TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

için 1,396 sonuç bulundu.

Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

Bebeklerin daha çabuk ve daha kolay yürümelerine destek olmak için yürüteç ve yürüme yardımcıları kullanılmaktadır. Farklı model ve tasarımlara sahip yürüteç modelleri ile çocuğunuz hem keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir hem de yürümesini kolaylaştırabilirsiniz.

Yürüteçler

Yürüteçler

Yürüteçler, henüz yürüme zamanı gelmeyen bebeklerin hareketsiz ve sabit kalmamaları amacıyla yürümelerini ve hareket etmelerini sağlayan araçlardır. Bebek yürüteci bebeklerin ufak ufak adımlar atmasını sağlamanın yanı sıra sürekli ev içinde hareket ve dolaşım halinde olmalarını da sağlamaktadır. Ayrıca meşgul olduğunuz ve bebeğinizle ilgilenemediğiniz zamanlarda bebeğinizi yürütecine oturtarak kendi kendine sıkılmadan keyifli vakit geçirmesini de sağlayabilirsiniz. Yürüteçlerin üzerinde yer alan oyuncaklar bebeğinizin dikkatini çeker ve oyalanmalarını sağlar. Böylece bebeğinizin yalnızken de oyun kurabilmeyi, kendi başına vakit geçirebilmeyi öğrenmiş olur. Yürüteç modelleri arasında silikon tekerlekli modeller bulunmaktadır. Bu yürüteçler parke üzerinde bile ses çıkarmadığından günün her saati bebeğinizin kullanımına uygundur. Kategorimizde bulabileceğiniz diğer yürüteç modellerinden bazıları uğur böcekli yürüteç, araba şeklinde yürüteç, sallanır yürüteç, müzikli yürüteç gibi seçeneklerdir.

Yürüme Yardımcıları

Yürüme Yardımcıları

Yürüteçlerin yanı sıra bebeğinizin hareket ve yürümesine yardımcı olacak diğer ürünler de yürüme yardımcılarıdır. Yürüme yardımcıları yürüteçten farklı olarak araba, bisiklet, zıp zıp, yürüme askısı gibi şekillerde tasarlanmış olan güvenli ve kolay bir şekilde yürüme olanağı sağlayan ürünlerdir. Yürüteç hoppala; 4 aylıktan 2 yaşına kadar olan bebeklerde kullanılabilecek bir üründür. Bebeklerin bacak kaslarını güçlendiren zıp zıp yürüteçleri evde, bahçede, balkonda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yürüme askısı da olarak bilinen yürüme aparatları ise 6-14 aylık bebeklerde kullanıma elverişlidir. Sizin ve bu aparatın yardımıyla bebeklerin kucak alışkanlığı giderilerek yürüme alışkanlığı kazandırılabilir. Son derece güvenilir olan bu askılar %100 pamuktan üretildiği için de oldukça sağlıklıdır. Araba şeklindeki bebek yürüme yardımcıları ise sahip olduğu itme aparatıyla bebeğinizin buradan itiş yaparak destek almasını ve kolayca yürümesini sağlamaktadır. 9 aydan büyük bebeklerin kullanımına uygun olan ilk arabam modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yürüme Yardımcıları & Yürüteç Fiyatları

Yürüme Yardımcıları & Yürüteç Fiyatları

Yürüteç fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline ve dayanıklılık özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz yürüteç markalarından bazıları; Chicco, Baby Hope, Crystal Baby, Fisher Price, Prego gibi markalardır. Yürüme yardımcıları ve yürüteçlerin fiyatları farklı markalar tarafından farklı skalalarda sunulmaktadır. Kategorimizde her bütçeye uygun yürüteç ve yürümeye yardımcı ürün bulunmaktadır. Dilerseniz bunlar arasında fiyat sıralaması yaparak bütçenize uygun ürünleri listeleyebilirsiniz. Genel olarak kullanıcılara alım kolaylığı sağlayan bir fiyat yelpazesinde sunulan yürüme ürünleri her bebeğin sahip olması gereken araçlar arasında yer alıyor. Siz de yürüteç ya da yürüme yardımcı ürünlerden satın alarak bebeğinize hareket alışkanlığı kazandırabilir, bacak kaslarının kuvvetlenmesini ve yürümesini hızlandırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (6)
Acar (1)
AcrCiciko (1)
Adore (1)
AisaBaby (1)
Asas-avm (1)
Babe (2)
Baby Bus (1)
BABY HOPE (271)
Baby Jem (9)
Baby&plus (16)
Baby2go (10)
babyjim (3)
bebekevi (7)
Bjk (1)
Cars (2)
Chicco (8)
Comfort (1)
Dadibaby (1)
Dede (12)
Deniss (3)
(458)
Dolu (14)
Elele (1)
Es aras (55)
Galt (1)
Hasbro (1)
Kanz (17)
Lullaby (1)
Mattel (4)
Miss Gaya (1)
Panço (1)
Papetto (1)
Pilsan (31)
Playgro (7)
Prego (44)
Rose Mose (3)
Sema baby (3)
Sevi Bebe (31)
Ships (1)
Smart (1)
Star (6)
Sunny (8)
Sunny Baby (82)
SVAVA (4)
Taşpınar (133)
Tomy (1)
Vardem (2)
Wee Baby (4)
Wei-B (1)
Wollex (9)
Woys (5)
Yonca (1)
Çarlez (1)
ÜMİT (1)
Ünal (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(38)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(117)
ve üzeri (216)
ve üzeri (254)
ve üzeri (265)
ve üzeri (275)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL