TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Longines, Saat

için 135 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Longines Saat

Yıllardır kullanılmaya devam eden ve halen de popülaritesini yitirmemiş bir ünü olan saat, günlük yaşantıda insanların bir parçası haline geliyor. Zamanı gösterme işlevi dışında aksesuar göreviyle ön plana çıkan saat kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olarak görülüyor. Kullanıcılar ise kullanacakları saatleri çeşitli kriterlere göre seçip satın alıyorlar. Özellikle ürünün kalitesi kullanıcılar için başlıca önemli konular arasında yer alıyor. Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Longines saat markası üretmiş olduğu şık ve zarif modelleri kullanıcı beğenilerine sunuyor. Popülaritesini günden güne arttırarak devam eden saat Longines markasıyla birlikte kaliteli ve şık bir görünüm sergiliyor. Longines saat modelleri ve fiyatları ise kendi içerisinde farklılıklar içeriyor. Sayfamız üzerinden Longines marka saatleri inceleyebilirsiniz.

Longines Marka Estetiği Tecrübesiyle Sunar

Longines Marka Estetiği Tecrübesiyle Sunar

Saat, gözlerde estetik bir zevk uyandıran bir ürün olduğundan, kalite ve işçilik büyük önem taşıyor. Kalite ve işçilik ise tecrübeyle doğru orantılı olduğundan Longines marka saat kullanıcıları özellikle markanın geçmişe dayanan tecrübesine dikkat çekiyor. Marka tecrübesini doğrudan ürettiği modellerle yansıtıyor. Bu sayede Longines markası en çok tercih edilen saat markalarından biri haline geliyor. Ayrıca kullanıcıların saat konusunda bir başka önem verdiği husus ise saatin özgünlüğü. Kendine has bir havası ve tarzı olan saatler kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Longines markası ürettiği tüm modelleri birbirlerinden farklı kılarak kalitesini özgünlükle harmanlıyor. Markanın özellikle kendine has bir tarzla oluşturduğu miras koleksiyonundaki saatler kullanıcılar tarafından özellikle ilgi görüyor. Longines, eski ve klasik tarzın zarafetini tecrübesiyle buluşturarak miras koleksiyonunu kullanıcı beğenilerine sunuyor. Markanın tecrübesi ve kalitesinin yanı sıra modellerini farklı tarzlarda ve çeşitli özelliklerde üretmesi de ayrıca dikkat çekiyor. Detaylara önem veren Longines, saatin her detayını farklı tarzlarla kullanıcılara sunuyor. Günlük hayatta kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak görülen saat tercihleri kullanıcılar arasında farklılık gösteriyor. Çoğu kullanıcının zevk ve estetik anlayışı birbirinden farklı olduğundan Longines markası üretmiş olduğu farklı tarzlardaki modellerle her tarza hitap etmeye gayret gösteriyor. Ayrıca farklı çalışma tipleriyle modeller üreten Longines saat otomatik çalışma tipindeki modelleri ilgi görüyor. Longines otomatik saat modelinin sorun çıkarmadan çalışması ve uzun ömürlü olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Bunun dışında marka manuel ve quartz çalışma tipinde modeller de üretiyor. Bunun yanı sıra Longines marka üretmiş olduğu saatler de değerli ve zarif maddeler kullanmasıyla da dikkat çekiyor. Özellikle kadınlardan ilgi gören Longines pırlanta saat modelleri zarafeti ve şıklığıyla öne çıkıyor. Pırlantanın şıklığı Longines markasının kalitesiyle buluşturularak kullanıcılara sunuluyor. Bunun yanı sıra Longines altın saat modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Altın modeller şıklığının yanı sıra uzun ömürlü olmalarıyla da ayrıca dikkat çekiyor.

Longines Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Longines Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük yaşantıda kıyafetlerin artık vazgeçilmez bir parçası haline gelen saat Longines markasının kalitesi ve tecrübesiyle farklı tarzlarda kullanıcı beğenilerine sunuluyor. Marka, geçmişten gelen tecrübesini üretmiş olduğu saatlere yansıtarak kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunuyor. Markanın üretmiş olduğu saatleri birbirlerinden özellikleriyle ayırıyor. Bu sayede kullanıcılara kendi tarzlarını yakalama fırsatı veriyor. Longines saatler detaylarıyla birçok farklı noktada ayrışıyor. Kasa çapı olarak 24 mm ve 44 mm arasında farklı çapta saatler mevcut. Marka saatlerini çoğunlukla safir kristal olarak üretiyor. Tarz olarak klasik, spor tarzlar haricinde marka kendine has olan tarzlarını da kullanıcı beğenilerine sunuyor. Ayrıca çeşitli kadran renklerine sahip olması kullanıcılar tarafından takdir topluyor. Kasa kalınlığı olarak ise genellikle 8-17 mm arası modeller mevcut. Su geçirmezlik seviyeleri ise modelden modele farklılık gösteriyor. Longines marka saatlerin kasa cinsi ise genellikle PVD, altın ve paslanmaz çelikten oluşuyor. Bunun yanı sıra markanın üretmiş olduğu modeller manuel, quartz ve otomatik çalışma tiplerinden oluşuyor. Ayrıca saatin doğrudan görünümünü değiştiren kordon kısmı için ise markanın yine birden fazla seçeneği var. Saatlerin kordon tipleri genellikle deri, seramik, çelik, altın ve rose gold kaplamalardan oluşuyor. Bu kadar ayrıntının modellere empoze edilmesi kullanıcıların kendi zevklerine uygun olan modelleri seçmesini kolaylaştırıyor. Modeller arasında ise özellikle klasik duruşlarıyla Longines Master Collection saat modelleri kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Ayrıca klasik tarzlardan Longines Heritage saat modelleri de şıklığıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Longines bünyesinde yer alan saatler klasik tarzın yanı sıra spor ve markanın kendine has ürettiği tarzlarla da öne çıkıyor. Üretmiş olduğu saatleri tarzlar bazında dahi farklılaştırarak kullanıcılara kolaylıklar sağlıyor. Longines saat modelleri kendi içerisinde çok çeşitli ve farklı olması fiyatlara da doğru orantılı olarak yansıyor. Longines saat fiyatları saatin modeline ve özelliklerine göre değişkenlikler gösteriyor.

Longines Saat Kalitesi ile Farklı Bir Deneyim

Longines Saat Kalitesi ile Farklı Bir Deneyim

Saat, teknolojinin de gelişmesiyle beraber yıllardır gelişimini sürdürüyor. Aynı zamanda saat, teknolojik gelişmelerinin yanı sıra gün geçtikçe yeni estetik anlayışlarıyla da kullanıcıların karşısına çıkıyor. Her kullanıcı zevk ve isteklerinin farklı olması saatlerin farklı tarzlar da üretilmesinin önemini artırıyor. Longines, kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda farklı tarz ve zevklere göre saatler üretiyor. Marka üretmiş olduğu saatlerin detaylarını çeşitlendirerek kullanıcılara farklı tarz ve estetikler sunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendi tarzlarını bu çeşitli modeller arasında bulabiliyor. Marka klasik saat tarzlarının dışına çıkarak kendi özgün tarzlarını üretiyor ve kullanıcılara sunuyor. Longines markası klasik ve spor tarz saatlerin yanı sıra kendine özgün binicilik, zarafet ve miras adlı tarzları dikkat çekiyor. Binicilik tarzı alışılagelmişin dışında modelleriyle kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Miras tarzında ise marka geçmişten gelen tecrübesini şu an da ürettiği klasik tarz saatlere yansıtarak ortaya şık ve zarif modeller koyuyor. Zarafet tarzında ise marka farklı detaylara önem vererek hazırladığı zarif modelleri kullanıcı beğenilerine sunuyor. Markanın bu şekilde kullanıcıların karşısına farklı tarzlarla çıkması kullanıcılar tarafından takdir alıyor. Longines, yeni tarzların yanı sıra farklı modelleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle Longines yaprak saat modeli kullanıcılardan ilgi görüyor. Sadece 1.98 mm kalınlığa sahip saat 2 mm sınırını aşan ilk saat olma özelliğine sahip. Longines saat yaprak modeli ile saat konusunda iddialı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanı sıra Longines markası spor modelleriyle de öne çıkıyor. Marka spor tarz da ürettiği Longines Conquest saat modelleriyle dikkat çekiyor. Longines, spor tarzdaki ürünlerine de farklı bir özellik getirerek her yönden saatin dayanıklı ve uzun ömürlü oluğunu kanıtlıyor. Longines Hydroconquest saat modeli özellikle su altında gösterdiği dayanıklılıkla markanın en güvendiği modellerinden biri haline geliyor. Farklılık ve çeşitliliklerinin yanı sıra her yönden kalitesini belli ederek kullanıcılardan olumlu tepkiler alıyor. Sizler de bir Longines saate sahip olmak için sayfamız üzerinden saat modellerini inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Longines
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1069)
Active (8)
Adexe (4)
Adidas (267)
Adriatica (242)
Aerowatch (68)
Al Fajr (14)
Alessi (13)
Allegro (76)
Ann Taylor (42)
Anne Klein (316)
AP (250)
Apache (327)
Appscomm (3)
Aquarmy (10)
Arden (28)
Armiforce (9)
Armio (22)
Armitron (15)
Aston Martin (370)
Atop (17)
Aviator (242)
Avon (71)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Balmain (154)
Barbie (3)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2408)
Belonni (100)
Bentini (95)
Benyar (6)
Bewell (32)
Biden (132)
Bigotti (1802)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (10)
Blueberry (21)
Boccıa (70)
Bomberg (14)
Breil (8)
Breitling (46)
Briston (56)
Bulova (424)
Burberry (50)
Cacharel (32)
Calven (13)
Calvin Klein (2354)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (21)
Casio (23608)
Cerruti (67)
Cerruti 1881 (108)
Certina (20)
Cey (6)
Choppers (347)
Citiplus (4)
Citizen (660)
Clariss (1768)
Cockpit (559)
Colibri (6)
Coliseum (3745)
Commes (441)
Comwatch (441)
Cortebert (21)
Cortobert (6)
Corum (7)
Creo (126)
Crrju (45)
CSF TIME (3)
Curren (182)
D-ZINER (13)
Daks (4)
Daniel Klein (18316)
Darling (4)
Davosa (39)
Daymond Rene (274)
DB Dizayn (6)
Denacci (58)
Deni Gabi (17)
Denicotea (3)
Dexter (684)
DiaL'x (122)
Diamond (11)
Dice Kayek (2925)
Diesel (1168)
Diray (43)
Disney (5)
(14928)
(20)
DKNY (138)
Doliche (33)
Dujour (169)
Dunlop (252)
Earnshaw (36)
Ebel (28)
Ecco (42)
Edox (103)
Edwin (8)
Elegangs (155)
Elite (16)
Elixa (132)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (345)
Enox (142)
Escape (987)
ESPACE (53)
Esprit (367)
Essence (6906)
Eterna (48)
Everest (6)
Exception (148)
FALMER (7)
Favori (186)
FBI (6)
FENERIUM (12)
Ferrari (33)
Ferre Milano (494)
Ferro (1443)
Ferrucci (8280)
Festina (27)
Fiesta (8)
Fila (139)
Flik Flak (134)
Fonderia (77)
Fontenay (227)
Formotion (1421)
Forsining (39)
Fossil (2313)
Frank Alex (622)
Freelook (4845)
G-Sport Polo (327)
G.Milano (13)
Gant (1759)
Garde (41)
Geneva (223)
Gf Ferre (172)
Gnova (5)
GO (46)
Gold Power (19)
Goldpower (318)
Graneche (53)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (294)
Guess (1938)
Haemmer (37)
Hamilton (19)
Haurex (10)
Henry London (104)
Hermes (3)
Hip Hop (9)
Hislon (2401)
Homies (573)
Hugo Boss (5)
I-Watch (535)
IBSO (241)
Ice Watch (34)
Ingersoll (25)
Invicta (1423)
ITA (8)
Jaga (1708)
Jaragar (3)
Jean Perret (137)
JG.POLO CLUB (1741)
JOEFOX (277)
Jupwatch (32)
Just Cavalli (206)
Kademan (14)
Kankakids (17)
Kappa (195)
Karen Millen (128)
Kenneth Cole (1535)
King Watch (17)
Kookai (6)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3180)
Lafuma (323)
Lc (152)
LED (8)
Lee Cooper (6431)
Levi's (6)
Liu Jo (40)
Longines (135)
Lorus (1747)
Lotto (4)
Love Watch (1142)
LTD (3)
Lucifer (9)
Lufian (38)
Lupai (14)
Mark Jakko (26)
Marka7 (359)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (6)
Metal.CH (60)
Michael Kors (1571)
MIKE (23)
Mini Focus (16)
Mizums (13)
Moana (4)
Momentus (8008)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (16)
Mulco (11)
Nacar (2367)
Nafisa (101)
Nautica (218)
NaviForce (440)
Navigare (55)
NAVİGLİ (6)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (43)
Nine West (169)
Nixon (183)
No Name (35)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (15)
Obaku Denmark (1093)
Off Shore (47)
Ohsen (7)
Omax (8)
Omega (12)
OQQO (232)
Orient (2989)
Oriflame (11)
ORIGINALS (10)
Oris (141)
Paco Loren (58)
Pacoloren (161)
Pacomarine (2373)
Panars (11)
PAPRCUTS (23)
Parigi (104)
Pasnew (9)
Pierre Cardin (1227)
Police (1144)
Polo Country (407)
Polo Exchange (1905)
Polo Rucci (254)
POLO TIME (46)
POLO55 (127)
PoloUK (151)
Pomander (40)
PROKING (7)
Pulsar (164)
Puma (228)
Q&Q (4680)
Q-era (47)
QpOne (31)
QUAMER (617)
Quantum (8061)
Quark (705)
Quartz (7)
Rado (69)
Rapid (5)
Raymond (312)
Raymond Weil (411)
Reebok (144)
Retro (288)
Revello (40)
Reward (3044)
Roamer (35)
Rodania (45)
RODER (66)
Romanson (1522)
Ronson (6)
Rose Mont (55)
Rosefield (160)
Rossini (57)
Rower (66)
RSW (5)
Rubenis (7)
SAMSTAR (30)
Sanda (25)
Santai (5)
SCR (4)
Sebago (674)
Sector (11)
Seiko (6345)
Seiko 5 (119)
Sette (12)
Shark (21)
Sinobi (118)
Skagen (630)
Skechers (36)
Skmei (818)
Slazenger (9356)
Smael (75)
Soki (4)
Spectrium (263)
Spectrum (4833)
Spiderman (9)
Sportive (33)
StarTime (570)
Strand (8)
Stührling (1079)
Sunex (7)
Superdry (67)
Suunto (24)
Swarovski (155)
Swatch (4327)
SWIZA (4)
Sword (19)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (217)
Taraftar (82)
Tendence (6)
Tevise (19)
The End (110)
Ticarto (9)
Tiger (572)
Timberland (291)
Time Force (11)
Time Watch (369)
Timex (180)
Tissot (433)
Tom Hands (38)
Tom Jones (352)
Toms (569)
Touche Watch (120)
Toywatch (10)
Tw Steel (20)
TWC (11)
Uni (49)
UpWatch (76)
Vegans (316)
Versace (210)
Vialux (2438)
Victorinox (68)
Visetti (84)
Visin (6)
Vivaldi (44)
Vomeno (128)
WAINER (2300)
Watchme (14)
Weide (19)
welch (61)
Welder (68)
Welder Moody (201)
Wendel (30)
Wenger (47)
Wesse (3618)
Westar (61)
Wickers (243)
Winner (11)
Winx (25)
Xonix (299)
Y-London (37)
Yazole (42)
You Watch (285)
You! Watch (111)
Zeppelin (11)
Zero RH+ (4)
Ziiiro (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (91)
Deri (25)
Metal (9)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(47)
(35)
(17)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(87)
(29)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (129)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(17)
(13)
(10)
(8)
(7)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(52)
(28)
(9)
(7)
(7)
(6)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(50)
(32)
(9)
(7)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(121)
(7)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(107)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(97)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(104)
(15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL