GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Fendi Güneş Gözlüğü

Fendi, ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld’in elinden çıkan bir moda markasıdır. İtalya merkezli marka üretime ilk olarak 1923 yılında Roma’da başlamıştır. Ardından uluslararası alanda büyük bir üne kavuşan marka ürettiği aksesuarlarla da öne çıkmaktadır. Fendi güneş gözlüğü modelleri bugün birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Fendi güneş gözlüğü kullanan kişiler moda ile iç içe bir yaşam sürmektedir.

Minimalist ve Modern Tarzıyla Fendi Güneş Gözlüğü

Minimalist ve Modern Tarzıyla Fendi Güneş Gözlüğü

Fendi hem kadınlar hem de erkekler için giyimden aksesuara kadar birçok ürün tasarlamaktadır. Aksesuar alanında Fendi güneş gözlüğü kategorisinde sergilediği modeller birbirinden ilginç tasarımlara sahiptir. Fendi bayan güneş gözlüğü çeşitleri arasında, şu sıralar çok popüler olan cat-eye’dan yuvarlak cama kadar birçok stil yer almaktadır. Kadınlara özel Ribbons&Crystals koleksiyonu oldukça tercih edilmektedir. Lensler üzerinde bulunan metal köprü detayı ve geometrik cam stili ile dikkat çekmektedir. Bu koleksiyon sarı, pembe, gri ve mavi tonlarda renk seçenekleri sunmaktadır. Fendi erkek güneş gözlüğü kategorisinde ise Fendifiend, Fendi Around, Fendi Fancy ve Fendi Fabulous gibi seriler yer almaktadır. Fendifiend cat-eye şeklinde erkekler için karakterize edilmiş çağdaş bir tasarıma sahiptir. Altın kaplamalı metal detayları ile görsel olarak insanları etkilemektedir. Minimalist ve modern tarzıyla öne çıkan Fendi Around koleksiyonu erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Damla şeklindeki cam stiline sahip modelin kullanım alanı oldukça geniştir. Fendi güneş gözlüğü modelleri son moda lensleri, ince işçilikli detayları, özel tasarlanmış logoları ve ayarlanabilir konforlu burun yastıkları sayesinden yediden yetmişe herkes tarafından talep görmektedir.

Fendi Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fendi Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aktörler, şarkıcılar, film ve TV yıldızları tarafından en çok kullanılan markalardan biri olan Fendi, ürünlerini yüksek kaliteli malzemeler ve üstün teknolojiyi bir arada sunuyor. Güneş gözlüğü Fendi marka olanlar hem en gözde modelleri üzerinde taşıyor hem de göz sağlığını koruyor. Birinci kalite malzemelerden tasarlanan gözlük camları sizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyor. Göz sağlığını tehdit eden durumlarda araya giren Fendi güneş gözlüğü, özellikli camları sayesinde güneş ışıklarını emiyor. Fendi bayan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan gözlükler hafif çerçevesi ve ince uçlara sahip gözlük sapları ile bayanların gözdesi oluyor. Uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlayan modeller, yanınızdan bir dakika bile ayırmadığınız aksesuarınız haline geliyor. Ayna efektli lenslere sahip modellerle birlikte renk seçenekleri de oldukça fazla oluyor. Metalik ve altın kaplama özellikleri sadece bayan kategorisinde değil, Fendi erkek güneş gözlüğü serileri arasında da yer alıyor. Marka logosunun lazerle güneş gözlüğü üzerine işlendiği çeşitler de var. Bu işlemeler güneş gözlüğüne motifli ve estetik bir görünüm veriyor. Çerçeve tipi ve çerçeve rengine göre değişen Fendi güneş gözlüğü fiyatları her bütçeyle uyum içerisinde olmaktadır.

Fendi Güneş Gözlüğünün Dayanıklı ve Kullanışlı Tasarımı

Fendi Güneş Gözlüğünün Dayanıklı ve Kullanışlı Tasarımı

Dayanıklı ve kullanışlı tasarımlara sahip Fendi güneş gözlüğü bayan modellerinde de erkek modellerinde de kolay kullanım sağlamaktadır. Yüz şeklinize göre size en iyi uyum sağlayacak çerçeve yapısını seçmeniz gerekmektedir. Çerçeve dar, geniş veya yuvarlak şekillerinde tercih edilebilmektedir. İster kemik çerçeve ister organik tercih edin, beklentinizi karşılamaktadır. Fendi güneş gözlüğü kullanılırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle tek elle takılmaması gerekmektedir. İki cam arasındaki dengenin bozulmaması, esnememesi için iki elle takılıp, çıkarılması gerekmektedir. Çanta ve büyük eşya torbaları içine kılıfı olmadan konulmaması gerekmektedir. Kılıf gözlüğün etrafını sararak, güçlü materyali ile yüksek koruma sağlamaktadır. Güneş gözlüğü Fendi marka olan ürünler zevkli tasarımlara sahiplerdir. Rahatlık, hafiflik ve mekanik gücü sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sert bir zeminden uzak tuttuktan ve gerekli hassasiyeti gösterdikten sonra güneş gözlüğünüz uzun ömürlü olacaktır. İster açık havada ister kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güneş gözlükleri en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerini almayı başarmaktadır.