GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Lacoste Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, gözleri güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan ve görüş alanını netleştiren bir aksesuardır. Ayrıca bir moda unsuru olarak da tercih edilen bu aksesuar, gözleri korumanın yanı sıra uyumlu ve şık bir tarz yakalamayı sağlıyor. Giyimi de tamamlayarak kişisel tarzları yansıtan gözlük modellerinin UV koruma özelliği bulunuyor. Ürünler çerçeve özellikleri, tasarım detayları, cam filtresi, cam rengi ve cam türü gibi yönlerden çeşitlilik gösteriyor. Lacoste gözlük hem erkek hem de kadın gözlük çeşitlerini şık, orijinal ve kaliteli seçeneklerle sunuyor. Modellerin tasarımları dönemin trendlerine uygun olarak bulunuyor. Çerçeve ve cam rengi ile kişisel zevklerin yansıtılmasını sağlayan gözlük modelleri karlı veya güneşli havalarda daha rahat bir görüş imkanı veriyor. Güneş gözlüğünü güvenli markalardan almak göz sağlığı ve kaliteli bir kullanım açısından büyük önem arz ediyor. Güneş gözlüğü seçiminde giyim tarzının yanı sıra göz ve yüz yapısını dikkate almak gerekiyor. Yüz tipine uygun büyüklük, çerçeve özellikleri ve tasarım detayları göz önünde bulundurularak ideal seçim yapılabiliyor. Cam renginin kişisel zevke ve giyim tarzına uygun olarak tercih edilmesi öneriliyor. Lacoste markası geniş ürün yelpazesi, özel, orijinal ve eşsiz tasarımları ile hem tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de göz sağlığınızı koruyabileceğiniz yüz ve göz tipinize uyumlu çeşitler sunuyor.

Lacoste Güneş Gözlüğü Şıklık ve Orijinallik Sunuyor

Lacoste Güneş Gözlüğü Şıklık ve Orijinallik Sunuyor

Güneş gözlüğü koruyucu özelliğinin yanı sıra şık seçenekleriyle bireysel tarzları da ifade etmesi yönüyle tercih ediliyor. Orijinal olması, güneş gözlüğünü tercih etmede en önemli nedenler arasında bulunuyor. Lacoste güneş gözlüğü göz sağlığını koruyan orijinallik ve her beğeniye uygun şık alternatifler sunuyor. Ürünlerin cam tasarımı, cam tipi, cam rengi, çerçeve tipi ve rengi gibi özellikleri belirlenerek kolayca seçim yapılabiliyor. Modellerin erkekler için olan seçenekleri genellikle kalın çerçeveli özelliklerde bulunuyor. Kadınlar için olan seçenekler ise genellikle unisex kategorisi ile bulunuyor ve tasarım özellikleri daha ince ve zarif detaylardan oluşuyor. Yuvarlak ve damla cam tasarımı bulunan modeller dönemin çok tercih edilen ürünleri arasında bulunuyor. Kemik çerçeveli kare tasarımlı gözlükler ise yine klasik ve çok sevilen modeller olarak biliniyor. Yüz tipi hafif yuvarlak olan kişiler tarafından köşeli ve geniş çerçeveli gözlükler öneriliyor. Kare yüz tipine sahip olanlar için ise oval ya da yuvarlak modeller dengeli ve şık bir görünüm için tavsiye ediliyor. Ürünlerin çerçeve rengi seçenekleri arasında siyah, yeşil, lacivert, gri, kahverengi, altın, mavi, bordo, füme, gümüş, pembe, beyaz, kırmızı, metal, mor, metalik, bakır, sarı, krem, turuncu bulunuyor. Geniş renk seçeneği sayesinde ten rengine ve genel giyim tarzına uygun bir model bulmak kolay hale geliyor. Modellerin cam rengi ise genellikle siyah, lacivert, yeşil, mor, mavi ve kahverengi tonlarında bulunuyor. Cam rengi tasarımsal bir özellik olarak ürünün görüntüsüne şık bir detay ekliyor. Bu açıdan ten rengine uyan cam ve çerçeve rengi tercih edilerek iyi bir görünüm yakalanabiliyor. Füme, mavi ve mor renkli cama sahip modeller bu dönem öne çıkan tasarımlar arasında bulunuyor. Lacoste güneş gözlüğü erkek modeller ağırlıklı olarak siyah, kahverengi, lacivert gibi tonlarda ürün çeşitlerini barındırıyor. Çerçevesi de genellikle kalın olan bu modeller kare şeklinde çeşitler se sunuyor. Kadın, erkek ve unisex modellerin kare, damla, dikdörtgen, geometrik, yuvarlak, oval, kelebek ve çekik şeklinde tasarlanmış cama sahip seçenekleri bulunuyor. Ayrıca çeşitli orijinal tasarımlar da ürün seçenekleri arasında bulunuyor.

Lacoste Güneş Gözlüğü ile İsabetli Bir Seçim

Lacoste Güneş Gözlüğü ile İsabetli Bir Seçim

Gözlük, güneşten koruma etkisinin yanı sıra bir aksesuar olduğu için seçiminde hem koruma hem de tasarım özellikleri ön planda oluyor. Lacoste polarize güneş gözlüğü modelleri güneşin zararlı etkilerine karşı üst düzey koruma sağlıyor. Bununla birlikte kaliteli ve şık tasarımları ile de ideal aksesuar özellikleri sunuyor. Böylece isabetli bir seçim yapabilmeniz için yalnızca stilinizi göz önünde bulundurmanız yeterli oluyor. Ayrıca erkekler, kadınlar ve çocuklar için tasarlanan şık ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Stilinize ve yüzünüze uygun bir modeli tercih ederek gözlerinizi korurken tarzınızı da daha iyi yansıtabilirsiniz. Yüz tipiniz yuvarlak ise kare, köşeli ve çekik modeller yüzünüzü dengeleyerek hoş bir görünüm sağlıyor. Oval yüz tipi için ise her türlü çerçeve ve cam tasarımı göz yapısı da göz önünde bulundurularak tercih edilebilir. Köşeli yüze sahip olanlar için ise oval, yuvarlak veya kare tasarımlı modellerin çerçevesi ince olan seçeneklerinin tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Göz yapısı yuvarlak ise çekik modeller ile daha farklı ve etkileyici bir görünüm elde edilebilir. Göz yapısının küçük olması ise küçük boyutlarda kare, damla, geometrik veya çekik tasarımlı gözlüklerin tercih edilmesi öneriliyor. Yüz yapısının uzun olması halinde kare ve kalın çerçeve modeller daha uygun oluyor. Güneş gözlüğü araç kullanırken, güneşli havada dışarıda zaman geçirirken ve karlı havalarda görüşü iyileştiriyor, gözleri koruyor. Hem aksesuar yönüyle hem de koruyucu özelliği ile güneş gözlüğü güneşli günlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Kombinleri tamamlayıcı özelliği ile giyiminize uygun bir gözlüğü de kullanarak şıklığınızı artırabilirsiniz. Ürünlerin orijinal olması göz sağlığının maksimum derecede korunmasını sağlıyor. Ayrıca imitasyon ürün kullanımı gözleri korumadığı gibi göz sağlığına da zarar veriyor. Lacoste güneş gözlüğü mıknatıslı modeller çerçevenin uç kısmında bulunan mıknatıs özelliği ile kullanılmadığı zaman boyuna takılabiliyor. Böylece bir yere bırakıp unutma, kaybetme veya düşürme gibi olumsuzluklar yaşanmamış oluyor. Güneş gözlüğü seçiminiz için fikir edinmek istiyorsanız sayfamıza göz atarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir ve sizin için ideal özellikler taşıyan bir modeli satın alabilirsiniz.

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Göz Sağlığınızı Koruyun

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Göz Sağlığınızı Koruyun

Güneş gözlüğü bir aksesuar olmanın dışında koruyucu özelliğe sahip bir eşyadır. Gözleri güneşin zararlı etkilerinden koruyan güneş gözlüğü güneş alerjisi olan veya hassas yapıda olan kişiler için de göz sağlıklarını korumaları amacıyla kullanmaları tavsiye ediliyor. Göz sağlığını korumada orijinal olan ve UV filtresine sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Lacoste güneş gözlüğü kadın erkek, unisex ve çocuk kategorilerinde orijinal ve kaliteli ürün çeşitleri içeriyor. Camın ve çerçevenin tasarımı, tipi, rengi gibi özellikler gözlüğün tarzını belirleyen unsurlar arasında bulunuyor. Gözlüğün yüz tipine ve giyim tarzına uyumu da bu unsurlardan etkileniyor. Severek kullanacağınız bir modeli seçerken göz yapınızı, yüz tipinizi ve giyim tarzınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Giyiminizde tercih ettiğiniz tarza ve renklere uygun bir modeli seçerek tarzınıza anlam kazandırabilir, şıklığınızı artırabilirsiniz. Günlük hayatta çoğunlukla spor giyim tercih ediyorsanız kemik, kemik metal ve plastik çerçeveli lacivert, mavi, kahverengi, füme, sarı, kırmızı, turuncu ve yeşil gibi renklerde ürün seçeneklerini kombinleriniz için kullanabilirsiniz. Klasik bir giyim tarzına sahipseniz siyah, beyaz, mavi ve lacivert renklerde cam ve çerçeve özelliği bulunan modelleri tercih edebilir ve tarzınızı vurgulayarak şıklığınızı artırabilirsiniz. Lacoste unisex güneş gözlüğü seçiminizi yaparken gözlüğün duruşunu etkileyen unsurlar arasında burun ve ekartman özellikleri dikkate almanız tavsiye ediliyor. Burun, köprü olarak da biliniyor ve iki camın arasında kalan kısmı ifade ediyor. 14 ile 24 mm ölçülerinde değişen bu değer, gözlüğün rahat kullanımını da etkiliyor. Burun ve göz yapısına uygun olarak seçim yapılması için bu değerin dikkate alınması gerekiyor. Ekartman ise gözlüğün genişliğini gösteren bir değer olarak gereken genişlikte bir modelin seçilmesi açısından önem arz ediyor. Ekartman değerine uygun bir tercih yapıldığında modelin yüze ve göz yapısına uygunluğu artıyor. Böylece iyi bir kullanım deneyimi ve şık görünüm elde edilebiliyor. Ekartman ve burun değerleri kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor ve ölçüm yapılarak bu değerlerin karşılaştırılması tavsiye ediyor. Ekartman değeri yüzünüzün ölçüsünden çok büyük veya çok küçük olan bir güneş gözlüğünü tercih etmemeniz öneriliyor.

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Güneş gözlüğü, şıklığı ortaya çıkaran bir aksesuar olarak giyimi tamamlamak için tercih ediliyor. Yüz tipine uygun bir şekilde ve giyim tarzı göz önünde bulundurularak bir gözlük seçimi yapıldığında kişisel tarzı ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Modellerin tarzında çerçeve ve cam tasarımları, renk kadar etkili unsurlar arasında bulunuyor. Lacoste lacivert güneş gözlüğü modelleri hem spor hem de klasik tarzda giyim tercihi olanlar tarafından kullanılabiliyor. Çerçevesi ince olan çeşitler daha klasik, kalın olanlar ise daha spor stiller için tercih edilebiliyor. Yüz tipine göre cam ve çerçeve özelliklerinin belirlenmesi ile ideal seçime bir adım daha yaklaşılabiliyor. Ekartman ve burun ölçüleri ile göz yapısı da gözlük seçiminde önemli kriterler arasında sayılıyor. Bu kriterlere dikkat ederek daha uygun bir model bulabilir, tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Ekartman ve burun ölçüsüne dikkat ederek burnunuza ve gözünüze en uygun modeli bulabilir ve baskı, ağırlık, kayma gibi olumsuzlukların yaşanmasını önleyebilirsiniz. Yüz tipine göre yapılacak seçimlerde köşeli, yuvarlak ve oval yüz tipine sahip kişilere farklı modeller öneriliyor. Köşeli ve uzun yüze sahip olan kişiler Kemik ve plastik çerçeve tipinde ve kalın çerçeveye sahip modelleri tercih ederek dengeyi yakalayabilirler. Ayrıca köşeli yüz tipi için Lacoste yuvarlak güneş gözlüğü de tercih edilebilir. Yuvarlak yüz tipindeki kişiler için ise köşeli veya çekik cam tasarımlı olan ürünler öneriliyor. Çerçevesiz tasarımlar da yuvarlak yüz tipleri için tavsiye edilen çeşitler arasında bulunuyor. Göz ile kaş arasında fazla aralık bulunmayan kişilerin yuvarlak ve geniş gözlükler yerine çerçevesiz, daha küçük ve zarif seçenekleri değerlendirmesi gerekiyor. Modellerin UV koruması bulunması ile güneş alerjisi gibi rahatsızlıkların artması engellenebiliyor. Böylece göz sağlığı da korunabiliyor. Ayrıca güneşten gelen ve etrafa yayılan ışık yansımalarını azaltan ürünler görüş alanının daha net görülmesini sağlıyor. Yeşil ve kahverengi renklerindeki cam modellerin dinlendirici özellikleri de bulunuyor. Karlı havalarda veya kar sporları esnasında kullanılmak üzere ise Lacoste aynalı güneş gözlüğü tercih edilebiliyor. Ayrıca bu amaçtaki kullanımlarda siyah ve lacivert renkli cam tasarımlar da öneriliyor.

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Kaliteyi Hissedin

Lacoste Güneş Gözlüğü ile Kaliteyi Hissedin

Güneş gözlüğü uzun süreli kullanımı beklenen bir aksesuar olduğu için orijinal ve dayanıklı olan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Bilinen ve sevilen markasıyla Lacoste kaliteyi hissedebileceğiniz dayanıklı ve uzun süreli kullanılan güneş gözlüğü modelleri sunuyor. Ayrıca orijinal ürün çeşitliliği ile göz sağlığı için güvenli ürünler bulunuyor. Erkek, kadın ve çocuklar için seçeneklere sahip modeller, renk ve tasarım açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Böylece her yüz tipi ve giyim tarzına uygun gözlük modelleri bulunabiliyor. Şık tasarımları ile Lacoste erkek güneş gözlüğü erkekler için en uygun modelleri barındırıyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı gözleri koruyan ürünler bir aksesuar olarak da sevilerek tercih ediliyor. Giyim tarzına uygun klasik, günlük ve spor tarzda kıyafetlerle şıklık ve uyum içinde kullanılabilecek çeşitler bulunuyor. Klasik modeller sade ve zarif detaylarıyla öne çıkıyor. Spor modeller kalın çerçeve özellikleri ile bulunuyor. Çerçeve tasarımları kemik, metal ve plastik olmak üzere dönemin moda stillerini yakalamak isteyenlere seçenekler sunuyor. Kahverengi, yeşil, mavi, turuncu, siyah, gri, füme, lacivert, kırmızı, mor, pembe, turuncu gibi birçok farklı renk skalasına sahip ürünler uyumlu ve tarz sahibi bir görünüm sağlıyorlar. Gözlük tercihinde dikkat edilmesi gerekenlerin en başında UV koruması ve yüz tipine uyum geliyor. Ayrıca ekartman ve burun ölçüleri de gözlüğün iyi oturması ve rahat kullanımı açısından değerlendirilmesi gereken kriterler arasında bulunuyor. Yüz tipinize göre bu ölçüler de değişiklik gösterebiliyor. Renk tercinde daha çok mavi, siyah, lacivert ve yeşil gibi renkler tercih edilse de giyim tarzı ve kişisel beğeniye uygun birçok seçenek bulunabiliyor. Çok beğenilen ürünler arasında Lacoste güneş gözlüğü mavi renk modeller, farklı çerçeve tasarımları ile stil açısından da ürün çeşitliliği barındırıyor. Kaliteli ve şık çeşitleri bulunan Lacoste güneş gözlüğü fiyatları ile de yüzleri gülümsetiyor. Bununla birlikte modele ve modelin özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Kaliteli güneş gözlüğü modelleri, fiyatları ve özellikleri ile ilgili bilgileri sayfamızı inceleyerek detaylarıyla bulabilirsiniz. Ayrıca kendiniz veya sevdikleriniz için uygun bulduğunuz bir modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Lacoste Güneş Gözlüğü Giyiminizin Tamamlayıcısı

Lacoste Güneş Gözlüğü Giyiminizin Tamamlayıcısı

Aksesuarlar, giyimin en dikkat çeken parçaları ve tamamlayıcıları olarak tercih ediliyor. Güneş gözlüğü, gözleri korumanın yanı sıra bir aksesuar olarak da stilinizi tamamlayacak özellikler barındırıyor. Çerçeve, cam ve detaylı tasarım özellikleri ile tarzınızı gösterebileceğiniz modelleri bulunuyor. Spor giyim tarzı için nispeten kalın tasarımlı çerçeve ve çok renkli detayları bulunan ürünler uygun olarak kullanılabiliyor. Klasik giyimde ise siyah, gri, mavi ve lacivert renkte ince çerçeve özelliklerine sahip ürünler daha çok tercih ediliyor. Lacoste güneş gözlüğü yeşil renk modellerin hem klasik hem de spor giyim için seçenekleri bulunuyor. Spor giyim için daha çok plastik veya kemik çerçeve tasarımları tercih ediliyor. Güneş gözlüğü araç kullanımında, kış sporlarında ve günlük hayatta göz kamaşmasını engelleyerek rahat görüş sağlıyor. Özellikle araç kullanımında görüş alanının güneşli havalarda bile daha net görülmesini sağlaması yönünden kazaların yaşanmaması için bir önlem olarak tercih edilebiliyor. Lacoste erkek gözlük modelleri şık tasarımlar ile orijinal ürün çeşitleri sunuyor. Sade ve klasik renklerin yanı sıra canlı renk seçenekleri ile enerjik stilinizi de yansıtabilirsiniz. Mıknatıs özellikli modeller ile gözlükleri çıkarmanız gerektiği durumlarda kaybetme, düşürme veya unutma gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Seçiminizi yaparken ekartman ve burun ölçülerine dikkat ederek daha uygun bir tercih yapabilirsiniz. Bu ölçüler sayesinde yüzünüze oturan, rahatsızlık vermeyen ve yüz tipinize uyum sağlayan gözlük modelini daha kolay bulabilirsiniz. Ekartman gözlük camının genişliğini ifade eden bir ölçüdür. Burun ise iki gözlük camının arasındaki mesafeyi yani burun kısmının ölçüsü anlamına geliyor. Lacoste kadın, erkek, çocuk ve unisex gözlük seçenekleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize en uygun modeli bulabileceğiniz ürün çeşitliliği sunuyor. Kare, dikdörtgen, geometrik, oval, damla ve kelebek cam tasarımları ile stilinize uygun modeli bulabilir, tarzınızı ve şıklığınızı vurgulayabilirsiniz. Birçok farklı cam tipi seçeneği ile de ürünlerin tasarımları dikkat çekici detaylar barındırıyor. Lacoste güneş gözlüğü yorumları orijinal ve kaliteli ürünlerin yüksek memnuniyet derecesini gözler önüne seriyor. Kullanıcılar hem kendileri hem de sevdikleri için Lacoste ürünlerini severek tercih ettiklerini ifade ediyorlar.