TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Citizen, Saat

için 804 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Citizen Saat

Zaman kavramı bir insanın harcadığı vakti kontrol etmesini sağlayan soyut bir ifadedir. Sizler bir yılınızı planlarken yılı aylara, bir ayı planlarken günlere, günü planlar iken ise saatlere bölersiniz. Bir saati planlarken de dakikalar önem kazanır. İşte sizin de bu planlamayı yapmanızdaki en büyük yardımcımız olan, aksesuar olarak da kullandığınız saatlerdir. Bu nedenle sizler de rutininizi belli bir düzene sokmak için aktif olarak saatleri kullanmaktasınız. Size sunulan saat markalarının içlerinde önemli bir yere sahip olan Citizen saat 1900’lerin başında kurulmasına rağmen kısa zamanda kendini saat sektöründe kanıtlayıp önemli bir yer edinmiştir. Citizen saat modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Favori modelinizi seçtikten sonra Citizen saat ile siz de günlerinizi, saatlerinizi, dakikalarınızı planlayabilirsiniz.

Citizen Saat ile Zaman Sizi Değil Siz Zamanı Yönetin

Citizen Saat ile Zaman Sizi Değil Siz Zamanı Yönetin

Zamanı takip etmek, yapılan programları uygulamak için saatler vazgeçmememiz gereken birer ekipmandır. Aktif olarak saat kullanan insanların daha disiplinli ve planlı oldukları bazı araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bazı insanların olmazsa olmazı olan kol saatleri kimi için bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Her ne sebeple olur ise olsun, hepimizin evinde veya kolunda bir saat vardır. Sayfamızdan detaylı bilgilerine ulaşabilir ve Citizen dijital saat modellerini inceleyebilirsiniz. Citizen saat kullananların yorumlarını da incelerseniz onlar da sizi bu saate yönlendirecektir. Çeşitli tasarımlara sahip Citizen saat modelleri hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği, aynı zamanda sevdiklerine hediye olarak alabileceği bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Gün içinde yoğun tempoda hareket ederken saatinize bakıp program dahilinde hareket etmeniz sizi daha kendinizden emin yapacaktır. Kolunuza her baktığınızda şık ve kaliteli bir saat görmek zamanı programlamanız konusunda da sizi teşvik edecektir. Her adımınızı programladığınızda ve buna uyduğunuzda hayatı kaçırmamış olursunuz. Siz de böyle bir yaşam tarzına sahipseniz bir Citizen saat edinmek için geç kalmış sayılmazsınız. Sayfamıza girerek hemen kendinize bir saat beğenip, sipariş verebilirsiniz. Çeşitli tasarım ve özellikleri ile her zevkten insana hitap eden marka, sizin de tarzınızı yakalayacaktır.

Citizen Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Citizen Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saat Citizen markası içerisinde geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Yuvarlak ve dikdörtgen biçiminde kadran şeklileri bulunmaktadır. Kordon renklerinin çeşitliliği ile de tarzınıza uygun saati bulabilirsiniz. Ayrıca kordon materyali metal veya çelik olabilmekte, alerjisi olanlar için silikon, deri gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bir saatte en önemli özelliklerden biri de suya karşı dayanıklılığıdır. Saatleri kolumuzda taşıdığımız için üzerine su dökme gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. Daha profesyonel olarak düşünürsek işi su altında olanlar için bir saatin suya dayanaklılığı önem arz etmektedir. Citizen dijital analog saat modelleri 0-10 metre, 11-50 metre ve 50 metre üzeri suya dayanıklılık özelliği ile kişinin kullanım amacına göre çeşitlilik sunmaktadır. Bir diğer en önemli özellik saat camının malzemesidir. Bu kapak hem saatin mekanizmasını korur hem de saatin görünümünü güzelleştirir. Bunun dışında üç farklı cam türü bulunmaktadır. Mineral cam kırılmaya karşı dayanıklılığı yüksektir. Tozlanmaz ve kiri üzerinde tutmaz. Mineral cama yandan bakıldığında yeşil yansımalar görünür. Safir cam, minarel saatte olduğu gibi dayanıklı olan bir cam türüdür. Darbelere karşı dayanıklıdır. Kristal saat camı ise mineral ve safir cama göre daha hassastır ve üretimi zor bir camdır. Bu camın en büyük özelliği kolay işlenebilmesi ve ışığı düzgün bir şekilde yaymasıdır. Berraklığı diğer camlara göre daha fazladır. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz bu markanın incelemeniz gereken bir başka özelliği de kasa materyalidir. Çelik kasa dayanıklılığı yüksek olduğundan kasa içindeki mekanizmaya çok iyi bir koruma sağlamaktadır. Titanyum kasa, hafif bir maddedir ve kolunuzda yokmuş hissi verir. Silikon kasalar cilde temas ettiğinde insanı rahatsız etmez, daha çok spor saat üretiminde kullanılan bir maddedir. Son olarak sayfamızda bulabileceğiniz Citizen otomatik saat çeşitlerinin kasa malzemesi olan plastik kasa, özgün tasarımları ile öne çıkacaktır. Öyle ki, saat yapımında plastik kasa pek çok avantaj sağlamaktadır. Hafiftirler, suya dayanıklıdırlar, darbeye karşı mekanizmayı korumaktadır. Daha çok zor koşullarda çalışanların tercihi olmuştur. Bu tarz özelliklerin içinde istediklerinize göre bir filtreleme yaparak aradığınız saati kolaylıkla sayfamızda bulabilirsiniz. Citizen saat fiyatları hakkındaki detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Halkın İçinden Citizen

Halkın İçinden Citizen

Üreticiler insanların ihtiyaçlarından yola çıkarak hayatınıza farklı şekillerde ve çeşitlerde; farklı amaçlara hitap eden saatleri sunmaktadırlar. Duvar, yer, cep ve kol saatleri insanların görünümü tamamlayıcı en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan kol saatleri sektörde canlılığını korumaktadır. Ve pek çok insan gerek kendisine, gerekse sevdiklerine hediye olarak kol saati almayı tercih etmektedir. Saat seçerken herkesin kendine özgü dikkat ettiği hususlar vardır. Ayrıca herkesin saati kullanım amacı farklıdır. Kimisi çalıştığı işinden dolayı takması zorunlu olanlar (dalgıçlar vb.), saat koleksiyonu olanlar, görünümünü saat ile tamamlayanlar veya zaman takibini klasik yoldan kol saati ile yapmak isteyenler. Kimi insanın ise vintage ürünlere ilgisi vardır. Citizen klasik saat modelleri vintage havasında bir görünüme sahiptir. Öyle ki, Citizen altın kaplama saat çeşitleri kadar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple Citizen saat markası antika görünümlü saat üretimine devam ederek, buna ilgi duyan insanları unutmamıştır. Saat konusunda kendini kanıtlamış bu marka 1900’lerin başlarında kurulmuştur. Ve adını İngilizcedeki ‘Halk’ anlamına gelen ‘Citizen’dan almıştır. Şirketin bu adı vermekteki amacı halkın kalbine hitap etmek içindir. Son yıllarda da büyük bir yükselişle global bir şirket haline gelmiştir. Kendini dünya pazarında lider şirketler arasına sokmuştur. Piyasada bu denli yer edinmiş bir marka tercih ederek siz de Citizen marka saat kullananlar kervanına katılabilirsiniz. Citizen automatic saat çeşitliliği ile kendinize uygun ve yakışan saati bulacak, keyifle kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca saat risksiz, herkesin beğeneceği bir hediye seçeneğidir. Bu nedenle sadece kendinize değil sevdiklerinize de doğum günlerinde veya başka özel günlerde hediye olarak vererek, onları mutlu edebilir, devamlı üzerlerinde taşıyarak sizleri hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Sayfamızı incelediğinizde Citizen Eco Drive saat modellerinin de ne kadar geniş ürün seçeneklerini olduğunu göreceksiniz. Sayfamızda yer alan modeller geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulduğundan hangi saati seçeceğiniz konusunda kafanız karışabilir. Ancak hangi saatte karar kılarsanız kılın, kaliteli, sizin istediğiniz özelliklere sahip bir dünya markası saat sahibi olacaksınız. Citizen saat modellerinin yanı sıra tüm saat çeşitlerini incelemek için Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Citizen
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1120)
Active (11)
ADD (66)
Adexe (4)
Adidas (269)
Adriatica (240)
Aerowatch (107)
Al Fajr (85)
Alessi (11)
Alfex (69)
Allegro (74)
Ann Taylor (40)
Anne Klein (309)
AP (223)
Apache (315)
Aquarmy (10)
Arden (29)
Aries Gold (67)
Armiforce (4)
Armio (22)
Armitron (11)
Aston Martin (435)
Atop (19)
Aviator (122)
Avon (68)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Ball (37)
Balmain (86)
Barbie (5)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2366)
Belonni (83)
Ben 10 (3)
Bentini (89)
Benyar (5)
Bewell (32)
Biden (119)
Bigotti (1662)
Bilicra (7)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Blueberry (20)
Boccıa (54)
Bomberg (13)
Breil (8)
Breitling (58)
Briston (56)
Bulova (415)
Burberry (52)
Cacharel (31)
Calven (12)
Calvin Klein (2188)
Calypso (169)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (23)
Cars (4)
Casio (21610)
Cerruti (61)
Cerruti 1881 (135)
Cey (6)
Choppers (364)
Citiplus (4)
Citizen (804)
Clariss (972)
Cockpit (565)
Colibri (6)
Coliseum (3948)
Colori (6)
Commes (429)
Comwatch (433)
Cortebert (20)
Cortobert (5)
Corum (8)
Creo (235)
Crrju (42)
CSF TIME (3)
Curren (171)
D'S Damat (5)
D-ZINER (9)
Daks (5)
Daniel Klein (17951)
Darling (4)
Davosa (29)
Daymond Rene (272)
DB Dizayn (6)
Denacci (52)
Deni Gabi (17)
Denicotea (6)
Dexter (673)
DiaL'x (127)
Diamond (11)
Dice Kayek (2970)
Diesel (1153)
Diray (92)
Disney (5)
(17121)
(20)
DKNY (210)
Doliche (51)
Dujour (168)
Dunlop (213)
Earnshaw (46)
Ebel (76)
Ecco (26)
Edox (101)
Edwin (9)
Elegangs (149)
Elite (16)
Elixa (128)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (357)
Enox (143)
Escape (949)
ESPACE (44)
Esprit (312)
Essence (6410)
Eterna (53)
Everest (6)
Exception (147)
FALMER (7)
Favori (187)
FBI (8)
FENERIUM (9)
Ferrari (47)
Ferre Milano (519)
Ferro (1359)
Ferrucci (7181)
Festina (26)
Fiesta (6)
Fila (130)
Fiyta (24)
Fonderia (74)
Fontenay (249)
Formotion (1551)
Forsining (42)
Fossil (2295)
Frank Alex (701)
Freelook (4611)
Frozen (4)
G-Sport Polo (347)
G.Milano (12)
Gant (1881)
Garde (61)
Geneva (205)
Gf Ferre (180)
Gnova (4)
GO (44)
Gold Power (18)
Goldpower (320)
Graneche (48)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (298)
Guess (1865)
Haemmer (25)
Hamilton (23)
Haurex (11)
Henry London (119)
Hislon (2192)
Homies (473)
Hugo Boss (9)
I-Watch (529)
IBSO (117)
Ice Watch (36)
Ingersoll (25)
Invicta (1984)
ITA (34)
Jaga (1777)
Jean Perret (135)
JG.POLO CLUB (1716)
JOEFOX (734)
Jupwatch (32)
Kademan (14)
Kankakids (3)
Kappa (182)
Kenneth Cole (1581)
King Watch (17)
Kookai (6)
Korloff (26)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3233)
Lafuma (322)
Lc (151)
LED (7)
Lee Cooper (6839)
Levi's (6)
Liu Jo (38)
Locman (13)
Longines (191)
Lorus (1809)
Lotto (3)
Lotus (199)
Love Watch (1114)
LTD (3)
Lucifer (9)
Lupai (14)
Marka7 (390)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (5)
Michael Kors (1566)
MIKE (23)
Mini Focus (12)
Mizums (9)
Moana (4)
Momentus (8422)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (21)
Mulco (11)
Nacar (2232)
Nafisa (101)
Nautica (202)
NaviForce (241)
Navigare (55)
NAVİGLİ (6)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (41)
Nine West (158)
Nixon (283)
No Name (38)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (14)
Obaku Denmark (1269)
Off Shore (45)
Ohsen (14)
Omax (8)
Omega (20)
OQQO (161)
Orient (3090)
Oriflame (9)
ORIGINALS (10)
Oris (141)
Paco Loren (71)
Pacoloren (122)
Pacomarine (2759)
Panars (5)
PAPRCUTS (23)
Parigi (71)
Pierre Cardin (1182)
Police (1050)
Polo Country (389)
Polo Exchange (4261)
Polo Rucci (256)
POLO TIME (43)
POLO55 (99)
PoloUK (152)
Pomander (35)
PROKING (7)
Pulsar (154)
Puma (205)
Q&Q (4883)
Q-era (47)
QpOne (28)
QUAMER (712)
Quantum (7874)
Quark (718)
Quartz (7)
Rado (110)
Rapid (30)
Raymond (325)
Raymond Weil (357)
Reebok (97)
Replay (66)
Retro (263)
Revello (46)
Reward (1969)
Roamer (32)
Rodania (45)
RODER (70)
Romanson (1354)
Ronson (6)
Rose Mont (31)
Rosefield (173)
Rossini (52)
Rower (65)
Rubenis (7)
SAMSTAR (32)
Sanda (25)
Santai (5)
Sebago (657)
Sector (10)
Seiko (6066)
Seiko 5 (117)
Sette (11)
Shark (20)
Sinobi (103)
Skagen (666)
Skechers (35)
Skmei (832)
Slazenger (8470)
Smael (57)
Soki (4)
Spectrium (230)
Spectrum (4186)
Spiderman (12)
Sportive (31)
StarTime (487)
Strand (8)
Stührling (819)
Sunex (7)
Superdry (74)
Suunto (23)
Swarovski (151)
Swatch (733)
SWIZA (4)
Sword (17)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (237)
Taraftar (77)
Tendence (5)
Tevise (5)
The End (107)
Ticarto (5)
Tiger (620)
Timberland (300)
Time Force (10)
Time Watch (361)
Timex (174)
Tissot (657)
Tom Hands (35)
Tom Jones (341)
Toms (603)
Touche Watch (141)
Toywatch (9)
Tw Steel (13)
TWC (10)
Uni (42)
UpWatch (120)
Valentino (5)
Vegans (311)
Versace (320)
Vialux (2455)
Victorinox (100)
Visetti (82)
Visin (5)
Vivaldi (41)
Vomeno (18)
WAINER (2247)
Watchme (8)
Weide (19)
welch (59)
Welder (34)
Welder Moody (342)
Wendel (29)
Wenger (45)
Wesse (3428)
Westar (62)
Wickers (330)
Winner (9)
Winx (21)
Xonix (335)
Y-London (31)
Yazole (55)
You Watch (302)
You! Watch (90)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (399)
Deri (168)
Titanyum (58)
Metal (53)
Silikon (38)
Kumaş (15)
Kauçuk (12)
Hasır (7)
Bez (6)
Plastik (6)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(303)
(201)
(150)
(123)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(531)
(269)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

(770)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (692)
Titanyum (60)
Metal (33)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(765)
(31)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(786)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(626)
(173)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(248)
(187)
(112)
(71)
(50)
(36)
(28)
(23)
(11)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(396)
(209)
(179)
(12)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(247)
(116)
(100)
(75)
(38)
(32)
(23)
(23)
(19)
(18)
(18)
(17)
(16)
(13)
(12)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(366)
(199)
(120)
(88)
(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL