SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Belonni Saat

Zamanı sizlere farklı bir bakış açısı ile gösteren özgün dizaynlara sahip modelleri ile Belonni saat markası, sizlere bambaşka bir tarz kazandırmak üzere çok geniş bir saat ürünü yelpazesi sunmakta olan itibarlı bir markadır. Bu markaya ait olarak, en klasik ürünlerden olan köstekli modellerden, nostaljik çalar saat ürünlerine, standart kol saati ürünlerinden dijital olan tarzdaki modellerine kadar dilediğiniz çeşide rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Modern siyah mat tasarımlı modern ürünlerden, gümüş renkli ve altın renkli tarzlardaki çeşitlerine kadar Belonni saat modelleri daha birçok farklı renk tasarımlarındaki her stil için uygun serileri ile sizlere arzu ettiğiniz, sizi yansıtan saatleri ile kombin olacak modelleri beğeninize sunmaktadır.

Belonni Saat Erkek Ürünleri ile Karizmanızı Takının

Belonni Saat Erkek Ürünleri ile Karizmanızı Takının

Erkekler için kullanıma uygun olan Belonni saatler arasında ister hafif, şık ve centilmenler için ideal olan modelleri, isterseniz de daha kaba ve gösterişli tarzdaki maskülen duran çeşitleri kolaylıkla tercihte bulunabilirsiniz. Her biri bambaşka dış görüntüde dizayn edilmiş olan bu Belonni saat erkek ürünlerinden karakterinize en çok yakışacak olan stildeki saat modelini rahatlıkla saptayacaksınız. Mavinin, kahverenginin ve gümüşün çeşitli tonlarındaki şık tasarımları ile anlam ifade eden birer hediye olarak da sevdiklerinize sunabileceğiniz bu ürünler, sizlere ayrıca konforlu kullanım deneyimleri de kazandıracaklardır. Başlıca tanımaktan memnun kalacağınız ürünlerden olan Bellona markasının gri renkli bir tasarımı olan yuvarlak kadran şekilli saat ürünlerinin kasa materyalleri de kordon materyali de metal olan bir modeldir. Camları mineral olan bu ürün çeşitlerinin kasa renkleri de kordon renkleri de gri olmaktadır. Mekanizma / ekran tipleri Quartz olan bu şık ürünlerin suya dayanıklılıkları ise 0 Mr ile 10 Mr aralığındadır. Ayrıca çapları da 36 mm olan bu modeller, klasik tokalı bir tarzda kordon bağlanma özelliği bulundurmaktadır. Bir başka tasarımda beğeninize sunulan model olan hasır metal kordonlu saat çeşitleri ise, 3 ATM su geçirmez özelliği bulunduran bir ürün çeşididir. İster havuzda, isterseniz de denizde dilediğiniz rahatlıkla kullanabileceksiniz ve elleriniz ile yüzünüzü yıkarken hiç rahatsız da olmayacaksınız. Yine mineral camlı bir model olan bu ürünler, pilli mekanizmada analog tip ürünler olmakta olup, alarm özellikleri de bulunmamaktadır. Kadran renklerini birçok renkte de talep edebileceğiniz bu orijinal siyah renkli Belonni saat kordonu bulunan modellerde, ayrıca takvim özelliği de bulunmaktadır. Çelik kasa materyalli sağlam bir yapısı olan bu ürünlerin çapları ise 42 mm olmaktadır ve kasa renkleri de siyahtır. Karizmatik bir tarza sahip olan bu ürünler ile en centilmen stillerinizi rahatlıkla kombin edebileceksiniz. Metal kordonlu olan takvimli özellikli bir başka erkek saat modeli ise, 40 mm çapa sahip çelik kasalı 3 ATM suya dayanıklılıkta olan gümüş ürünleridir. Bu ürünlerin her birine hayran olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Zarafetinizi Sergiletecek Belonni Saat Kadın Ürünleri

Zarafetinizi Sergiletecek Belonni Saat Kadın Ürünleri

Bir kadının bütün zarafetini ortaya çıkarmakta usta olan modelleri ile Belonni saat kadın ürünleri, sizlere çok başka bir hava kazandıracak model çeşitliliğinde bir kadın saat ürün yelpazesine sahiptir. Öncelikli olarak rutin günlerinizde her türlü rahat günlük kıyafetiniz ile birlikte uyum sağlayacak modellerden birisi olan Belonni kol saati ürünleri, 39 mm çapa sahip yuvarlak tipte çok şık ve zarif ürün modellerindendir. Kadran rengi gri olan bu ürünlerin kordon renkleri ise siyah renktedir. Alarm özellikleri bulunmayan klasik modellerden olan bu ürünler, mineral camlı ve analog ekran tipli, markanın sade ve gösterişli ürünlerdendir. Suya dayanıklılıkları 3 ATM olmakla beraber pilli mekanizmalara sahip olan ürün çeşitleridir. Çeşitli modeller ise metal kordonları ve kare biçimli kadranları ile ayrı bir şık tasarıma sahip daha parlak ürün modellerindendir. Kordon materyalleri ve çelik ve renkleri ise metal olan bu tasarımların suya dayanıklılıkları bulunmamaktadır. Sadece 37 mm çapa sahip olan bu oldukça zarif dizayna sahip analog ekranlı ürünler, pilli mekanizmalar olmakta olup, ayrıca takvim özelliği gösteren çeşitlerden bir tanesidir. Yine bir kare kadran özellikte olan pilli mekanizmalı kadın saatler de sıklıkla tercih edilir. Ekranları ile kordonlarının genişlikleri tam tamına aynı olan bu ürün çeşitlerinin çapı yalnızca 33 mm olmaktadır. Altın rengindeki kordonları ve sarı renkteki kadranları ile bu modeller, resmi davetlerde kıyafetleriniz ile oldukça lük bir aksesuar olabilecek stilde ürünlerdir. Analog ekranları ve 3 ATM suya dayanıklılıkları bulunan bu ürün çeşitleri ile bu marka, sizlere tahmininizden fazlasıyla şık bir opsiyon sunacaktır. Gümüş kordonlu ve yuvarlak kadranlı olan çok şık tasarımlı bir kadın saat modeli de 40 mm çaptaki beyaz kadranlı çelik kasa materyalli analog ürünlerdir. Gümüş kasa renkleri ve estetik görüntüleri ile bu mükemmel tasarımlar, her kıyafetiniz ile eşsiz uyumları sağlayacak olan hoş ürünlerden biridir. Ayrıca bu tasarım harikaları, Belonni gümüş saat ürün çeşitleri arasında en çok tercih edilen en gözde olan modellerdendir.

Belonni Köstekli Saat Ürünleri ve Dahası

Belonni Köstekli Saat Ürünleri ve Dahası

Saymış olduğumuz bütün bu çeşitlerden çok daha fazlasıyla bu marka sizlere en şık pazarı sunmaktadır. Belonni markası, kare, yuvarlak çelik kadın saatleri ve çelik kordonlu taşlı kadın kol saatleriyle hanımefendiler için her koşulda ve ortamda, her tarzda kullanım imkânları sunan ürünleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda metal kordonlu farklı tasarımlardaki takvimli lacivert renkli, takvimli siyah renkli ve takvimli gümüş renkli çeşitli erkek kol saati ürünlerini de değerlendirmek üzere inceleyebilirsiniz. Erkekler için bu saydıklarımız haricinde bir de siyah irice ve kare biçimli olan modellerimiz de mevcuttur. 1 ATM su geçirmezlik özelliği sunan bu tasarımlar, sizlere en havalı kokteyllerde şık bir aksesuar görüntüsü de sunacak olan ürün çeşitlerindendir. Bu model ile havuza veya denize girmek doğru bir tercih olmamakla beraber, resmi katılım gösterdiğiniz çeşitli davetlere yakışacak nitelikte maskülen tarzdaki ürün modelleridir. Bu ürünlerin ayar kısmı dâhil 45 mm kasa genişliği bulunmaktadır ve 188 mm de kordon genişlikleri vardır. Quartz pilli mekanizması bulunan bu karizmatik erkek saatlerinin kronoları sadece görsel amaçlıdır ve mineral camları çizilmeye karşı oldukça dayanıklı yapılardadır. Takvimleri de bulunmakta olan bu modeller, analog ekranları ve beyaz kadran renkleri ile ayrı bir ağırlık da kazanmaktalardır. Ayrıca pil ömürleri 2 yıl yetebilmekte olan bu saatlerle en etkili anılarınızı yaşayacaksınız. Belonni köstekli saat modelleri ise çok başka imtiyazlar sunan, tarz sahibi bireyler için eşsiz kullanım deneyimleri yaşatacak olan, markanın nitelikli ve benzersiz ürün çeşitlerindendir. 41-42 mm kasa çapları, bakır kordonları ve Rose gold tasarımdaki yuvarlak yapılı bu klasik harika ürünlere hayran kalacaksınız. Belonni saat fiyatları her biri başka estetik niteliklerde üretime sahip olan modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda geniş ürün yelpazesinden hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olacak olan modeli bulmakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca Belonni’nin üçgen saatleri, çalar saatleri ve dijital saatleri gibi daha başka çeşitli modellerini de merak ederseniz, sayfamızdan kolaylıkla bütün detayları inceleyebilirsiniz.