza göz atabilir, ihtiyaçlarınızı detaylı inceleyebilirsiniz. Kampanyalar sayesinde ya da sayfada gezinirken ve araştırma yaparken o markaya ve puanlarına denk gelebilir, ürünü sanal marketler sayesinde keşfedebiliriz. Eğer toptan alışveriş yapmayı seviyorsanız, bu şekilde hem alışveriş çok daha kolay bir hale gelecek hem de süpermarket kampanyalar ve avantajlarından istediğiniz her an yararlanabileceksiniz. Toptancı iseniz de hem set şeklinde aldığınız zaman kar elde etmektesiniz hem de ürünler kapınıza kadar geldiğinden hiç yorulmadan ürünlere ulaşabilmekte ve ürünleri hızla satışa sunabilmektesiniz. Aynı zamanda toptan alışveriş yaptığınızda ürünler çok ağır olacağından taşımakta zorluk çekebilirsiniz, kapınıza kadar gelen sanal market sistemi ile birlikte bu sorun ortadan kalkmakta istediğiniz rahatlığa kavuşabilmektesiniz. Hem sevdiğiniz ve istediğiniz ürünleri alabilme imkânı sunan hem de ağırlığını hissetmeden kapınıza gelen bu sanal market sistemi zamanı olmayan insanlara ya da zamanından tasarruf etmek isteyen insanlara fırsatlar sağlamaktadır. Hiç kullanmadığınız ya da bilmediğiniz bir ürün olsa dahi farklı kullanıcıların yorumları ve geri dönüşleri sayesinde o ürün hakkında fikir sahibi olup iyi ya da kötü olduğunu o şekilde karar verebilmekte, alışverişinizi çok daha konforlu ve avantajlı hale getirebilmektesiniz. Eğer siz de ürünlerin hepsini tek bir yerde görmek istiyor, ihtiyaç alışverişiniz için sanal bir market arıyorsanız sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.