SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Adidas Saat

Kol saati günlük hayatın en önemli aksesuarlarından biridir. İş hayatı, sosyal yaşantı ve spor zamanlarında her zaman kullanıcılar ile beraberdir. Adidas saat zamanı hassas bir şekilde göstermesinin yanı sıra gelişen teknoloji ile birlikte birçok ihtiyaca cevap vermektedir. Değişen moda akımları ve gelişen teknoloji ile birlikte Adidas markası, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile her türlü talebi karşılamaktadır. Ürettiği ürünlerle dünya çapında geniş kitlelere ulaşan Adidas, saatlerin suya ve darbelere olan dayanıklılığını her geçen gün kanıtlamaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede geliştirilen saat modelleri, dayanıklılık konusunda adından her zaman söz ettirmektedir. Adidas ürünlerinde sunduğu yüksek kalite ve orijinalliğinden dolayı her zaman verimli kullanma olanağı sunmaktadır. Bundan dolayıAdidas orijinal saat günün her anında kullanıcısına, gününü planlanması ve zaman verimliliği açısından yardımcı olmaktadır. Kullanıcı odaklı üretimde adını her zaman duyduğumuz Adidas, saatler konusunda da kullanıcı odaklı yaklaşımından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Adidas saatleri hem çocuklar hem de yetişkinler için geliştirilen modellerle her yaşa ve tarza hitap etmekte olup yeni trendleri yakalama konusunda son derece istikrarlıdır

 Şık Tasarımıyla Adidas Kol Saati Modelleri

Şık Tasarımıyla Adidas Kol Saati Modelleri

Spor ürünleri geliştirme konusunda kendisini uzun yıllar boyunca kanıtlamış olan marka, geliştirdiği ürünlere son derece entegre olabilen aksesuarlarda geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Yapmak istediğiniz her türlü spora uygun kol saatleri bulabileceğiniz marka,spor hayatınız dışında da kullanabileceğiniz çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Adidas kol saatleri sunulan geniş ürün yelpazesinde sadece şıklığı, tarzı veya renk seçeneklerine önem vermiyor. Markanın odaklandığı en önemli noktalardan bir tanesi kol saatlerinin dayanıklılığı, kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı olmasıdır. Marka, satın alınan ürünün uzun yıllar taleplere cevap verebilmesi ve her türlü olumsuz duruma karşı sağlamlığını koruyabilmesi için yüksek teknoloji ve disipline bağlı kalarak ürünlerini sunmaktadır. Birçok kol saati kullanıcısı tarafından en çok belirtilen şikayetler arasında saatlerin su alması gelir. Adidas kol saatleri su geçirmeme özelliği konusunda kendisini hem testlere hem de kullanıcılarına kanıtlamış ürünlerdir. Adidas markasının, ürettiği kol saatleri konusunda asla taviz vermediği konulardan biri olan su geçirmeme özelliği, satın aldığınız Adidas kol saatinin modeli ve tarzı ne olursa olsun her zaman son derece verim aldığınız bir özelliktir.

Adidas Saat Model Çeşitliliği

Adidas Saat Model Çeşitliliği

Adidas saat modelleri yüksek teknoloji fonksiyonları ve çeşitli tasarım seçenekleri ile insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Adidas saat kordonu seçeneklerinin arasında yer alan silikon, metal ve çelik kordon modelleri her tarza uygundur. Giyim tarzınıza ve modaya olan bakış açınıza kolaylıkla entegre olabilen Adidas saatler sizinle her zaman uyum içerisindedir. Klasik, spor, retro ve gündelik modelleriyle geniş yelpazeye sahip olan saatler, farklı kordon modelleri ve renkleriyle gününüzün her anına ayak uydurabilir. Adidas kol saatlerinde aradığınız tarz ve model ne olursa olsun, istediğiniz renk seçeneğini veya kordon seçeneğini hem dijital hem de analog saatlerde bulabilirsiniz. Analog kadran ve sportif kordonu birbiriyle uyum içinde ve tarzınıza uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Örneğin bunlar, Adidas kırmızı saat veya Adidas bileklik saat gibi birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile ürün çeşitliliği konusunda farkını göstermektedir. Son zamanların en çok tercih edilen serilerinden biri olan Adidas orijinal serinin modelleri arasında hem analog hem dijital saatler vardır. Bu analog ve dijital saatleri birbirinden farklı kordon ve renk seçenekleriyle entegre bir şekilde bulabilirsiniz. Örneğin, orijinal serilerde yer alan bir modeller 17 farklı renk seçeneğine sahip olabilir. Siyah ve beyaz gibi klasik ve gündelik giysilere uygun olan modellerinin yanı sıra, yeşil, kırmızı, sarı ve mavi gibi canlı renk seçeneklerine de sahip olan modeller çok tercih edilmektedir. Toplamda 30 farklı renk ve kordon seçeneğine sahip olan bu modeller, şıklığı ve her tarza uygun dizaynıyla çok fazla tercih edilmektedir.

Adidas Dijital Saat

Adidas Dijital Saat

Zaman kavramı hem iş hayatında hem de sosyal hayatta son derece önemli bir konudur. Zamanı iyi değerlendirmek ve günü planlı bir şekilde geçirebilmek için gözler daima saattedir. İş görüşmeleri, toplantılar, randevular, sosyal aktiviteler ve yolculuklar her zaman önceden belirlenen saat aralığında gerçekleşir. Bu sebeple Adidas dijital saat sunduğu teknoloji ve pratiklik açısından çok fazla tercih edilmektedir. Zamanı en doğru hassasiyetle göstermesi, saniye saati, kronometre ölçme özelliği ve su geçirmez özelliği ile Adidas dijital saatler son derece kullanışlıdır. Dijital spor saatlerin yanı sıra gündelik, retro ve klasik dijital saatler de model çeşitliliğine dahildir. Adidas dijital saatler alarm ve takvim özellikleriyle, gün içerisinde unutmak istemediğiniz her türlü aktiviteyi size belirlediğiniz zamanda hatırlatmaktadır. Modelleme ve dizayn açısından dijital saatleri herhangi bir tarza entegre etmek aslında kolay bir işlem değildir. Çünkü dijital saat dediğimiz kavram teknolojik bir gelişmedir ve retro, klasik tarzdaki ürünlerde uygulayıp beğenilen bir tarz yaratmak kolay bir iş değildir. Ancak Adidas, dijital saatler konusunda son derece entegre bir yol izlemektedir. Seçtiğiniz dijital saat birbirinden farklı dizayna ve renge sahip olmasının yanında, klasik ve spor olan kıyafetlerinize de son derece uyumlu olacaktır. Birçok markada sadece spor saatlerde görmeye alışık olduğumuz dijital saat özelliği, Adidas saat modellerinde her dizayn ve tarzda bulabileceğiniz bir özelliktir. Aynı tarz çeşitliliğini dijital saatlerin kordonlarında da uygulamakta son derece uzmanlaşmış olan Adidas saat, almak istediğiniz dijital saatin klasik bir kordona sahip olmasını istediğiniz anda size çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Adidas dijital saat modellerinden, Adidas orijinal serisinin sunduğu modeller son zamanlarda sıklıkla tercih edilmekte. Kendi içerisinde çeşitli tarzlarda sunulan saatler, toplamda 41 farklı renk ve kordon seçeneği sunuyor. Özellikle çeşitli modellerin sunduğu çift ekran dizaynıyla çok fazla tercih edilen dijital saatlerde bir ekranda saati görebilirken diğer ekranda istediğiniz özelliği bulundurabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise Adidas dijital saatlerin ayarlanması. Adidas dijital saat ayarlama süreci, kullanılan teknoloji ve pratik çözümlerle son derece kolay bir işlemdir. Dijital saatlerin yanı sıra saat ayarlama, sunulan bütün klasik, gündelik, retro ve spor ürünlerde hızlı çözümler sunmaktadır.

Adidas Analog Saat Modelleri

Adidas Analog Saat Modelleri

Adidas sunduğu kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip modelleriyle her zaman popülerliğini sürdürmektedir. Dijital saatlerin yanı sıra analog saatlerde çok fazla tercih edilen ürünlerdir. Adidas analog saat seçenekleri konusunda çok fazla modele sahiptir. Bütün analog saat modellerini istediğiniz herhangi bir metal, çelik, deri veya silikon kordonla entegre bir şekilde bulabilirsiniz. Adidas analog saat modelleri arasında sadece gündelik, klasik ve retro tarzda analog saatler değil, aynı zamanda spor analog saatlerde bulabilirsiniz. Bilindiği üzere Adidas, kol saati konusunda her tarza ve yaşa hitap etmektedir. Eğer dijital saatlerden hoşlanmıyorsanız ve aynı zamanda sportif bir silikon kordona sahip olmak istiyorsanız, kendi tarzınızı Adidas analog saat modellerinde de bulabilirsiniz. Adidas analog saatlerin en çok tercih edilen modeller kendi içlerinde birden fazla seçenek sunmaktadır. Tasarım açısından birbirinden ayrılan bu alternatifler her kullanıcının kendine uygun ürünü bulabilmesi için üretilmektedir. Çeşitli alanlarda kendini gösteren seçenekler arasında profesyonel modeller bolca tercih edilmektedir. Sade birer tasarıma sahip olan bu saatler, iş hayatında dikkat çekici bir şıklık yaratmanıza yardımcı olacaktır. Her türlü ortamda rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanımalarının yanı sıra, üstün işlevleri sayesinde saatin sürekli farkında olmanızı mümkün kılar. Benzer şekilde, çeşitli derinliklerde dahi işlevini devam ettiren su geçirmeyen modeller, özellikle dalgıçların zamanın her an takibinde olmasını sağlar. Her durumda yanınızda olan bu modeller, sportif tarzlarıyla kolay bir kullanım da sunmaktadır. Adidas metal saat ise bu seçenekler arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Analog saat seçeneklerinde de ürün çeşitliliği konusunda sınır tanımayan Adidas saatler, talebinizi karşılama konusunda son derece istikrarlı ve kaliteli bir yol izlemektedir. Model seçeneklerinin her biri farklı renk, kadran ve kordon seçenekleriyle her yaşa ve her tarza rahatlıkla hitap etmektedir.

Adidas Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Adidas Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Adidas son zamanların en popüler giyim markası olmasının yanında, marka entegre bir şekilde ilerlediği moda sektöründe de son derece başarılı bir yol izlemekte. Bu başarıyı sadece giysiler üzerinden sürdürmek yerine aksesuar seçenekleriyle de her zaman birçok kişi tarafından başarılı bulundu ve beğenildi. Aksesuar seçenekleri arasında en büyük başarıyı Adidas kol saatlerinden elde eden marka, saat modellerindeki çeşitlilik, kalite ve sağlamlıkla dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılıyor. Örneğin Adidas kendi adı altında geliştirdi markalarla yola çıkarak Adidas orijinal serisiyle birlikte 13 farklı Adidas kol saati modelini moda dünyasına sundu. Bu yeni modellerin, Adidas markasının diğer spor ürünleri gibi sadece spor salonlarında veya spor yaparken kullanılacağı düşünülse de Adidas orijinal serisinin saat modelleri, retro, klasik, gündelik ve spor gibi birbirinden farklı tarzlara sahip olan insanlar tarafından hayatın her anında ve alanında kullanılmakta. Örneğin, Adidas beyaz saat almaya karar verdiğinizde farklı modelde ve tarzda birçok ürün karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple alacağınız beyaz saati hem spor tarzınıza hem de klasik giyiminize son derece uyumlu bir şekilde kullanabileceksiniz. Bir diğer önemli konulardan biri olan renk seçeneklerinde ve tarzlarda, Adidas, kol saatlerini unisex olarak sunmaktadır. Clear mint ve shock pink gibi birbirinden dikkat çekici ve nadir renkleri rahatlıkla bulabileceğiniz Adidas saatler klasik renkler ve canlı renklerle de her beklentiye cevap vermektedir. Adidas saat fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterir. Sadece Adidas orijinal serisi 4 ana modele ve yaklaşık olarak 12 farklı tarza sahip olduğunu için, Adidas kol saatlerinin sahip olduğu geniş ürün yelpazesinde tarzınıza uygun renk ve modelleri bulmak çok kolay. Adidas kol saati seçeneklerinden analog ve dijital saat arasında tercihinizi yaptıktan sonra, kordon seçimine geçebilirsiniz. Silikon, metal veya deri kordon seçiminizden sonra envaiçeşit rengin arasından renk seçiminizi yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Adidas kol saati hangisi olursa olsun, markanın kalitesi, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasını her zaman hissedeceksiniz. Uzmanlığının sadece spor saati üretimi olmadığını, Adidas orijinal serisiyle de kanıtlayan marka, retro, klasik, gündelik ve modern tarzdaki saatleriyle her zaman tarzınıza yakın olan modeli bulmanız konusunda işinizi kolaylaştırıyor.

Adidas Saat Kalitesi ve Dayanıklılığı

Adidas Saat Kalitesi ve Dayanıklılığı

Adidas uzun ömürlü ve kaliteli spor giyimi konusunda kendisini her alanda kanıtlamış bir marka olmasının yanı sıra dayanıklı ve kullanışlı aksesuarlar üretme konusunda da son derece istikrarlı ve başarılı bir yol izlemektedir. Alışveriş ve moda dünyasının en önemli konularından biri olan, alınan ürünün ömrü ve dayanıklılığı insanlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konudur. Adidas kalite, dayanıklılık, orijinallik ve uzun ömürlülük konusunda asla taviz vermemesinin yanında bütün bu istikrarı ürettiği her üründe göstermektedir. Adidas kol saatleri bilindiği üzere ürün çeşitliliği son derece fazla olan ürünlerdir. Modellerin bile kendi içinde farklı tarzda modellere ayrılan Adidas kol saatleri kordon bakımından, silikon, metal, deri ve çelik gibi birbirinden farklı birçok seçeneğe sahiptir. Geniş ürün yelpazesinin sunduğu en önemli nitelik kalite ve dayanıklılık olan Adidas kol saatleri, kadranlarından kullanılan işçilik ve malzeme bakımından son derece başarılı adımlar atmaktadır. Polikarbonat yapıya sahip Adidas kol saati kordonları son derece dayanıklı ürünlerdir. Adidas orijinal serisinde yer alan alternatiflerde kullanıldığı gibi son kalite deriye sahip Adidas deri kordonlar, sağlamlık ve uzun ömürlülük açısından çok iyi bir noktadadır. Adidas marka kol saat modellerinde kullanılan silikon kordonlar özellikle spor yaparken saat kullanan kullanıcılar için özel olarak tere dayanıklı silikon malzeme kullanılarak üretilmiştir. Aynı zamanda, yapımında paslanmaz çelik kullanılan saatlerdenAdidas çelik saat, sağlam kordon yapısıyla dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı son derece dayanıklı ve kaliteli bir kasaya sahiptir. Aşınmayan çelik malzemenin ağırlığı ve kalitesini hissettiren modeller farklı renk ve model seçenekleriyle her tarza ve talebe uygundur. Adidas kol saati için en önemli özelliklerden biri olan su geçirmeme özelliği, markanın asla taviz vermediği konulardan biridir. Tercih ettiğiniz ürün hangi malzemeden olursa olsun; silikon, deri veya metal, Adidas kol saatlerinin hepsi suya son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Su almamasının yanı sıra suyla temas sonucunda aşınma görülmeyen Adidas kol saatleri, su sporlarıyla uğraşan dünya çapında sporcular ve kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Suya dayanıklılık konusu dışında, dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı son derece sağlam bir şekilde direnç gösteren Adidas kol saati camları, çizilmelere ve aşınmalara karşı çok başarılı bir tutum göstermektedir.