Filtreleri Temizle
Marka
Toms

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 152 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Toms Saat

Öncelik olarak kaliteyi ön plana almış olan Toms saat, kullanıcıları için en yüksek düzeyde performans sağlayarak piyasaya kaliteli ürünler sürmeyi amaçlamıştır. Toms saatler, profesyonel bir ekiple birlikte çalışarak dinamik ve işlevselliği yüksek olan ürünleri titizlik ile hazırlamış olup özel olarak tasarlanıyor. Kol saatleri gibi piyasa üzerinde birçok çeşitli saat modelleri üretiliyor. Masa saatleri, duvar saatleri, dijital saatler ve elektronik aletler üzerinde kullanılan bu saat modelleri arasında yaygın olarak kullanılıyor. Toms saat alanında seçkin bir markadır. Bu modeller üzerinde kullanılan bazı materyaller ile çeşitli ürünler ortaya konulurken kullanıcı beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ürünler tasarlanıyor. Saat modelleri arasında birbirine benzerlik gösteren bazı modellerin ayrımı, mekanizma ve işlevsel gücü ile yapılıyor. Farklı tarz ve tasarımlara göre hazırlanmış olan bu saat modelleri mekanizma, kordon, saat kasası, rengi vb. gibi birçok alanda farklılık göstererek kalitesini ortaya koyuyor. Özel tasarlanmış olan bu kol saatleri, nitelikli yapısı ve kolay kullanılabilirliği ile her alanda kullanım imkanı sağlıyor. Toms saat modelleri oluşturulurken iç mekanizmasına oldukça özen gösterilip tüm parçalarının en ince detayına kadar özel malzemeler kullanılarak hazırlandığı biliniyor. Kullanıcı isteğini göz ardı etmeyen bu marka hem performans hem de tasarım ile bir adım önde ilerliyor. Özgün tasarım modellerini üst düzey kalitesiyle yansıtan Toms saatler, her mevsime uygun konforlu kullanım alanları yaratıyor. Yaş ve cinsiyet ayrımı olmadan her yaş kesimine uygun olarak üretilmiş olan Toms saat ürünleri, geniş ürün alternatifleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor.

 Toms Saat ile Zamanı Farklı Bir Boyuta Taşıyın

Toms Saat ile Zamanı Farklı Bir Boyuta Taşıyın

Kol saatlerinde mekanizma; ATM gücü ve diğer özellikler tarafından sağlanan işlevsel hareketlerin yanı sıra yapısı ve dayanıklılığı ile önem taşıyor. Bu saat türleri, kullanıcı tercihlerine göre mekanizma açısından daha fazla dikkat çekerken aynı zamanda alternatif modeller ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahip oluyor. Kullanıcıların beklentileri sonucunda her alanda kullanıma uygunluk gösteren kol saati modelleri, nitelikleri doğrultusunda üst performans sağlıyor. Klasik, spor ya da her iki türde de kullanım sağlayan saatler ile farklı özelliklerde zaman takibi sağlanıyor. İstenilen amaca hizmet eden ve her alanda kullanım imkanı sunan Toms kol saatleri arasında Toms hasır kordonlu kadın kol saatleri, özel tasarım ile hazırlanmış olup çelik kasa ve kordon kombinasyonu ile dikkat çekiyor. Eşsiz lacivert kadran rengi ile tüm dikkati üzerine toplarken kasa renginin bronz olması ayrıcalığıyla farkını ortaya koyuyor. Bir diğer eşsiz Toms erkek kol saati modeli ise 42 cm çapıyla kol üzerinde kendini gösteriyor. Metal kasa ve gümüş kordonu ile eşsiz bir uyum sağlayan bu kol saati, pilli mekanizması sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. 3 ATM gücü ile su geçirmez özelliğini ortaya koyuyor ve mineral cam sayesinde sert darbelere karşı kendini koruyarak üst düzey bir performans sergiliyor. Estetik bir duruş ile analog ekran tipinin yanı sıra kronometre özelliği olan bu saat modeli, çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunuyor. Bu özellikleri taşıyan ancak farklı tarzları tercih edenler için bir diğer model ise, Toms erkek kol saati modeli olup kahverengi kadran rengi ile kullanıcılara alternatifler sunuyor. Bu saat modelinin hasır kordon ve metal kasa materyali ile kombine olurken aynı zamanda pilli mekanizması sayesinde gücünü ortaya koyuyor. 3 ATM suya dayanıklılığı ile farklı kullanım alanlarında zaman takibi sağlanabiliyor ve mineral cam yapısı sayesinde güvenli ve uzun ömürlü kol saati elde ediliyor. Estetik görüntüsünü oluşturan analog ekran tipi ve iç materyalleri yanı sıra kronometre özelliği ile farklı alanlarda da kullanım sunuyor.

 Özel Tasarımlar ile Toms Saat

Özel Tasarımlar ile Toms Saat

İnsan yaşamını etkileyen günlük olaylar ve çevresel faktörlerin yanı sıra gün içindeki yoğun tempo ile zaman diliminde yetersizlik yaşanabiliyor. Gün içinde yaşanan yoğunluk, bazı durumlarda diğer işlerin aksamasına sebep oluyor. Zaman yönetimi ve takibinin yapılması ile bu aksayan işleri yerine getirmek Toms kol saatleri ile artık mümkün. Toms kol saatlerinin eşsiz tasarımları ile sunulan çeşitli ürünler, birbirinden farklı özellikleri göz kamaştırıyor. Kullanıcı tercihine göre hazırlanmış olan bu özellikler yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Toms saat fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterebiliyor. Büyük ilgi duyulan bu modellerden bir tanesi, Toms erkek kol saati modeli olup siyah hasır kordon rengi ile asil bir görünüm kazanıyor. İhtişamlı sunumu ve rose kasa rengi ile farklı tarz seven kullanıcılar için özel tasarlanmış olan bu ürün, mineral cam yapısı ile daha güvenli bir kullanım sunuyor. Ekran üzerinde kronometre ve takvim özelliği bulunan analog ekran ile zaman takibini çeşitlendirirken pilli mekanizması sayesinde dayanıklılığını gözler önüne seriyor. Bu kol saati, 3 ATM su geçirmez özelliği ile fark yaratarak birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Klasik tarzın dışına çıkmayı seven kullanıcılar için tasarlanmış olan bir diğer model, Toms kol saati olup markazit kasa materyali ile farkını ortaya koyuyor. Beyaz demir olarak adlandırılan markazit, kristal yapılı olup güçlü bir materyaldir. Bu güçlü materyal sayesinde dayanıklılığını ortaya koyan bu kol saati aynı zaman da 3 ATM su geçirmez özelliği ile birçok alanda kullanım imkanı sunuyor. Farklı alanlarda ve işlevlerde kullanım sağlayan bu model rose kasa ve siyah kordon ile farklı bir kombinasyonu gözler önüne seriyor. Analog ekran tipine sahip olan bu saat modeli mineral cam yapısı sayesinde güvenli kullanım sağlarken pilli mekanizması ile uzun ömürlü deneyim yaşatıyor.

 Toms Saat ile Minimalist Tasarımlar

Toms Saat ile Minimalist Tasarımlar

Günümüzde kullanılan tasarımların kullanıcılar üzerinde farklı modelleri görülürken bir kesim kullanıcı üzerinde minimal tasarımlara denk geliniyor. Bu minimal tasarımlar ile eşsiz ve üst düzey performans sağlanması ile kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek seviyeye çıkıyor. Toms kol saatleri ile gün içinde yaşanan zaman akışı daha hızlı organize ediliyor ve hızlı bir şekilde gün kontrol altına alınıyor. Farklı tarzlara hizmet eden ve çeşitli kullanım alanlarına uygun olan bu saat modelleri, dayanıklı malzemeler ile hazırlanmış olup uzun yıllar boyunca size eşlik ediyor. Farklı ambiyansları bu kol saatleri, cinsiyet ayrımı olmaksızın her yaş kesimi hizmet sunarken klasik ve spor tarzı da birinden ayırıyor. Bu Toms erkek saat minimal tasarımlarından bir tanesi, Toms çelik kordonlu modeldir. Çelik kasa ve kordon materyali ile minimal düzeyde bir görünüm sağlarken pilli mekanizması ile dinamik yapısını da gözler önüne seriyor. Mineral cam yapısı ile sert darbelere karşı koyan kol saati, 3 ATM su geçirmez özelliği sayesinde dayanıklılığını sergiliyor. Lacivert renginin kol üzerindeki duruşunu eşsiz bir sunum ile yansıtıyor. Toms saatin bir diğer modeli ise şık dizayn metal kordon kadın kol saati olup 3 ATM su geçirmez özelliği sunuyor. Pilli mekanizması ile uzun ömürlü yaşam alanlarına uzanırken çelik kasa ve çelik kordon ile minimal tasarımları ile gözleri kamaştırıyor. Altın renginin göz alıcı tonu ile kol üzerinde adeta asil bir duruş sergiliyor. Günlük hayatını kolaylaştıran ve planların daha sistemli bir şekilde yapılması için fırsat sunan bu saat modelleri kullanıcısına farklı alternatifler sunuyor. Gün içinde zaman yönetimini kolay hızlı bir şekilde sağlayarak diğer işlerin halledilmesi ve bunun yanı sıra ekstra zaman için hatırlatıcı görevi görüyor. Kalitenin eşsiz renkleri ve farklı tasarımlarını tek bir materyalde bulunduran Toms saat ile siz de kendinize bir güzellik yapabilirsiniz. Farklı tarz ve eşsiz minimal tasarımlar için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Teknolojinin En Özgün Hali: Toms Saat

Teknolojinin En Özgün Hali: Toms Saat

Kol saatleri günümüzde kullanımı en yaygın olan teknolojik aletlerden biridir. Günden güne ilerleyen teknoloji ile saat türleri ve özelliklerinde artış gözlenerek eşsiz nitelikler ortaya konuluyor. Toms kol saatleri ile teknolojinin en özgün hali gözler önüne serilirken birtakım insanlar tarafından duyulan endişeler ortadan kalkıyor. Düşük kalite, su geçirme, çabuk bozulma, çatlama ve kırılma ihtimallerinin yanı sıra performans seviyesinin düşük olması da bir hayli kullanıcıyı düşündürüyor. Toms kol saatleri ile bu problemlerin birçoğu artık geçmişte kalıyor. Toms kol saatleri, farklı tasarımlar ile üst düzey bir performans sergileyerek kullanıcı memnuniyetini büyük özenle dikkate alıyor. Kullanıcısına oldukça önem veren Toms markası, beklenti ve ihtiyaçlar dahilinde talep edilen kol saatlerini piyasaya sürüyor. Bu nitelikteki Toms kadın saat modellerinde bir tanesi, Toms Kadın kol saati modeli olup çok renkli kasası ve çelik kordonu ile dikkatleri üzerine topluyor. Çelik kasa materyali sağlayarak mineral cam yapısı sayesinde dayanıklılığını gösteren bu kol saati ile farklı alanlarda kullanım sağlanabiliyor. 5 ATM su geçirmez özelliği ile günlük kullanım ve dalış esnasında yüksek düzeyde performans sergilerken quartz mekanizması ile göz kamaştırıcı bir sistem işleyişi sunuyor. Bir diğer model ise Toms şık dizayn silikon kordon erkek kol saati modeli olarak çok renkli kordon ve çelik kasa ile farklı bir kombinasyon oluşturuyor. Eşsiz görüntüsü ile analog ekran tipi olan bu kol saati üzerinde takvim ve kronometre bulundurarak zaman takibinde farklı materyaller sunuyor. Pilli mekanizması ve 3 ATM gücü ile su geçirmez özelliği sayesinde rahat ve kullanımı kolay bir süreç sağlıyor. Gümüş kasa rengi ile diğer saatler arasında çeşitlilik gösteren bu kol saati mineral cam yapısı ile sert darbelere karşı kendini korumaya alıyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlıyor.

 Toms Saat ile Göz Kamaştırıcı Sunumlar

Toms Saat ile Göz Kamaştırıcı Sunumlar

Yalnızca Türkiye'de olmayıp yurt dışında da kullanımı yaygın olan bu kol saatleri farklı renk ve stilde kullanıcısına hitap ediyor. Saat modelleri arasındaki çeşitli tasarımların özgün dokunuşları ve gündelik yaşam üzerindeki zevk, giyim tarz ve cinsiyete uygun olması ile etkisi altına alıyor. Teknoloji ile günden güne iç mekanizmasında ve dış görünüşü geliştirilen bu saatlerin tasarımlarında pratik ve dinamik olma özelliği bulunuyor. Kol saatlerinin bu özellikleri yanı sıra üst düzey performans sağlayarak kaliteyi ön plana çıkarmak amaçlanıyor. Uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlayan bu marka kol saati modelleri ile kullanıcısının beğenisine sunuluyor. Toms saat modelleri ile eşsiz tasarımlar göz alıcı bir konum alıyor. Bunlardan bir tanesi, Toms erkek kol saati olup deri kordonu ve metal kasası ile farklı bir tarz sergiliyor. Zaman takibi konusunda takvim ile desteklenerek analog ekran kullanılan bu saat modeli mineral cam yapısı ile dayanıklılığını gözler önüne seriyor. 5 ATM gücü ile su geçirmez özelliği yanı sıra bileğe yakışan boyutları ile farklı bir tarzda kaliteyi yansıtıyor. Bir diğer kol saati modeli, Toms erkek kol saati modeli olup lacivert rengi ile eşsiz bir sunumu ortaya koyuyor. İnsanların zaman yönetimi konusunda farklı tarzları yansıtan modellerinden biri olan kol saati modeli, 53 cm çapı ile büyük boyutta bir estetik sağlıyor. 3 ATM suya dayanıklılık sağlarken quartz mekanizma ile dinamik yapısı sayesinde farklı kullanım alanları oluşturuyor. Diğer zaman takibi materyalleri yanı sıra analog ekran üzerinde bulunan takvim özelliği ile günlük işlerin belirlenmesinde yardımcı olan bu kol saati, markazit kasa materyali ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Farklı alanlarda çeşitli özellikleri ile kullanım imkanı sunan bu eşsiz saat modeli, rose gold rengi ile gözleri kamaştırıyor. İnsanların gündelik kullanımları yanı sıra yoğun iş temposu üzerinde giyim tarzlarına uygunluk seviyesi en yüksek olup her kesime hitap ediyor. Talep edilen ürünlerin piyasa üzerine sunularak kullanıcıya ulaştırılması sağlanıyor ve beklenen en üst düzey performans sergileniyor. Çeşitli kullanım alanları ve özellikler ile zamanınızı eskisinden daha değerli bir hale gelip modern tarzınızı eşsiz tasarımlar ile yansıtabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi olan bu marka ile birçok alana uyum sağlayabilir aynı zamanda giyim tarzınızı bu kol saatleri ile tamamlayabilirsiniz. Toms saat modellerini incelemek ve kendi tarzınıza uygun saatleri bulmak isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.