GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Façonnable Güneş Gözlüğü

Ozon tabakasının her geçen gün incelmesiyle UV ışınlarının etkilerinin üzerimizde artması, üstelik kışın güneş ışınlarının kar ve yağmur dolayısıyla direkt ışınları gözümüze yansıtması göz sağlığınızın kışın dahi tehdit altında olduğunun bir göstergesidir. Güneş gözlüklerinin sadece yazın kullanılan bir aksesuar olarak değil, göz sağlığınız için yaz-kış kullanmanız gereken bir gereç olarak düşünmelisiniz. %100 UV koruması ile 400 şiddetine kadar olan ışınları bloke eden UV400 korumalı camlar tercih eden Façonnable gözlük şıklığınızı tamamlarken göz sağlığınızı da ihmal etmiyor.

Façonnable Güneş Gözlüklerinde Her Tipte Bir Cam Mevcut

Façonnable Güneş Gözlüklerinde Her Tipte Bir Cam Mevcut

Façonnable gözlük nasıl seçebilirim diye düşünüyorsanız, oldukça geniş çeşide sahip cam tiplerinden kendinize en uygununu bularak seçiminizi yapabilirsiniz. Mineral camlar en iyi görüntü kalitesi verirken kolay kolay kir ve toz tutmuyor. Organik camlarda ham madde olarak CR39 kullanılır. Mineral camlara göre daha hafiftir ve kırılmalara karşı daha dayanıklıdır. Organik camların kırılmalara karşı %100 dayanıklı olan çeşitleri de mevcuttur ki özellikle çocuk gözlüklerinde tercih edilir. Herhangi bir darbe ve kaza sonucu gözlük camının parçalanarak göze sıçramasına engel olur. Polikarbon camlar ise en dayanıklı cam tipidir. Hafifliği ve aşırı sağlamlığıyla günlük hayatta kullanımın yanı sıra spor, açık hava etkinlikleri kullanımında da oldukça idealdir. Polarize camlı Façonnable güneş gözlüğü modelleri ise özellikle su yansımalarını engeller. Bu sebeple su sporları yaparken tercih edilebilen camlardan biridir. Sürücüler için de yol üstünde bulunan su birikintilerinden gelen yansımayı engelleyip tehlikeli sayılabilecek durumlardan kurtardığı, net bir görüş sağladığı için polarize camlar önemli bir yere sahiptir. Aynalı camlar ise aynasız olan camlara göre ışığı çok daha fazla miktarda absorbe eder. Bu sayede dağda, kumda veya su sporlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir cam çeşididir.

Yüz Tipinize Göre Façonnable Güneş Gözlüğü Ekartman Çeşitleri

Yüz Tipinize Göre Façonnable Güneş Gözlüğü Ekartman Çeşitleri

Cam rengi ve çerçeve renginin yanı sıra gçzlük seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri olan ekartman, gözlük seçiminizde oldukça yüksek öneme sahiptir. Façonnable güneş gözlüğü kullananlar tarafından yapılan Façonnable güneş gözlüğü yorum kısımlarında sıklıkla karşınıza ekartman sayesinde bu gölüklerin daha ufak surat yapısına sahip olan kullanıcılara da hitap ettiği yorumlarını görebilirsiniz. Ekartman uzunluğu 40 ile 70 mm arasında mevcuttur. Küçük ve dar yüzlülerin 50 mm ve altı ekartmanlardaki gözlükler yüzlerine yakışacaktır. Orta büyüklükteki yüzlere 51-54 mm ekartman aralığındaki gözlükler uygunken; uzun yüzler 55 mm ve yukarısındaki ekartmanlara yönelmeliler. Sap uzunlukları da genelde 135 ile 145 mm arasında değişir. Sapların yanlardan düşer gibi yada kafanızı çok sıkarak açılmış gibi durmaması önemlidir. Kendinize uygun sap uzunluğunu sayfamızdan gözlüğün özelliklerine bakarak bulabilirsiniz. Eğer geniş bir yüz yapınız varsa, daha uzun saplı gözlükleri seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Herkese Göre Bir Façonnable Gözlük

Herkese Göre Bir Façonnable Gözlük

Façonnable gözlük modelleri köprü kısmında bulunan hareketli ve açılır-kapanır burunluklar sayesinde gözlüğünüz burnunuza rahatlıkla uyum sağlar. Ancak burun köprüsü uzunluğu özelliğini dikkate alarak genelde 15-22 mm arasında değişen uzunluklardan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Kemikli bir buruna sahipseniz, köprü uzunluğu daha geniş gözlükleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda anti-refle iç kaplama özelliğiyle bu ürünler gözlüğün arkasında oluşan yansımaların gözü rahatsız etmesini engeller ve yansımaları en aza indirger. Işık kaynaklarının etrafındaki parlamaları ve haleleri en aza indirger. Yeşil, kahverengi, siyah, füme ve diğer renklere sahip cam renklerinden özelliklerine göre bir seçim yapabilir, çerçeve renklerini kombinlerinize renk katmak için farklı renklere yönelebilirsiniz. Façonnable güneş gözlüğü fiyatları modeller arasında farklılık göstermektedir. Her türlü kullanıcının kendi tarzını yaratabilmesine yardımcı olan Façonabble uygun fiyatlı ürünleriyle yüksek performans göstermeye devam ediyor. Ayrıca sürekli değişim yapmamanız adına yüksek kalite malzemeler kullanılarak tasarlanan bu ürünler uzun yıllar kullanımınızı amaçlıyor. Façonnable gözlük yorum kısmını incelemek ve fiyatları öğrenmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.