Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Yy
Mck
Kk
Lim
ZFN
Aem
Tlg
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Mikrofon Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kamera

Başka bir kelime deneyin

Gece Görüşü

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bebek Güvenlik

için 2,800 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Güvenlik

Bebek güvenlik ürünleri, evinizde ya da araç içinde belirli yöntemler ve cihazlar ile bebeğinizin güvenliğinin sağlanmasında yardımcı oluyor. Farklı materyaller ve gelişen teknoloji ile ortaya çıkan bazı cihazlar ile hem güvenli hem de konforlu yaşam alanları oluşturmanızı sağlıyor. Bebeklerin yapısı gereği, merak etme , kurcalama ve karıştırma gibi özellikleri sonucunda kendilerine zarar verme ihtimalleri ortaya çıkıyor. Bu tür sorunlar bazen büyük problemlere sebep olarak kalıcı hasarlara yol açabiliyor. Günümüzde kullanılan bu güvenlik ürünleri artık ebeveynlerin daha temkinli ve rahat zaman geçirmesine yardımcı oluyor. Bebeğin gün içinde yaptığı hareketleri her an kontrol etmek oldukça zor oluyor. Bazen anlık bir durumda ortadan kaybolarak istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor. Bunun için özel tasarlanmış olan ev güvenlik ürünleri bebeği takip etmekte oldukça kolaylık sağlıyor. Prize elini sokma, merdivenlerden çıkmaya çalışma ve camdan sarkma gibi durumlarda anında görmeyi sağlayan bu cihazlar sayesinde müdahale ederek takip işleminizi kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra çekmece ve priz kilidi, baza korkuluğu, güvenlik filesi gibi ürünler işinizi oldukça kolay bir hale getirerek işinizi kolaylaştırıyor. Bebek güvenlik ürünleri tasarlanırken öncelikle kalite ilkesi benimsenmiş olup profesyonel bir ekip ile hazırlanıyor. Hem eviniz hem de aracınız için uyumlu cihazlar tasarlanmış olup size üst düzey güven sağlıyor. Bunun yanı sıra birbirinin tamamlayıcısı olan bazı ürünler ile işinizi oldukça kolay hale gelirken aynı zamanda kendinize vakit ayırabilme imkanı sağlıyor. Gelişen teknoloji ile bebek sağlığına zarar vermeyen materyaller ile hazırlanan bu ürünler size ve sevdiklerinize konforlu yaşam alanları sunuyor. Ebeveynlerin oldukça sık kullandığı ve taşınabilir olan bazı cihaz çeşitleri ile kullanıcı memnuniyeti ortaya çıkıyor. Son zamanlarda popülerliği artan bu ürünler, bebekler için özel tasarlanmış ve cinsiyet farkı olmadan kullanım imkanı sağlıyor. Farklı tasarım ve özellik kombinasyonları ile piyasaya sunulan ürünler, çeşitli modelleri ile kullanıcı ihtiyacını göz önünde bulundurarak beğenisine sunuluyor. Ürünlerin kullanımında herhangi bir koşul olmaksızın ve her mevsim kullanıma uygun olan yapıları ile kullanıcıya üst düzey hizmet veriyor.

Bebek Güvenlik Ürünleri ile Bebeğinizin Her Anından Haberdar Olun

Bebek Güvenlik Ürünleri ile Bebeğinizin Her Anından Haberdar Olun

Etkileyici tasarımlar ile son dönemlerde oldukça kullanımı artan bu ürünler, ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor. Bebeklerin hızına yetişmekte zorlanan ve takip edilmesi zor olan bebekler için özel tasarlanmış olup her an haberdar olabilme imkanı sağlıyor. Bebek güvenlik ürünleri, dayanıklı yapı ve kalite sayesinde kullanıcıya en iyi hizmeti verme hedefi için çabalarken aynı zamanda kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri uygun ürün modelleri tasarlıyor. Tasarlanan bu araçların spor, klasik ve farklı özellikleri ile kendine hayran bırakan bir model olan motorlu IP kamera, wifi özelliği ile istenilen her alanda kullanıma uygunluk sağlıyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile uzun ömürlü olup ve bunun yanında 1080p HD görünümü ile kaliteli bir görüntü oluşturuyor. Uyarıcı kamera modeli size ve sevdiklerinize güvenli ortamlar için zemin hazırlamanızı sağlıyor. Bir diğer model olan Hareketli kamera, oynar başlığı sayesinde her bölgeyi kayıt altına alabiliyor. Wifi özelliği bulunan bu ürün ile cep telefonuna bağlanarak kullanım sağlanabiliyor ve cihaz cep telefonuna uyarı gönderiyor. Kullanışlı ve pratik olan bu kamera ile bebek güvenliği evinizde rahatça oluşmasını sağlıyor. Bebek kontrolü sağlamak için kullanılan bu cihazlar, gece ve gündüz alanda net bir görüntü oluşturuyor. Benzer özellikleri taşıyan farklı güvenlik ürünleri bulunuyor. Ebeveynler için gece ve gündüz kullanıma uygunluk sağlayan üründen biri, dijital bebek telsizi modelidir. Bu bebek telsizi çin kullanılan dijital kablosuz teknoloji sayesinde berrak bir iletişim kurarken aynı zamanda karşılık konuşma imkanı sunuluyor. Güvenlik ortamı oluştururken en çok düşündüren durumlardan gece ışığı ile 5 sakinleştirici ninni özelliği sayesinde pratik kullanım oluşturuyor. Bebek güvenliği için özel tasarlanan bebek telsizi, iletişim alanı dışına çıkıldığında uyarı sinyali ile sizi uyarıyor. Bunun yanı sıra telsiz üzerindeki enerji kullanımı ile düşük pil uyarısı ve ses seviyesini gösteren LED ile işlevsellik sağlıyor. Annenin bebek yanına hızla yetişemediği durumlarda devreye girerek kolay kullanım ile anne sesi yükseltilebiliyor. Pratik ve konforlu yaşam alanları için zemin hazırlayan bu ürün, bebek bakımında ebeveynlerin yardımcı oluyor. Sayfamızdan bütün bebek telsizi ve kamera modellerine bakabilirsiniz.

 Bebekler İçin Oluşturulan Konforlu Alanların Yeni Adresi

Bebekler İçin Oluşturulan Konforlu Alanların Yeni Adresi

İnsanların günlük yaşantıları ve çevresel faktörler ile yaşam günden güne değişiklik gösteriyor. Farklı bir enerji içinde ilerleyen teknoloji ve bu teknolojinin hızıyla ortaya çıkan gelişme süreci tüm insanları etkisi altına alıyor. Bu tempo ve hıza yetişmeye çalışan bebek sahibi ebeveynlerin çocukların güvenliği için pratik yolları kullandığı görülüyor. Merak duygusu ve karıştırma güdüleri oldukça yüksek olan bebeklerin güvenliğini sağlamak bazen ebeveynleri zorlayabiliyor. Böyle zamanlarda daha pratik ürünler ile hem güvenli ortam sağlanabiliyor hem de anne babanını konforlu zaman geçirebilmesi için zemin hazırlanıyor. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen yatak bariyer modeli, dayanıklı metal iç yüzeyi ve leke tutmayan renkli kumaşı ile büyük ilgi görüyor. Bebeklerin hareketleri kısıtlanmadan konforlu kullanım imkanı sağlayan bu yatak bariyeri , esnek koruma sağlayan soft file detayı ile rahatlık sunuyor. Bazaya montajı sağlanabilen bu yatak bariyeri, mobilyalar içinde uygun tasarım oluştururken pratik bir buton ile katlanma özelliği bulunduruyor.Bebek güvenlik bariyeri örgü yatak koruyucusu modeli ile eşsiz bir güvenlik sunarken 90*120 dört kenar koruma özelliği ile tüm dikkati üzerine çekiyor. Kaliteli ve kullanışlı malzemeler kullanılan bu ürünler, iç yüzeyi ile bebek sağlığında bir sorun teşkil etmeyen materyaller ile hazırlanıyor. Bebek sağlığını düşünerek tasarlanmış ve konforlu kullanım alanları oluşturmayı amaçlayan bir diğer model ise yatak korkuluğu olup, tüm yataklara uygunluk gösteriyor. İç yüzeyi ile alerjen ve kanserojen maddeler içermeyen bu ürün kullanıcı beğenisine sunuluyor. Bebek güvenliğini sağlayan bu pratik ürün, kolay kullanım imkanı oluşturuyor. Ebeveynlerin minimalist tasarımlar ile rahat alanlar oluşturması için tasarlanan ürünlerden, süngerli yatak koruyucusu modeli, baskılarda kullanılan boya ve türevlerinde kanserojen madde içermeyen hazırlanmış olup bebeğinizin sağlığını koruyor. Aynı zamanda iç yüzeyinde bulunan süngeri ile üst düzey konfor sunarken kumaş yapısında fitalat bulundurmuyor. Bebeğinizin kontrolünü sağlarken rahatlık oluşturabileceğiniz bu ürünler farklı boyutları ile yatak altına girerek evinizde fazla yer kaplamıyor.

 Özel Tasarım Ürünler ile Güvenli Ortamlar

Özel Tasarım Ürünler ile Güvenli Ortamlar

Bebek güvenlik ürünlerinin ufak ve pratik kullanımı ile işlevsel bir parça oluşuyor. Bu parçaların istenilen alanlarında ratalıkla kullanılması ebeveynler için konforlu alanlara zemin hazırlarken aynı zamanda ortaya çıkabilecek bazı sorunlar için önceden tedbir alınmış oluyor. Son zamanlarda oldukça sık tercih edilen bu küçük ürün modellerinden biri, çok amaçlı dolap kilidi olup 1. sınıf malzemeler sayesinde üst kalite sunuyor. Üstün yapışma özelliği kullanıcı beğenisine sunulan bu pratik ürün, güçlü ve sağlam yapısı ile ön plana çıkıyor. Şık, dayanıklı ve pratik kullanım imkanı sağlayan bu ürün modeli, kullanıcı beklentilerini üst düzeyde karşılıyor. Bu sayede bebeklerin çekmece ve dolap aralarına parmak sıkıştırması sorunu engelleniyor. Hem pratik hem de her alanda kullanıma uygun olan bebek güvenlik filesi işlevsel kullanımı ile ebeveynlerin en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bebeklerin güvenliği sağlamak için merdivenler, parmaklıklar ve istenilen birçok alana kolaylıkla bağlanabiliyor ve bebeğin düşme gibi durumları engelleniyor. Aynı zamanda bu ürün materyalleri kanserojen madde kullanılmadan üretilerek bebeğinizin sağlığı korunuyor. Sivri dolap ve benzeri ürünlerin sivri köşe ve kenarları ile bebeklerin kendilerini yaralanmaları ihtimal bir durum oluyor. Bu tür sorunlar için tasarlanmış olan kenar ve köşe koruyucusu kauçuk özelliği ile yüksek bir kalite sunuyor. Arka yüzeyi kendiliğinden yapışkanlı olup dayanıklı, esnek ve yumuşak malzemeden hazırlanıyor. Masa, sehpa, tezgah, duvar gibi birçok alanda kullanım imkanı sunan bu pratik ürün, kullanılan alan üzerinde iz bırakmaz ve kolay temizlenebilirlik sağlıyor. Antibakteriyel olan bu koruyucular bebek sağlığına zarar vermiyor. Bazı bebeklerin yatış pozisyonu ve gaz sıkıntısı sebebiyle uyku sırasında problemler meydana gelebiliyor. Uyku sorunu yaşayan bebeklerde yatış pozisyonu kadar yastık da büyük önem arz ediyor. Rahat ve konforlu uyku uyumaları için bebeklere özel tasarlanmış olan reflü yastık modeli, bebeğin düzgün yatış pozisyonu ile rahat uyumasını sağlıyor. Reflü ile rahatsız olan bebek bu yastığın konforu sayesinde doğru pozisyon oluşturulduğunda mide asidinin yemek borusuna kaçması engellenerek huzurlu uyku ortamı oluşturuluyor. Yastığın yüzeyinde bulunan delikli yapısı ve özel tasarım süngeri sayesinde bebeğin dinlenmesi sağlanırken ayarlanabilir yan bariyerleri sayesinde uyku yastığı olarak da kullanım sunuyor.

 Bebeğinizin Merak Yolculuğunda Güven Sağlayın

Bebeğinizin Merak Yolculuğunda Güven Sağlayın

Bebeklerin hareketleri çoğalmaya başladığında ve artık yavaş yavaş yürüme hareketleri ile birlikte etrafı karıştırma özellikleri de ortaya çıkıyor. İlgi çeken her bölgeye merak duyan bebekler, dokunarak ve kurcalayarak öğrenmeyi tercih ediyor. Ancak bazı bölgelerin tehlikeli olabileceğini ne yazık ki kavrayabilecek yaşa henüz girmemiş oluyorlar. Evinizin en tehlike arz eden bölgelerinden bir tanesi olan prizler. Bebeklerin her şeyi bir oyun olarak algıladıkları bu dönemde prizler de ne yazık ki bir oyun gibi görünebiliyor. Bu süreçte bebeklerde bir nesne ile prizi kurcalamak ya da direkt parmaklarını sokma ihtiyacı uyanıyor. Böyle tehlikeli durumları ortadan kaldırmak için bebeklere özel tasarlanmış olan priz emniyeti, tehlikeli olan prizleri kapatarak bebekleri koruyor. Bu sayede çocuklarına güvenli yaşam alanları sağlayan ebeveynler için de huzurlu ortamlar oluşuyor. Priz emniyeti ile risk ortadan kaldırılarak aynı zamanda bunun gibi priz koruyucu ve priz kapağı gibi ürünler bulunuyor. Yakın işlevsellik sağlayan bu ürünler çocukların ulaşımını engelleyerek tehlikeyi ortadan kaldırıyor. Her ebeveyn için gerekli olan bir diğer ürün ise bebek güvenlik seti olup, % 100 pamuk özelliği sayesinde bebeğinizin cildini koruyor. İç yüzeyinde bulunan dolgu boncuk elyaf yüzeyi ile konforlu bir zemin oluşurken, bebek sağlığı birinci sıraya konuluyor. Kaliteli ve çift desenli bir tasarıma sahip bu set ebeveynler için hep kullanışlı hem de güvenli bir ürün ile pratik kullanım imkanı sunuyor. Set içinde bulunan yatak, yastık elyaf pike, puset örtüsü, emzirme önlüğü, emzirme yastığı ve puset minderi ile üst düzey konfor sağlanıyor. Bu ve bunun gibi kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih edilen modeller, kullanıcıyı oldukça tatmin ediyor. Farklı renk ve seçeneklere sahip olan geniş ürün yelpazesi sayesinde ürünler piyasaya sunularak beğeniye sunuluyor. Çeşitli modeller ve özel tasarımlar isteğe göre tercih edilirken son zamanlarda çocuklu bireylerin oldukça tercih ettiği bulgularına ulaşılıyor. Hem deprem hem de bebeklerin merak duyarak rahatlıkla yerinden oynatabileceği ince televizyonlara özel tasarlanan televizyon güvenlik kemeri modeli, plazma TV’ler için kolay uyum sağlayarak ayarlanabiliyor. 60 kilo taşıma kapasitesi sunan bu kemer modeli, TV’lerin devrilme tehlikesine karşı tasarlanıyor. Bu güvenli kemer modeli ile kaliteli uzun ömürlü kullanım sağlarken aynı zamanda ev ortamındaki tehlikelere karşı bebeğinizi günde tutmanıza yardımcı oluyor. Sayfamızdan kilit ve köşe koruyucusu çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

 Güvenli Alanları Yanınızda Taşıyın

Güvenli Alanları Yanınızda Taşıyın

Modern dünya üzerinde gelişen teknoloji ile birlikte insan gücü ve ulaşım altyapısı gelişiyor. İnsanlar günlük yaşantıları içinde yoğun bir tempo ile oradan oraya oluşturabiliyor. Tüm bunların yanı sıra bebek sahibi olan ebeveynlerin her zaman çocuklarını bırakabilecekleri bir yakınları ya da bakıcıları olmayabiliyor. Bu sebeple bebekler ebeveynleri ile yolculuk yapmak zorunda kalıyor. Otomobil ve benzeri araçlar içinde hareket halinde iken bebeklerin güvenliği pek sağlanamıyor. Bu durum bazı problemlere ve hatta kalıcı sıkıntılara yol açabiliyor. Tüm bunların yaşanmaması için bebeklere özel tasarlanan oto güvenlik ürünleri sunuluyor. Bebek güvenlik ürünleri tavsiye edilen modellerden bir tanesi olan bu araç içi uygun tasarımı, oto koltuğu modelidir. Bu oto koltuğu özel kumaş türü ile hazırlanırken aynı zamanda fren durumunda bebeğin başını korumak için puset baş desteği sunuyor. Seyahat veya kısa süreli yolculuklar için hazırlanmış olan bu ürün modeli, her otomobil için uyumlu bir yapı sağlıyor. Bir diğer güvenlik ürünü olan emniyet kemeri arkadaşı, farklı çizgi romanlar halinde tasarlanarak bebeklerin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Emniyet kemerinden rahatsızlık duyarak çıkarmak isteyen bebeğin bu kemer arkadaşı ile artık emniyet kemeri takmak eğlenceli bir hale geliyor. Bebekler için özel tasarlanmış ve bebek sağlığına zarar vermeyen materyaller ile üretilmiş olup konforlu yaşam alanları oluşturuyor. Ebeveynler için tasarlanan bebek dikiz aynası modeli ise, anne ya da babanın araç kullanırken bu esnada bebeğini kontrol etmesi açısından kullanım kolaylığı sağlıyor. Boyun yastığı ve baş yastığı ile konforlu uyku sağlanan bebek için aynı zamanda araç içindeki güvenli zemini oluşturuluyor. Tüm bunların yanı sıra araç içinde güneş ışınlarına maruz kalan bebekler için hazırlanmış olan stor güneşlik bebeğin zararlı ışınlardan korunmasına yardımcı oluyor.