Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Barbekü & Izgara

için 475 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Elektrikli Barbekü ve Izgara

Piknik yapmak pek çok kullanıcının favori hafta sonu aktiviteleri arasında yer alır. Piknik yaparken pek çok kişi yanında yiyecek birkaç yemek götürür. Bazı kişiler ise yemeklerini piknik yaptığı alanda pişirip yemeyi tercih eder. Açık alanda rahatça keyif yapabilmek adına birbirinden faydalı mangal pişirme araçları çeşitli markalar tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu ürünlerden biri de elektrikli ızgara olarak ifade edilir. Çevreye verilen zararın en aza indirgenmesi amacı ile tasarlanan bu ürünler, kullanıcılar açısından konfor oranının yüksek olması sebebiyle tercih edilir. Elektrikle çalışması sayesinde kullanıcılarına büyük oranda kullanım kolaylığı sağlayan elektrikli ızgaralar birbirinden farklı modeller eşliğinde piyasaya sürülür. Bu sebeple mangal keyfi yapmaktan hoşlanan pek çok kullanıcı tercihini elektrikli ızgara çeşitlerinden yana kullanır. Kömürle çalışan diğer mangal yapma aletlerine nazaran çok daha konforlu olan bu ürünler, kullanıcıların duman ve kokuya maruz kalmasını büyük oranda engellemeyi başarır. Son derece kokusuz ve dumandan uzak bir mangal deneyimi yaşamayı arzu eden kullanıcılar, tercihlerini bu aletlerden yana kullanarak keyifli bir piknik geçirebilir. Yalnızca et pişirmekle sınırlı kalmayan elektrikli ızgara çeşitleri aynı zamanda çeşitli sebzelerin de pişmesini sağlar. Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde yer alan bu ürünleri satın alarak hem kendinize hem de sevdiklerinize birbirinden lezzetli sofralar hazırlayabilir, eşsiz bir piknik deneyimi gerçekleştirerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Elektrikli Barbekü ve Izgara

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Elektrikli Barbekü ve Izgara

Birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan çeşitli ızgara ve barbekü modelleri ile piknik gibi açık hava etkinlikleri düzenleyebilmek mümkün. Eğer bahçeniz ya da yemek yemeye uygun bir terasınız bulunuyorsa lezzetli mangallarınızı bu alanlarda da yapabilirsiniz. Elektrikli barbekü modelleri, kullanılacak alana ve yapılacak yemeğe göre çeşitli farklılıklar gösterir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan barbekü çeşitleri arasında kullanım amacına göre değişen ürünler yer alır. Bahçe, piknik, teras ve balkon gibi açık alanlara uyum sağlayan ve bu alanlarda kullanılması uygun olan ürünler, aynı zamanda farklı boyutlara sahiptir. Kapalı ve kapaksız gibi modellere ayrılan barbekü çeşitleri tercih ettiğiniz yerlere göre farklı özelliklerden meydana gelir. Eğer şişe takılmış ürünlerden meydana gelen bir mangal yapacaksanız tercihiniz bu amaca uygunluk gösteren kapalı barbekü çeşitlerinden yana olmalı. Kapaksız barbekü modellerinde ise şişe takılmaya gerek kalmadan arzu ettiğiniz pişme derecesine bağlı kalarak tavuk, ciğer, kırmızı et, balık, sosis ve sucuk gibi yiyecekleri gönül rahatlığıyla pişirebilirsiniz. Elektrikli barbekü mangal yapmak için son derece doğru bir tercih olarak ifade edilir. Hem çevreyi kirletmeyen hem de kullanım kolaylığı ve konfor sunma gibi bileşenlerden meydana gelen bu elektrikli barbekü çeşitleri, özellikle kalabalık grupların çoğu zaman tercih ettiği ürünlerden biri olarak bilinir. Pratik kullanım sunan bu ürünler, aynı zamanda modern bir tasarıma sahip olması sebebi ile pek çok kullanıcının dikkatini çeker. Modern dokunuşlara sahip olan barbekü çeşitlerine en doğru örnek olarak ızgara tipli barbeküler gösterilebilir. Aynı zamanda ayaklı ızgara barbeküler de modern ürünler arasında yer alır. Dışarıda kullanıma da son derece uygun olan bu ayaklı barbekü ızgaralar sayesinde aynı anda pek çok çeşit ürün pişirebilir, unutulmaz bir piknik keyfi yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ile kullanıcıların karşısına çıkan barbekü çeşitleri arasında çift taraflı, kapaklı, kapaksız ve tepsi olan modeller yer alır. Elektrikli olması sebebiyle ızgaralı barbeküler pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Eğer geniş bir alana sahip değilseniz ya da pikniğe gitmeyi tercih etmiyorsanız, teras ve balkonunuzda elektrikli ızgara barbekü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kömür ve gazla çalışmaması sebebi ile ürünler çevredeki kişileri ve sizleri duman ya da ateşe maruz bırakmaz. Bu sayede ürünlerinizi koku yapmadan pişirip servis etme ayrıcalığını elinizde tutabilirsiniz. Dilerseniz ızgara ardından keyifli bir kahve yudumlamak için kahve ve espresso makineleri modellerine bakabilirsiniz.

Kullanıcıların Tercihlerine Uygun Elektrikli Barbekü ve Izgara Çeşitleri

Kullanıcıların Tercihlerine Uygun Elektrikli Barbekü ve Izgara Çeşitleri

Kullanıcılar kendilerine en uygun elektrikli ızgara barbekü modelini seçerken çoğu zaman pişireceği yemeklere ve kullanım alanına dikkat eder. Küçük bir alanda, teras ya da balkon gibi yerlerde barbekü kullanmayı arzu eden kullanıcılar, tercihlerini küçük boyutlu ızgara modellerinden yana kullanmalıdır. Birbirinden farklı elektrikli ızgara ve barbekü modelleri arasında ev için kullanıma uygun olan alternatiflerin de yer aldığını söylemek mümkün. Bu sayede kullanıcılar, barbekü ya da elektrikli ızgara ile mangal keyfini yaşamak için açık alana çıkmak yerine evlerinde de bu keyfi yaşayabilir. Eğer kullanıcılar, farklı modellerden meydana gelen elektrikli ızgara ve barbekü çeşitlerini evde kullanmayı tercih edecekse küçük boyutlu ürünleri seçerek alanlarına uygun bir seçim yapmış olurlar. Ev içi kullanıma uygun olan elektrikli ızgara çeşitleri her türlü güvenlik testlerinden geçerek mangal sırasında meydana gelme ihtimali bulunan kazaların önüne geçilmesini amaçlar. Farklı pek çok modeli olan elektrikli ızgara alternatifleri, termostatlı seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunulur. Bazı barbekü çeşitleri kullanıma bağlı olarak aşırı ısınma gösterebilir. Bu tarz durumların yaşanmaması adına çeşitli elektrikli ızgara üreticileri ürünlerinde aşırı ısınma olayına karşı koruyucu önlemler alır. Pek çok ürün çeşidi olan barbekü modelleri arasında birbirinden farklı parça sayısından meydana gelmiş ürünler yer alır. Hızlı bir biçimde monte edilmesi mümkün olan bu ürünler çoğu zaman 2 ila 5 adet parçadan meydana gelerek kullanıcılarına eşsiz bir kullanım kolaylığı hizmeti sağlar. Pek çok kullanıcı mangal keyfini doyasıya yaşamak adına elektrikli barbekü ve ızgara çeşitlerine başvurur. Ürünü satın aldıktan sonra kolay temizlenip temizlenmediğini merak eder. Bazı barbekü ve elektrikli ızgara çeşitleri camlı modellerden meydana gelir. Camlı modellerden oluşan bu elektrikli barbekü ve ızgara alternatifleri, kolay yıkanabilir özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Cam kapaklarını ufak bir bezle silerek mangaldan geri kalan tüm bulaşıkları temizlemiş olursunuz. Ürünü satın alırken barbekünün üzerinde pişen yiyeceklerin yapışmaması da kullanıcılar için oldukça önemli bir kriterdir. Yiyeceklerin ürün üzerine çok yapışması hem temizlik hem de yeme açısından zorluk çıkarabilir. Bu sebeple kullanıcıların yapışmaz bir tabana sahip olan elektrikli barbekü ve ızgara modellerinden birini tercih etmesi gerekir. Kolay yıkanabilir bir barbekü modeli arayışı içinde olan kullanıcılar ise tercihlerini yıkanabilir plakalardan meydana gelen ürünlerden yana kullanabilir.

Birbirinden Kaliteli Modellerden Oluşan Elektrikli Barbekü ve Izgaralar

Birbirinden Kaliteli Modellerden Oluşan Elektrikli Barbekü ve Izgaralar

Pek çok kişi özellikle tatil zamanlarında mangal yapmayı arzu eder. Bu amaç doğrultusunda satın alınan elektrikli ızgara mangal yapabilmek adına son derece güçlü bir alternatif olarak ifade edilir. Izgara yapmak için tercih edilen bu ürünler ile günün her saati, arzu ettiğiniz zaman birbirinden lezzetli deniz ürünleri, kırmızı et, beyaz et ve çeşitli mevsim sebzelerini pişirebilirsiniz. Son derece keyifli saatler geçirmenize ortak olan elektrikli barbekü modelleri birbirinden farklı pek çok çeşide sahip olması ile bilinir. Dostlarınız, çocuklarınız, aileniz ya da diğer sevdiklerinizle kalabalık sofralar kurmanıza yardımcı olan bu ürünler apartman dairelerinde bile ızgara yapılmasına olanak tanıyor. Kalabalık ortamlarda koku ve duman oluşmasını engelleyen elektrikli barbekü çeşitleri bu bağlamda kullanıcılarına büyük oranda fayda sağlamaktadır. Dumansız ve kokudan uzak bir mangal keyfi yapmayı arzu eden tüm kullanıcılar tercihlerini elektrikli ızgara ve elektrikli barbekü çeşitlerinden yana kullanır. Kapaklı olarak da üretilen bu modeller ısıyı içeride hapsettiği için et ve sebzelerin piştikten sonra bile sıcak kalmasına olanak sağlar. Balkon, teras ve bahçe gibi ortamlara, site ve apartman yaşantısına bile uyum sağlayan elektrikli ızgara ve barbekü ürünleri, farklı tasarımları ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. Kolay saklanabilen bu cihaz sayesinde evinizde mangal keyfi yapabilmeniz oldukça mümkün. Aynı zamanda ergonomik olan modellerinin de bulunması sebebiyle ürünleri, son derece küçük bir alanda bile rahatça muhafaza edebilirsiniz. Rahat ve konforlu kullanım hizmeti sağlayan ürünler dumansız yemekler pişireceği için, pişirilen et ve sebze ürünlerinin son derece sağlıklı olmasına neden olur. Bu sayede koku ve dumandan olabildiğince uzak, birbirinden lezzetli ve sağlıklı yiyecekler yiyerek eşsiz bir mangal keyfi yaşayabilirsiniz. Farklı modellerden meydana gelen bu ürün grubunun kullanımının da son derece kolay olduğunu belirtmek mümkün. Çoğu elektrikli barbekü ve ızgara çeşidinde tek bir düğme bulunur. Bu düğmeyi çevirerek ısıyı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Cihaz içinde bulunan yemeklerin yeteri kadar piştiğini düşündüğünüz an düğmeyi sıfıra doğru çevirerek ürünü rahatça kapatabilirsiniz. Barbekü içinde yer alan tüm ürünleri aynı anda yemeyecekseniz ürünü fişten çekerek ya da ısı ayarını düşürerek uzun süre ızgara içinde sıcak ve taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ergonomik Özelliğe Sahip Olan Elektrikli Barbekü ve Izgara Alternatifleri

Ergonomik Özelliğe Sahip Olan Elektrikli Barbekü ve Izgara Alternatifleri

Kullanıcılar, ergonomik özelliğe sahip olan barbekü ızgaraların nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmak ister. Kolay kullanım hizmeti sunan elektrikli ızgara kullanımı ürünlerin modeline göre değişkenlik gösterir. Üründen etkili bir pişirme sonucu elde etmek isterseniz elektrikli ızgarayı düz bir zemine sabitlemenizde fayda var. Cihazın düğmesini çevirerek en yüksek ısıya getirmelisiniz. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra yedi ila on dakika arasında cihazı ısıtmanız gerekmektedir. Elektrikli ızgara ve barbekü çeşitlerinde hangi yiyeceğin kaç dakika pişeceği hakkında bilgilendirme işaretleri yer alır. O işaretlere bağlı kalarak pişirmeyi tercih ettiğiniz besini barbekünün içine yerleştirerek ızgaradan istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Yemek pişerken ürünün kapağını kapatarak etrafa kokunun gitmesini ve yağın bulaşmasını engellemeyi başarabilirsiniz. Yemeğin süresi dolduktan sonra ürün kapağını açıp pişme durumunu kontrol edebilirsiniz. Tüm işlemler gerçekleştikten sonra içi sulu, son derece lezzetli bir biçimde pişmiş çeşitli et ve sebzeleri büyük bir keyifle yiyebilirsiniz. Elektrikli ızgara kapaklı modelleri sayesinde yemekler pişerken etrafa rahatsız edici kokular yayılmadan mangal keyfi yapılması amaçlanır. Ayrıca kullanıcıların üzerine yağ ve su sıçramaması için kapaklı olan elektrikli ızgara modelleri tercih edilir. Malzeme kalitesi açısından da oldukça başarılı olan birbirinden farklı elektrikli ızgara markası, kullanım kolaylığı olan çeşitli ürünleri kullanıcılarla buluşturmayı hedefler. Kömür ve gaz ile çalışan diğer ürünlere nazaran son derece sağlıklı olan bu modelleri aynı zamanda her mevsim tercih edebilirsiniz.

Farklı Modellerde Elektrikli Barbekü ve Izgara

Farklı Modellerde Elektrikli Barbekü ve Izgara

Kullanıcılar için elektrikli barbekü ve ızgara satın alırken ürünün malzeme kalitesi de oldukça önemlidir. Pek çok elektrikli ızgara markası dayanıklı ürünler elde etmek amacıyla ızgaralarda paslanmaz çelik kullanmayı tercih etmiştir. Birbirinden farklı modellerden meydana gelen ürünler arasında üstü açık olan elektrikli ızgara çeşitleri de yer alır. Cihaz ile pişirmek istediğiniz besinler çoğu zaman daha az yağ çeker. Bu bağlamda elektrikli ızgara ve barbekü çeşitlerinin sağlıklı olduğunu söylemek mümkün olur. Lezzetinden ödün vermeden pişirilen ürünler, diğer pişirme yöntemleri ile kıyaslandığı zaman oldukça sağlıklı olarak ifade edilir. Yalnızca sebze ve et ürünleri pişirmek ile sınırlı kalmadan birbirinden farklı yiyecekleri bu ürünler üzerinde pişirebilirsiniz. Ayrıca çiğ olan yiyecekleri pişirmek yerine daha önceden pişirdiğiniz yiyecekleri ısıtmak adına ayaklı elektrikli barbekü çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sandviç ya da çeşitli çörekleri ısıtmak için bu ürünler oldukça avantajlıdır. Düşük enerji tüketimi sağlayan bu elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri bu noktada son derece çevre ve bütçe dostu olarak bilinir. Kullanıcılar, satın almayı arzu ettikleri barbekü ve elektrikli ızgara çeşitlerinin fiyat aralıkları hakkında da bilgi sahibi olmak ister. Elektrikli ızgara fiyatları kullanıcıların tercih edeceği modele göre farklılıklar gösterebilir. Cam kapaklı, kapaksız, tepsili ya da ayaklı barbekü ve ızgara çeşitleri birbirinden farklı fiyat aralığına sahiptir. Ürünün markası ve kaliteli malzemelerden üretilmesi de fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer etmendir. Son olarak, elektrikli ızgara ve barbekü çeşitlerinin boyutu da fiyatlandırma konusunda son derece etkilidir. Birbirinden keyifli mangal keyifleri yaşamak için siz de kendinize en uygun elektrikli barbekü ve ızgara modelini tercih edebilirsiniz.

Kolay İpuçları

  • Yağ bölmesinde birikip kuruyan yağları önce kazıyıp çöpe dökebilir, sonrasında da tepsiyi yağ çözücü bir ürünle hafif hafif temizleyebilirsiniz.
  • Tahta bir maşa veya spatula ile ızgaraya zarar vermeden yiyeceklerinizi ters yüz edebilirsiniz.
  • Damak zevkinize uyuyorsa yiyecekleri elektrikli ızgarada kuru baharatlar ile de pişirebilirsiniz (örneğin, et üstü kekik).

Bunlara Dikkat!

  • Elektrikli ızgara belli bir ısıya geldikten sonra ısınmayı durdurup soğuduktan sonra çalışmaya başladığı için kalın etleri dağlamak için uygun olmayabilir.
  • Elektrikli ızgaranın rezistans bölgesini kesinlikle yıkamayın ve her zaman sudan koruyun.
  • Elektrikli ızgaranın ızgara bölümüne yapışan yiyecekleri kesinlikle kazımayın, özellikle çatal bıçak gibi metal ürünler kullanmayın.

Elektrikli Izgara Nasıl Kullanılır ?

Pek çok kullanıcının elektrikli ızgara satın alırken merak ettiği konulardan biri de ürünü nasıl kullanması gerektiğidir. İlk olarak elektrikli ızgarada pişirmeyi arzu ettiğiniz yiyecekleri şişe takabilirsiniz. Şiş kullanmadan yiyecekleri pişirecekseniz eğer direkt olarak elektrikli ızgara teline yerleştirmeniz yeterli olur. Telin altında yer alan tepsiye biraz su eklemeniz gerekecektir. Bu noktada suyun miktarını 1 çay bardağı şeklinde hesaplamanız yeterli olacaktır. Eklemiş olduğunuz su, cihazın kapağını kapattığınız andan itibaren buharlaşmaya başlayacağı için içinde pişen yiyeceklerin hızlı bir biçimde pişmesini sağlayacaktır. Elektrikli ızgaranın içine yerleştirdiğiniz yiyeceklerin pişme süresini de ürünün üzerinde ifade edilen pişirme sürelerini dikkate alarak seçebilirsiniz.

Elektrikli Izgarada Neler Yapılır ?

Mangal keyfi yapmak isteyen kullanıcılar elektrikli ızgara üzerinde birbirinden farklı yiyecekler pişirir. Bu yiyeceklerin arasında çeşitli et ürünleri olarak balık, tavuk, kırmızı et, sucuk, sosis ve sakatat (ciğer, taşlık vb.) yer alır. Mantar, havuç, biber, patlıcan, domates, sarımsak ve soğan gibi sebzeler de elektrikli ızgarada rahatça pişirilebilen yiyecekler arasında yer alır. Ayrıca kullanıcıların daha önceden pişirmiş olduğu yiyecekler, elektrikli ızgara çeşitlerinde rahatça ısıtılarak tekrar sıcak haline gelir. Isıtılabilen yiyecekler arasında börek, sandviç gibi çeşitli hamur işleri örnek olarak gösterilebilir.

Elektrikli Izgara Nasıl Temizlenir?

Mangal keyfi gerçekleştikten sonra elektrikli ızgara çeşitlerinin temizlenmesi gerekir. Bu sebeple leke çıkarıcı çeşitli temizlik ürünleri tercih edilebilir. Mikro fiber bez ya da bir bulaşık süngeri yardımı ile leke çözücü temizlik ürünlerini karıştırarak elektrikli ızgarayı temizleyebilirsiniz. Çıkarılan plakaya sahip olan elektrikli ızgara modellerini arzu ederseniz bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.

Barbekü Nasıl Yapılır ?

Şömine şeklinde olan klasik modelli barbeküler son zamanlarda yerini elektrikli barbekü modellerine bırakıyor. Tuğladan yapılan bu ürünler, kullanıcıların günün her anı mangal keyfi yapmasına olanak tanıyor. Evinizin bahçesine de yapabileceğiniz bu ürün, daha az koku ve duman bırakması amacıyla elektrikli hale geçiş yapıyor. Bu elektrikli modellerde birbirinden çeşitli et ürünleri yapılabilir. Bu ürünler arasında çeşitli balıklar, tavuk eti, antrikot ya da pirzola gibi yiyecekler yer alır. Ayrıca ciğer, taşlık, böbrek gibi sakatat ürünleri de barbeküde pişirilmesi mümkün olan yiyecekler arasında yer alır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Tefal (29)
Sinbo (37)
Taner (74)
Gazella (30)
Arçelik (5)
Severin (9)
Fakir (6)
Cvs (58)
Mutsan (24)
Princess (15)
Premier (14)
Wmf (14)
Empero (11)
Akel (10)
Remta (8)
Himaksan (6)
Korkmaz (6)
Cloer (5)
Fritel (4)
Klarstein (4)
Lider (4)
Ariete (3)
Arnica (3)
Arzum (3)
Kumtel (3)
Mupa (3)
Rowenta (3)
Tuğra (3)
Apex (2)
Armia (2)
Bestron (2)
Cbtx (2)
Delonghi (2)
Domo (2)
Gülcan (2)
H. Koenig (2)
Luxell (2)
Tanq (2)
Tristar (2)
Unold (2)
Beko (1)
Breville (1)
Ekon (1)
Güven (1)
Harlem (1)
Hekaya (1)
Hiper (1)
Jata (1)
Karaca (1)
King (1)
Moulinex (1)
Prenses (1)
Profilo (1)
Solis (1)
Steba (1)
Tonze (1)
Uğur (1)
Vural (1)
Vural Eva (1)
(7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(104)
(68)
(55)
(46)
(40)
(30)
(18)
(16)
(12)
(11)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (75)
ve üzeri (83)
ve üzeri (83)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL