GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Annabella Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü denilince akla gelen markalardan biri olan Annabella, modern, kullanışlı ve kaliteli güneş gözlüğü üretir. Annabella güneş gözlüğü modelleri arasından yüz şeklinize uygun olan bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Dört mevsim boyunca göz sağlığınızı koruyan Annabella polarize güneş gözlüğü çeşitlerine göz atmak ve beğendiğiniz bir ürünü satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Annabella Güneş Gözlüğü ile Gözlerinizi Koruyun

Annabella Güneş Gözlüğü ile Gözlerinizi Koruyun

Güneş gözlüğü satın almak söz konusu olduğunda, yüz şeklinize uygun olan modeli seçmeniz önemli bir ayrıntıdır. Annabella güneş gözlüğü, bütün yüz şekillerine göre farklı ürün seçenekleri sunar. Modern çerçeve tasarımlarıyla da öne çıkan marka, her zevke uygun gözlükleriyle fark yaratır. Annabella kare gözlükler, yüz şeklinizin belirgin eğrileri ve daha az tanımlanmış açılarını dengede tutar. Yüzünüzü uzun, daha ince ve keskin göstermeye yardım eden bu ürünler, keskin açısal çizgileri vurgulamaktan kaçınır. Annabella oval gözlükler, kare yüz şekliniz için tercih edebileceğiniz ürün gruplarından biridir. Daha dengeli bir yüz görünümü sunmak için bu gözlükler, yüz hatlarınızın keskinliğini yuvarlar. Yüzünüz oval şekildeyse markanın spor tasarımlı gözlükleri arasından seçim yapmak, sizin için iyi bir tercih olacaktır. Simetrik özellikleri nötrleştiren spor gözlükler, yüzünüzün daha oval şekilde görünmesini destekler. Markanın kalın çerçeveli gözlükleri dikdörtgen yüz şekline sahip olan kullanıcılar için uygundur. Bu gözlükler, uzun bir yüz şekline daha geniş bir görünüm katar. Annabella ince çerçeveli gözlükler de elmacık kemikleri belirgin olanlar için doğru bir tercihtir. Annabella, renk bakımından da birçok seçenek sunar. Annabella güneş gözlüğü renkleri arasından tarzınıza uygun bir ürünü hemen bulabilirsiniz.

 Annabella Güneş Gözlüğü Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Annabella Güneş Gözlüğü Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Sağlığınızı her açıdan destekleyen Annabella gözlük, güneşin zararlı ışınlarından gözlerinizi koruduğu gibi cilt kanserine yakalanma ihtimalinizi düşürür. UV-A, UV-B ve UV-C ışınlarına karşı korumalı olarak geliştirilen bu gözlükler, radyasyondan etkilenmenizin de önüne geçer. Bununla birlikte ürünler, kornea iltihabı gibi ciddi rahatsızlıkları önleme kabiliyetine sahiptir. Hem unisex ve erkek gözlükler hem de Annabella bayan güneş gözlükleri CE belgelidir. Kalitenin önemli bir göstergesi olarak ürünler, AB standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Ürünlerin en önemli özelliği ise polarizasyon filtrelerine sahip olmalarıdır. Polarize gözlük camı, yoğun ışığa maruz kalma durumunda filtreleme yoluyla gözlerinizin zarar görmesini önler. Polarize gözlük, su, kar veya cam gibi yüzeylerin parlamasını azaltmak konusunda da ek fayda sunar. Bu özellik, araç kullananlar açısından da önemlidir. Annabella güneş gözlüğü kullananlar, etrafı daha net bir şekilde görür. Çizilmeye ve herhangi bir olası hasara karşı dirençli olan bu ürünler, uzun süreli kullanım vadeder. Dayanıklı ve kaliteli olmasının yanında çerçeve tasarımlarıyla da beğeni toplayan Annabella, her türlü istek ve beklentiyi karşılar.

 Annabella Güneş Gözlüğü Dört Mevsim Boyunca Koruma Sağlar

Annabella Güneş Gözlüğü Dört Mevsim Boyunca Koruma Sağlar

En prestijli gözlük markalarından biri olan Annabella, kadın ve erkekler için ürün tasarladığı gibi unisex modeller de üretir. Annabella koleksiyonu, özenle seçilmiş zengin renk paletine sahiptir. Stil, malzeme ve şeklin yanı sıra cam kalitesiyle de kullanıcılarını memnun eden Annabella, aradığınız standartlarda bir gözlük edinmenizi kolaylaştırır. Gri, mavi, siyah, yeşil, kırmızı veya kahverengi gibi renk tonlarından elde edilen gözlük camları, ışık iletimi konusunda da oldukça başarılıdır. Hangi renk gözlük camı seçtiğiniz fark etmeksizin, tüm ürünler çevreyi daha iyi görmenizi sağlar. Yüzde yüz UV korumasına sahip olan gözlükler, yüksek performans ve dayanıklılık sağlar. Annabella güneş gözlüğü yorum detayları incelendiği zaman, ürünlerin tam anlamıyla yüksek bir verimlilik sunduğu anlaşılır. Annabella gözlüklerin bir diğer önemli özelliği ise yatay ışığı direkt olarak engellemesidir. Aynı şekilde düz yüzey ışığı da yeniden yönlendirirken, parlama olmasını önler. Dağıtıcı filtreleri nedeniyle Annabella gözlükler, daha tutarlı ve pürüzsüz bir görüş sunar. Annabella güneş gözlüğü fiyatları ise ürünlerin modeline göre değişir.