Filtreleri Temizle
Marka
Alpina

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 39 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Alpina Saat

Saatseverlerin saatlerini daha uzun süre ve geniş kapsamlı bir şekilde kullanabilmeleri için gelişen teknolojiler ile beraber farklı özellikler geliştirilmeye başlanmıştır. Doğal koşullara ve farklı yaşam şekillerine karşı darbeye ve çizilmeye dayanıklı olması gibi birçok farklı fonksiyonda saatler üretilmiştir. Su geçirmeyen saatler de bunların başında gelmektedir. Alpina saat de ürettiği saatleri bu doğrultuda planlayıp satışa sunmaktadır. Su geçirmez özelliği olarak birden fazla kategorisi vardır. Alacağınız saati yaşam biçiminize göre seçmeniz, o ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Alpino kol saati, renk, biçim ve model olarak kategorize edilmiştir. Günlük kullanım, yalnızca aksesuar olarak veya sporcular için suda kullanabilir olması gibi birçok seçim şansı sunulmaktadır.

Suya Dayanıklı Alpina Saat

Suya Dayanıklı Alpina Saat

Saatseverlerin en çok şikayet ettiği durumlardan biri de kullandıkları saatin şu geçiriyor olmasıdır. Şu geçirmez özelliği olmayan bu tür saatlerde günlük yaşamda elinizin suya gittiği her durumda tedirginlik yaşıyor olursunuz. Duşta iken, ellerinizi yıkarken, deniz veya havuzda yüzerken gibi birçok durumda kolunuzdan çıkarmak istemediğiniz saatinizi çıkarmak durumunda kalırsınız. Tüm bu sorunlara çözüm olarak üretilen şu geçirmez saatler gün içinde huzurlu vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Kaliteli ürün kullanımı ile ilk tercihler arasına ismini yazdırmayı başaran Alpina, saat üretiminde de kullanıcılarının gözdesi olmuştur. Bu saatlerin de kendi içerisinde kullanım yerleri mevcuttur. 50 ATM olan bir saati günlük kullanımınızın dışında 50 metre derinliğe kadar olan dalışlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 300 ATM ise profesyonel yüzücüler veya tüplü dalış yapan sporcular için uygundur. Saat alırken bu ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir. Alpina saat nasıl sorusuna yanıt bulmak istiyorsanız bizleri kullanıcılarımızdan dinlemek için Alpina saat yorum kısmına ulaşabilirsiniz.

Hayatınıza Renk Katmak İçin Alpina Saat Tercih Edin

Hayatınıza Renk Katmak İçin Alpina Saat Tercih Edin

Günlük kullanılan saatlerin yanı sıra sizleri bu monotonluktan kurtaracak çeşitleri ve renkleri ile her kesimin ilgisini çeken Alpina, bir çok modele imzasını atmayı başarmıştır. Günümüzün şuan ki modası olan eskiye dönüş, giydiğimiz kıyafetten, taktığımız takıya kadar yansımaktadır. Sizleri o çok özlediğiniz veya hiç göremeyip merak ettiğiniz eski zamanlara götürecek olan model Alpina vintage saat, kolunuza taktığınız anda sizi geçmişe götürecektir. Birçok çeşidi bulunan bu saatlerin, kullanıcıları oldukça memnundur. Sizi eski zamanlara götürecek olan bir diğer saat Alpina kurmalı saat, adı üstünde kurulum yapılarak çalışan bir saat modelidir. Bu saatlerin deri veya metal kordonu olanları da mevcuttur. Saati kolunda değil de cebinde taşımayı tercih eden kullanıcılar için üretilmiş Alpina cep saati, bir diğer adi ile köstekli saat, kordonsuzdur ve büyüklü küçüklü çeşitleri bulunmaktadır. Nostalji yaratmak isteyen veya koleksiyon olarak kullanacak kişilerin ilk tercihleri arasındadır. En popüler mekanik saatler arasında yerini almış olan Alpina otomatik saat, fazladan bir ayar gerektirmeden kullanıcı gün içinde doğal olarak kolunu hareket ettirdiginde mekanik sistemi devreye giren saatlerdendir.

Kaliteli Ürün ve Uygun Fiyat Deneyimi İçin Alpina Saat

Kaliteli Ürün ve Uygun Fiyat Deneyimi İçin Alpina Saat

Uzun ömürlü bir kullanım için satın alınan saatin, kaliteli üründen yapılmış olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra fiyatının uygun olması da tercihler arasına girmesinde etkendir. Alpina saat fiyat konusunda kullanıcılarını memnun etmeyi hedeflemiştir. Saat severlerin bu ürünü satın almalarının bir diğer sebebi de Alpina saat Türkiye menşeili bir üründür. Pilotlara hediye edilen veya bu mesleği yapan kişilerin satın aldığı ürün Alpina pilot saat, normal saatlerin çapından biraz daha büyüktür ve pilotların anlayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Tüm bu modeller ve daha fazlası için Alpina sayfası üzerinden detaylı araştırma sağlayıp size hangi saat uygun ise kolaylıkla satın alabilirsiniz.