Filtreleri Temizle
Marka
Time Watch

Kategoriler

Marka

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 28 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Time Watch Saat

Kol saatleri günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılan aksesuarlar haline geldi. Her an her yere taşınabilen saatler, kolay kullanımı ile de sıkça tercih ediliyor. Time Watch saatler güvenilir ve dayanıklı ürünleri sayesinde, şık tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Time Watch saat dijital analog ve elektronik modelleri ile kullanıcılarına pek çok seçenek sunuyor.

Time Watch Saat Bir Aksesuardan Fazlası

Time Watch Saat Bir Aksesuardan Fazlası

Özellikle analog saatler pek çok kullanıcı tarafından yalnızca bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Analog modelleri ile bu amaç uğruna da zevkli tasarımlı ürünleri bulunan Time Watch saat, konusunda uzmanlığı ile ayrıntılı işler çıkarmaya devam ediyor. Her detayında kendine özgü orijinalliği ve işleviyle kullanıcıların beğenisine sunulan saatler, iki ana kategoride üretiliyor. Analog ve dijital olmak üzere ikiye ayrılan saatler, her kullanıcının dilediği işleve sahip ürünü bulmasını sağlıyor. Yuvarlak yapıya sahip analog saatler, içindeki çarklı yapısı sayesinde geleneksel bir görüntü sunuyor. Özellikle sade ve pastel renklere sahip modelleri ile dikkatleri kendine çeken analog saatler, profesyonel ortamlarda kullanılmak amacıyla pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Öte yandan farklı renkte ve modelde olması sayesinde, günlük hayatın her anında yerini alıyor. Canlı renklere sahip modeller, daha eğlenceli tarzları benimseyen kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. Analog olmasına rağmen üzerinde birden fazla gösterge bulunan bu saatler, kullanıcıyı asla yarı yolda bırakmıyor.

Time Watch Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Time Watch Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Analog model tercih etmeyen kullanıcılar için marka bünyesinde dijital kol saatler de sunuluyor. Dikdörtgen ekrana sahip Retro isimli kol saati tipleri, özellikle eski tip saat seven kullanıcılar için ideal bir tercih olarak görülüyor. Düşük ışık yayan bir ekrana sahip olması sayesinde uzun pil ömrüne sahip saatler, pek çok farklı göstergeye ve ayara sahiptir. Özellikle kronometre gibi göstergeler isteyen kullanıcılar, hem kolay ayarlanabilmesi hem de rahat okunabilmesi ile bu modeldeki ürünleri tercih edebiliyor. Vintage tarzıyla öne çıkan ürünler, farklı renk ve çeşitlerde sunuluyor. Genellikle açık renkli modelleri bulunan saatler kişinin kıyafetlerine ve stiline uydurabileceği çeşitli tasarımlarda üretiliyor. Siyah veya gri gibi koyu renk kayış ve gövdeye de sahip olabilmeleri sayesinde daha ciddi ortamlarda da kullanılabiliyor. Time Watch saat fiyatları bu kategoriler arasında değişiklik gösteriyor. Kullanıcı, beğendiği modeli kendi ihtiyaç ve isteklerine göre uygun fiyata bulabiliyor. Fiyat konusunda da rahatlık sağlayan Time Watch saat yorumları ve önerileri göz önünde bulundurarak her kullanıcıya üstün performans sağlıyor.

Time Watch Saat ile Anı Yaşayın

Time Watch Saat ile Anı Yaşayın

Yeni Touch serisini kullanıcıların beğenisine sunan Time Watch, en kaliteli akıllı saatleri üretmek amacıyla yola çıkıyor. Çelik kasaya ve kordona sahip modeller düşürüldüğünde, çarpıldığında veya herhangi bir hasar aldığında elektronik yapısının bozulmaması için özellikle güçlendiriliyor. Buna rağmen fazla ağırlık yapmaması ile kullanıcıların rahatça kullanabilmesine olanak tanıyor. Time Watch saat bayan kullanıcılar için daha ince tasarımlar yaratarak, üstün kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca daha hafif saatler beğenen her kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler geliştiriyor. Dijital olması sayesinde okuması da kolay olan saatler oldukça zevkli modellerle karşınıza çıkıyor. Kayışı işe birlikte uyumlu bir ikili oluşturan gövdesi, bu kol saatlerini göz alıcı bir seviyeye taşıyor. Zarif görüntüleri ile dokunmatik ekrana sahip olmalarına rağmen bilekte gereksiz yer kaplamıyor. Ekranı su geçirmediği gibi, Time Watch saat ayarlama konusunda da olağanüstü kolaylık sağlıyor. Sadece birkaç tuşla ayarlanabilen saatler, farklı fonksiyonlarını da aynı şekilde yalnızca birkaç tuşla yerine getirebiliyor. Böylelikle saatiniz, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz bir dost haline geliyor. Daha fazla seçenek için Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.