Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

3M
Ygt
Xp
Ice
Rns
Drs
FE
Pcd
Dvl
Elf
Fe
Fnx
Mct
Opi
Sge
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri

için 10,425 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

İnsanların yaşam kalitesini artırmak amacıyla yapılan kişisel bakım, kişiye göre farklılık gösteriyor. Kişisel bakım, tercihler doğrultusunda gelişen bir durum olup çeşitli alanlarda özel hizmet sunuluyor. Kuaför ve güzellik salonu işletmelerinde kaliteli ve hijyenik ürünlerin kullanılmasında hassasiyet bekleniyor. İşlemeler bireylerin şahsi bakımları için pratiklik sağlayarak daha konforlu alanlarda hizmet sağlıyor. Saç, cilt vücut bakımı gibi kişisel ihtiyaçlar, özel ürünler ile gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra saç, peruk ve kaynak ürünleri, makas, boya saç açıcı ürünler, el ve tırnak bakım ürünleri ve salon mobilyaları da kuaför ve güzellik salonları için büyük önem taşıyor. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla daima kalite önceliği benimseniyor. Uzman kadro tarafından büyük bir özenle hazırlanmış ürünlerin kişi sağlığı açısından bir sorun teşkil etmemesine dikkat ediliyor. Özellikle saç bakım ürünleri bu konuda oldukça önemli. Profesyonel kadro tarafından üretilen tüm ürünler kontrol ediliyor ve tasarlanıyor. Kuaför malzemeleri arasında oldukça fazla tercih edilen saç boyaları ve saç açıcı ürünleri, kullanıcı tercihine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Saç açıcı ürünleri farklı saç tiplerine uygun olarak özel bir şekilde hazırlanıyor. Güzellik salonu ve kuaför ürünleri, özel içerikleri sayesinde kullanıcılar sağlığına zarar vermeyen materyaller ile hazırlanıyor. Yumuşaklığı, koruyuculuğu, hafif yapısı, eşit dağılımı gibi çeşitli özellikleri ile kolay kullanım fırsatı sağlıyor. Dayanıklı ve nitelikli performansı ile kullanıcı beğenisini kazanıyor. Güzellik salonu ve kuaför ürünleri, kullanıcının her türlü isteğine hizmet ediyor. Güçlendirilmiş içeriği ve formülleri ile saça uygulanması halinde besleyici maddeler sayesinde koruyucu bir özellik yansıtıyor. Plastik ahşap, demir gibi çeşitli materyaller ile kaliteli ürünler ile üst düzey bir konfor sağlıyor. Ürünler besleyici yağ, parfüm ve özel teknik içerikler ile kalıcı bir etki oluşturuyor. Doğal güneş ışıltısı ile ortaya çıkan görüntü adeta kendine hayran bırakıyor. Saç bakım ürünleri modelleri ile kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda etkileyici sunumlar yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda oldukça sık tercih edilen kuaför boyaları renk, içerik ve saç tipine göre çeşitlilik gösteriyor. Güzellik salonu ürünleri, saç boyası, peruk, kaynak ve diğer ekipmanlar ile hizmet sunuyor. Kuaför ürünleri,saç bakım yağları, destekleyici maske ve şampuanı ile üst düzey konfor sağlıyor. Genç yaş kitlesinden başlayarak her yaştan kişilere ve cinsiyet grubuna hitap eden, farklı tasarım ve renk kombinasyonlarını içeren ürünler çeşitli yapıları ile sunuluyor Katı, sıvı, krem özellikleri ile farklı kullanım alanları sağlıyor. Farklı renk alternatifleri ile kullanıcıların memnuniyeti için her keseye uygun fiyat politikası sunuyor.

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri ile Son Moda

Kişisel bakım ürünlerinin özel alanlarda kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması, insanlara güvenli ortamlar hazırlıyor. Güzellik salonları ve kuaförler çeşitli malzemeler ile kişisel bakım üzerine yoğunlaşarak müşteri memnuniyeti oluşturmayı amaçlıyor. Erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış saç bakım ürünleri arasında tarak, makas, traş önlüğü, fırça ve dermaroller gibi materyaller bulunuyor. Her kullanım için özel bir şekilde hijyen sağlanan bu ekipmanlar, cinsiyete göre farklı kullanım alanları sunuyor. Güzellik salonlarında ve kuaförlerde kullanılan çeşitli materyaller, müşteri için daha güvenli ortamlar sunarken kullanıcının ihtiyaçları ve beklentilerine yönelik kullanılıyor. Kuaför ekipmanları arasından berber tıraş seti modelleri, geniş ürün yelpazesi ile hazırlanıyor. İçeriğinde tarak, kuaför makası ve ara makas bulunuyor. Ürün modelleri yapıları ve özellikleri farklı tasarımlar yansıtıyor ve birbirinden ayrılıyor. Dış görünüşleri ile estetik tasarımları piyasaya sürülen modeller, üreticileri tarafından büyük bir özenle hazırlanıyor. Özel kıvrımlı yapısı,el tutuş yeri, oval şekillerle kullanışlı ürün modelleri yansıtılıyor. Farklı markaların özel tasarımları sayesinde elverişli kullanım sağlayan bu ürünler müşteri beklentisini karşılamaya yardımcı oluyor. Modeller birbirleri arasında renkleri olarak da yarılıyor. Kırmızı, mavi, siyah beyaz ve benzer diğer renkler ile sergileniyor. Kuaför örtüleri çeşitli modelleri ile gözler önüne serilirken kullanım alanlarına bağlı olarak değişiklik görülüyor. Özel ve nitelikli bir kumaş tipi sunuyor. Saç kesimi, tıraş ve şekil verme durumlarında etrafa dağılan kılları toplayarak konforlu alanlar oluşturuyor. Güzellik salonu malzemeleri kullanım alanı ve ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli ürünler sunarak farklılık gösteriyor. Özel tasarım ürünler ideal ölçüleri ve boyutları ile kullanıcıların tercihleri doğrultusunda standart olarak üretiliyor. Ürünlerin iç yapısının hijyen açısından özen gösteriliyor olup anti-alerjik testlerden geçerek imal edilmekte olup tüm işletmelere uygunluk gösteriyor. Rahat kullanımı ve kaliteli yapısıyla kullanıcıya güven veren bu modeller, uzun ömürlü özelliği ile konfor ve hijyen sağlıyor.

İşlevsel Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

İşlevsel Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

Ekosistem üzerinde gelişen bazı durumlar ve doğa olayları insanların yaşam tarzı değişiklik gösteriyor. İnsanlar sosyal yaşamlarında, iş hayatında ve gündelik zamanlarlarda karşılaştığı farklı durumlar ile tarzını değiştirebiliyor. Erkeklerde ve kadınlarda meydana gelen saç dökülme olayları, hastalık durumu ve bazen tercihe bağlı olarak saç, peruk ve kaynak ürünleri tercih edilebiliyor. Güzellik salonu cilt bakım ürünleri çeşitli özelliklerde geniş ürün yelpazesi sunuyor. Güzellik salonu ürünleri, protez saç, doğal saç ve saç bandı ürünleri olup yapışma süreleri ve tutuş gücü kullanıcının cilt yapısı ile alakalıdır. Farklı tasarımları ile hem kadın hem de erkek kullanıcılara sunulan ürünler, mevsimsel özelliklere göre değişkenlik göstermekte olup havadaki nem oranı, cildinizin ter yapısı ve beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak performans gösterebilir. Kullanıcının ihtiyaçları ve beklentilerini karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanan bu ürünler, cilt tipine uygun olarak hazırlanıyor. İçeriğinde alerjen maddeler içermemekte ve saç ürünlerinde doğal materyaller ile sergileniyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan saç kaynak ürünleri, birçok kişi tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Farklı renk seçenekleri ile sunuluyor olup platin mikro, kaynak, takma, çıkarma saç özellikleri ile kullanıcı tercihine bırakılıyor. Kullanım esnasında karışmaz ve dolaşmaz özellik sunarken aynı zamanda içeriğinde keratin ve özel kremler kullanılıyor. Saç kaynak ürünleri ve protez saç için özel tasarlanmış olan protez saç sökücünün içeriğinde izopropil alkol bulunuyor. İzopropil alkol sadece protez saç üzerinden bantların yüzeylere zarar vermemesi için kullanılan bir üründür. Cilt üzerinde kalan bant ve reçine artıklarını temizlemek için organik solventler kullanılıyor. Güzellik salonu cihazları müşteri için en üst düzey konfor sağlamak amacıyla tercih ediliyor. Kullanılan tüm cihazlar, gerekli dezenfektan ürünler ile dezenfekte ediliyor.

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünlerinde Alternatif Modeller

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünlerinde Alternatif Modeller

Günden güne değişen farklı tarzlar insanların çeşitli alanlara yönelmesini sağlıyor. Kişisel bakım üzerine oluşan yoğun ilgi ile birlikte eşsiz tarz yansımaları ortaya çıkıyor. Ufak ve pratik kullanım sunan protez saç modelleri, renk, tür ve materyallere göre değişiklik gösteriyor. Kuaför havlusu şampuanı ve ekipmanları ile daha kontrollü bakım gerektiren protez ürünler, oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bu ürünlerden biri saç çıt çıt takımdır. 1 adet takım aparatı olup mor, kırmızı, mavi, turuncu, şeker pembe, toz pembe, açık mavi, yeşil renkleriyle alternatif sunuyor. Fiber sentetik özellikte olan bu saç çıtçıtlarına, ılık maşa ve fön uygulanabiliyor ve yıkanabiliyor. Modelleri, cilde uygulanabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Nitelikli özellikleri ile model çeşitleri sunulurken su geçirmez özelliğ yansıtıyor ve alerjen madde içermeyen yapısı sayesinde kullanıcı sağlığı göz önünde bulunduruyor. Likit yapıştırıcı, şeffaf ve hafif tasarımı ile bazı modeller, kaliesiyle müşteri memnuniyetini kazanmayı başarıyor. İnsanların kişisel tercihleri ile saç boyutlarında değişiklik yapmaları ve çeşitli materyaller ile kullanımının kolaylaşması amacıyla piyasaya sürülen protez saç ürünleri, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı renk, model ve etkileyici ürünler tasarlanıyor. Birçok kullanıcı tarafından oldukça sık tercih edilen kuaför seti içinde boncuk kaynak modelleri, yıkanabilir ve ısıya tutulabilir özellik sergiliyor. Güzellik salonu ürünleri, çeşitli renk seçenekleri ile istenilen her alanda, sokakta, parkta rahatlıkla kullanılabilir ve hemen fark edilebilir şekilde tasarlanıyor. Oldukça farklı tasarımlara sahip olan kaynak modelleri rahat ve pratik kullanımı ile kolaylık sunuyor. Sağladığı kolaylık imkanı sayesinde ihtiyacınız olan her yerde kullanılabiliyor. Her yaş kesimi ve cinsiyet için uyumlu olan bu eşsiz tasarımlar dikkatleri üzerine topluyor.

Güvenilir ve Rahat Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

Güvenilir ve Rahat Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri

Güzellik salonları ve kuaförlerin kullandığı kişisel bakım ürünleri özel olarak tasarlanmış olup kullanıcının en üst düzeyde hizmet alması sağlanıyor. Çeşitli özel materyaller sayesinde alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılan bu bakım, müşteri memnuniyetini yükseltmeyi başarıyor. İnsnaların düzenli olarak kendilerine özen göstermeleri ve vücut bakımlarını belirli zamanlarda gerçekleştirmeleri gerekmekte olup kullanımı pratik ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Güzellik salonu malzemeleri ile günümüzde daha kolay bakım sağlanabiliyor ve bu ürünlere ulaşım kolaylaşıyor. Üreticilerin müşteri için hazırlamış olduğu farklı özellikli materyaller piyasa üzerinden satışa sunularak kullanıcısı ile buluşuyor. Cilt bakımı hem dış görünüş hem de sağlık açısından büyük önem arz ediyor olup uzmanlar tarafından insanların düzenli olarak yapmaları ya da yaptırmaları gerektiğinin üzerinde duruluyor. Vücudun en sık kullanılan organları olan el ve ayaklar oldukça fazla bakım gerektiriyor. Özellikle tırnak bakımının yapılması büyük önem taşıyor. Bu özel bakım için tasarlanmış modeller, dayanıklı materyalleri açısından dikkat çekiyor. Manikür ve pedikür işlemlerinde kullanılan bu set ile daha pratik bir şekilde bakım sağlanırken ürünün üzerinde hız artırımı ve açma kapama için kullanılan bir volume ayar düğmesi ile istenilen düzeyde ayarlanabiliyor. Ev ve güzellik salonları için her kullanıma uygun olup tüm cilt tiplerine uyum sağlıyor. Tırnak lambası, tırnak dosya, çubuk, cilalama blok,toz fırçası, sticker gibi çeşitli ürünler ile destekleniyor. Güzellik salonu sarf malzemeleri arasında bulunan diğer ürünler kullanıcı için özel bir şekilde hazırlanıyor ve kusursuz bakım ortaya çıkması sağlanıyor. Kuaför ekipmanları belirli özel tasarım ürünleri ile çeşitli teknikler geliştiriyor. Ürün modellerinin özellikleri sayesinde sistematik olarak uygulama sunuyor ve cilde zarar vermeyen özel teknikler ile hazırlanıyor. Kuaför özel hazırlanan ürün modelleri, cilt üzerinde açılan mikro kanalların, kullanılan ürünlerin emilimi sağlanıyor. Özellikle hassasiyet gösterilen ürün modelleri, vazelin, krem gibi özel yöntemler ile el, cilt ve ayakları yumuşatarak bakımı kolaylaştırmak amacıyla kullanılıyor. El, ayak ve tırnak bakımında sıklıkla kullanılan daha estetik ve kusursuz bir görünüm oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda kullanıcının hijyenik bir şekilde hizmet almasını sağlıyor.

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri Özellikleri

Güzellik Salonu ve Kuaför Ürünleri Özellikleri

Çevresel koşullar ve modern dünya ile birlikte teknoloji hızla ilerliyor. İlerleyen teknoloji sayesinde insanlar, sürekli bir gelişme kaydediyor. Çeşitli ürünler ile geliştirilmiş işletmeler farklı model ve estetik bir tarz ile müşteriyi kendine çekmeyi başarıyor. Günümüzde hem insanların tercihlerine göre güzellik salonları sıklıkla kullanılıyor. Bu tarz işletmelerin kendilerine ait özel olarak tasarlanmış çeşitli mobilyaları bulunuyor. Güzellik salonları ve kuaförler için özel tasarlanan bazı ürünler pratik kullanım ve müşteri için konforlu alanlar oluşturuyor. Güzellik salonu koltukları renk, kumaş, yükseklik ve şekline göre farklılık gösteriyor. Farklı kumaşlar ile hazırlanan ürünler keten, elasta ve deri materyali ile hazırlanıyor. Farklı renk seçenekleriyle sunulurken aynı zamanda hidrolikli sistem sayesinde yüksekliği ayarlanabiliyor. Modeller yapıları ve iç mekanizmaları ile yatma özelliği bulunduruyor ve teknik sistemleri ile birçok alanda kullanım sunuyor. Farklı renk seçenekleri ile alternatif modeller sunarken ayarlanabilir yüksekliği sayesinde pratik kullanım sağlıyor. Hidrolik özelliği, deri kumaşı ve ayaklı yapısı ile kullanışlı bir modeller sergiliyor. Profesyonel salonlar için koltuk, koltuk başlığı ve kılıfı gibi gerekli malzemeler sağlanıyor. Kullanıcıların konforunu sağlamak için tasarlanan modeller hacim ve ölçüleri açısından birbirlerinden ayrılıyor. Geniş yüzeyleri ile özel bir yapı sunarak rahat bir şekilde kullanım sergiliyor. Üst düzey konfor sağlayan bu modeller, 1. sınıf kalite ile hazırlanıyor. Ayarlanabilir mekanizma, yukarı aşağı hareket imkanı ile kullanıcıya daha güvenli hissetmesini sağlayan farklı ürünler sunuluyor. Güzellik salonu ürünleri, ışıklandırma, floresan özelliği ile görünümü detaylı yansıtırken pratik kullanım sağlıyor. Bunun dışında yüz temizleme süngeri, kuaför suluğu, ense boyunluğu gibi farklı ürünlerde kullanılıyor. Kuaför ekipmanları belirli özel tasarım ürünleri ile titanyum iğne ve mikro iğneleme teknikleri geliştiriyor. Ürün modellerinin özellikleri sayesinde sistematik olarak uygulamam sağlanıyor ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet sağlıyor. Ürünler, içinde bulunan özel yara iyileştirme mekanizması ile cilde zarar vermeden uyararak kollajen sentezinin üretilmesini sağlıyor. Kuaför özel hazırlanan ürün modelleri, cilt üzerinde açılan mikro kanalların, kullanılan ürünlerin emilimi sağlanıyor. Göz altı morlukları, kırışıklık ve ince çizgiler, gözenek açıklığı, akne ve skar izleri, cilt lekeleri, saç dökülmesi, doğum çatlakları, selülit gibi cilt sorunları için kullanılan bu ürünler güvenilirdir.