Filtreleri Temizle
Marka
O.D.M.

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 149 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

O.D.M. Saat

Her konuda tamamlayıcı olan saat zamanla çeşitlendirilip alternatifleri çoğalmaktadır. Saat kullanımı bazılarımız için büyük önem taşımaktadır. Geçmişten günümüze kadar zaman gösterme aracı olarak kullanılan saatler artık aksesuar olarak da ilgi çekmektedir. İnsanların kişilikleri ve karakterleri hakkında bilgiye, gerek kullandığı eşyalardan gerekse yaşam şekillerinden ulaşabilirsiniz. Saat kullanan insanların zevklerini kimi zaman bileğindeki zarif duruşundan, kimi zaman renginden ve kimi zaman asaletinden anlayabiliriz. O.D.M Saat, modellerini geliştirmekle birçok zevke hitap eden trend bir marka haline gelmiştir.

ODM ile Estetik Tasarım ve Kullanışlı Fonksiyonlar

ODM ile Estetik Tasarım ve Kullanışlı Fonksiyonlar

Bir zaman kavramı içerisinde olduğumuzu günün doğuşundan, batışından ve bazı yaşam şekillerimizden anlayabiliyoruz. Fakat zaman akışında işe gidiş saatlerimizi, toplantılarımızı, günlük yaşamımızı ve hayatımızdaki tüm faaliyetleri bir saat dilimine göre parçalara ayarlıyoruz. Kolumuzda taşıdığımız saat kimi zaman kıyafetimizi tamamlayan, kimi zaman da değerli vaktimiz olduğunu gösteren bir araç olarak da görünüyor. O.D.M marka kol saatleri istenilen özelliklere sahip olup kaliteden ödün vermeyenler için tasarımının ve özelliklerinin detaylandırılmasıyla ilgi çekiyor. Bütçe olarak eski tarihlere bakıldığında artık daha kolay. Hem lüks görüntü hem uygun bütçeli kol saatlerine ulaşmak istediğiniz takdirde O.D.M marka kol saatleri bay ve bayan saatler olarak her zaman sizlerle. O.D.M Saat çelik, deri, plastik/silikon kordonlarının marjinal, renkli, şık, tasarımıyla kendini ön plana taşımayı başarıyor. İnsan hayatında zaman kavramını doğru göstermesi bakımından saatler birçok yaşam kolaylığı ve seçeneklerin geniş oluşuyla birlikte iyi bir görünüme de sahip olma beklentilerini karşılamaktadır. Hem kaliteli hem ortalama bütçeye uygun şık tasarımlı, hoş görünümlü ürünler olan O.D.M saat modelleri başta bay ve bayan modelleri olmak üzere günlük kombinde spor kordon ve klasik kombinde sade şık görünümü tamamlayıcı seçenekleriyle kullanıcısı üzerinde güven sağlar. Günlük yaşamda rahatlığı, kullanışlılığı, gerek sadeliği gerekse renkleri ile hoş görünüm sağlayan O.D.M Saat sıkça tercih ediliyor. Siz de kalitesi ve oluşturduğu firma güveninden dolayı her zaman gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

O.D.M. Saat Bakımı ve Temizliği

O.D.M. Saat Bakımı ve Temizliği

Sıklıkla kullanılan O.D.M. saatin temizliğine de özen gösterilmeli. O.D.M saat nasıl temizlenir sorusunun cevabı ise kolayca verilebilir. Kulak pamukçuğu yardımıyla hassas ve detaylı kısımlardaki tozları alınabilir. Bir damla sirkeli suyu tüy bırakmayan beze uygulayıp nazik bir şekilde mikroplardan arındırılabilir. Yumuşak beze hafif bir şekilde nemlendirme işlemi uygulayarak saatin temiz olmasını ve daha uzun ömürlü kullanılabilmesini sağlandığı gibi mikroplardan ve bakterilerden de arındırarak kendi sağlığımızı da korumuş ve kollamış oluruz. Şunun da unutulmaması gerekir: saatlerin kordonları ve modellerine göre temizliği farklılık gösterir. Bazı kimyasal ürünlerin de kasaya temas etmemesine dikkat edilmelidir. Aldığınız ürünün sağlamlığı kaliteli olması ve markanın güvenilirlik sağlaması maksadı ile tercihler bütçeyi de sarsmayacak şekilde güzelce bakıldığında uzun yıllar kullanılabilecek O.D.M saat ürünlerinden yana kullanmanız tavsiye edilir.

 Kullanıcı Gözünden O.D.M Saatlerinin Önemli Detayları

Kullanıcı Gözünden O.D.M Saatlerinin Önemli Detayları

İnsanlar ihtiyaç dahilinde artık kaliteye ve özelliklere gün geçtikçe daha çok önem veriyor. Bütçesine ve belirlediği özelliklere göre arayışta bulunan insanlara O.D.M marka saatler ayrıcalıklı tasarımları ve makul fiyatıyla kendini tanıtıyor. Saate ayrılan bütçenin kullanışlı ve bir o kadar da asil görüntüye sahip olduğunu gören kullanıcı memnuniyeti herkesin yüzünde tebessüm bırakıyor. O.D.M saat günden güne bay ve bayan kullanıcılarının memnuniyetiyle tercih edeceği ve sevilen saatleriyle büyüyen bir marka görünümünde. Suya dayanıklılığı özelliğine sahip olmanın ötesinde, O.D.M saat renkleri ile yaşamı renklendirmeye devam ediyor. Ayrıca, muhteşem O.D.M saatlerin isteğe bağlı dijital ya da analog çeşitlerine sahip olabilmek mümkün. Sağlamlığıyla, günlük hayatta kullanılmaya oldukça elverişli olan O.D.M saatler bu kulvarda da farkını belli ediyor. Eğer siz de daha önce O.D.M marka saat denemediyseniz O.D.M saat modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bu kullanışlı saatlerin farkını yaşayabilirsiniz. Hangi modelin size daha uygun olduğuna karar vermeden önce O.D.M saat inceleme ve yorumlarına göz gezdirebilirsiniz.