SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Doliche Saat

Saat kullanımının sadece ihtiyaç olmaktan çıkıp, moda aksesuarı bazında da değerlendirilen bir kriter olmasıyla birlikte pek çok saat üreticisi çeşitli alanlarda uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlıkları çerçevesinde belirgin tasarımsal dokular barındıran üretimler ortaya koyan markalar arasında yer alan Doliche Saat de retro havayı seven kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek modellere sahiptir. Siz de Doliche Saat fiyatları ve diğer ürün detayları arasında kıyaslama yaparak kendi zevkinize dönük tasarımları tespit edebilir, siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Doliche Erkeklerde Değişmeyen Tarz

Doliche Erkeklerde Değişmeyen Tarz

Yaşı, giyim tarzı, mesleği gibi kriterlerden bağımsız bir halde erkek giyiminde saat apayrı bir tarz unsurudur. Erkeklerin, kendi giyimlerini destekleyecek yahut gündelik hayatta tercih edemeyecekleri retro giyime dönük ufak bir aksesuar detayını barındıracak bir unsur olarak saatlerde retro akımı benimsemeleri tesadüf değildir. Her kıyafet ile uyum gösterebilen retro yaklaşımın kol saatlerinde tercih edilmesinin altında sadece gün içinde hangi zaman diliminde yer alındığına dönük bilgi edinme ihtiyacı yatmamaktadır. Tasarımsal açıdan her tercihe uyum gösterebilen geniş kadrajları ve kadranlarındaki tercihe bağlı deri veya metal dokular ile erkeklerde giyim tarzına atılmış ufak bir dokunuş özelliği göstermektedir. Bu bağlamda retro tarzını hem giyim kuşamında hem de kol saatinde benimseyenler için özel olarak tasarlanmış Doliche saat modelleri renk ve kadran farkı gibi nüanslarla çeşitlendirilmiş alternatiflere sahip olup ürün sayfasında bulunabilmektedir. Erkek saatlerinde retro dokuyu tercih edenler kendi beğeni kriterlerine uygun ürünlere rastlayabileceği, Doliche saat renkleri arasında kendi favori rengini kolayca bulabileceği ürünler için ürün sayfasını ziyaret edebilirler.

Bayan Saatlerinde Tek Tercihi Retro Olanlara da Doliche

Bayan Saatlerinde Tek Tercihi Retro Olanlara da Doliche

Moda, asırlardır insanoğlunun sosyal hayattaki girişimleri arasında zirveyi çekmektedir. Farklı akımlar ile dönem dönem global çapta ortak tercihlerin yapılmasını sağlayan modanın tamamlayıcı aksesuarları arasında gösterilen saatler de özellikle bayan giyiminde büyük önem teşkil etmektedir. Küpeden kolyeye, piercingden halhala dek en ufak bir aksesuarı dâhi tesadüfen seçmeyen bayan kullanıcıların kol saatinde de beğeni kıstaslarının ve tercih ettikleri moda yaklaşımının dışında hareket etmemesi vakidir. Zaman zaman güç kazanan çeşitli moda akımlarının aksine her daim benimsenen bazı yaklaşımlar da bulunmaktadır. Bu yaklaşımlar arasında akla ilk gelen ise retro olarak adlandırılan, özetle eski moda akımlarının yaklaşımlarından izler taşıyan bir akımdır. Retro dokuyu seven kadınlar arasında Doliche Saat kullananlar oldukça yüksek orandadır. Nitekim retro severler için tasarlanmış Doliche Saat özellikleri itibarıyla da kullanım kolaylığı oldukça yüksek saatler arasında yer almaktadır. Siz de giyim tarzınızı, sizi yansıtan bir kol saati ile tamamlayacak detayı arıyorsanız sayfamızda yer alan ürün modellerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Zarafeti Kolunuza Sığdırın

Zarafeti Kolunuza Sığdırın

Gün içinde pek çok farklı ortamda bulunmak zorunda kalanların en büyük sıkıntısı, eğer bir mekândan başka bir mekana geçiş sırasında bu ortam değişikliklerine dönük kıyafet ve aksesuar değişimi yapılma imkanı bulunmaması hâlinde baş göstermektedir. Her ortama, farklı nüanslar içeren ve ayak uydurulması gereken bu çeşitliliğe dönük bir giyim tarzına sahip olmak oldukça zordur. Farklı şirketlerle toplantıların aynı güne sığdırılması, farklı arkadaş gruplarıyla birbirinden tema olarak çok ayrı işletmelerde aynı gün buluşulması yahut aile ziyaretinden çıkıp bir dost toplantısına uğranılması gibi birbirinden farklı yaklaşımlar gerektiren sosyal buluşmalar için kıyafetler belirli ölçüde uyum gösterse de aksesuarda işi şansa bırakmamak gerekir. Zarafet dokusunu bir an bile kolundan ayırmak istemeyen bayanlara yahut beğendiği tarzı her saniye ifade etmeyi seven erkeklere özel tasarlanmış olan Doliche Saat orijinal tasarımsal yaklaşımları ile beğeninizi kazanacak alternatiflere sahiptir. Doliche saat inceleme ve araştırma işlemleriniz için ürün sayfasında yer alan ürün kategorisinin altındaki tüm modellere göz atabilir, beğendiğiniz Doliche ürünlerini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.