TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Prada, Güneş Gözlüğü

için 442 sonuç bulundu.
Cam Tasarımı seçiniz

Prada Güneş Gözlüğü

Prada, İtalyan kültürü ve geleneğini tüm dünyaya tanıtan bir markadır. Lüks eşyalar üzerinde yoğunlaşan ve modayı yakından takip eden marka, tanınırlığını günden güne artırmaktadır. Prada güneş gözlüğü alanında özgün detaylara ve yeni trendlere fazlasıyla dikkat etmektedir. Bu anlayışla tasarladığı güneş gözlükleri, zarafet ve şıklıktan ödün vermemektedir. Prada güneş gözlüğü modelleri aynı zamanda, lüks spor dünyasından ilham alan sofistike bir tarza sahiptir. Prada güneş gözlüğü erkek ve bayanlar için tasarladığı güneş gözlükleri ile yediden yetmişe herkesin beğenisine sunulmaktadır. Prada güneş gözlüğü fiyatları ise sayfamızda bulunmakta olan ürünlerin alt kısmında yer almaktadır. Bayanlar ve erkekler bu modeller arasından zevklerine ve beklentilerine uyan modelleri seçebilmektedir.

Prada Güneş Gözlüğü ile Yıllara Meydan Okuyan Şık Tasarımlar

Prada Güneş Gözlüğü ile Yıllara Meydan Okuyan Şık Tasarımlar

İtalya’nın Milano kentinde doğup büyüyen dünya markası Prada, Mario Prada tarafından 1913 yılında kurulmuştur. Bayanlar ve erkekler için lüks kıyafet ve aksesuar alanında öne çıkan Prada güneş gözlüğü modelleri ile de dikkat çekmektedir. Prada bayan güneş gözlüğü modelleri çeşitlilik açısından oldukça zengindir. Geniş bir ürün ve renk yelpazesi söz konusudur. Herkesin zevkine hitap edecek cam ve çerçeve şekilleri mevcuttur. Kelebek, oval, yuvarlak ince dikdörtgen ve üçgen şekle sahip çerçeveler fazlasıyla dikkat çekmektedir. Prada güneş gözlüğü bayan kullanıcılar için tasarladığı çerçeve şekillerini, lens renkleri ve özgün desenler ile buluşturmaktadır. Cat-eye olarak adlandırılan çerçeve, Prada’nın özgün yorumu ile bambaşka bir şekil almaktadır. Bazı modeller çift renk çalışılmıştır. İnce çerçeve ve geniş bir lens ile de zarif bir uyum yakalamaktadır. Prada aynalı güneş gözlüğü de öne çıkan bir diğer modeldir ve hem bayanlar hem de erkekler için tasarlanmaktadır. İkonik tarza sahip ve çerçeve yanlarından alev çıkan şekilli modelleri de bulunmaktadır. Tercihe göre bayanlar, bu modelleri de seçebilmektedir. Prada erkek güneş gözlüğü modelleri ise damla başta olmak üzere, köşeli ve oval çerçeveleri ile öne çıkmaktadır. Yarım çerçeveli güneş gözlükleri de erkekler tarafından çok tercih edilmektedir. Ama erkek güneş gözlükleri arasında dikkat çeken detaylardan biri metal çift köprüdür. Hemen hemen her modelde kendine yer bulmuş detayın modası yıllara meydan okumaktadır. Güneş gözlüğü Prada olan bayan ve erkekler, modası geçmeyen modelleri uzun süre kullanabilmektedir. Prada erkek güneş gözlüğü modelleri köşeli ve kare olmak üzere birçok özgün tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Pek karşımıza çıkmayan modelleri bu kategoride bulmak mümkündür. Örneğin Prada’nın özel olarak ürettiği kayak gözlükleri gibi. Special Edition olarak geçen modeller üstün bir teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji sayesinde kayak sporu ile ilgilenenlere kaliteli ve açık bir görüş sağlamaktadır. Prada güneş gözlüğü fiyatları ait olduğu koleksiyon, çerçeve modeli, cam türü, şekli ve iç detaylara göre değişkenlik göstermektedir. Bayanlar ve erkekler ihtiyaç ve beklentiyi karşılayan modelleri sayfamızda yer alan çeşitler arasından seçebilmektedir.

Prada Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prada Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prada modayı yakından takip ettiğini ürettiği her modelde vurgulamaktadır. Marka, herkesin severek kullandığı modelleri kendine özgü bir tarzda yorumlayarak, Prada güneş gözlüğü adı altında sunmaktadır. Bu estetik tasarımın yanı sıra Prada, ürünlerini üstün teknoloji ile donatmaktadır. Prada güneş gözlüğü kadın ve erkek kullanıcılar ürettiği modeller ile göz sağılığını ön planda tutmaktadır. Çünkü kullanılan güneş gözlüğü, kişinin göz sağlığını doğrudan etkilemektedir. Prada kadın güneş gözlüğü modelleri gözü, güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı yüzde 100’e kadar korumaktadır. Erkek modeller de aynı şekilde. İtalya’da üretimi gerçekleştirilen modeller, göze gelen zararlı ışınları lensler sayesinde emmektedir. Göz ve gökyüzü arasında tampon görevi gören güneş gözlükleri, Prada polarize güneş gözlüğü olarak adlandırılmaktadır. Polarize lenslere sahip güneş gözlükleri tercih edilmesi gereken modeller arasında yer almaktadır. Açık havada sıkça vakit geçiren kişiler polarize lensli gözlükler kullanmaktadır. Çünkü ışık, yeryüzünde her yöne yayılmaktadır. Eğer düz bir yere denk gelirse yansıma yapma eğiliminde olmaktadır. Yansıyan ışık kişiler için tehlikeli olabilmektedir. Görünürlüğü azaltabilmektedir. Polarize lenslere sahip güneş gözlükleri, bu tür yoğun yansıyan ışığı engelleyen ve parlamayı azaltan özel bir filtre içermektedir. Prada sport güneş gözlüğü çeşitleri arasında yer alan kayak gözlükleri polarize lenslere sahiptir. Kar yüzeyinden yansıyan ışıklar görüşü etkileyerek riskli durumlara yol açabilmektedir. Prada erkek güneş gözlüğü fiyatları bu cam türüne göre değişebilmektedir. Aslında Prada güneş gözlüğü fiyatları erkek ve bayanlar için de değişkenlik göstermektedir. Bir kadın ile erkeğin kullanabileceği tasarım çoğu zaman aynı olmamaktadır. Her modelin kendine özgü bir iç detayı ve tarzı vardır. İtalyan stili ile birleşen şık tasarımlar yediden yetmişe herkesin beğenisine sunulmaktadır. Prada güneş gözlüğü modelleri, iki lens arasında yer alan burun yastıkları ile kullanıcılara konfor sağlamaktadır. Burun yastıkları yüzde yara ve ize sebep olmamaktadır. Burun yastıkları ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Burun tiplerine kısa zamanda uyum sağlayarak kullanıcıların cildine dost olmaktadır. Materyal açısından cilde dost birinci sınıf malzemeler kullanan Prada, tam da bu noktada kalitesi ile öne çıkmaktadır. Yüze ağırlık yapmayan hafif ve ince çerçeveli güneş gözlükleri de dikkat çekmektedir.

Prada Güneş Gözlüğü ve Yüz Şekline Uyumluluğu

Prada Güneş Gözlüğü ve Yüz Şekline Uyumluluğu

Kare yüz tipine sahip bir bayan ve erkek aynı güneş gözlüğünü kullanamayabilir.  Yüz tipine göre güneş gözlüğü seçmek oldukça önemlidir. Uzun süre ve konforlu bir kullanım için gereklidir. Prada güneş gözlüğü bayan ve erkek kullanıcılar için, her yüz tipine uyumlu çerçevelere sahiptir. Burada önemli olan nokta hangi Prada güneş gözlüğü modelinin hangi yüz tipine uyum sağladığıdır. Örneğin oval yüz tipine sahip bir bayan geniş elmacık kemiklerine sahiptir. Bu yüzden köşeli, damla ve dikdörtgen çerçeve tiplerine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Prada bayan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan sivri uçlu birçok çeşit oval yüz tipine uyum sağlamaktadır. Oval yüz tipine sahip erkekler de köşeli modelleri seçebilir, fakat yarım çerçeveli olan tasarımlar erkek yüzlerine daha az uyum sağlamaktadır. Prada erkek güneş gözlüğü modelleri arasında bulunan dikdörtgen ve ince detaylı tasarımlar oval yüzlü erkekler tarafından tercih edilmektedir. Bir diğer yaygın yüz şekli de karedir. Bu yüz tipinin favori modeli yuvarlak çerçevedir. Yuvarlak, elips ve yumuşak dönüşlü çerçeveler kare yüze fazlasıyla uyum sağlamaktadır. Prada güneş gözlüğü erkek ve bayan modelleri arasında sıkça görülen yuvarlak çerçeve, ince metal detaylar ile daha göz alıcı hale gelmektedir. Üçgen bir yüze sahipseniz göz kısmında yuvarlak ama dışa doğru sivrilen modelleri seçebilirsiniz. Prada güneş gözlüğü modelleri arasında kelebek olarak adlandırılan cam şekli, kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Pilot ve damla olarak adlandırılan çerçeve tipi de yuvarlak yüz şekline yakışmaktadır. Üçgen, yani çene kısmına doğru daralan bir yüz yapısına sahipseniz pilot model size yararlı olmayacaktır. Güneş gözlüğü Prada olan bayan ve erkekler marka bünyesinde yer alan modeller arasından yüze uygun olanını seçebilmektedir. Prada sport güneş gözlüğü olarak da adlandırılan sportif modelleri de günlük hayatına kolayca adapte edebilmektedir. Hem günlük hem şık bir tarza sahip güneş gözlüğü, her açıdan kullanıcının gününü kurtaracaktır.

Arama Kriterleriniz

Prada
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

40 Milion (170)
Adidas (43)
Aedoll (5)
Aerowatch (87)
Affair (28)
Agatha (3)
Air Force (175)
Airforce (35)
Aksesuarix (58)
Albedo (9)
Alessi (3)
Almera (98)
Alpino (25)
Ameyewear (51)
Ana Hickmann (205)
Andy Wolf (8)
Angel Eyes (169)
Angels (22)
Ann Taylor (44)
Anna Bella (10)
Annabella (208)
Aramis (20)
Armani (2)
Aston Martin (386)
Avon (11)
Azir Miza (147)
Baby Banz (43)
Baendit (95)
Balmain (55)
Banz (14)
Barbie (50)
Bellagio (2)
Belletti (450)
Belmond (345)
Benetton (141)
Benissimo (9)
BENIX (8)
Benx (1017)
Betty Boop (24)
Bianco (24)
Bigotti (12)
Black (24)
Blackfin (7)
Blancia (79)
Blue Black (23)
Bluebay (3)
Bluemod (23)
Bolon (33)
Bonalodi (4)
Bottegaro (5)
Boucheron (18)
BREMS (30)
BROOKLYN (13)
Bu Farklı (72)
Bulget (69)
Burberry (352)
Burlington (15)
Bvlgari (242)
By Nini (141)
Byblos (11)
C-LINE (2)
CABRIO (18)
Calvin Klein (225)
CARAT (39)
Carlos Pien (133)
Carren (5)
Carrera (994)
Cars (31)
Cartier (120)
Carven (30)
Celebrity (5)
Celine (32)
Cerruti (73)
Chanel (2)
Chavin (2)
Chloe (113)
Chocolate (369)
Chopard (238)
Cisse (270)
Claes (27)
Clariss (134)
Club Zen (21)
Cobbelti (16)
Converse (2)
COOL (37)
Cute Cat (15)
D&G (27)
D/g (50)
Dakota (5)
Daks (6)
Daniel Klein (1315)
Davidoff (5)
DB Dizayn (2)
DBYD (47)
De Valentini (350)
Despada (1274)
Dexter (47)
Di Caprio (10)
Di&Si (38)
Diesel (420)
Dior (99)
Dior Homme (29)
Disney (2)
Dita (26)
Diverso (26)
(3527)
(7)
DKNY (2)
DP69 (111)
Dsquared (29)
DSquared2 (32)
Dunlop (147)
Eagle Eyes (36)
EDL Paris (11)
Edox (3)
Ejoya (2)
Elegance (311)
Elle (8)
Ellesse (30)
Emilio Pucci (227)
Enox (234)
Escada (33)
Escalade (118)
Esprit (83)
Essedue (28)
Etro (4)
Exelance (3)
Exelıne (321)
Exess (963)
Exqudo (10)
Extoll (75)
Eyepetizer (197)
Fashiontv (3)
Favori (9)
Façonnable (168)
Fellini (10)
Fendi (760)
Ferfarini (144)
Ferrari (3)
Ferrucci (26)
Fila (104)
Flair (32)
Flannel (56)
Fleye (46)
Flirt (29)
Flott (133)
Fossil (65)
Frozen (23)
Furla (5)
G-Star Raw (72)
G.Dano (88)
Gabbiano (2)
Gant (139)
Garbino (10)
GC Design (5)
Genny (14)
Gf Ferre (36)
Gio Mikli (6)
Gioferrari (95)
Givenchy (185)
Glitz (4)
Graff (21)
Gucci (670)
Guess (1299)
Gusto (7)
Gyesse (21)
Hane14 (370)
Havaianas (5)
Hawk (3182)
Heritage (4)
Hermossa (487)
Hery Club (3)
Hickmann (28)
Hills (48)
Hogan (12)
Hot Wheels (29)
Hugo Boss (213)
Hummel (207)
ic Berlin (31)
İgor (47)
INESTA (43)
INESTA + (40)
İnfiniti (164)
Infiniti (116)
INSTYLE (7)
İnvictus (13)
İsve (67)
Jaguar (4)
Jimmy Choo (310)
Joop (4)
JULIANO (347)
JWL (24)
Kaizer (14)
Kamm (79)
Kapin (14)
Kappa (266)
Kate Spade (24)
Keep Out (93)
Kenzo (4)
Keops (6)
Kid (15)
Kilian (166)
KİNARY (318)
KINGSEVEN (25)
KITHDIA (2)
Komono (28)
Köstebek (38)
La Boom (11)
La Viva (114)
Lacoste (870)
Lanvin (3)
LE SPECS (264)
Lee Cooper (1262)
Levi's (27)
Levi`s (95)
LINDBERG (4)
Lionel (4)
Liu Jo (40)
Lonnvi (41)
Lost (127)
Lufian (23)
Luis Marin (12)
Marc Jacobs (421)
Marwin (17)
Massada (49)
Max / Co. (60)
Max Polo (495)
Maxmara (122)
Maybach (38)
MCM (16)
Med (26)
Michael Kors (158)
MilanoKors (11)
Missoni (14)
Miu Miu (181)
Modamot (59)
Modatrend (10)
Moncler (45)
Mont Blanc (220)
Monvago (41)
Monza (10)
Morel (9)
Moschino (107)
Moscot (11)
MUSSOTINI (37)
Mustang (2752)
My Blues (224)
My Concept (165)
Mykita (74)
Nautica (67)
Newton (25)
Nexus (37)
Nike (58)
Niloya (5)
Nina Ricci (11)
No Logo (13)
nobbanolla (41)
NORELL (123)
O Bag (3)
Oakley (173)
Oneill (43)
Opal (80)
Optelli (1212)
Optiway (8)
Optoline (77)
Orselli (4)
Osse (7328)
Oxydo (59)
Paco Loren (57)
Pal Zileri (45)
Papary (155)
Parafina (107)
Paul / Joe (90)
Perseus (84)
Persol (318)
Pieces (13)
Polar (84)
Polaroid (496)
Police (336)
Polo (112)
Polo Black (54)
POLO moon (100)
POLO VILLAGE (281)
POLO55 (253)
PoloUK (971)
Pomellato (18)
POMPEI (23)
Popeye (3)
Prada (442)
Prada Sport (101)
Prius (8)
Pulsar (347)
Puma (103)
Q Marines (108)
Quiksilver (19)
Qzen (127)
Rachel (307)
Rachel Paris (511)
Rain Walker (139)
Ralph (16)
Rapsodi (295)
Ray-Ban (5585)
Rayban (147)
REBEL (3)
Red Sun (195)
RedRiver (9)
Remms (16)
Remss (10)
Retro (537)
REVISION (84)
Rexona (5)
Rg512 (12)
Romanson (151)
Roxy (8)
Ruffina (137)
Ruling (262)
SAFARI (333)
Sarar (112)
Sebago (10)
Secilir (16)
SENSAYA (11)
Serengeti (235)
Shrek (12)
Silhouette (194)
Slazenger (1427)
Smith (23)
SO COOL (16)
Solar One (33)
Soleil (341)
Soleo (8)
Spektre (56)
Spiderman (8)
SPY (63)
Staff (119)
Starck (7)
Sting (21)
Suncity (14)
Sunglasses (95)
SUPER (19)
Superdry (32)
SuperStep (165)
Swarovski (350)
Swing (1388)
SWISSNANO (5)
T&Y (3)
T-CHARGE (13)
T-Force (39)
T-Max (3)
Tag Heuer (12)
TARGET (140)
Tiffany (8)
Timberland (105)
Tods (189)
Tom Davies (17)
Tom Ford (529)
Toms (3)
Toms Teddy (29)
Tonny Black (117)
Top Ten (183)
Topten (429)
Triwa (8)
Trussardi (18)
TUATARA (4)
TUDOR (98)
Tudors (30)
Twinexte (45)
Unofficial (53)
US.Polo (8)
Uvex (30)
Valentino (101)
Vedi Vero (92)
Velero (88)
Vera Wang (8)
Vero Moda (7)
Versace (195)
Vintage (996)
Vogs (87)
Vogue (1596)
Vuarnet (16)
VYCOZ (23)
Web (455)
Wendel (20)
Woodenist (6)
Xline (235)
Xloop (334)
Xml (4)
Y-London (77)
YAMİKA (3)
Yanks (66)
Yargıcı (24)
Zen Milano (129)
Zerorh+ (17)
Zippo (66)
Zolo (78)
Zoom (113)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Damla (34)
Çekik (26)
Geometrik (20)
Oval (17)
Yuvarlak (15)
Kare (13)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Organik (132)
Degrade (63)
Standart (36)
Polarize (20)
Aynalı (15)
Policarbon (14)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(88)
(62)
(60)
(41)
(21)
(19)
(9)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(125)
(113)
(51)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(115)
(41)
(40)
(16)
(11)
(11)
(10)
(6)
(6)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL