Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Gdx
Jjc
Pdx
Jms
Ipg
DJI
B+W
Dp
Jvc
Gp
Eye
DHD
Tx
Afi
JVC
Cmf
Jyc
K&F
Ggt
GDX
Hp
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Filtre Çapı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Pil Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Materiyal

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Fotoğraf & Kamera

için 33,130 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fotoğraf ve Kamera

İnsanlar tarafında en sık tercih edilen hobiler arasında fotoğrafçılık oldukça önemli bir yere sahiptir. Fotoğrafçılık hem profesyonel olarak hem de amatör bir şekilde çok yaygın bir şekilde yapılır. Fotoğrafçılık amatör bir şekilde hobi olarak yapıldığında genellikle boş zamanların eğlenceli bir şekilde değerlendirilebilmesini sağlar. Bu hobi stresi azaltmak ve günlük hayatın sıkıntılarından kaçmak için harikadır. Fotoğrafçılık ayrıca yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için son derece uygun bir hobidir. Bu hobi sayesinde günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız tüm görüntüleri farklı bir bakış açısıyla inceleyebilirsiniz. Bu da hayatınızda sorunlarınızı çözerken, sorumluluklarınıza yaklaşırken farklı düşünme şekillerini denemenize yardımcı olabilir. Profesyonel olarak da çok sık bir şekilde gerçekleştirilen bir iş olan fotoğrafçılık için, profesyonel ve amatör fark etmeksizin herkesin ihtiyacı olan bazı ekipmanlar bulunur. Fotoğrafları çekerken doğru ayarlamaları yapabilmeniz ve görüntü üzerinde tam bir kontrole sahip olabilmeniz için bazı ekipmanlara ihtiyacınız olur. Bu ekipmanlar sayesinde çektiğiniz fotoğraflar hayallerinize çok daha yakın hale gelir. Bu ekipmanların doğru sonucu verebilmesi için özenle seçilmesi gerekir. Fotoğrafçılıkta kullanılan çok farklı türde modellere sahip olan tüm ekipmanlar farklı bir sanatsal bakış açısı yakalanmasını sağlayabilirler. Fotoğraf çekerken kullanabileceğiniz ışık ve tripod ve monopod gibi çok çeşitli malzemeler vardır. Tüm bu malzemeler arasında sıklıkla dikkat çekenlerden biri de kamera olur. Birbirinden farklı kameralar sayfamızda bir araya getirilerek kullanıcıya sunulur. Siz de tüm bu ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar İçin Kullanabileceğiniz Fotoğraf ve Kamera Aksesuarları

En İyi Sonuçlar İçin Kullanabileceğiniz Fotoğraf ve Kamera Aksesuarları

Fotoğrafçılık son derece yaratıcı bir sanat dalıdır. Fotoğrafçılar gerçekte olan görüntüyü farklı açılardan, farklı ışıklarla ve farklı duygularla sanatseverlere sunarlar. Her sanatçının kafasında farklı bir görünüm vardır. Sanatçıların eserlerini bu görünüme ulaştırabilmeleri için kullanabilecekleri çok sayıda değişken bulunur. Bu değişkenleri kontrol edebilmek ve fotoğrafları daha rahat bir şekilde çekebilmek için kullanabilecekleri çok sayıda ekipman mevcuttur. Bu ekipmanlar sayesinde daha kısa sürede istenilen pozları çekmek daha kolay bir hale gelir. Fotoğraf makinesi ana materyallerden biridir. Fotoğraf makinesi sayesinde çok farklı pozları rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Bu ana materyalin tüm özellikleri fotoğrafın ortaya çıkma şeklini değiştirebilir. Fakat makinenin yanı sıra farklı, son derece gerekli materyaller mevcuttur. Kamera sabitleyici bu materyallerden biridir. El ile fotoğraf çekmek, fotoğrafların titremesine ve bu sebeple bulanık çıkmasına sebep olabilir. Bazen fotoğrafları çekerken belli bir açıyı değiştirmeden çekim yapmak gerekebilir. Bu tür durumlarda kameranın sabitlenmesi büyük önem taşır. Sabitleyiciler bu açıdan son derece kullanışlı ürünlerdir. Işığın kullanımı fotoğrafı çekerken büyük bir önem sahip olur. Fotoğraflar ışıklardan direkt olarak etkilenirler. Işığın geldiği açı ve tonu eserin görenlerde yarattığı duygu açısından büyük öneme sahip olur. Ayrıca ışık fotoğrafların daha estetik detaylara sahip olmasına yardımcı olan önemli bir detaydır. Fotoğraf çekerken her ne kadar doğal ışık kullanılsa da gün ışığının geldiği açı sürekli olarak yer değiştirir. Sabit ve güvenilir bir ışık olmadığı için gün ışığı sürekli olarak açı değiştirmek zorunda kalmanıza sebep olabilir. Bu durum fotoğrafların çok daha uzun sürede çekilmesine sebep olur. Ayrıca doğru açıyı yakalamak çok daha zor bir hale gelebilir. Bu durum için kamera ışığı oldukça kolaylık sağlayan önemli bir materyaldir. Bu materyal sayesinde istediğiniz renge sahip olan ışığı istediğiniz açıdan verebilir ve eserinizde doğru havayı yaratabilirsiniz. Siz de en iyi fotoğrafları çıkarmak istiyorsanız tüm bu ekipmanları edinerek kendinize ait bir fotoğraf stüdyosu oluşturabilirsiniz. Ardından çekimlerinizi bir albüm içerisinde toplayabilirsiniz.

Sahip Olduğu Kullanışlı Özellikler ile Fotoğraf ve Kamera Ürünleri

Sahip Olduğu Kullanışlı Özellikler ile Fotoğraf ve Kamera Ürünleri

Fotoğrafçılık çok çeşitli materyallerin kullanıldığı oldukça fazla detaya sahip olan bir sanat dalıdır. Bu sanat dalında kullanılan ekipmanlar kişi tarafından istenirse çok daha kalabalık hale getirilebilir. Tüm bu ekipmanlar ortaya çıkacak sonucun değişmesini ve daha detaylı hale gelmesini sağlar. Bu ekipmanların tümü son derece geniş bir model seçeneğine sahiptir. Model seçenekleri arasında bulunan ürünlerin tümü birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler sanatçının bakış açısından uygun bir eser ortaya çıkarabilmesi açısında önemi bir yer tutar. Bu Sebeple ürünler arasında inceleme yaparken özellikle fonksiyonel özelliklerine dikkat etmemiz büyük önem taşır. Bu özellikleri kullanarak ortaya çıkardığınız görüntünün sahip olduğu duyguyu ve savunduğu görüşü rahatlıkla gözle görülebilir hale getirebilirsiniz. Farklı fotoğraf makineleri sahip olduğu özellikler sayesinde çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Tüm ürünler hem hobi olarak fotoğrafçılık yapanlar hem de profesyoneller için uygun çok sayıda modele sahiptir. Dikkat çeken modellerden biri lensini istediğiniz zaman rahatlıkla değiştirebileceğiniz türdeki makinelerdir. Özellikle profesyoneller tarafından çok sık bir şekilde tercih edilen bu ürün istediğiniz uzaklıktan ve açıdan fotoğraf çekebilmeniz açısından çok önemlidir. Bu tür makineler sayesinde her duruma uygun şekilde farklı bir lens kullanabilirsiniz. Kamera çeşitleri arasında dikkat çeken bir diğer model de vintage efektli modeller olur. Bu tür modeller eski tipteki polaroid makinelerin efektinin korunmasıyla üretilir. Fakat modernize edilmiş bu vintage kameralar eskilerine göre çok daha kolay bir kullanıma sahip oldukları için son derece dikkat çekicidir. Büyük stüdyo tipi makinelerin yanı sıra cebinizde taşıyabileceğiniz ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz türde modellerde mevcuttur. Bu tür modeller özellikle fotoğrafçılığı hobi olarak yapanlar veya seyahatlerinden anıları saklamak isteyenler için oldukça kullanışlı olur. Bu tür modeller ayrıca profesyoneller tarafından yaratıcılıklarını geliştirmek ve ani gelen ilham anlarını değerlendirebilmek için sürekli olarak taşıyabilecekleri son derece kullanışlı ürünler olurlar. Siz de tüm bu özellikleri inceleyerek kendiniz için en uygun kameraları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Dikkat Çeken Fotoğraf ve Kamera Ekipmanları

Üstün Kalitesiyle Dikkat Çeken Fotoğraf ve Kamera Ekipmanları

Fotoğrafçılık son derece dinamik bir sanat dalıdır. Fotoğrafları çekerken sürekli olarak hareket halinde olmanız ve sürekli olarak açı değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca fotoğraflarınızı her zaman bir stüdyonun güvenli ortamında çekemeyebilirsiniz. Dış ortamlarda ve ekipmanlarının zarar görebileceği durumlarda da bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Kullanacağınız ekipmanları seçerken genel beklenti ürünlerin uzun süre kullanılabilmesi olur. Fakat böylesi durumlarda kullanmanız gerekecek ürünlerin zarar görmeden uzun süre kullanılabilmesi için önemli bir nokta vardır. Bu nokta ürünlerin kalitesidir. Kalitesiz ürünler dış etkenlere karşı dayanıksız olurlar. Bu durum kısa bir süre içerisinde ürünün zarar görmesine ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Fotoğraf kamerası kalitesini belirleyen önemli özellikler arasında lensin üretildiği materyal bulunur. Kameranın lensinin kaliteli materyallerden üretilmesi oldukça hayati bir noktadır. Kaliteli lensler kolay kolay patlamaz, kırılmaz ve bozulmazlar. Bu da fotoğraflarınızı istediğiniz gibi uzun bir süre çekebilen bize yardımcı olur. Kamera ışıklandırma sistemlerinde kullanacağınız ürünlerinde kaliteli olması çok önemlidir. Bu ışıkların kaliteli materyallerden üretilmiş olması doğru şekilde ışığın sağlanabilmesi ve bu ışınların doğru açıya yerleştirilmesi açısından önemlidir. Titrek ışıklar fotoğrafların bozuk çıkmasına sebep olabilir. Bu Sebeple ürünün düzgün bir elektriksel sisteme sahip olması son derece önemli bir noktadır. Düzgün elektriksel sistemlere sahip olmayan ışıklar kullanım sırasında aniden sönebilir, bozulabilir ve renk değiştirebilir. Bu durum çekimlerin aksamına ve sürecin uzun, yorucu hale gelmesine sebep olabilir. Kamera tutucu da kalitesi son derece önemli olan materyallerden biridir. Bu materyal kameranın sabit durmasına yardımcı olan son derece önemli bir malzemedir. Bu sebeple bu ürünün kaliteli olması kameranın sallanmadan sabit kalabilmesi ve düşmemesi için önemlidir. Kaliteli bir tasarıma sahip olan tutucuların kamerayı düzgün bir şekilde sabitler ve açıyı rahat bir şekilde ayarlayabilmenize yardımcı olur. Özellikle video çekimlerinde son derece kullanışlı olan bu ürünlerin sallanmaz şekilde olması kameranın düşüp zarar görmemesi, çekimdeki açıların bozulmaması için çok önemlidir. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden kaliteli ürünleri tercih ederek son derece güvenli bir şekilde uzun süre çekimlerinize devam edebilirsiniz.

Fotoğraf ve Kamera Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğraf ve Kamera Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kamera sistemleri kullanırken dikkat edilmesi gereken çok sayıda değişken bulunur. Bu değişkenleri kontrol ederek ortaya çıkacak sonucu da rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Sizin için doğru olan ve istediğiniz sonucu alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu değişkenlerin başında çekimin yapılacağı zemin gelir. Fotoğraf zeminleri özellikle ufak eşyaların, yemeklerin çekiminde kullanılan son derece yaratıcı bir materyaldir. Zemin kullanımı sayesinde fotoğraflarınızı çok daha dikkat çekici ve hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yemek fotoğrafçılığında dikkat etmeniz gereken şey zemin ve yemeğin uyumu veya zıtlığı olur. Zıt renk ve tonlara sahip olan zemin, materyal kullanımı son derece dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarabilir. Bir diğer kullanabileceğiniz ekipman da fotoğraf fon perdesi olur. Bu ürün genellikle stüdyolarda kullanılır. Stüdyo çekimlerinde arka planın değişik şekillerde düzenlenebilmesi için önemli olan bu materyal yaratıcı işler için son derece kullanışlı olabilir. Kamera tutacağı da son derece büyük yardımınız olabilecek ekipmanlardan biridir. Özellikle uzun süre kameranın sabit kalması gereken çekimlerde çok önemli bir yeri olan bu materyal sayesinde uzun videoları rahat bir şekilde çekebilirsiniz. Bu eşyayı kullanarak fotoğraflarınızda titrekliklerden kurtulabilirsiniz. Ekipmanlarını kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta güvenlikleri olur. Ekipmanlarınızı doğru şekilde korumanız daha uzun süre kullanabilmeleri açısından çok önemlidir. Özellikle dış çekimlerde birçok ekipmanı taşımak zorunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda uygun taşıma araçlarını kullanmak ve taşıma sırasında zarar görmelerini engellemek çok önemlidir. Fotoğraf makinesi çantası bu açıdan son derece kullanışlı materyallerdendir. Bu çanta sayesinde makinenizi en iyi şekilde saklayabilir ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu çantalar özel olarak üretildikleri için kameranızın şekli ile uyumlu olur ve böylece dış etkilere karşı koruyucu rolü oynar. Siz de tüm bu durumlara dikkat ederek sizin için en iyi kamera sistemini oluşturabilir ve bu sistemi rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Fotoğraf ve Kamera Ürünleri

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Fotoğraf ve Kamera Ürünleri

Fotoğrafçılıkla ilgilenenler için dikkat çekici noktalardan biri ürünlerin fiyatını olur. Kullanıcılar bütçeleri için uygun ürünler kullanarak istedikleri sonuçlara ulaşmak isterler. Bu durumda ürünlerin fiyat aralıklarındaki genişlik çok önemlidir. Kamera fiyatları son derece büyük bir çeşitliliğe sahip kategorilerden biridir. Fiyatlardaki bu çeşitlilik ürünlerin sahip olduğu farklı özelliklerden etkilenir. Ürünlerin fiyatlarının etkileyen özellikler arasında lens türü, boyutu, sahip olduğu ek işlevsellikler bulunur. Ayrıca ürünün tasarımı da fiyatlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kameralar özellikle hobi olarak fotoğrafçılık yapanlar için estetik açıdan büyük öneme sahip olan materyallerdir. Son derece geniş bir tasarım seçeneğinin bulunması kameraların farklı tarzlara sahip kullanıcılara hitap etmesini sağlar. Ürünler arasında klasik siyah renkteki modellerin yanı sıra mavi ve pembe gibi çok dikkat çekici ve genç renklere sahip seçenekler de mevcuttur. Bu tür renkler pozitif enerjileri ile dikkatleri üzerine çekerler. Tüm farklı renk seçeneklerinin fiyatları birbirlerinden farklı olur. Ürünlerin renklerini aldıkları materyallerin kalitesi de oldukça önemli bir noktadır. Kaliteli materyaller ile renklendirilen ürünlerin boyası zamanla soyulmaz, solmaz veya lekelenmez. Bu sebeple bu tür ürünlerin fiyatları çok daha farklı olabilirler. Ürünlerin Fiyatlarını etkileyen önemli bir özellik de sahip olduğu ek işlevsel özellikler olur. Fotoğraf ışık uyumunu çok rahat bir şekilde sağlamanıza yardımcı olan, ışıklı kameralar bu açıdan dikkat çeken ürünlerdendir. Bu tür ürünler ayrıca bir ışık sistemi taşımak istemeyenler için oldukça kullanışlı olurlar. Ayrıca lensleri değiştirilebilir türdeki makineler de farklı türde fotoğraflar çekmek isteyenler için son derece kullanışlı modellerdir. Bu tür özellikler ürünlerin fiyatlarını doğal olarak etkiler. Bir diğer önemli nokta ürünün kullanım süresidir. Sayfamızda bulunan ürünler yüksek kaliteleri dolayısıyla çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu tür ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece olumlu bir etkiye sahip olurlar. Siz de tüm bu ürünler arasında inceleme yaparak kendiniz ve bütçeniz için uygun modelleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Çeşitli Fotoğraf ve Kamera Ürünleri Sayesinde Fotoğraflarınızı Çok Daha Dikkat Çekici Hale Getirin

Çeşitli Fotoğraf ve Kamera Ürünleri Sayesinde Fotoğraflarınızı Çok Daha Dikkat Çekici Hale Getirin

Fotoğrafçılık kişinin oldukça yaratıcı olabilmesini sağlayan sanat dallarından biridir. Bu sanat dalında iki kişinin kullandığı obje aynı olsa da ortaya çıkacak sonuç çok farklı olur. Farklılığın Sağlanabilmesi ve sanatçının hayalindekini gerçeğe dönüştürülebilmesi için kullanabileceği çok farklı yardımcı materyal bulunur. Bu materyaller oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünler arasında seçim yapmak bazen zor ve kafa karıştırıcı hale gelebilir. Bu kararı çok daha kolay bir hale getirebilmek için bazı beklentiler belirlemeniz gerekir. Bu beklentilere karar verirken göz önüne almanız gereken önemli noktalar ise sizin sahip olduğunuz istek ve ihtiyaçlardır. Bunlar arasında ürünün sahip olduğu teknik özellikler, ürünün tasarımı, kullanım amacı ve alanı bulunur. İlk olarak ürünün kullanım şeklinde dikkat etmeniz gerekir. Farklı kameralar fotoğraflara farklı havalar katarlar. Bazı modeller vintage türde olurlar. Fotoğraf makinesi filmi kullanarak çekim yapılan modeller oldukça otantik bir görünüme sahip olurlar. Bu filmler sayesinde son derece yaratıcı ve nostaljik bir görünüm oluşturmak mümkündür. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ürünün sahip olduğu parçalardır. Bu parçalar arasında en büyük öneme sahip olanlardan biri de kamera lensi olur. Lens çekim yaparken uzaklığı ve odağı ayarlayabilmek için son derece önemli bir özelliktir. Ayrıca lensler ortaya çıkacak fotoğrafın kalitesini belirleyeceği için büyük öneme sahiptir. Farklı lensler arasından sizin için doğru olanları seçmeniz fotoğrafınızı istediğiniz şekilde olması için gereklidir. Makineyi fotoğraflar için kullanacağınız gibi videolar için kullanabilirsiniz. Eğer sadece fotoğraf değil, sesli görüntüler de çekmek istiyorsanız kamera mikrofonu dikkat etmeniz gereken önemli bir noktadır. Özellikle dışarıda video çekimi yapacaksanız kaliteli bir mikrofona sahip olan modelleri tercih etmeniz gerekir. Bu çekimi çok daha kolay bir hale getirir. Ürünlerinizi kullanırken ihtiyacınız olan bazı ek aksesuarlar da bulunur. Bunların başında kamera çantası gelir. Bu tür ürünler sayesinde ekipmanlarınız çok daha rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Siz de tüm bu durumlara dikkat ederek kendiniz için en uygun ürünleri tercih edebilir ve böylece en güzel fotoğrafları kolaylıkla çekebilirsiniz.