Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Araç İçi Kamera

için 2,790 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Araç İçi Kamera

Kameralar teknolojinin gelişmesiyle birlikte cebimize kadar girmeyi başarırken, kullandığımız araçlarda da araç içi kamera olmazsa olmaz özelliklerin başında geliyor. Oto elektroniği içerisinde önemli bir yere sahip araç içi kamera, sürücü ve çevre güvenliği ile birlikte araç güvenliği içinde önemli bir konuma yer alıyor. Her bütçeye uygun bulabileceğiniz bu cihazlar, sadece sizin değil, araç ve çevre güvenliğinin de önemli bir gözlemcisi durumunda. Araç içi kamera tavsiyesi için merak ettiğiniz ürünün sayfasındaki yorumları kontrol ederek bilgi alabilirsiniz. Çünkü cihaz hakkında en doğru bilgi, o cihazı daha önce kullanan kişiler tarafından verilebilir. Siz de ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığını bu sayede öğrenebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Nedir?

Araç İçi Kamera Nedir?

Birçok ülkede trafik kazalarının artmasıyla birlikte zorunlu hale getirilen araç içi kamera, seyir halinde karşımıza çıkabilecek olumsuzlukları ve trafik kazalarını tespit için önemli bir rol oynuyor. Kameralar hem otomobillerde hem de diğer büyük araçlarda sadece kazaların değil, sürücü ve yolcu güvenliğini kontrol altında tutmak için kullanılabilir. Araç kameraları aracınızı hırsızlara karşı korurken, olası araç kazası durumunda aldığı kayıtlarla zararınızı temin etmede yasal yolları kullanmak için de fayda sağlıyor. İşte bu nedenle kısa bir sürede dünyanın birçok ülkesi araç kamerası kullanımını zorunlu hale getirdi.

Araç İçi Kamera Özellikleri

Araç İçi Kamera Özellikleri

Araç içi kamera özellikleri gün geçtikçe gelişiyor. 7/24 kayıt imkanı bulunan bu cihazlar ile görüntü ve video alma olanağı sunuyor. Ekstra depolama birimleri ekleyerek kayıt sürenizi de uzatabilirsiniz. Kameranıza bağlayacağınız bir DVR cihazı ile kolaylıkla kayıtları USB yardımıyla alabilirsiniz. Ayrıca bazı araç içi kamera modellerinde GPS özelliği ile navigasyon olarak kullanabilme imkanı da sunabiliyor. GPS özelliği sayesinde dilediğiniz zaman aracınızın verilerine göz atabilirsiniz. Gece görüş özelliği bulunan kameralar ile gece yolculuklarında dahi kayıt alabilirsiniz. Araç içi kamera çift yönlü olarak da son dönemde karşımıza çıkıyor. Bu da hem aracın arkasından hem de önünden olası tehlikelerin kayıt altında olmasını sağlıyor.

Uzaktan Erişim ile Gelen Güvenlik

Uzaktan Erişim ile Gelen Güvenlik

Bazı modellerde bulunan hareket algılama ve park moduyla da sadece görüntü kaydı değil, araç sürüşünüzde de konfor almanızı sağlar. Eğer cihazınız Wi-Fi özelliğini destekliyorsa, kameranızı dünyanın herhangi bir yerinden online olarak izleme imkanınız da bulunuyor. Bu sayede olası araç çalınması durumunda kolaylıkla durum tespiti de yapabilirsiniz. Henüz tam olarak yaygın olmasa da bazı markalar yeni cihazlarınızda hız limiti özelliği de eklemeye başlamıştır. Bu sayede hız limitlerine uyarak yolcu güvenliğini ön planda tutmanız da hedefleniyor. Bazı modellerde sensör de yer alıyor. Bu sayede güç ve hafıza tasarrufu sağlanır. Hareketsizlik durumunda uyku modunda olan kamera, hareket algıladığında çalışmaya başlar ve kayda girer.

Araç İçi Kamera Fiyatı

Araç İçi Kamera Fiyatı

Araç içi kamera fiyatı, alt ve üst sınırı oldukça geniş bir aralıktadır. Yani her bütçeye ve ihtiyaca göre bir araç içi kamera bulabilirsiniz. Araç içi kamera fiyatı marka ve modele göre değişmekle birlikte temelde özelliklere göre farklılık gösterir. Bu nedenle araç içi kamera almadan önce ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Araç içi kamera tavsiye de bu noktada önemlidir. Daha önce kullanan kişilerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Araç içi kamera yorumları ile almak istediğiniz marka ve modele karar verebilirsiniz. Ancak sonuç olarak burada sizin ihtiyacınız önemlidir. Eğer otomobiliniz varsa daha uygun fiyatlı bir kamera tercih edebilirsiniz. Minibüs veya otobüs sahibiyseniz de daha kaliteli, gece görüş özelliği olan bir kamera tercih etmeniz doğru olacaktır. Çünkü bu tür araçlarda aracın içi net olarak kayıt edilmeli ve yoğun ışıktan da etkilenmemelidir. Bunun için yüksek bütçeli cihazları tercih etmeniz doğru olacaktır. Aracınıza uyumlu diğer elektronik cihazları da incelemek isterseniz Oto Elektroniği kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(196)
ve üzeri (336)
ve üzeri (385)
ve üzeri (396)
ve üzeri (413)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL