Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Nbb
Adl
LTB
Wpr
Rmg
Bba
BMD
Kom
Ww
2As
Bgk
Lee
Yy
Zi
2Km
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Kol Tipi

Sezon

Desen

Bel Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Giyim & Aksesuar

için 300,267 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bağlamalı Bucket Şapka Siyah

  (54)
  502,37 TL SEPETTE 376,78 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO
  4

  3683 Basic T-Shirt-Beyaz

  (35)
  239,99 TL SEPETTE 215,99 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kadın Giyim & Aksesuar

Günümüzde kıyafet çeşitliliğin bu denli arttığı bir dönemde kadınlar kendilerine uygun kıyafetleri büyük bir özenle seçmektedirler. Kadın giyim kadınların günlük kullanımdan özel günlere kadar her mevsim ve her durumda giydikleri kıyafetlerin toplamıdır. Giyim kalitesi kadınlar için oldukça önemlidir. Karakterin dışa vurumu olarak görülen kıyafetler kadınlar tarafından özenle seçilmektedirler. Hayatın her anında örneğin işe, okula, spora veya davete giderken sevinçli günlerde giyim önemini korumaktadır. Hem ışıltılı ve göz alıcı, hem de sade ve şık bir giyimi tercih edenlere yönelik kadın giyim ürünleri mevcuttur. Günümüzde tekstil ve moda endüstrisinin teknolojiyle birlikte hızla ilerlemesi kadın giyiminde adeta bir devrim olarak görülmektedir. Kadınlar kendi beğenilerini yansıtan giyim ürünlerine kolaylıkla ulaşmaktadırlar. Gerek mevsim koşullarına gerek beğeniye bağlı olarak bu modellerde farklı renk ve desenlere sahip tişörtler, bluzlar, eşofmanlar, kot pantolonlar ve etekler yer almaktadır. Kendiniz için en uygun kombini kolaylıkla yapabileceğiniz bir alan olan casual giyim sizlere renk ve desen konusunda kısıtlamada bulunmaz. Özellikle farklı tonlardaki ve kesimlerdeki bluzlar hem yaz hem kışın sizlerin farkını ortaya koymasına yardım etmektedir.

Farklı Durumlara Uygun Kadın Giyim Modelleri

Farklı Durumlara Uygun Kadın Giyim Modelleri

Gerek günlük gerek resmi yaşamımızda giyimin önemi kadınlar tarafından bilinmektedir. Özellikle günümüzde birçok çeşit kıyafetin bulunduğunu göz önüne alırsak giyim kadınların kendini iyi ifade edebildiği alanlardan biri olarak görülebilir. Gerek mevsime uygun gerek kişinin zevk ve tercihleri doğrultusunda kendine uygun modeli seçmesi oldukça önemlidir. Moda olgusunun oldukça önemli olduğu şu dönemlerde kadınlar kendi giyim tarzlarını belirlerken kıyafet modellerini büyük bir dikkatle takip etmektedirler. Birçok giyim firması bu konuda kadınların zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendilerini daha fazla geliştirip tasarımcılarına bu doğrultuda çeşitli kıyafetler tasarlatmaktadırlar. Öncelikle alınan kıyafetin kesim tarzı, rengi veya üzerinizde nasıl durduğu sizin stilinizi belirlemenize oldukça yardımcı olacaktır. Kadın giyim resmi ortamlarda şık ve aynı zamanda otorite ifade etmek için tercih ettiğimiz modellerdendir. Özellikle iş dünyasındaki ve siyasetin içindeki kadınlar bu kıyafet tarzlarını sıklıkla tercih etmektedirler. Özellikle çalışılan yere bağlı olarak resmi giyim genel olarak içinde farklılık göstermektedir. Bir başka deyişle klasik kadın giyimi genel olarak koyu ve düz renklerin tercih edildiği ceket, kumaş pantolon veya düz pileli olmayan eteklerden oluşmaktadır. Bu kıyafet tarzı genel olarak etrafındakilere güven verme ve otoritesini etrafındakilere hissettirme üzerine kuruludur. Bu giyim modelini benimsemiş kadınlar sade ve şık aksesuarlarla giyimlerini tamamlayıp dikkatleri üzerlerine çekebilirler. Kadın causal giyim modelleri bizlerin günlük yaşamında hem ev hem dışarda tercih ettiğimiz kıyafetler bütünüdür. Bu kıyafet modelleri kadınlar için konforun sembolü olarak görülmektedir. Sizler de kadın giyim modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için kadın mont sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kadın Giyim Tarzları ile Hayatınıza Renk Katın

Kadın Giyim Tarzları ile Hayatınıza Renk Katın

Giyinmek aynı zamanda duruş ve kişiliğin bir yansıması olarak kabul edilmektedir. Kadın giyim tarzları her kesimden ve her yaştan kadının kendini özgürce ifade etmesi için oldukça önemli bir yere sahiptir. Modanın kadın giyim tarzındaki önemi yadsınamaz derecede büyüktür. Günümüzde her yaştan kadın modanın da etkisiyle kendi tarzlarını oluşturmaktadır. Gerek modern gerek eski tarzlar olsun bunların bir veya birkaçını tercih edebilir veya modaları birleştirerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kadın üst giyim modanın ve tarzın en sık yansıtıldığı giyim türü olarak öne çıkmaktadır. Bu türün içine dahil olan bluz, tişört ve gömlek modelleri sizlerin giyim tarzınızı belirlemenizde oldukça büyük yer edinmiştir. Bluzlar farklı desen ve renklerle birlikte her yıl gerek kesimi gerek renk ve boyutları ile bizlere geniş yelpazede seçenek sunmaktadırlar. Özellikle bluzlar üzerine işlenen desenler ve resimler bizlerin kişiliğini, zevklerini hayata karşı görüşlerimizi dahi belli etmemizde büyük rol oynamaktadır. Renk seçimi ise bizlerin karakterini ortaya koyarken dış dünyada etrafınızdakilere mesaj vermek için de kullanabilirsiniz. Giyim tarzları bazı yıllara damgasını vurmuştur. Örneğin altmışlı yılların renkli ve cıvıltılı ruhunu temsil eden hippi giyim tarzı dönemin gençleri tarafından tercih edilmiştir. Günümüzde de birçok genç kadın tarafından tercih edilen bu giyim tarzı renkliliğin ve doğadan esintilerin bir arada olduğu giyim tarzlarından biri olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda modanın doğrusal bir şekilde sürekli ileriye gitmediğini görecek olursak Retro giyim tarzı bunların başında gelmektedir. Genel olarak eski moda tarzlarının farklı kombinasyonları ile oluşturulmuş olan bu moda renkli elbiselerin, benekli kumaşların ve eskide kullanılan kıyafet tarzlarının yeniden yorumlanmış biçimidir. kadın yaz giyim yazın sıcaklığı ve canlılığı içinde tarzımızı en iyi belli ettiğimiz dönemlerin başında gelmektedirler. Bu dönemde genel olarak farklı renk ve kesimde elbiseler tercih ederken birçok kadın farklı şort modelleri ile tarzlarını ortaya koymaktadırlar.

Kadın Giyim Tesettür Modelleri

Kadın Giyim Tesettür Modelleri

Kadın giyimi her kadın tarafından dikkatle takip edilen konuların başında gelmektedir. Her yaştan kadın kendi tarzlarını yansıtabilecek kıyafetleri büyük bir özenle seçmektedirler. Tüm dünyada kadınların tesettür giyim ihtiyaçlarını karşılamak için birçok firma kadın giyim tesettür konusunda birçok farklı modelde kıyafetler tasarlamaktadırlar. Bu kıyafetlerin ortak özelliklerine baktığımızda vücut hatlarını belli etmeyen bol ve geniş kıyafet kesimleri tercih edilmektedir. Tesettür kadın giyimi her kesimden ve her yaştan kadın tarafından tercih edilmektedirler. Birçok kadın gerek günlük gerek dışarı kıyafet modellerini bu doğrultuda seçmektedirler. Kadın dış giyim tesettür olarak çok çeşitli pardösü ve tunik türleri vermektedir. Özellikle bol kesimli olan bu türdeki kıyafetler sizlerin vücut hatlarını belli etmeyerek rahat ve tesettüre uygun bir kıyafete sahip olacaksınız. Yazlık ve kışlık pardösü olarak ikiye ayrılan bu türlerde kıyafetlerin kumaşı oldukça önemlidir. Yazlık pardösülerde keten türü kumaşlar hem sizin sıcaktan bunalmanızı önleyecek hem de sizlerin rahat hareket etmenize olanak sağlayacaktır. Şal ve eşarp tesettür giyiminin en önemli parçalarından biri olarak görülmektedir. Giyeceğiniz kıyafetinizle uyumlu şal ve eşarp seçimi oldukça önemlidir. Kıyafetinizin eşarbınız veya şalınız ile uyumlu olması oldukça önemlidir. İpekten veya pamuktan yapılmış eşarp ve şal modelleri yazın sıcaktan koruduğu gibi kışın da sizi soğuktan korumaktadır. Düz renk ve modern çizgilerin oluşturduğu eşarplar her yaştan tesettürlü kadınlar tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Ayrıca yaş kriterinizi göz önünde bulundurarak sizler için en uygun olan eşarp ve şal seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Tunikler özellikle genç tesettürlüler tarafından sıklıkla tercih edilen kıyafetlerin başında gelmektedirler. Özellikle tunik ve altına giyilen bol pantolonlar sizlerin vücut hatlarını belli etmeyerek rahat bir kullanım elde edeceksiniz. Dilerseniz pijama sayfamızdan ev ve uyku giyim ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Kadın Aksesuar Kullanımı ile Şıklığınızı Tamamlayın

Kadın Aksesuar ile Şıklığınızı Tamamlayın

Giyimin yanı sıra şıklığının tamamlayıcısı olarak görülen aksesuarlar her dönemde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Kolyeden küpeye, atkıdan bereye, ayakkabıdan terliğe kadar sayısız aksesuar çeşitlerini hem günlük hayatımızda hem de iş ve resmi yaşamımızda kullanmaktayız. Her yaştan ve her kesimden kadının kendilerini ifade ederek farklarını ortaya koydukları kadın aksesuarları ile farkımızı ortaya koymaktayız. Günlük olarak giydiğiniz etek ve bluzu tamamlayıcı olarak seçtiğiniz aksesuarlar sizlerin hayatında kendinize ufak dokunuşlar yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kıyafetlerinizin altına seçeceğiniz ayakkabı hem kıyafetinize şık bir katkı sunacak hem de sizlerin özgüvenini arttıracaktır. Kadın aksesuar çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bazı aksesuarlarımız günlük yaşantının bir parçası konumuna gelmişken bazı aksesuarlar sadece özel günlerde kullanılmaktadır. Örneğin güneş gözlükleri yaz boyunca kadınların ayrılmaz parçalarından biri olurken yaz giyimimiz ile uyumlu olmalıdır. Abartılı bir güneş gözlüğü ile ne kadar hoş bir giyim yakalamışsanız dahi uyumunuzu bozabilirsiniz. Kış aylarında en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan atkı ve bere modelleri tüm kadınlar tarafından özenle seçilmektedirler. Farklı renk ve desenlerinin yanı sıra farklı dikim ve örgü teknikleri ile yapılmış olan atkı ve bereler kış giyim tarzlarınızın tamamlayıcısı olarak sizlerin fark yaratmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca kış aylarında sıklıkla tercih edilen eldivenler kadınlar için zarafetlerini tamamlayıcı aksesuarlar arasında görülmektedirler. Eldiven seçiminde dikkat edeceğiniz iki önemli kriter bulunmaktadır. İlk olarak eldivenin imal edildiği malzemeye karşı bir alerjiniz olup olmadığıdır. İkinci olarak bulunduğunuz ortama göre eldiveninizi seçmeniz gerekmektedir. Ağır davetlerde kadife eldiven gece giyiminiz ile şık bir görünüm oluştururken iş yerinizde yönetici konumundaysanız deri eldivenler sizin otoriter bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

Kadın Aksesuar Seçimi

Kadın Aksesuar Seçimi

Kadın aksesurarları kadınların kıyafetlerini tamamlayıcı olup; şık ve zarif bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Giyim tarzımıza uygun olan aksesuarı seçerken belirli kurallara ve tüyolara uyarak daha şık bir görünüme sahip olabiliriz. Kadın aksesuar seçimi birçok stilist ve modacı tarafından sıklıkla ele alınmaktadır. Sizler de giyim kombinlerinize uygun olan aksesuarı kolaylıkla seçebilirsiniz. İlk olarak giydiğimiz kıyafetin rengi ve desenine uygun olarak aksesuarımızı belirlemeliyiz. Özellikle günlük giyimlerimizde daha basit ve abartılı olmayan aksesuar veya takı çeşitleri sizlere daha konforlu ve sportif bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Giyim kombinlerimizin en önemli tamamlayıcılarından biri olan çantalar kıyafetlerimiz ile uyumlu olmalıdır. Günlük kıyafetlerimizde sade görünümlü bir çanta sizlere şık bir görünüm katarken özel günlerinizde özellikle nişan veya düğün gibi törenlerde ufak ve kıyafetinizle uyumlu parlak tarzda çantalar tercih edebilirsiniz. Kadın aksesuar seti kadınlar için uzun süre kullanabilecekleri farklı parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Kadınların günlük yaşamda veya özel günlerde ve davetlerde kullanabilecekleri farklı takı seti modelleri bulunmaktadır. Takı seti alırken kendi tarzınıza uygun bir seçim yapmanızın yanı sıra kaliteli imal edilmiş setleri tercih etmeniz önemlidir. Özellikle herhangi bir metale karşı alerjiniz varsa mutlaka seçim yaparken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Farklı moda akımlarını takip etmeyi seviyorsanız bu moda akımlarının giyimlerine uygun takıları kıyafetleriniz ile kombin etmeniz sizlere ışıltılı bir görünüm verecektir. Örneğin Retro giyim tarzında kıyafetlerden hoşlanıyorsanız kıyafetlerinizi tamamlamanız açısından çiçekli ve doğayı simgeleyen kolye ve küpe modellerini tercih edebilir; renkli bileklik ve ayakkabılar ile tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Kadın Giyimi Nasıl Olmalı?

Giyim hem günlük hem de özel günlerde en önemli verilen konulardan biri olarak görülmektedir. Özellikle kadınlar giyimlerine büyük ölçüde dikkat etmektedirler. Kadın giyimi nasıl olmalı sorusuna cevap olarak belirli kriterler bulunmaktadır. Öncelikle tercihin bulunulan yere uygunluğu oldukça önemlidir. Günlük yaşamda spor ve rahat bir giyim tercih ederken özel günlerde daha ışıltılı kıyafetler ortama uygun hale getirecektir. Ayrıca bulunulan konuma uygun giyinmek etrafa verilecek mesaj doğrultusunda yardımcı olacaktır. Örneğin resmi bir kurumda kumaş pantolon, deri mont ve ceket ortama uygun olmak durumundadır. Ayrıca beden ölçülerinin alınacak kıyafetlerdeki seçeneğe büyük etkisi bulunmaktadır.

Kadın Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

Kıyafetlerin tamamlayıcısı konumunda olan aksesuarlar kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Bazı aksesuarlar günlük olarak kullanıldığı gibi özel günlerde kullanılması gereken aksesuarlar vardır. Kemer, fular, atkı, bere en bilinen aksesuar çeşitleri arasındadır. Hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilen aksesuar kategorisine giren bu çeşitler kıyafetleriniz ile uyum içerisinde olmalıdır. Bazı aksesuarlar mevsimlik olarak kullanılmaktadır. Şemsiye, eldiven, kaşkol gibi ürünler bunlar arasında sayılabilir.

Kadın Giyim Türleri Nelerdir?

Farklı mekanlara, vücut tiplerine ve durumlarına göre birçok kadın giyim türü mevcuttur. Günlük giyimin dışında kalan kadın resmi giyim daha koyu renklerin ve düz kesimlerin yer aldığı kıyafetlerin genel toplamıdır ve genel olarak resmi kurumlarda görev yapan ve iş kadınları tarafından tercih edilmektedirler. Kadın büyük beden giyim geniş beden tiplerine sahip olan kadınlar tarafından tercih edilen bir giyim türüdür. Özellikle bol ve geniş kesimlerden oluşan bu kıyafetler kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadırlar. Kadın yaz giyim ise yaz mevsimine uygun kıyafetlerin daha çok sahil ve plajlarda giyilen mayo ve bikini tarzı kıyafetlerin oluşturduğu bir giyim türüdür. Kadın hamile giyim hamilelik boyunca kadınların rahat bir giyime sahip olmalarını hedefleyen bol ve ortopedik olarak imal edilen kıyafetlerden oluşmaktadır.

Kadın Giyim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Birçok giyim türünde olduğu gibi kadın giyiminde fiyatlar kıyafetlerin beden ölçüleri, işçiliği ve kumaş kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özel gün kıyafetleri günlük giyime göre daha farklı fiyatlara sahipken kumaşın kalitesi ve hangi kumaş oranının ne kadar kullanıldığı fiyatlar açısından değişkenlik göstermektedir.