Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Araç İçi Kamera

için 659 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Araç İçi Kamera

Teknolojinin günden güne gelişmesiyle insanların hayatı daha kolay hale gelmektedir. Otomobil teknolojileri de bu gelişmelerden en iyi şekilde faydalanan alanlar arasında yer alır. Artık araçlar eskiye oranla daha akıllı ve güvenli olarak üretilmektedir. Eski nesil araçlar içinse basit aksesuarlar kullanılıp güncel teknolojiden faydalanılabilmektedir. Araç içi kamera bu konuda verilebilecek en iyi örnekler arasında yer alır. Kolayca monte edilip istenilen araçta güvenlik ve sürüş kolaylığı sağlanması mümkün olmaktadır. Basit ara yüzleri sayesinde ise kullanımları oldukça kolaydır. Ayrıca GPS modüllü modelleri ile aracınızın takibini yapmak çok kolay olmaktadır. Her türlü otomobil için uygun olmaları da güncel teknolojiyi yakalama konusunda sizlere olanak vermektedir. Geniş açılı oto elektroniği ürünleri ile siz de hem seyir halinde hem de park halinde iken aracınızı güvende tutabilirsiniz.

Araç İçi Kamera Çeşitleri

Araç İçi Kamera Çeşitleri

Otomobil kameraları veya bir diğer deyişle araç kamerası otomobiliniz çalışıyorken sürekli kayıt alan ve çevrede olan biten her şeyi kaydeden ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kompakt yapıları sayesinde istenilen otomobile konumlandırılabilen bu ürünler istenildiği takdirde dikiz aynası yerine de yerleştirilip daha fonksiyonel hale getirilebilir. Araç içi kamera profesyonel çekim yapabilen ve bunları hafızasında saklayan ürünler olmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bir ürün grubu olduğu için modelleri de çeşitlilik göstermektedir. İlk olarak karşımıza dikiz aynası yerine kullanılan modeli çıkar. Standart dikiz aynalarının aksine bu aynalar hem aracın ön tarafını kaydetmekte hem de arkasında bulunan kayıt cihazından aldığı görüntüyü aynaya yansıtmaktadır. Bu da hareket halindeyken sizlere mükemmel bir geri görüş olanağı sunar. Bununla da sınırlı kalmamakla beraber bu cihazların en iyi faydaları gece görüş özelliğinin bulunmasıdır. Bu da aydınlatmanın yeterli olmadığı yollarda arkanızdan gelen araçları ve yayaları görmek için sizlere mükemmel bir görüş açısı kazandırmaktadır. Diğer bir model olan 3 kameralı araç içi kamera hem önünüzü hem arkanızı hem de aracın içini kayıt altına almaktadır. Bu sayede çevrenizde olup biten her şeyden haberdar olabilmektesiniz. G sensörü bulunan bu modeller otomobile birisi çarptığı veya temas ettiği anda kaydı ayrı bir klasöre taşıyarak kilitlemektedir. Böylelikle önemli görüntülerin ortadan kaybolmasını önler. Aracın motoru durduğu zaman da enerji tasarrufu için kendisini kapatan bu cihazlar yine güvenliği en üst düzeyde tutmak için aracın alacağı bir darbede hemen kayda girmektedir. Ve yine görüntüleri ayrı bir klasöre taşıyıp güvende kalmasını sağlamaktadır. Diğer oto kamera modeli ise tek açılı görüş sunan ve 360 derece dönebilen modelidir. Bu da kayıt altına almak istediğiniz alanı seçme konusunda size büyük bir özgürlük sunar. Görüntünün yanında sesi de kaydedebilen modelleri ile araç içerisinde arzulanan güvenliği almak oldukça kolay olmaktadır. Üstelik sürekli görüntü almaları için yeni nesil ürünlerde kayıt döngüsü özelliği bulunmaktadır. Eski kaydın üzerine yenisini ekleyen bu akıllı yazılım sayesinde sizleri sürekli hafıza kartı değiştirme sorunundan kurtarıp ömür boyu HD kayıt alabilmektedir. Dilerseniz sayfamızdan Bluetooth araç kiti modellerine de göz atabilirsiniz.

Araç İçi Kamera ile Otomobiliniz Daha Güvende

Araç İçi Kamera ile Otomobiliniz Daha Güvende

Otomobilinizin güvenliğini sağlama konusunda en iyi seçeneklerden birisi olan otomobil kayıt cihazlarının kullanım alanları da oldukça geniş olmaktadır. Ticari taksi, otobüs, minibüs, servis ve yolcu otobüslerinde kullanılabildiği gibi kişisel araçlarınız için de kullanmak mümkün olmaktadır. Otomobilinizin şekli nedeniyle geri görüşü kısıtlı olan ve geri park yaparken her zaman işini sağlama almak isteyen kişiler için geri görüş özelliği olan modeller çok ideal olmaktadır. Geri park esnasında işinizi kolaylaştırdığı gibi seyir halindeyken de sizin için iyi bir geri görüş açısı sunmaktadır. Gece görüşü olan modellerinde ise görüşün kısıtlı olduğu alanlarda hem ön hem de arka kayıt cihazları vasıtası ile bütün nesneleri net bir şekilde görmek mümkün olur. Bu sayede sürüş güvenliğinizi kolaylıkla sağlayıp olası tehlikelerden kendinizi ve ailenizi koruyabilirsiniz. GPS modülü olan araç içi kamera sistemleri ise aracınızın net konumunu akıllı telefonunuzdan anlık olarak görüntülemenize olanak verir. Bu da aracınızı yakınınıza veya bir başkasına emanet ettiğinizde yerini kolaylıkla belirlemenize olanak verir. Ayrıca park halinde iken otomobil hırsızlığı gibi beklenmedik durumlara karşı da aracınızı oldukça iyi bir şekilde korumuş olursunuz. Bunun yanında G sensörü olan modelleri ile aracınızda oluşabilecek hasarlara karşı sigorta şirketine sunabileceğiniz iyi bir kanıt edinebilirsiniz. Bilindiği üzere video kayıtlar mahkemelerde ciddi deliller arasında yer almaktadır. Böylelikle park halinde iken aracınızın karıştığı ve faili bilinmeyen kazalarda kolaylıkla kendinizi savunabilirsiniz. Ayrıca araç içi kamera ön arka kayıt alan modelleri ile seyir halindeyken aracınızın güvenliğini koruyabilirsiniz. Yapay zekâ destekli üretilen birçok model şerit takibi ve diğer araçlar ile olan mesafe gibi hassas konularda sizleri sürekli uyarır. Bu sayede kendinizi her türlü olumsuz durumdan koruyabilirsiniz. Araç içi kamera 4k gibi çok yüksek çözünürlüklerde kayıt alabilmektedir. Bu da plaka ve yüz gibi her türlü ince detayı kayıt altına almanıza olanak verir. Ayrıca 1080p ve 720p gibi farklı çözünürlüklü modelleri sayesinde de ihtiyaca yönelik cihazı bulmak geniş ürün yelpazesinde oldukça kolay olmaktadır. Modeller içerisinde bulunan geri görüş kameralarının da suya dayanıklı olarak üretilmesi her türlü hava koşulunda sorunsuz olarak çalışabilmelerine olanak vermektedir. Sayfamızda yer alan arka görüş kamerası da park sırasında işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Geniş Seçeneklere Sahip Araç İçi Kamera

Geniş Seçeneklere Sahip Araç İçi Kamera

Otomobil kayıt cihazlarının kullanımın günden güne yaygınlaşması nedeniyle pek çok farklı model üretilmektedir. Modellerin içerisinde de çeşitli seçenekler sunularak kullanıcıların ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır. İlk ve sıkça tercih edilen seçenek arasında karşımıza GPS modülü çıkmaktadır. Bazı modellerde entegre olarak gelebildiği gibi GPS modülleri belirli modellerde sonradan eklenebilmektedir. Bu sayede seçim konusu kullanıcılara bırakılarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır. GPS modülleri sayesinde aracınızın konumunu anlık olarak görebildiğiniz için eski nesil araçlardaki güvenlik endişeleri ortadan kalkmaktadır. Diğer seçenekler arasında gece görüşü bulunmaktadır. Hem ön hem arka hem de iç kameralarda bulunan gece görüşü seçeneği ile ortam aydınlığının yeterli olmadığı alanlarda mükemmel netlikte görüntü almak mümkün olur. Bu da aracın önünden ve arkasından gelen yaya, bisiklet, motosiklet ve araçları daha net görmeye olanak vermektedir. İç mekânda gece görüşü ise aracına sürekli yabancıları alan ticari taksi ve otobüs kullanan kişiler için iyi bir seçenek olur. Böylelikle güvenlik en iyi şekilde sağlanmış olur. Arkada bulunan kayıt cihazının su geçirmez olmaları sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmelerinin önüne geçilir. Ayrıca araç içi kamera çift yönlü olan modellerinde 1, 2 ve 5 dakika gibi farklı zaman aralıları ile kayıt alınabilmesi kullanıcıların seçimine bırakılmıştır. Bu özelliğe 3 yönlü araç içi kamera da sahip olmaktadır. Farklı çözünürlüklerde kayıt alabilen cihazlar ile de kullanıcıların talepleri en iyi şekilde karşılanır. 4k, 1080p ve 720p gibi çeşitli çözünürlüğe sahip araç kamera çeşitleri ile istenilen kalitede görüntü alınıp bütün detayları yakalamak mümkün olur. İnsan yüzü, araç modeli ve plaka gibi ince detayları kaza anlarında kaydetmek alınabilecek en iyi önlemler olarak karşımıza çıkar. Bunun yanında araç içi kamera dikiz aynalı gibi modelleri ile otomobile entegre olarak çalışabilmektedir. Normal işlevini yerine getiren aynanın yanında geri görüşü arkada bulunan kayıt cihazı aracılığı ile sağlayan bir alan bulunmaktadır. Bu da aynadan elde ettiğiniz görünümün kısıtlı olduğu zamanlarda sizlere daha net ve açık bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda kayıt cihazları aynanın yola bakan yüzünde de bulunmakta ve bunlar seyir halinde yolu kaydetmektedir. Bu sayede eski nesil araçları güncel teknolojiye kavuşturmak günümüzde oldukça basit hale gelmektedir.

Araç İçin Kamera Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Araç İçin Kamera Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Seyir ve park halinde araç güvenliğini sağlamak için en iyi seçeneklerden birisi olan otomobil kayıt cihazları eski nesil araçları güncel teknoloji ile buluşturmaya yardımcı olur. Aracın yanında içerisinde bulunan şoför ve yolcuların da güvenliği için hem caydırıcı bir güç olması hem de beklenmedik durumlar için iyi bir önlem olmalarından dolayı oto kameraları yaygın olarak kullanılır. Siz de otomobiliniz için bir tane almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Öncelikle aracınızın modelini ve halihazırda var olan özelliklerini göz önünde bulundurmak doğru ürün seçimi konusunda size yardımcı olacaktır. Bilindiği üzere yeni nesil araçların birçoğu fabrika çıkışlı olarak geri görüş ve park yardımcısı gibi özelliklere sahip olmaktadır. Ayrıca yeni nesil araçların ön taraflarında da opsiyonel olarak kayıt cihazı alınabilmektedir. Bu yüzden aracınınız özelliklerini net olarak belirlemek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün almak doğru cihazı alma konusunda size yardımcı olur. Gece görüşü gibi ekstra özellikleri de aracınızda bulunmaması durumunda tercih ederek daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında satın alacağınız cihazların çözünürlükleri de önem arz etmektedir. 4k ve 1080p gibi yüksek çözünürlük sunan cihazları tercih ederek her şeyi en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alabilirsiniz. Buna ek olarak eski tip araçlarınız için dikiz aynalı araç içi kayıt cihazını tercih ederek daha güncel hale getirebilirsiniz. Eğer güvenlik konusuna önem veren biriyseniz GPS modülünün olan cihazları tercih ederek arabanızın konumunu akıllı telefonunuzdan anlık olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca G sensörlü modelleri tercih ederek aracınıza gelebilecek herhangi bir darbede alınan kayıtları güvenle saklayıp başkaları tarafından silinmelerini engelleyebilirsiniz. Buna ek olarak şerit takip ve takip mesafesi gibi konularda size yardımcı olan yapay zekâ destekli modelleri tercih ederek sürüş güvenliğinizi artırabilirsiniz. Satın alacağınız araç içi kamera fiyatları da sizin için belirleyici bir unsur olmaktadır. Beğeneceğiniz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan modelleri sayfamızda kısa bir inceleme yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca alanında uzman kişilerin yapacağı araç içi kamera tavsiyeleri de doğru ürünü seçme konusunda size yardımcı olacaktır. Buna ek olarak sayfamızda bulunan ve sizin beğendiğiniz modellerde daha önce satın almış olan kullanıcıların yaptıkları araç içi kamera yorum da oldukça iyi bir bilgi kaynağı olmaktadır. Önceki kullanıcıların yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Kullanımının Avantajları

Araç İçi Kamera Kullanımının Avantajları

Güvenlik konusunda alınabilecek en iyi seçenekler arasında yer alan otomobil kameraları beraberinde pek çok avantajı getirirler. Bunlardan ilk sürüş güvenliği sağlamak olur. Yapay zekâ destekli modelleri sayesinde bu cihazlar seyir halinde iken güvenliğinizi artırma konusunda oldukça başarılı ürünler olmaktadır. Şerit takibi yapma ve çevrenizdeki araçlar ile aranızda olan mesafeler konusunda sizi sürekli uyararak daha güvenli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur. Bunun yanında gece görüşlü modelleri sayesinde görüşün yeteri kadar net olmadığı zamanlarda işinizi kolaylaştırır. Hem yaya hem bisiklet hem de otomobil gibi farklı türden şeyleri net bir şekilde görmenize yardımcı olan bu cihazlar olası kazaların önüne geçmenizi sağlarlar. Ayrıca GPS modüllü olan modelleri ile aracınızın konumunu anlık olarak belirleyerek her türlü beklenmedik durumun önüne geçmenize olanak verir. G sensörlü modelleri ise aracınız darbe aldığı zamanlarda çalışır halde olmasa bile kayıt almaya başlar. Bu kayıtları da normal kayıtlardan ayrı bir klasörde muhafaza ederek başkaları tarafından silinmelerini önler. Bu beklenmedik kazalarda elinize güçlü bir delil olmasını sağlamaktadır. Yüksek çözünürlükteki kayıt cihazları sayesinde çevresindeki her şeyi en ince detayına kadar kayıt altına almaktadır. Böylelikle tıpkı bir güvenlik kamerası gibi çalışarak sizi korur. Aynı zamanda plaka, insan yüzü, aracın rengi ve markasını gibi ince ayrıntıları kaydederek elinize sağlam bir delil sunmaktadır. Dikiz aynalı modelleri sayesinde ise eski nesil araçlarınıza güncel teknolojiye uyarlama imkânı verir. Böylelikle sürüş deneyiminizi iyileştirmenize ve güvenliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Araç içi kamera montajı da oldukça kolay olduğu için teknik işlerden anlayan herkes hızlıca yapabilmektedir. Bu da sizi servise gitmekten veya anlayan kişilerden yardım almaktan kurtarır. Araç içi kamera kayıt cihazı prensibi ile çalıştığı için aracınızın dışı kadar içinde de aktif olarak güvenliği sağlamaktadır. Görüntünün yanında ses de alabilen modelleri sayesinde aracına sıkça yabancı kişilerin bindiği kullanıcılar için oldukça iyi bir caydırıcı güç olmaktadır. Son olarak sürekli kayıt alabilen modelleri sayesinde sizi depolama alanı bulma sorunundan kurtarır. Yeni nesil araç içi kayıt cihazları kesintisiz kayıt alabilmek için eski ve özel olarak saklamadığınız görüntüleri silerek yerine yeni görüntüleri kaydetmektedir. Bu sayede gereksiz kayıtların oluşturduğu fazladan depolama alanı temizlenmiş olunup kesintisiz kayıt almak mümkün olur.

Araç Kamerası Nasıl Kayıt Yapar?

Otomobil kameraları klasik video kayıt cihazlarının prensibi ile çalışmaktadır. Arka arkaya çektiği fotoğrafları bir araya getirerek kesintisiz bir görüntü oluşturur. Güç kaynakları ise genellikle her araçta bulunan çakmaklıklardır.

Araç İçi Kamera Nasıl Çalışır?

Bu cihazlar çalışmak için her elektronik eşyanın olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duyarlar. Bunun için de iki farklı yöntem bulunmaktadır. Büyük ve çok fonksiyonel bu cihazlar araçların teyplerine paralel bağlanabildiği gibi, normal olan modelleri ise çakmaklıklara bağlanarak çalışabilmektedir.

Araç İçi Kamera Ne İşe Yarar?

Sürüş esnasında aracın çevresini kayıt altına alabildiği gibi park halinde de çevreden gelebilecek zararlara karşı aracınızı korumaktadır. Bunun için çeşitli sensörler ve yazılımlar kullanan bu cihazlar aracınızı daha güvenli hale getirmeye yarar. Ayrıca sürüş konusunda gece görüşü ve şerit, mesafe takip gibi asistanlar ile sürüş güvenliğinizi artırır.

Araç İçi Kameralar Nereye Takılır?

Genel olarak dikiz aynasının altına monte edilen otomobil kayıt cihazı modelleri türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta ön ve iç tarafta bulunan kayıt cihazının doğru açılarda olduğundan emin olmaktır. Arka tarafa yerleştirilecek kayıt cihazı ise bagajın altına monte edilir.

Araç İçi Kamera Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dikkat etmeniz gereken ilk nokta alacağınız ürünün ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasıdır. Diğeri ise aracınızda halihazırda bulunan geri görüş, park sensörü ve gece görüşü gibi özelliklerin olup olmadığını öğrenmek ve buna uygun bir model seçimi yapmaktır.

Araç İçi Kamera Neden Gerekli?

Kaza, hırsızlık ve park halinde meydana gelen darbeleri tespit etmek için en iyi seçenek otomobil kayıt cihazları olmaktadır. Bunun yanında en ufak detayları bile kayıt altına alabilmeleri ve GPS modülü gibi özellikleri ile aracınızın konumunu net olarak belirleyebilmeleri sayesinde güvenliğinizi artırmaya yardımcı olmaktadır.

Araç İçi Kamera Kaç Saat Kayıt Yapar?

Yeni nesil otomobil kayıt cihazları kesintisiz kayıt yapabilmektedirler. Eski ve saklamadığınız kayıtların üzerine yenileri eklemeleri sayesinde başka bir depolama alanına ihtiyaç duymadan sürekli kayıt yapabilmekteler. Eski nesiller ise 720p çözünürlüğe sahip olan bir kayıt cihazında 1 saatli kayıt için 1.86GB boş alan gerekmekte, dolayısı ile 32 GB’lık bir SD kart ile 17 saat kayıt alınabilmektedir.