Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Yy
Ezh
Bag
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Emniyet Kemeri

Başka bir kelime deneyin

İsofix Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Yatış Pozisyonu

Başka bir kelime deneyin

360 Derece Dönme Özellliği

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Fren Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oto Koltuğu & Ana Kucağı

için 1,643 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Koltuğu ve Ana Kucağı

Aileler için bebekleri rahatı, sağlığı ve güvenliği çok büyük önem arz etmektedir. Bu önemden kaynaklı birçok ürün üretilmiş olmakta olup bu ürünler ailelerin ve bebeklerini rahatlığı için adeta biçilmiş kaftandır. oto koltuğu ve ana kucağı bu ürünlerdendir. oto koltuğu bebeklerin otomobilde oldukça güvenli bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlayan, onlara rahat hissettiren ve sağlığını koruyan bir üründür. ana kucağı ailelerin çokça tercih ettiği ve bebekler için kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan onlara birkaç saat vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan ürünlerdir. Araç tipi ana kucağı bebek koltuğu olarakta bilinmektedir. oto koltuğu içinin yumuşak yapısı sayesinde bebeklerin rahatını gözetmektedir. Bu rahatlığın yanında sağlıklı malzemeler kullanılmasından kaynaklı bebeğinizi güvenle oto koltuğu oturtabilirsiniz. Bebeklerin rahat bir uyku çekmesine olanak sağlayan rahatlığı ve güvenliliği sayesinde ana kucağı ailelerin tercih ettiği bir ürün olmaktadır. ana kucağı modelleri ailelerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre birçok şekilde bulunmaktadır. Ev tipi ana kucağı oldukça kullanışlı ve evde kullanıcıların bebeklerini rahat ettirecek tarzda üretilmiştir. Ev tipi ana kucağı birçok şekilde farklı modellere sahiptir. Oyuncaklı ana kucağı, bebeklerin daha keyifli vakit geçirmelerini sağlayan ve uyumadıkları zamanlarda onlara bir meşgale oluşturmuş olan üründür. Birçok markanın belli güvenlik standartlarına uygun oto koltuğu mevcuttur. Bu oto koltukları yasal olarak 36 kilogramın altındaki ve 150cm’den kısa boya sahip olan bebekler ve çocuklar için zorunludur. Bu güvenlik amacıyla getirilmiş zorunluluk, ailelerin çocuklarının ve bebeklerinin sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir. oto koltuğu olası kazalarda bebeklerin veya çocukların hayatlarını kurtarmasında büyük rol oynar. Bu güvenlik hali çok mühimdir ve ailelerin göz ardı etmeyeceği bir konudur. Bu güvenlik unsuru, oto koltuğu için belli standartlarda olmakla beraber aynı zamanda birçok modelde boyun desteği de bulunmaktadır.

Ana Kucağı

Ana Kucağı

Ana kucağı; evde, otomobilde veya ebeveynlerin kendilerine bağlayabilecekleri oldukça rahat bir kullanımı olan ve günlük işlerde ebeveynlere kolaylık sağlayacak bir üründür. Evde ev tipi ana kucağı ile bebeğinizi rahat ettirebilir siz de günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Ebeveynlerin otomobiline uygun şekilde araç tipi aldığı ana kucağı güvenli bir yolculuk geçirmeleri için önemlidir. Bebeklerini arabaya koydukları ana kucağı oturtup içleri rahat bir şekilde seyahat edebilmektedirler. ana kucağı puset olarak da bilinen taşıması kolay ve bebekler için rahat şekilde tasarlanmış ürünlerde vardır. Bu ürünler ebeveynlerin işlerini kolaylaştıracak ve onlara oldukça rahat bir zaman geçirme fırsatı tanıyacaktır. ana kucağı kurulumu oldukça basit ve anne babaların zorlanmadan rahat kurulum yapabilecekleri şekildedir. Ana kucağında kullanılan malzemelerin yapısı gereği bebeğin sağlığını korur ve onların tenine zarar vermemektedir. Anne ve babaların kendi zevklerine göre farklı renk seçenekleri ve modelleri bulunan ana kucağı bayağı kapsamlı bir ürün kataloguna sahiptir. Set halinde de bulunan ana kucağı, içeriğinde ebeveynlerin bebekleri için ihtiyacı olan birçok parçayı bulundurmaktadır. ana kucağı seti genelde içeriğinde yastık, minder, örtü, emzirme önlüğü gibi ürünleri de barındırır ve anne babaların birçok konuda yardımcısı olmaktadır. Ev tipi ana kucağının bu seti ile aileler çok kolaylık yaşayacaklardır ve bu tarz setlerin farklı renk ve tasarımları ile de ebeveynler kendi zevklerine göre en ideal ürünü seçebileceklerdir. Araç tipi ana kucağı yani oto koltuğu, oldukça önemli ve öneminin yanında yasal zorunluluğu olan ve bu zorunluluğu sayesinde güvenliği en iyi şekilde sağlayan ebeveynlerin de tercih ettiği bir üründür. oto koltuğu bebekli ailelerin otomobil ile seyahat ederken bebeklerinin güvenliğini sağlayan, olası kazalarda yaralanmaları sıklıkla engelleyen bir üründür. Araç tipi ana kucağı, anne babaların bebeklerinin güvenliği sayesinde rahatça ve huzurla yolculuk yapmalarına olanak sağlamaktadır. oto koltuğu, yapısı gereği araçlarla uyum sağlar ve bağlandıkları koltukta bebeklerin zarar görmeden ve bu sayede anne babaların gönül rahatlığı ile yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Çeşitli malzeme yapılarında ve farklı renklerdeki seçenekleri ile ev tipi ana kucağı veya araç tipi ana kucağının birçok farklı tasarımı vardır. Bu tasarımlar arasından; anne babalar, kendilerine ve bebeklerine en uygun gördükleri rengi ve tasarımı seçebilmektedirler. ana kucağı yorumları genelde oldukça olumludur. Bebeklerin sanki annelerinin kucağındaymış gibi olan hissi ile güvenle ana kucağında yatırılabilir. Bebeklerin rahatını sağlar ve onlara iyi hissettirerek vücutlarını rahatlatmalarını sağlamaktadır. ana kucağı beşik modellerine ise anne babalar bebeklerini hem güvenle yerleştirebilir hem de sallanır yapısı ile bebeklerin mükemmel uyku çekmesine olanak sağlamaktadır bu da ebeveynler için ihtiyaç duyulan bir özelliktir.

Oto Koltuğu

Oto Koltuğu

Ana kucağı fiyatları birçok bütçeye uygundur. Çeşitli malzeme yapıları ile farklı tasarımları ile ve ekstra özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanıcılar kendilerine ve kendi bütçelerine en uygun fiyattaki ana kucağı ürününü seçebilmekteler ve bebekleri için hayatı daha da kolaylaştırabilmektedirler. oto koltuğu diye bildiğimiz araç tipi ana kucağı, bebekli bir ailenin aracında olmazsa olmaz bir üründür. Yasal olarak kullanılması şart olan oto koltuğu, zorunluluğun yanı sıra anne babaların çocuklarının iyiliği için ve güvenliğini sağlamak adına almaları gereken ve hâlihazırda aileler tarafından zaten çokça tercih edilen bir üründür. oto koltuğu sadece olası kaza anlarında değil, normal sürüşlerde de anne babaları oldukça rahat ettirmektedir. Bebeklerin olası koltuktan düşmelerinin, ani manevralardaki savrulmalarının, ani frendeki öne yığılmaların ve bebeklerin normal araç koltuklarında hissettiği rahatsızlığın önüne geçmektedir. oto koltuğu birçok alanda işleri kolaylaştırır ve gönül rahatlığı ile ailelerin yolculuk yapmasına olanak tanımaktadır. Oto koltuğu nasıl takılır sorusunun yanıtını bulmak artık günümüzde oldukça kolaydır. Hâlihazırda kullanıcıların satın aldığı oto koltuğunun yanında bulunan kılavuzda çok basit şekilde anlatımı vardır. Ayrıca internetten standart bir oto koltuğu kurulumu araştırıldığında benzer yapıları sayesinde genelde farklılık göstermezler ve ebeveynler bu bilgiye çok kolay erişim sağlamaktadırlar. oto koltuğu 9 ile 36 kilogram arasındaki bebeklerin huzurla seyahat etmesi için tasarlanmıştır. Ebatlarında ufak değişiklikler gösterebilen oto koltuğu ürünleri, anne babaların bebekleri için ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri geniş bir ürün skalasına sahiptir. oto koltuğu ürünleri her tarzdan zevke sahip ebeveyne hitap edecek şekilde, renkte ve tasarımda bulunmaktadır. Ailelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarına cevap veren oto koltuğu ürünleri, seyahat sırasında bebeklerin sağlığı için büyük önem arz etmektedir. Bu önem dünyada ortak bir yasal zorunluluk haline gelmiştir ve ortak bir güvenlik hali söz konusudur. Anne babaların buna dikkate alması, ebeveynler araç sahibi ise aldıkları dikkate uyarak bir oto koltuğu edinmeleri, kendilerinin rahatı ve bebeklerinin sağlığı açısından oldukça mühimdir. oto koltuğu seçimi de oto koltuğunun önemi kadar önemli bir konudur. Çocukların boyu ve kilosuna uygun şekilde oto koltuğu edinmek ve kullanmak çok faydalı olacaktır. Bebekler için farklı, yürümeye yeni başlamış bebekler için farklı ve okul çağındaki çocuklar için farklı modelleri bulunan oto koltuğu ürünleri, ebeveynlerin bu seçeneklerden çocuklarına uygun modeli almaları çok önemlidir. Çünkü doğru ebatlardaki oto koltuğu ancak tam olarak istenilen rahatı ve güvenliği sağlamaktadır. Bu da gözden kaçırılmayacak kadar mühim bir detaydır. Araç sahibi ebeveynlerin çocuklarına en uygun oto koltuğunu edinmeleri onlara huzurlu bir yolculuk sağlayacaktır.

Ana Kucağı Fiyatları

Ana Kucağı Fiyatları

Araç tipi ana kucağı ve ev tipi ana kucağı modelleri; özelliklerine, markalarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlarda bulunmaktadır. Neredeyse her gelir düzeyindeki ailenin, bütçesine uygun olacak bir ana kucağı modeli bulmaları mümkündür. Bu ürün otomobil sahibi ve otomobilde bebekle yolculuk yapan aileler için olmazsa olmaz bir üründür. Ev tipi ana kucağı, evde kolaylık sağlamakta ve bebeğe annenin kollarında hissini yaşatmaktadır. Bebek ev tipi ana kucağında dinlenirken, aileler gündelik işlerini gerçekleştirebilirler, kahvesini içebilir ve diğer işlerine bir süreliğine odaklanabilirler. ana kucağı ürünlerinin sağlam yapısı sayesinde anne babalara güven verecek ve bebeklerini ana kucağına emanet etmekten çekinmeyeceklerdir. Bebekler ve çocuklar için en rahat pozisyonda bir uyku hali sağlamak veya onların dinlenmesini güvenle gerçekleştirmek için bulunan ev tipi ana kucağı modelleri, ebeveynlerin gün içinde büyük yardımcısı olmaktadır. Annelerin bebekleri ile mükemmel bağları bulunmaktadır. Bu bağ sonucunda bebeklerin annelerinin kucağından ayrılmak istemezler, anneler içinde onları kucaklarında taşımak hiç yorucu gelmemektedir. Fakat annelerin de dinlenmeye ve birçok günlük işle ilgilenmeleri gerekmektedir. ana kucağı ürünleri ile, anneleri veya babaların duyduğu bu ihtiyaçları karşılamak oldukça rahatlatıcı olmaktadır. Bebeklerin de aynı şekilde sürekli anneleri ile olmaları onlara güvende hissettirse bile etrafı tanıma konusunda gelişmeleri için bazen yalnız kalmaları gerekmektedir. Tabii ki bu yalnızlığı en güvenli şekilde gerçekleştirebileceğiniz ürün ana kucağı ürünleridir. Bebekleri yalnız bırakırken güvende olmaları da anne babalar için çok önemlidir. Bebeklerin ilk aylarda bazı sağlık sorunları yaşamaları çok olasıdır. Bu sağlık sorunlarının önüne geçmek için kendi vücut pozisyonlarının doğru şekilde olmaları gerekmektedir ve bunu en iyi anne kucağındayken yapabilmektedirler. ana kucağı ürünü bebeklerin bu tarz sağlık problemlerinin önüne geçmek adına annelerinin kucağında değilken de sağlıklı büyümeleri adına çok önemli bir üründür. Ev tipi ana kucağı ürünleri, aileler için zaman kazanmalarını sağlar ve bebeklerin sağlıklı büyümelerine yardımcı olur. ana kucağı ürünleri bunları yaparken en önemlisi olan bebeğin güvende olmasını da sağlamaktadır. Anne babalar çocukları için, ana kucağı ürünlerini bebeğin doğduğu günden, kendi kendine oturmaya başlayıncaya dek kullanabilir. ana kucağı modellerinin yapısı itibari ile de çok ağır ürünler değildir, bu sayede taşıma ve yerini değiştirmek için anne babaların çok büyük çaba harcamasına gerek kalmamaktadır. Bu ergonomik ve hafif tasarımı mükemmel rahatlık sağlamaktadır. ana kucağı ürünlerinin oyuncaklı olan modelleri sayesinde bebeklerin gelişimleri pozitif etkilenmektedir ve bebekler bu gelişim sürecini sağlıklı bir vücut pozisyonunda geçirmektedirler. Araç tipi ana kucağı ve ev tipi ana kucağı ebeveynler için hayatı oldukça kolaylaştıracak, onlara birçok konuda zaman kazandıracaktır.

Ana Kucağı Modelleri

Ana Kucağı Modelleri

Ana kucağı sallanır modelleri ile bebeklerin anne karnındaki devamlı hareket halini aradıkları yerde devreye girmektedir. Bebekler doğum öncesi anne karnındayken oldukça fazla hareket halinde olurlar ve doğumdan sonra bir süre bu harekete ihtiyaç duyarlar. Ana kucağı sallanır modelleri ile bebeklerin bu ihtiyacını karşılamak mümkündür ve onlara rahat bir dinlenme alanı oluştururken iyi bir uyku çekmelerini sağlamaktadır. Ev tipi ana kucağı modellerinde sallanma özelliği farklı şekillerde bulunabilir. İleri geri, sağa sola veya birlikteki varyasyonları ile ailelerin tercihlerine göre her ihtiyaca cevap vermektedir. Bazı ev tipi ana kucağı modelleri, otomatik olarak sallanmaktadır. Yine anne babaların tercihleri doğrultusunda farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Ev tipi ana kucağı ürünlerinin 3 noktalı ve 5 noktalı emniyet kemeri olan farklı modelleri vardır. Güvenlik açısından bu ürünlerin kemeri takarak doğru kullanımı durumunda gönül rahatlığı ile farklı işlere odaklanabilirsiniz. Ev tipi ana kucağı ürünlerinin katlanan modelleri de bulunmaktadır. Bazı ana kucağı modelleri özellikleri sebebi ile yer kaplayabiliyor. Bu yer kaplama durumunu ortadan kaldırıp, kullanılmadığı zamanlarda yerden tasarruf etmek için ana kucağının katlanabilir olması oldukça mühim bir özelliktir. Ev tipi ana kucağı modellerinin yanı sıra oto koltuğu dediğimiz araç tipi ana kucağı ürünleri de kesinlikle araçla bebekleri ile beraber seyahat eden anne babaların kullanması gereken bir üründür. Yapısındaki kemerin bebeğe veya çocuğa bağlanması ve ebeveynlerin otomobiline doğru montajı halinde çocuklar için mükemmel bir güvenlik sağlayacaktır. Oto koltuğu, araçlarda bebekler veya belli kriterlerdeki çocuklar varken kullanılması zorunlu bir üründür. Farklı taşıma kapasitelerine sahip ana kucağı ve oto koltuğu modelleri, çocuğun veya bebeğin boyu ile kilosuna göre doğru tercih yapılarak seçilmesi gereken ürünlerdir. Tecrübeli ebeveynlerin ortak kararı, ana kucağı ürünlerinin ne kadar faydalı olduğudur. Ana kucağı ürünlerinin sağladığı bu fayda, bebekler için sağlıklı bir gelişim ve aileler için eşsiz bir rahatlık ve güven sunmaktadır. Ana kucağı ürünlerinin birbirinden sevimli modelleri ile bebeklerin ve çocukların hoşuna gidecekve ailelerin evlerindeki tasarımı tamamlayacaktır. Ev tipi ana kucağı ürünlerinin ergonomik yapıları sayesinde kullanımı pek kolaydır ve bu kolay kullanımın yanındaki güven hissi ile aileler tarafından çokça tercih edilmektedir. Annelerin kendilerine zaman ayırmasına olanak sağlayan ve bu zamanda bebeklerin gelişimini olumlu şekilde etkileyen ana kucağı ürünleri, bazı modellerindeki müzik özelliği ile bebeklerin rahatlamasını sağlamaktadır. Ana kucağı müzikli modeller, ailelerin sıkça tercih ettiği ürünlerdir. Müzik sayesinde bebekler için bir zaman oluşturmaktadır. Ana kucağı ihtiyaç duyulan birçok şey için ihtiyaçlara cevap verebilecek bir üründür. Ebeveynler bu ihtiyaçlarının giderilmesi ile oldukça memnun olmaktadırlar.

Ana Kucağı Tavsiye

Ana Kucağı Tavsiye

Ana kucağı ürünlerinin ortak özelliği güvenliktir ve bu güvenliğin yanında anne babalara sağladıkları zaman ve rahatlık hali ile ebeveynlerde memnuniyet sağlamaktadır. Çeşitli tasarımları da bulunan ana kucağı modelleri, zarif ve tatlı renklerinin yumuşak tasarımları ile birleşmesinden oldukça şık ve sade görünümlere sahiptir. Ana kucağının basit ve kullanışlı yapısı ile zorlanmadan otomobile montajını gerçekleştirebilir, ev tipi ana kucağı için ise kullanırken rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. ana kucağı ürünlerinin hafif olması ve hoş görünümleri evdeki yerini değiştirebilmenin rahatlığını sunmakta ve bulunduğu yerdeki tasarıma ayak uydurmasını sağlamaktadır. Araç tipi ana kucağı tavsiye edilen ve ebeveynlerin kullanması gereken bir üründür. ana kucağı ürünleri, bebeğin vücuduna mükemmel uyum sağlar ve bebeklerin rahat bir şekilde vakit geçirmelerine olanak tanımaktadır. Araştırmalar yapılınca oto koltuğu yorumları pek olumlu yorumlar içerir ve kullanımdaki güvenliği yanı sıra kullanım kolaylığından da oldukça bahsedilmektedir. Ev tipi ana kucağı için anne babaların tercihlerinde doğru ebattaki modeli almaları halinde çok güvenli bir şekilde bebeklerini emanet edebilecekleri bir kucağa sahip olacaklardır. Sağlıklı bir büyüme ve güvenli bir gelişim için, ev tipi ana kucağı ve araç tipi ana kucağı ürünleri adeta biçilmiş kaftandır. Rahatlığın tadını çıkarabileceğiniz ve bu rahatlığın yanında güvenli olduğundan emin olacağınız ana kucağı ürünleri ile çocuklar ve anne babalar daha kolay bir gün geçireceklerdir.