Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bic
Mas
Zig
3M
Yy
Ww
Bk
Uni
Bba
2K
HP
2k
Ark
Std
Uhu
404
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Sıvı Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Tipi

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kırtasiye & Ofis

için 235,239 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kırtasiye ve Ofis

Kırtasiye ürünleri, insanın yaşamı boyunca sık sık karşılaştığı birtakım malzemelere karşılık gelir. Bir kırtasiye ürünleri listesi yapılır de başlıca öne çıktığı göze çarpan ürünler arasında defterler, kalemler, kitaplar, cetvel, dosya, pano ve cilt gibi araç gereçler yer alır. Bu araç gereçler temelde eğitim hayatına yönelik gibi düşünülür ancak okul yılları sonrasında da ömür boyu ihtiyaç duyulan ve işe yarayan araçlardır. Bu eşyaların görünümleri çeşit çeşit olabilir. Hangi tarz bir kırtasiye ürününün tercih edildiği ise çocuklarda yaşa bağlı olarak da değişim gösterebilir. Özellikle çocukluk dönemi için dikkat çekici renklerde, desenlerde kırtasiye malzemeleri alınır ise çocukların okula ve ders çalışmaya yönelik hevesi de perçinlenmiş olur. Bol desenli, resimli, farklı farklı şekillere sahip bir defter, ilk bakışta çocuğun ilgisini çeker ve defterle vakit geçirme, bir şeyler yazma isteğinin oluşmasına yol açar. Aynı zamanda okuma ve yazma alışkanlığının kazanılmasında da yaşamın bu ilk dönemlerinin belirleyici olduğu bilinir. Çocuğa ilgisini çeken kırtasiye malzemeleri alıp bu süreçte okumaya ve yazmaya, çizim konularına tutkun olmasına vesile olmak, çocuğun geleceğine yapılabilecek en büyük yatırımlar arasında kendini gösterir. Ergenlik dönemine gelindiğinde ise, artık öğrencilerin girmesi gereken pek çok önemli sınav vardır. Bu sınav dönemlerinde çalışma motivasyonunun artırılmasında da kırtasiye malzemeleri kuşkusuz önemli bir rol oynar. Genç öğrencinin ilgi alanlarına göre daha tutkulu ve disiplinli bir şekilde ders çalışmasına destek olacak kırtasiye malzemeleri edinilebilir. Görüldüğü gibi kırtasiye malzemeleri hem mutlu bir çocukluk hem de başarılı bir akademik kariyer adına kişiliğimizin temellerini atan öğeler arasında rahatlıkla sayılabilir. Ancak hayatlarımıza etki ettikleri süre zarfı bununla bitmez, sonrasında da bunların arasına kritik rol oynayan yeni objeler eklenir.

Değişmeyen İhtiyaç Ofis Malzemeleri

Değişmeyen İhtiyaç Ofis Malzemeleri

Artan yaş, değişen yaşam dönemleri ve hayatta alınan yollar doğrultusunda içinde bulunulan mekanlar ve en çok kullanımına başvurulan malzemeler şekillenir. Eğitim hayatı sonrası insanların gününün büyük kısmını geçirdiği okulların yerini, yavaş yavaş iş yerleri almaya başlar. Yirmili yaşların ortasından itibaren de yeni anılara, yaşantılara ve hayata dair koşturmalara ev sahipliği yapan yer, ofisler olur. Başarı ölçütleri, hedefler, atılmak istenen adımlar ve gelecek planlamaları artık eğitim sürecinin gerektirdiklerine bağlı olarak değil, iş yerinin şartlarına göre belirlenir. Örneğin, artık bir sınavda başarılı olup iyi bir okulu kazanmak için değil, çalışılan dalda fark yaratan bir çalışan olmaya çalışılıp terfi almak amacı ile çaba gösterilir. Bu durumda da yine bir çabalama ve masa başında vakit harcama süreci kişileri bekler ve yine burada da çalışmak için birtakım malzemelere ihtiyaç duyulur. Kuşkusuz çalışılan büro ofis malzemeleri seçiminde, hangi araç gereçlere gereksinim duyulacağının belirlenmesinde etkili olur. Bunun yanında çalışılan iş alanı da önemlidir. Artık pek çok iş bilgisayar ortamında halledilse dahi, birtakım manüel malzemeler hala çalışanların işlerini büyük oranda kolaylaştırmaya devam eder. Standart bir ofis için ortak ve yaygın olarak kullanılan malzemelere bir göz atılacak ise de karşımıza epey çeşitli ve kalabalık bir gerekli malzemeler listesi çıkar. Bunlar arasında a4 fotokopi kağıdı, farklı ebat ve genişlik düzeylerindeki klasör çeşitleri, otomatik kaşe mühürü, poşet dosyalar, ayaklı yazı tahtaları ve bilimsel hesap makineleri gibi temel araç gereçler yer alır. Bu araç gereçler iş alanı ne olursa olsun ya da ofis hangi büyüklükte, nasıl bir standartta bulunursa bulunsun her büroda kendini gösterir çünkü iletişim ve belge aktarımı her sektörde işleyiş için zorunlu olan adımlardır. Bunların yanında elektronik dizgi makineleri, elektronik hesap makinesi ve evrak imha edilmesini ve kağıt kesmeyi sağlayan makineler, öne çıkar. Bu aşamada da özellikle hesap makinelerinin ofislerde oldukça mühim bir yer kapladığının altını çizmek son derece isabetli olur.

Detaylı Olarak Ofis Masaüstü Malzemeleri

Detaylı Olarak Ofis Masaüstü Malzemeleri

Yukarıdaki listeye bakılacak olursa bir ofiste gereksinim duyulan pek çok temel araç gerecin bulunduğunun çıkarımı yapılır. Bu noktada listede yer alan birkaç temel araç gerece ayrıntıları ile değinmek fayda sağlar. Bu noktada da ilk olarak pek tabii hesap makineleri ile karşı karşıya gelinir. Pek çok ofisin muhasebe departmanının olmazsa olmaz araç ve gereçleri elbette ki hesap makineleridir. Normalde manuel bir şekilde gerçekleştirildiği ile karşılaşılan durumlara hesap makineleri ciddi bir çözüm getirmektedir. Oldukça pratik bir iş görme sürecine zemin hazırlayan niteliklerde bir ürün olduğunu ifade edilmesi de yerinde olur. Sağladığı pratik çalışma olanağı ile iş yerlerinde yapılma fırsatı bulunan büyük zaman tasarruflarına ortam hazırlayan bir makinedir. Normalde çok uzun vakitlere yayılabilme potansiyeli taşıyan işler, son derece kısa süreler zarfında tamamlanabilir. Pratikliğinin ardı sıra hesap makinelerinin kağıt tüketimine de net bir etkide bulunduğu ile karşı karşıya gelinir. Gelişen teknoloji doğrultusunda ortaya konmuş pek çok araç iş yerlerinde, okullarda ve bunun dışında pek çok alanda ihtiyaç duyulan kağıt miktarını ve günün sonunda harcanmış olan kağıt tüketimini net bir biçimde düşürmektedir. Bu tüketimin yansımaları açık şekilde gözlenebilmekte olan bir husus olarak kendini gösterir. Elbette ki söz konusu duruma zemin hazırlamakta olan tek araç ve gereç hesap makineleri değildir. Dijital optik okuma araçları, dijital telsiz telefon ve masa üstü video konferans gibi teknolojiler de iş yerlerindeki kağıt tüketimlerindeki düşüşe zemin hazırlayan diğer faktörler olarak sıralanabilir. Tüm bu araç ve gereçler, ofis malzemeleri masa seti kapsamına dahil edilebilecek iş görme araçlarıdır. Bir başka kritik araç gereç de fotokopi kağıtlarıdır. Bu kağıtlar, fotokopi makineleri ile işlem görürler. Söz konusu makineler; ofislerdeki her türlü yazılı belgenin çoğaltılma işleminde rol oynar. Fotokopi çekme hızı oldukça yüksektir ancak makine modellerine göre bu özellikleri farklılık gösterebilir. Bunun yanında kullanımı esnasında; kopyaların renkli olup olmaması da opsiyonel olarak ayarlanabilir ve de kopyalanan belgenin boyutu yine kullanıcısının tercihine bağlıdır. Elbette ki elde edilmiş olan bir fotokopinin kalitesi üzerinde işlem için kullanılan kağıdın kalitesi, son derece büyük önem arz eden bir etki sahibidir. Bu bağlamda tercih edilecek fotokopi kağıdının kaliteli ve de nitelikli bir biçimde ortaya konmuş olduğunu göz önünde bulundurmak son derece iyi ve de sonucunda memnun kalınmış olunan bir kullanım deneyimine kapı aralayabilir.

Daha Büyük Çaptaki Ofis Malzemeleri

Daha Büyük Çaptaki Ofis Malzemeleri

Genel olarak masa üstünde yer alan ofis malzemeleri incelendikten sonra, bir ofisi daha iyi anlayabilmek adına daha temel malzemelerini de irdelemek yarar sağlar. Kuşkusuz bunların büyük kısmını da ofis mobilyaları oluşturur. Öncelikli olarak da ofis masalarına değinmek yerinde olur. Diğer tüm ofis malzemeleri masa üzerine konumlanacağından, standart bir iş gününde kullanılacak tüm malzemeler gözden geçirilmelidir. Bu malzemelere uygun genişlik düzeyinde bir ofis masası tercih edilmelidir. Aynı zamanda çalışan kişi sayısını da gözetmek, daha konforlu çalışma süreçlerine zemin hazırlar. Bir diğer temel malzeme ise ofis koltukları ya da sandalyeleridir. Bu konuya dair şikayetler ile sık sık karşılaşılabilir. Hem konforsuz ofis koltukları ve sandalyeleri çalışırken alınan keyfi, isteği ve iş performansını ciddi oranda düşürür hem de ilerisi için ciddi sağlık sorunlarına da sebebiyet verebilme ihtimali taşır. Bu nedenle satın alımı sırasında ofis koltuklarının ve sandalyelerinin kaliteli olup olmadıklarını göz önünde bulundurmak büyük önem arz eden bir meseledir. Standart bir ofis ortamını oluşturan bir diğer eşya ise ofis dolaplarıdır. Bu dolaplar, depolama alanı hizmeti görür. Genel olarak stok kırtasiye malzemelerinin buralarda saklandığı gözlenir. Eğer doğru depolama dolapları tercih edilir ise daha temiz ve düzenli bir ofis görünümünün sağlanmasının yolu açılır. Bu dolaplar tercih edilirken boyutları üzerinde durulmalıdır. Dolapların yalnızca ofis araç ve gereçlerinin sığabileceği değil, çalışanların özel ihtiyaçlarını da yerleştirebileceği büyüklükte olmasına önem verilmelidir. Eşyaları sığdırmak söz konusu olduğunda ofis tipi askılıkların edinmesi de avantaj sağlayan bir durum yaratır. Bir diğer kritik malzeme grubu da toplantı malzemeleridir. Toplantı süreci, iş yerlerinin en kritik çalışma aşamalarını kapsar. Bu sebeple de toplantıların daha verimli geçmesi için birtakım malzemelerin edinilmesi fayda sağlar. Konuya dair örnek verilecek olur ise projeksiyon cihazı, projeksiyon aksesuarları ya da yazı tahtası toplantıda bir sunum yapılacak ise olmazsa olmaz cihazlar arasında yer alır. Mantar panolar da bu bağlamda işe yarar bir araçtır. Bununla birlikte bir iş yerinin daha profesyonel bir görünüm kazanabilmesi, ofisi ziyaret eden müşterilere karşı daha güven verici bir ambiyans oluşturulması amaçlanıyor ise edinilecek uygun bir araç vardır. Bu araç, masa isimlik adını alır. Kişinin yaptığı ya da şirkette yapılan işin kalitesini yansıtan ve bakıldığında görsel olarak akılda kalan araçlardır.

Ofis Malzemelerinde Kalite Neden Önemlidir?

Ofis Malzemelerinde Kalite Neden Önemlidir?

Hem ofis malzemeleri hem de kırtasiye malzemeleri iş ve okul yaşamında yer kaplayan alanlarda sıklıkla kullanımına başvurulan araçlardır. Birtakım malzemeler yalnızca eğitim araçlarına hizmet edebilir. Ya da tam tersi, bazı malzemelere ya da araç gereçlere eğitim alanında hiç ihtiyaç duyulmuyor olabilir. Örneğin, bir öğrencinin bireysel olarak faks makinesine ulaşma gerekliliği yoktur ve ders çalışma sürecinde ihtiyacı olmayan bir araçtır. Ancak aynı araç bir ofis ortamında işlerin yürüyebilmesi adına kritik bir önem taşıyabilir. Buna karşın yine bu araçlar ofislerin vazgeçilmez araçları arasında bulunabilir. Ancak kırtasiye ve ofis malzemelerinin ayrıldığı noktalar olmasına karşın benzerlikleri çok daha fazladır. Yani pek çok malzeme hem eğitim alanında hem de ofis ortamında kullanıcısına fayda sağlar. Örneğin pek çok insan bilgisayardan çalışsa dahi eş zamanlı olarak bir A4 kağıdının üzerine, işlerin daha eksiksiz yürümesi amacı ile birtakım noktaların altlarını çizerek notlar almayı tercih edebilir. Bu işlem için de ofiste çalışılsa dahi kalemlik, kalem, açacak ve silgi gibi araçlara gereksinim duyulur. Aynı zamanda iş hayatı boyunca çalışanlar, sık sık yeni dosyalar hazırlarlar ve bunlar üzerinden raporlamalar yapar. Eğer hazırlanan rapor online olarak değil de elden teslim edilecek ise, dosya içerisinde oluşturulan sıralamanın bozulmaması, işlerin sağlıklı yürüyebilmesi için elzemdir. Bu bağlamda yine kırtasiye malzemelerinden olan dosya, şeffaf dosya ya da klasörler tercih edilerek raporların oluşturulan düzen doğrultusunda muhafaza edilmesi sağlanmış olur. İşlerin sağlığı açısından böylesine önemli olan ofis kırtasiye malzemelerinin de kaliteli modellerinin tercih edilmesi avantaj sağlar. Bununla birlikte pek çok sorunun da önüne geçer. Örneğin raporlama sırasında kullanılacak dosyanın sağlam bir biçimde yapılması, raporların düzeninin bozulmaması ya da kağıtların zarar görmemesi için mühimdir. Bunun dışında dikkate değer bir diğer nokta da mürekkep kalitesi olabilir. Kullanılan mürekkebin yayılarak etrafa bulaşmaması, hazırlanan dosyaya zarar vermemesi göz önüne alınmalıdır, aksi takdirde iş hayatında istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmak olasıdır.

Ofis Kırtasiye Araç Gereci Neye Göre Seçilmelidir?

Ofis Kırtasiye Araç Gereci Neye Göre Seçilmelidir?

Hem iş hayatı için, hem de eğitim hayatı adına kullanılacak malzemelerin seçiminde pek çok incelikli nokta kendine yer bulur. Tüm bu inceliklerinin yanında bu araç gereçler, kendi içlerinde farklılaşır ve çeşit çeşit modellerde ortaya konur. Modeller, ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, sahip olduğu renk ve desenler, sade ya da göz alıcı oluşu ve performans seviyesi gibi konularda ayrışır. İş deneyimlerini daha sorunsuz bir hale getirmek isteyen ofis çalışanları ya da ders çalışma motivasyonlarını artırmayı hedefleyen öğrenciler, bu modeller arasından arayışlarına uygun olanları seçer. Kullanılan ürünlerin fonksiyonel ve kalitesinin yanı sıra estetik olması da birçok kullanıcı için çok önemlidir. Bu ürünler evde ve ofiste görünür olacağı için kullanacak kişinin zevkine uygun olması kişinin çalışma modunu yükseltecektir. Bazı durumlarda kişi kendisi için değil de örneğin yeni bir okula başlayan herhangi bir tanıdığı, ya da yeni bir işe giren bir arkadaşı için konsept dahilinde hediye arayışına girebilir. Bu noktada da birtakım kırtasiye ve ofis malzemeleri hediyelik eşya kategorisine uygun biçimde, çeşit çeşit modeller ile alıcısını bekliyor durumdadır. Ofiste bir ürüne ihtiyacı olan tanıdığınız biri için hediye olarak ofis malzemesi almanız hayat kurtarıcı olabilir. Tüm bunlara bağlı olarak da kırtasiye ürünleri fiyatları ve ofis malzemeleri fiyatları, modelleri arasında farklılık gösterir. Tüm bunların dışında her ne kadar gelişen teknoloji ve bilgisayarın hayatlarımıza daha da yerleşmesi ile tüketimi azalsa da kağıtlar hala ofislerde kullanımı ile yoğun şekilde karşılaşılan materyallerden. Bu hususta kullanılan kağıtların geri dönüşüme gönderilmesine dikkat etmek önem arz eder. Geri dönüşüm sisteminin ofis ortamında tam olarak oturması için de her çalışanın yakınlarına konumlandırılacak ve kolayca ulaşabilecekleri atık kağıt kutuları bırakılabilir. Bu bağlamda atık kağıt kutuları, yine bir ofisin olmazsa olmaz eşyaları arasındadır. Bu araç hem çevre için hem de iş yeri temizliği adına büyük rol üstlenir. Kırtasiye ve ofis araç gereçleri konusuna ve modellerine dair daha detaylı incelemeler yapmak istiyor iseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kırtasiye Ürünleri Neler?

Çanta, kağıt, makas, kalem, silgi, açacak, kalemlik, defter, şeffaf dosya, klasör, zımba, boya kalemi, bant, cilt ve tutkal gibi aletler kırtasiye ürünleri sınıfına girebilir.

Ofis Gereçleri Nelerdir?

Ofis gereçleri arasında kalem, fotokopi kağıdı, dosya ya da klasör gibi kırtasiye ürünleri ofis gereçleri arasında kendine yer bulur.

Ofis Gereçleri Nasıl Seçilir?

Bir ofis dizayn edilirken öncelikle masa, ofis koltuğu, ofis dolabı gibi temel eşyalar alınır. Sonrasında ise mutlak surette bilgisayarlar tesis edilmelidir. Bunun ardından şirketin çalışma alanının yarattığı ihtiyaçlara göre performansı yüksek, kaliteli parçalardan yapılmış ve kullanıcı dostu ürünler tercih edilebilir.

Ofis Gereçleri Nasıl Kurulur?

Ofis gereçleri arasından, eğer elektronik cihazların kurulumu gerçekleştirilecek ise bu konuda uzmanlaşmış profesyonel bir teknik servisten yardım alınarak işlem tamamlanabilir.