GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Benx Güneş Gözlüğü

Gözlük; yakını, uzağı gözünde problem olan insanlar için üretilse de, zaman içerisinde aksesuar haline gelmiş ve güneşten korunmak için kullanılan ideal ürünlerden biri olmuştur. Günümüzde sayısız güneş gözlüğü modelleri mevcuttur. Her mevsimde aktif olarak kullanılan gözlük modellerinin popülaritesi oldukça yüksektir. Pek çok aksesuarla beraber kombinlenmesi, giyim ve ayakkabı tarzınıza uyumlu renklerde seçeneklerin olması, gözlüklere duyulan ilgi oranını artırır. Gözlük modelleri, çerçeveli ve mercekli olarak üretilir. Cam renkleri değişkenlik gösterebilir. Sıra dışı tasarımları bulunan gözlük modelleri arasında zevkinizi yansıtan bir modele mutlaka rastlayabilirsiniz. Benx güneş gözlüğü, uzun yıllardan beri dünya genelinde aktif olarak gözlük üretimi yapan markalar arasında yer alır. Tasarımları, kaliteleri ve kullanım rahatlıklarıyla tüketiciler tarafından büyük beğeni toplar. Günden güne gelişmiş teknolojiyle farklılaştırılan Benx gözlük modelleri her yaşa uygun gözlük modellerine sahiptir. Kadın, erkek ya da unisex modellerin fazlalığı sayesinde aradığınız özelliklere sahip bir ürün bulabilirsiniz. Benx gözlük modelleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretildikleri için tüketicilere uzun süreli kullanım ömrü sunar. Bu etken başlıca tercih edilme nedenlerinden biridir. Optisyen tarafından kontrol edilip onaylanarak tüketici beğenisine sunulan Benx gözlük modelleri, oldukça güvenilirdir. Günlük hayatın her alanında kullanılabilen gözlükler, özel gün ve davetlerde de yoğun olarak rağbet görür. Ayrıca tarzınızı tanıtma imkanı sunduğu için gözlükler günlük hayatta en sık kullanılan aksesuarların başında gelir. Benx gözlük modelleri arasında inceleme yaparak ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun bir model kolaylıkla bulabilirsiniz.

Benx Güneş Gözlüğü Modelleri

Benx Güneş Gözlüğü Modelleri

Benx güneş gözlüğü modellerinin özelliklerine baktığınızda size hitap edecek pek çok nokta görebilirsiniz. Gözlüklerin sap kısımları oldukça kaliteli ve dayanıklı olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz. Sap uzunluğu, pek çok modelde ortalama 150 mm’dir. Genel olarak metal çerçeve tipi kullanılır. Ancak bazı modellerde plastik ya da daha farklı tip çerçeve modellerine rastlamak mümkündür. Organik aynalı tasarımlar son dönemlerde pek çok kişi tarafından büyük beğeni toplar. Estetik duruşları ve dikkat çekici tasarımlarıyla göz dolduran bir duruşa sahiptir. Yuvarlak, kare, damla şeklinde ya da beşgen gibi birçok şekilde sunulan cam seçenekleri sayesinde ruh halinizi yansıtabilirsiniz. Ayrıca mavi, yeşil, sarı ya da pembe gibi çok fazla renk seçeneğinin olması kişisel zevklerinize uygun modellerin önünüze çıkmasını sağlar. İnce saplı ve kalın saplı gibi seçenekler de mevcuttur. Kulağınıza tam oturan gözlük modellerini seçerek yüzünüzde daha hoş durmasını sağlayabilirsiniz. Benx gözlük modellerinin camları leke tutmayı önleyecek şekilde dizayn edilir. Ancak yine de belirli aralıklarla temizlemek ve bakım yapmak tavsiye edilir. Sevdiğiniz insanlara alacağınız hediye seçenekleri arasında gözlükleri de ekleyebilirsiniz. unisex güneş gözlüğü modellerinde cinsiyet belirli olmadığı için kullanım açısından daha rahattır. Benx erkek güneş gözlüğü, ilk üretildiğinde güneş ışınlarından korunma amacıyla kullanılırdı. Ancak son zamanlarda güneş olmayan durumlarda dahi aksesuar olarak kullanılmaya başlandı. Bu nedenle model yelpazesi eskiye oranla daha geniş bir hal aldı. Benx gözlük modellerini, gözünden ameliyat olanlar ya da güneş ışınlarından uzak durması gereken kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Camlarındaki özel korumalar sayesinde güneş ışınlarını olabildiğince az geçirmesi ürünlerin sağladığı en büyük avantajlardan biridir. Benx bayan güneş gözlüğü modellerinin her birinin farklı şekillerde tasarlanması tüketiciye oldukça fazla seçenek sunulmasını sağlar. Kullanım, saklanma ve temizlenme bakımından çok rahat olan bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gözlük tutkunları için Benx, oldukça ideal bir markadır. Koleksiyonunuza oldukça farklı tasarımlar ekleme şansınız mevcuttur. Sayfamız üzerinden bütün Benx gözlük modellerini en ufak detaylarına kadar inceleyerek yüz tipinize ve zevkinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Benx Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Benx Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Benx güneş gözlüğü ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu sayede her zevke ve her yaşa hitap edecek çok sayıda model seçeneği bulunur. Ancak gözlük tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, yüz tipinize gidecek bir gözlük modelinde karar kılmak kullanımınızı rahatlatır. Çerçeve detayı gözlük tercihinde büyük rol oynar. Kalın ya da ince çerçeveler, yüz tipinizi olduğunuzdan farklı gösterebilir. Ayrıca ten renginizle uyumlu olacak çerçeve renklerini tercih edebilirsiniz. Burun köprüsü ve çerçeve sapları gözlük seçiminde etki eden oldukça önemli bir noktadır. Tam olarak oturması rahatlığınız açısından büyük önem taşır. Çerçeve saplarının kulağa baskı yapmayacak şekilde olması kullanım rahatlığı sağlar. Ayrıca burun köprüsü, canınızı acıtma ihtimalinden kaynaklı olarak dikkat edilmesi gereken bir husustur. Gözlük seçimi yaparken modellerin görünümü de oldukça etkilidir. Benx gözlük modellerinin zarif tasarımları ve estetik duruşları sayesinde pek çok ortamda dikkat çekebilirsiniz. Yaşınızı ve kişiliğinizi yansıtacak bir gözlük seçimiyle tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Seçeceğiniz gözlük modelleri gireceğiniz ortama göre değişiklik gösterebilir. Benx gözlük modelleriyle varsa göz kusurlarınızı dahi örtebilirsiniz. Gözlük modelleri araştırırken renk etmenini de unutmamak gerekir. Günlük hayatta sıcak renkler, özel zamanlarda ise daha iddialı renkler tercih ederek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Benx güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan farklı şekil camlar sayesinde göz şeklinize en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Gözlüklerinizi her kullanımdan önce temizleme mendiliyle temizlemeniz önerilir. Hijyen açısından önemli olan bu nokta, gözlüklerin daha uzun ömürlü kullanılmasına da olanak sağlar. Zedelenme ya da düşme gibi durumlardan koruma amaçlı Benx gözlük modellerinizi kutularında saklayabilirsiniz. Her modelin kendine özel üretilen gözlük kutusu mevcuttur. Bu sayede çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Benx güneş gözlüğü yorum ve beğeni oranlarına bakarak modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

Benx Güneş Gözlüğü Fiyatları

Benx Güneş Gözlüğü Fiyatları

Benx gözlük modellerinin fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunur. Bunların başında gözlük camları gelir. Bir gözlük modelinin fiyatı belirlenirken camının göz önünde bulundurulmasının sebebi, gözlüğün en önemli parçası olmasıdır. Bakış açısını ve görüş alanını etkileyen gözlük camlarının hammaddesi Benx gözlük fiyatlarında rol sahibidir. Kırılmaya ve çatlamaya karşı gösterdikleri ekstra dayanıklılık sebebiyle organik cam modelleri daha sık tercih edilir. Tüketiciye de avantaj sağlayan bu durum, fiyatlara direkt olarak etki eder. Benx gözlük modellerinin bazılarında camların üzerine ekstra filtreler koyulur. Bu filtreler fiyat skalasına doğrudan dokunan faktörler arasında yer alır. Ayrıca pek çok filtrenin aynı anda tek camda olduğu Benx gözlük modelleri mevcuttur. Bu tarz modeller kullanım açısından hem daha avantajlı hem de daha rahattır. İlgi ve istek oranı üretime büyük ölçüde etki eder. Bu nedenle yoğun olarak talep gören modellerin fiyatları da diğerlerine oranla daha farklı olarak belirlenir. Benx güneş gözlüğü fiyat skalası genel olarak her gelir düzeyi düşünülerek değerlendirilir. Alt gelir düzeyinden üst gelir düzeyine kadar her bütçeye hitap edebilme niteliğine sahiptir. Bu sayede tüketici kitlesi de oldukça geniştir. Gözlük araştırması yaparken bütçenizi ve istediğiniz tarzları belirlemek size karar verme aşamasında büyük kolaylık sağlar. Ayrıca istediğiniz ürünü daha kısa sürede bulmanıza olanak sunar. Benx gözlük modellerinin tamamının fiyat bilgisine ve görsellerine sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Modeller arasında kıyaslama yaparak kendinize uygun bir Benx gözlük modeli bulabilirsiniz. Her ortamda rahatça kullanabileceğiniz bu gözlükler ile her dönem dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.